Izabela Kędroń Sun Hunter

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Izabela Kędroń Sun Hunter

Cześć. Ktoś pracuje tutaj może w dziale księgowości? Szukam pracy, mam spore doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej. Czy tutaj zanosi się na jakieś przyjęcia do tego działu? W internecie niestety ofert brak. Jakieś widełki płacowe może ktoś poda?

Gorzka kawka Nowy wpis

Bo prezes ma kasę, adwokatów i totalnie nie szanuje ludzi, nawet bym powiedział że z premedytacją ich gnębi, tupniesz nogą, powiesz źle słowo i wyrzuca cię jak (usunięte przez administratora)i każdy myśli że nic się nie da z tym zrobić, bo albo nie było zwyczajnie nikogo kompetentnego w tej firmie, albo mają gdzieś, pracy jest dość na rynku

Nowy wpis

Dzień dobry. W tej chwili nie poszukujemy pracowników. Pozdrawiam Syn Hunter

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 1 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Izabela Kędroń Sun Hunter. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Asystent/-ka. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Nataaal

Z firmą Sun Hunter pracuje blisko 3 lata. Może to nie dużo, ale różnym sytuacją trzeba było stawić czoła. Wiadomo, ze branża jest wymagająca, a czasy niełatwe dla biznesu. Trzeba to rozumieć i dostosować do codziennych relacji z firmą. Ze swojej strony rekomenduję współpracę z firmą Sun Hunter a pracownicy, z którymi kontaktuje się regularnie są kompetentni i nie rotują tak, jak inne opinie o tym piszą.

Ula

Czyli feedback można teoretycznie otrzymać zaraz po rozmowie? Na to by wychodziło po jednym z komentarzy od pewnej Pani na forum. Widziałam ostatnie komentarze klientów w wizytówce google i chciałam przy tym sprawdzić jak wygląda sytuacja doradców, jakich prowizji można oczekiwać i za co?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Izabela Kędroń Sun Hunter padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. gruntów.

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną z wyprzedzeniem dwutygodniowym, ponieważ prezes firmy nie miała wcześniej czasu - dopiero po dwóch tygodniach miała się rozpocząć rekrutacja. Po tygodniu dostałam telefon, że kogoś zatrudnili na stanowisko, na które aplikowałam. Osoba została zatrudniona po jednej rozmowie, tego samego dnia. Niepoważne podejście, ale patrząc na opinie o firmie jednak nie ma czego żałować.

Izabela Kędroń Sun Hunter szuka kogoś na to stanowisko Projektant Budowlany. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Nikita

Ja tu pracuje w innym dziale i jestem zadowolona, bezsensu opierać się na nieobiektywnych opiniach ludzi z neta, aplikuj i licz ze Cię przyjmą

Helena
@Nikita

No bez urazy, ale Twoja też jest tylko o Twoich uczuciach, bo piszesz że jesteś zadowolona i to tyle. Fajnie, ale może można poznać jakieś konkretniejsze info? :D Stawka taka dobra czy co?

Obecnie firma Izabela Kędroń Sun Hunter poszukuje na stanowiska Asystent/-ka. Czy ktoś składa CV?

Świetna atmosfera. Ambitne projekty. Jestem zachwycona praca pkt dwóch tygodniach. Dołożyłam cegiełkę do jednego większych projektów w Polsce. Potężna wiedzą przełożonych. Polecam dla ambitnych osób!

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Izabela Kędroń Sun Hunter. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 1 marca.

Ciekawski

Absolutnie, uciekać jak najdalej. Podczas rozmowy rekrutacyjnej, zadbaj aby była przeprowadzona ona z prezesem firmy, wtedy podejmij decyzje o zatrudnieniu…

Aleksandra
@Ciekawski

Z jakiego powodu rozmowę z samym Prezesem tutaj predysponujesz? Tak właściwie to czy często zdarza się na to szansa czy to od stanowiska zależne?

Sun Hunter

Rozbudowywany jest dział księgowości i administracji ze względu na to jak rozwija się spółka. Do jednoosobowej działalności nie jest prowadzona rekrutacja. Prezes Spółki Sun Hunter nie odpowiada za rekrutacje, tylko Dyrektorzy i Kierownicy Działów. Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane pracą oraz własnym rozwojem. Zapewniamy benefity - multisport, lekcje angielskiego, szkolenia branżowe oraz szkolenia z zwiększeniem efektywności pracy własnej. Przypominamy, że najniższa krajowa dla studenta to ok 3600 zł na ręke. Osoby trafiające do nas przechodzą szkolenie branżowe, szkolenie dotyczące współpracy z jednostkami administracji publicznej, szkolenie z programów niezbędnym do pracy autocad, qgis, symfonia, crm i inne. Spolka liczy 40 osob w tym ekspertów w branży projektowej, z bardzo dużym doświadczeniem projektowym. Rozwijamy projekty zarówno w Polsce ( kilkusetmegowe farmy) jak i zagraniczne. Prosimy o zaprzestanie krzywdzących i nie prawdziwych opinii o zarobkach które są najniższą krajową ani zlej atmosferze pracy. Nie bylibyśmy w stanie utrzymać tak świetnego zespołu, gdyby to była prawda. Jednak jako Spolka wyznajemy zasadę że do pracy przychodzimy pracować a nie brylować, plotkować, przeglądać media społecznościowe bądź knuć intrygi wewnątrz pracowników. Proces rekrutacji i szkolenia pracownika jest drogim procesem w każdej z firm. Dlatego do naszego zespołu zapraszamy tylko osoby zdecydowane na prace i rozwój. Pozdrawiamy Sun Hunter

Vincent

Co wy ludzie za głupoty opowiadacie to aż się tego nie chce czytać, po co takie historie wymyślać…. Wstydźcie się, atmosfera jaka luźna jest w tej firmie to chyba nie ma w żadnym biurze widocznie ktoś nie ma doświadczenia w pracy ewentualnie pomidory w Holandii, nie zdażyło się jeszcze nie dostać wynagrodzenia na czas, ludzie raczej się przyjaźnią, wiadomo, że są nerwowe dni kiedy terminy gonią, praca w weekendy jak jest sporadycznie jakieś expo to za podwójną stawkę i chętnych nie brakuje nadgodziny płatne, ile wypracujesz tyle zarabiasz, można sporo się nauczyć tylko trzeba chcieć, komuś się chce potrafi coś i reprezentuje sobą to zarabia, ktoś chce odbębnić 8 godzin z czego polowe na facebooku to czego oczekiwać, firma się szybko rozwija na pewno można tu więcej osiągnąć jak w korpo gdzie każdy to szczur

Pracuje 2 tygodnie w firmie. W życiu nie widziałam piękniejszego biura i bardziej zgranej nastawionej na cele atmosfery. Wspaniały zespół a szefowie działu projektowego są niesamowici. Pasjonujące projekty, potężna wiedza i doświadczenie. Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do takiego zespołu.

Bardzo złe warunki pracy. Zdecydowanie za niskie wynagrodzenia w stosunku do natłoku obowiązków i odpowiedzialności. Praca po godzinach w stresującej atmosferze (usunięte przez administratora)

Magdalena

A ile to wynagrodzenie konkretnie wynosi? I czemu ludzie pracują po godzinach? Dostają za to wynagrodzenie?

Dora
@Magdalena

Najniższa krajowa

@Dora

Dla studentów - owszem na początku pracy, jest najniższa krajowa. W miarę rozwoju zawodowego stawki ulegają zmianie bądź następuje rozstanie się z osobą która niezaangażowanie wykonuje swoje obowiązki. Zdajemy sobie sprawę jako Spółka Sun Hunter, że potem takie osoby mogą próbować oczerniać nas. Jednak tym bardziej nie przejmujemy się nieprawdziwymi wpisami, skoro np. zwolniona osoba z sekretariatu , czy asystent nawet nie wiedział gdzie pracował, ponieważ działalność Izabela Kędroń Sun Hunter nigdy nie zatrudniała pracowników. Przypominamy także, ze Internet nie jest miejscem , gdzie można bezkarnie obrażać, pomawiać i oskarżać nieprawdziwie osoby. Pozdrawiamy

Kami
@Izabela Kędroń Sun Hunter

Pisanie prawdy na temat pracy w firmie nie jest oczernianiem jej. Skoro wpisy nie są prawdziwe to skąd tyle szczegółów dotyczących atmosfery i warunków pracy?

Bardzo duże Gabrielo. Jako osoba pracują w administracji powinnaś o tym wiedzieć. Dostałaś szanse aby się czegokolwiek nauczyć, między innymi różnicy pomiędzy jdg a sp zoo. Także tym, co to znaczy odpowiedzialność. Mam nadzieję że używałaś dobrego VPNa ponieważ nie pozwolę sobie na pomówienia i sprawa została zgłoszona na policję. Pytanie skoro tak niechętnie się uczyłaś, tak niechętnie rozwijaład, tak niechętnie pracowałaś ślad teraz tyle jadu i żalu. Nie szkoda Ci cennego czasu, na to aby kogoś oskarżać wyzywać? Jeżeli strata pracy była tak bolesna dla Ciebie, pytanie więc dlaczego jej nie wykonywałaś. Życzę Ci dużo szczęścia w zycii i spełnienia. Mam nadzieję, że Ty kiedyś talże będziesz pracodawca - wymarzonym. Pozdrawiam!

Drogie Panie z Administracji, które dostały wypowiedzenia z pracy. Tym bardziej Panie pokazują że to była słuszna decyzja. Jeżeli nie wiedzą Panie na czym polega developemnt projektów pv i w jakiej formie. Słupy to my mamy na działkach, na projektach PV , ale średniego napięcia. Skoro Paniom się tak nie podobało, nie chciały Panie pracować, nie wykonywały obowiązków to skąd pomysł na to, skąd desperacja, zapal i chęci na to aby po kilku miesiącach wypisywać na forum. Rozeszliśmy się zgodnie kodeksem pracy, proszę sobie ułożyć życie i być szczęśliwym a nie tracić czas i energię na obrażanie innych. Teraz na etapie studiów nie zdajecie sobie sprawy z jednego. W zyciu jest cenny czas. Tego nam nikt nie odda.

Rafaello
@Kami

Zagadzam sie z tym...jak najbardziej...

Mis Yogi

Chcesz sie rozwijac i spelniac sie w swojej dziedzinie to stanowczo omin ta negatywna firme....sa powazniejsze firmy co traktuja powaznie swoich pracownikow!i daja rozwoj,awans,place godne!

Pablo

Praca niełatwa, bo branża wymagająca, dużo wiedzy do przyswojenia, ale szkolą, a jeżeli komuś się chce pracować to kasa bardzo godna.

Niko
@Pablo

Wynagrodzenia bliżej najniższej krajowej niż średniej krajowej (i to po podwyżce), nie nazwałbym godną kasą

Wojciech
@Pablo

Fajnie że są szkolenia. Przynajmniej dla mnie na plus. Jak godna kasa to pochwal się jaka? Wystarczą widełki żebym mógł się zorientować :)

koleś
@Wojciech

Widełki między 3-5 tysięcy.

Geniusz Andrew
@koleś

Te widełki to chyba dot. dyrektora operacyjnego :-)))

pawel

dokładnie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Izabela Kędroń Sun Hunter? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

SteFanka

W moim przypadku zła i nerwowa atmosfera w czasie pracy.

Aleksander
@SteFanka

Hmm, a co takiego się działo w pracy że masz takie zdanie? Powiedz coś więcej jak możesz.

Widocznie nie było więcej o czym rozmawiać.

Działalność Izabela Kędroń Sun Hunter nie prowadzi rekrutacji ani nie zatrudnia pracowników. Jeżeli rekrutacja była do Spółki Sun Hunter bardzo przepraszamy. proszę o informacje w jakim dziale była rekrutacja. Usprawnimy przekazywanie informacji.

Dziękujemy, przyjrzymy się sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Izabela Kędroń Sun Hunter - Kraków

• Jak się pracuje w Izabela Kędroń Sun Hunter?

Zobacz opinie na temat firmy Izabela Kędroń Sun Hunter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izabela Kędroń Sun Hunter?

Izabela Kędroń Sun Hunter