Drukarnia DAKO Sp. j.

Opinie o Drukarnia DAKO Sp. j.

kami

Witam, w jakich godzinach pracuje biuro a dokładnie ksiegowość?

@kami

Dzień dobry Księgowość pracuje w godzinach 7-16

kami
@Drukarnia DAKO Sp. j.

czyli 9- godzinny dzień pracy a nie 8-godzinny?

@kami

Dzień pracy jest 8-godzinny. Różne osoby zaczynają pracę o różnych godzinach.

Olo

Firma ok pieniądze ok atmosfera fatalna....

Kaśka

Witam czy mógłby ktoś z kadr przyjść na którąś że stołówek żeby pracownicy mogli przyjść i pozałatwiać swoje sprawy tak jak kiedyś było. Nie mówię że co tydzień ale nawet raz na miesiąc. Pozdrawiam

@Kaśka

Postaramy się wznowić dyżury. O konkretnych datach będziemy informowali na panelu pracowniczym.

Pracownik 4 hali

Chciałbym pochwalić się moją pracą na najnowszej hali. Czuje się jak gurnik pracując z latarką czołową na łbie. Kiedy mi zamontujecie światło

@Pracownik 4 hali

Myślisz, że właścicieli i kierownictwo obchodzi, że pracujesz na hali, która jest nie odebrana i nie dopuszczona do użytku?Jak wpadnie inspekcja,to każą Ci się schować na czas obchodu a potem dalej do roboty.Pracowalismy na hali, gdzie produkcja szła a nie było nawet toalety, musieliśmy chodzić lać na dwór za halę,jak w krajach trzeciego świata.Modl się, żebyś sobie nic nie zrobił,bo pracodawca nie uzna Twojego wypadku przy pracy w nieodebranej hali, Ciebie przecież oficjalnie tam nie ma :)

Państwowa Insp.Pracy o.Lublin
@Pracownik 4 hali

Dzień dobry.O wszystkich przypadkach łamania prawa pracy przez pracodawcę, można anonimowo poinformować PIP poprzez email: kancelaria@lublin.pip.gov.pl(można dołączać zdjęcia, filmy i inne dokumenty naruszeń prawa pracy oraz BHP) lub telefonicznie pod numerami tel. tel.: (81) 537 11 31 fax (81) 537 11 61 W przypadku rażących naruszeń, zagrażających zdrowiu i życiu pracowników, organ stwierdzający nieprawidłowości wydaje natychmiastową decyzję odnośnie niezwłocznej i niezapowiedzianej kontroli miejsca pracy i pracodawcy, gdzie pracodawca lub właściciel obiektu (jeśli chodzi o warunki zatrudnienia) nie ma żadnego wpływu na jej przebieg i wynik.Pod uwagę zawsze i nadrzędnie brane jest zdrowie i życie pracowników, temu służy ta instytucja. W Okręgowym Inspektoracie Pracy w Lublinie zapewnia się całodobowy system przyjmowania zgłoszeń (dyżury telefoniczne) przez wszystkie dni tygodnia. Informację o zaistniałym wypadku przy pracy, wypadku zbiorowym, katastrofie lub zdarzeniu potencjalnie wypadkowym można zgłosić telefonicznie pod numerami telefonów: 081-53-259-18, 081-53-71-142 lub 081-53-71-131 w godzinach urzędowania instytucji, 601-334-876 poza godzinami pracy urzędu oraz faksem: 081-53-71-161. Każdy pracownik, który uzyska informację o zaistniałym wypadku przy pracy, wypadku zbiorowym, katastrofie lub zdarzeniu potencjalnie wypadkowym – jest obowiązany przekazać niezwłocznie posiadane informacje Okręgowemu Inspektorowi Pracy w Lublinie pisemnie lub telefonicznie. Zapraszam do anonimowego kontaktu, proszę pamiętać, że życie i zdrowie mamy tylko jedno.

Pracownik hali nr.7

Szanowny pracodawco ,zwracam się z uprzejmą prośbą o zamontowanie jakiegoś wentylatorka w stołówce ogólnej na hali nr.7 .Obecnie panuje tam temp 32-33 stopnie i nie da się tam wysiedzieć nawet 5 minut a co dopiero spokojnie zjeść .Człowiek wychodzi ze stołówki zlany potem i bardziej zmęczony niż tam wszedł .Te huczące wielkie pseudoklimatyzatory ,nie dają kompletnie nic prócz hałasu ,ciągną tylko zbytecznie prąd .Nawet zwykły wentylator za kilkadziesiat zł byłby lepszy .Jeżeli firmy na to nie stać ,my pracownicy chętnie się zrzucimy .Z poważaniem umęczony upałem pracownik

Ile jest zmian w Drukarnia DAKO Sp. j.?

Pracownica

Pierwsza druga i nocka, czterobrygadowka 8godzinna i czterobrygadowka12godzinna

horton

żeby usprawnić firmę warto pomyśleć nad klimatyzacją na stołówce głównej na hali 3. BHS ma. Gor ąco jak (usunięte przez administratora)

No
@horton

Magazynierzy tak szybko załatwili sobie premię brygadzisty że już na dniach będzie klima

@horton

Potwierdzam, podczas przerwy mamy 30°C na stołówce.

Prawnik

Witam. Do kiedy jest czas na odebranie dnia wolnego za 1 maja?

@Prawnik

Odbiór powinien być w okresie rozliczeniowym, którego dotyczy, czyli w maju.

MorawieckiDlaMnieNieZamawiaj

dlaczego w tej firmie informuje się dzień przed zmianami? wczoraj pracowałem normalnie a dzis kazano już na 4brygadowke i to nie powiedział kierownik tylko pracownik. co za polityka

Opanowany
@MorawieckiDlaMnieNieZamawiaj

"Z Kodeksu pracy nie wynika wprost, że w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, na który ułożony został harmonogram pracy, mogą być dokonywane w nim zmiany. W praktyce wielokrotnie zdarza się jednak, że grafiki poszczególnych pracowników są modyfikowane. Wynika to choćby z takich czynników jak choroba czy konieczność zastąpienia innego, nieobecnego pracownika. W dniu 18 października 2013 roku Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wypowiedziało się w tej sprawie, ogłaszając, że „zmiany w rozkładach czasu pracy pracowników są dopuszczalne z przyczyn obiektywnych”.

Izunia

Witam czy mogę się dowiedzieć na temat pracy na stanowisku referent ds. wyrobu gotowego ? Na czym polega i wogóle jak tam jest? Dziękuję i pozdrawiam :)

@Izunia

Witam Praca polega na wprowadzaniu do sytemu wyrobów gotowych. praca odbywa się w systemie czterobrygadowym. pozdrawiam

Do wszystkich ktorzy oddaja kr

https://www.gowork.pl/poradnik/4/kariera/dodatkowe-dwa-dni-wolne-od-pracy-nie-tylko-dla-ozdrowiencow#:~:text=Nowelizacja%20ustawy%20i%20przepisy%20o%20dw%C3%B3ch%20dniach%20wolnego,kt%C3%B3rym%20oddali%20krew%2C%20a%20tak%C5%BCe%20w%20dniu%20nast%C4%99pnym. Kierwonictwo proszone o zapoznanie się z tym, przysluguja dwa dni a nie jeden jak twierdzi wiekszosc kierownikow

Aktualność
Drodzy użytkownicy bacznie przyglądamy się Waszej aktywności na naszym Profilu. Zwróciliśmy uwagę na różne pytanie i tematy które się pojawiają. Chcemy zwrócić uwagę na to, że jesteśmy firmą otwartą na opinie i rozmowy z pracownikami i współpracownikami, ale pod warunkiem, że są to opinie merytoryczne, poparte faktami, dzięki którym możemy się zmieniać i wyciągać wnioski.
Prosimy pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną. Nie godzimy się na publikowanie pomówień, które nie są poparte faktami.
Komunikaty zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby, zawierające treści kłamliwe lub obraźliwe, które nie są merytoryczne będą przez administratora usuwane.
Pamiętajcie, że zawsze możecie się z nami również skontaktować korzystając z nr tel 607601589 i adresu e-mail kadry@drukarnia-dako.pl
Prosimy pamiętajcie, że zostawiając opinie akceptujecie Regulamin serwisu GoWork.pl.
Swetrov

Akurat ostatni komentarz usunięty o pewnej Pani był z prawdą. Wybieracie komentarze, które pasują dla Was. Nikt nic nie robi z mobbingiem i wymyślaniem roboty na siłę, bo maszyna ma przestój kilka minut

Pracuś
@Swetrov

Dokładnie tak, nic się nie zmienia w firmie. Przecież żaden pracownik nie zadzwoni osobiście albo nie napisze na maila z propozycjami zmian. Został by za to zniszczony, nie ma w dako czegoś takiego jak anonimowość, jest skrzynka skarg i wniosków ale centralnie pod okiem kamery gdyby trafił się niewygodny wniosek... sam byłem światkiem na NH jak jeden z kierowników rozrzucił fragmenty makulatury po podłodze żeby tylko kazać pomocnikowi to posprzątać i pokazać swoją pozycje. A takich przykładów napewno jest mnóstwo i można je mnożyć

Wariat

Praca jak praca najlepiej na magazynie w starym budynku. Lux jak sobie zorganizujesz pracę dobrze to i 3 godziny i skończone i resztę zmiany siedzisz za paletami i odpoczywasz. Nie wspomnę o nocy bo to już wogole rewelacja nie ma nikogo cały magazyn śpi wózkowy na dole ma najlepiej bo nikt go nie widzi to jie ma różnicy która zmiana. Ale i ma górze jest dobrze. Odpoczynek nie praca pół dnia na telefonie za paletami da się odpoczywać. Najgorsza kierwoniczka wielka dame udaje. Ale aby zrobić i odpoczywać

Artysta
@Wariat

Niektóre komentarze są jak najbardziej prawdziwe, ale to powoduje tylko to ze zmianowe chodzą i robią wszystkim zdjęcia za głupie przewinienia. Zamiast zmienić coś na lepsze to próbują znowu zastraszyć ludzi, teraz ciężko będzie stanąć na chwile pogadać czy sprawdzić godzinę na telefonie... taka kontrola nie prowadzi do niczego dobrego. Druga denerwująca rzeczą jesteś to ze jak ktoś ma za dobre stosunki ze sobą, nawet koleżeńskie to później przenoszą i rozłączają ludzi ze sobą mimo ze praca idzie dobrze. Jak ktoś sumiennie pracuje to i tak wykona swoją prace.

Rufuz
@Wariat

Pewnie jakaś parówa z druku lub pomocnik nie może przeżyć że jeździmy wózkami a on napierdala paleciakiem cały dzień.. Magazynierzy uczciwie wykonują swoją pracę. A w wolnym czasie sprzątają bałagan na magazynie po pracownikach z produkcji i druku..a nie chowają się z telefonami za paletami.. Bzdury wyssane z fiuta różowego jednorożca!!

Normalny
@Rufuz

Ładnie wam już odbija od tego obozu. Będziecie się licytować kto ma gorzej ???? Pracowałem tam 3 lata i w końcu zmieniłem. Znalazłem normalną pracę i nie muszę się zastanawiać, czy zmianowa mi zrobi zdjęcie, czy kierownik będzie się czepiał. Polecam każdemu, doszkalajcie się, rozwijajcie i nie dajcie sie wykorzystywać. To nie są ludzkie warunki. A naprawdę da się znaleźć robotę za godne pieniądze, a co najważniejsze można być traktowanym z szacunkiem.

Parówa
@Rufuz

Może i parówa ale ja po robocie twardszego wyciągam niż Ty przed wkładasz. To po pierwsze. A po drugie to nie raz chłopaki latają i was szukają. Nie na darmo na mieście mówią że chłopaki z magazynu po nocy to o 7.00 już wyspani. Niech każdy weźmie się za swoją robote i nie ogląda się na 2. Tworzymy drukarnie i atmosferę jaka panuje(usunięte przez administratora) A jak nie to nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Lol
@Parówa

I to jest właśnie to kiedy ktoś z nocki widzi kogoś po nocce na mieście i wypomina mu to że tam jest boziu podręcznikowy przykład samozaorania

Lol
@Parówa

2 sprawa i to bardziej niepokojąca to to że wiesz jak i kiedy wyglądają genitalia innych pracowników

Maksio
@Parówa

Haha beka na mieście gadają dobrze ze w Lublinie jeszcze tego nie gadają. Każdy ma takie warunki w pracy jakie potrafi sobie stworzyć też możecie spać przy maszynie. Niestety magazyn swtarza sam dobre warunki do spania i odpoczynku w czasie pracy. Już nie zazdrość tam.

Edek
@Artysta

No tak romanse są tam na.porzadku dziennym..już nie jedna żona tam wparowała.. Szczególnie młode siksy przychodzą i szukają wrażeń zamiast zajmować się pracą

Nic poza tym

Moja opinia jest pozytywna.Kto chce pracować, ten pracuje.Kto przyszedł licząc ,że będą go głaskać po głowie za samą obecność na pewno się zawiedzie. Amatorom czekania na kaszę( kasę) z nieba odradzam tą, czy jakąkolwiek inną pracę .Pozdrawiam.

Elo elo
@Nic poza tym

Nie wiem o jakiej „kaszy” mówisz, ale w tej firmie więcej dostaje człowiek który stoi nic nie robi, niczym się nie interesuje, nie wykazuje żadnej inicjatywy niż pracownik który chce wnieść coś pozytywnego, poprawić coś w produkcji albo robi dużo na każdej zmianie...

@Elo elo

Bzdury opowiadasz.Z moich obserwacji wynika zupelnie coś innego.Nikomu nie płacą za " stanie " . Proponuję wziąć sie za robotę. Ci co stali ,czy siedzieli po kątach( samo przez się) daleko nie zaszli.

Prawy
@Elo elo

Dokładnie jak pisze "Elo elo" człowiek który stoi i nic nie robi bierze te same pieniądze co ten który pracuję a nawet tego pracującego lepiej (usunięte przez administratora)bo drugiemu nie zależy i tak

Co do zmianowych to nie można narzekać pracuje już 4 rok były różne Kobiety ale aktualnie jest Spoko. (usunięte przez administratora) ...... Wykonują swoją pracy w w 100 procent są miłe napewno nie zaniechają swoich obowiązków . A ostatni wpis na na panią (usunięte przez administratora)to ktoś w złości napisał. Bo pracę wykonuje dobrze. Oczywiście były i są też te źle zmianowe. Nawet aktualnie pracują j pani (usunięte przez administratora)ooo to niestety zero człowieczeństwa -jakieś wyrozumiałości. Poprostu tylko liczy sie dla niej awans sCzebelki ale to jej sprawa ale reszta wszytko wykonują w stu procentach super ekstra i podziwiam podejście do pracowników.

GosiaBrosia

Dobre rzeczy dzieją się w marketingu. Ogólnie nie nie trzeba umieć wystarczy pisać maile i zaznaczać ze wszystko jest pilne, można wypisywać byle co, produkcja i tak trzęsie przed nami portkami a kierownicy to już szczególnie. W razie problemów krótka rozmowa z prezesem i można nawet nie mieć racji a i tak to zrobią. Do pracy wystarczy się ładnie ubrać zrobić mocniejszy makijaż i koniec pracy na dziś, reszta zajmują się nasze asystentki i kierownicy na produkcji. Wszystkie sprzedały by się za 10gr żeby tylko mieć lepsza pozycje u prezesa, czasem się pokłócimy, niektóre nawet zaczną płakać ale to tak dla scenek. Jak trafi się dobry kontrahent do tego jeszcze przystojny to korzyści podwójne... większość koleżanek ma niską moralność i nadawała by się do dużo lżejszych prac. Jeżeli masz mocny charakter i lubisz przygody polecam serdecznie

Izka
@GosiaBrosia

Wiadomo że w dako nie jedna lubi mocne przygody.wszystko można załatwić i się ustawić jak się ma trochę wyglądu i sprytu. Wszedzie w każdym dziale dzieją się dobre rzeczy i ciekawe, można awansować haha

@Izka

Tylko zazdrosne kobiety potrafią tak pluć jadem. Więcej w tym wszystkim domysłów i ludzkiej wyobraźni niż prawdy.Lepiej pilnuje się cudzej moralności niż własnej.

@Izka

Najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) , obserwować i snuć domysły dlaczego koleżanka czy kolega awansowali.Moze gdybyś wzięła (usunięte przez administratora) w troki też byś awansowała.Niektórzy nie dopuszczają do siebie myśli , że ktoś może byc zwyczajnie dobry w tym co robi.Do każdego awansu przypinacie znajomosci itp., w jakim celu?Moze łatwiej wytłumaczyć znajomy dlaczego jeszcze nie awansowalas/łeś?

Pracuś

Pogratulować NIELEGALNEMU dmuchaniu 20min w korku

Pracuś 2
@Pracuś

Z wyjazdem po pracy tez trzeba było stać 20 minut. Brawo za organizacje

Maksio
@Pracuś 2

Kto dmucha to dmucha nie trzeba pić w robocie haha

Obserwator

Nie usuwajcie komentarzy, niektórzy już i tak porobili zrzuty ekranów

Poza tym nic

Może lepsza taka niż na Nh Pani SĄ.

Dres

Serdecznie nie polecam . Pracowałem tam 5 lat szkoda czasu i zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia DAKO Sp. j. - Lubartów

• Jak się pracuje w Drukarnia DAKO Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia DAKO Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia DAKO Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia DAKO Sp. j.?

Kandydaci do pracy w Drukarnia DAKO Sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia DAKO Sp. j.