Joanna Muzyk Atelier

Opinie o Joanna Muzyk Atelier

@OLA
@Ewa.S

Dziwne jestem stałą klientką i nigdy nie miałam problemu z tym butikiem zawsze Panie miłe i cierpliwe.

K.A.

Marka godna polecenia .

Zuzanna Nowy wpis

Witam czy faktycznie sprzedawczynie internetowe są zatrudniane? Widziałam w komentarzu zaproszenie do kontaktu. nim się skontaktuję chciałabym zasięgnąć opinii. po pierwsze na jakiej umowie można się zatrudnić i czy to będzie cały etat?

Ewa.S

Zakupiona sukienka niestety różniła się fasonem, jak ta wystawiona na zdjęciach z butiku. Obsługa fatalna. Trzy tygodnie proszenia się i przypominania o zwrot pieniędzy. Bałagan w dokumentacji. Nie polecam.

Daria
@Ewa.S

Ja mialam podobna sytuacje Ale juz dalamm sobie spokoj Za taka cene moge kupic wiele lepszych i ladniejszych ubran A ma pewno praktyczniejszych. Bez wkurzania sie

@OLA

Troya Nowy wpis
@Ewa.S

Mam ten sam problem. Czekam na zwrot kasy juz prawie miesiąc.

Michalina

Czy Pani Joanna prowadzi sklep online czy stacjonarnie?

JM Nowy wpis
@Michalina

Tak prowadzimy sprzedaż online www.joannamuzyk.pl oraz Molier 2 , stacjonarnie zapraszamy do naszego atelier w Nowym Sączu na ul Konarskiego 9/1 pozdrawiam

Czy firma prowadzi także sklep online i może potrzebuje takich sprzedawczyń internetowych?

JM Nowy wpis
@Kasia

Dzień dobry jeśli jest Pani zainteresowana prosimy wysłać cv na adres szefowa@joannamuzyk.pl

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Joanna Muzyk Atelier.
Ona

Zaciekawił mnie ten ostatni wątek odnoszący się do opinii klienta względem pracowników. Nie mam pojęcia czego konkretnie dotyczył ten problem względem braku decyzyjności ale czy po takich sygnałach są może organizowane dodatkowe szkolenia?

Klient

Obsługa klienta masakra. Brak kontaktu z kim kolwiek. Spychanie winy jeden na drugiego. Pracownik sam nie jest w stanie podjąć decyzji. Nie polecam straszny bałagan

@Klient

Dzień dobry Dziękujemy za podzielenie się opinią i konstruktywną krytyką .Przeanalizujemy wszystkie uwagi aby pracownicy dokonywali większych starań. Pozdrawiamy

Wiecie, czy Joanna Muzyk Atelier udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W nawiązaniu do ostatniego wątku oraz do tego czy będą przyjęcia to skąd można się tego dowiedzieć? Gdzie teraz docelowo oferty są wystawiane? Czy na jakichś innych portalach również? Słał ktoś swoje cv na zapas czy jednak nie można? Interesują mnie po prostu warunki teraz od kolejnego już roku. Czy cokolwiek się zmieniło?

Dzień dobry Na dzień dzisiejszy nie planujemy przyjęć.

Jak szefostwo w Joanna Muzyk Atelier traktuje ludzi?

MA....

Szefostwo jest bardzo pomocne, wyrozumiałe i traktuje ludzi z szacunkiem . Naprawdę polecam

Iga
@MA....

A w czymś występują jakieś problemy, że ta wspomniana pomoc by się przydawała? Przyznam, że jeszcze nie mam doświadczenia w takiej pracy jak również relacji z klientem. Czy bez doświadczenia miałabym może szanse na zatrudnienie jakoś od nowego roku? Będą wakaty?

@MA
@Iga

Nieścisłości zawsze są w każdej pracy liczy się zgrany zespół a tym zespołem nadzoruje szefostwo . Czy będą przyjęcia tego nie wiem.

K.A.

Marka godna polecenia .

A

Jestem Klientką od dobrych 4-5 lat. Wszystko zawsze jest świetnej jakości. Projekty są wyjątkowe, kobiece i oryginalne. Najlepsza polska Projektantka

Lusta

Super dresik, mięsisty i mega przyjemnie się go nosi. Polecam bardzo, każda znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Paris

Niestety muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Dresy zakupione rok temu a te z tego bardzo się różnią... Model ten sam a materiał dużo cieńszy przez co spodnie po prostu się prują... oszczędność na materiałach a ceny wysokie W dodatku bardzo długi czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji nie wspominając o zwrocie, którego nadal nie otrzymałam.

Aneta P.

Witam, kupiłam ostatnio Sukienkę jest piękna, idealnie leży, pachnąca a opakowanie jedno z piękniejszym jakie otrzymałam, i własnie czekam na paczkuszkę z Zestawem Dresowym, napewno podzielę się opinią jak dotrze. obsługa klienta fantastyczna, szybko, sprawnie i od razu!Pozdrawiam cały zespół !!!:)))

Sabina M.

Jestem klientka Pani Joasi już kilka lat , specjalnie przyjeżdżam z Krakowa do jej atelier , jest ogromny wybór a obsługa jest cudowna ( obsługuje mnie zawsze Pani Iza z Panią Joasia) Można sobie przymierzyć , sprawdzić i zamówić , szczerze nie wiem skąd biorą się te paskudne opinie ? Bo nie spotkałam się ze zła jakością lub „nie profesjonalnie wykonaną rzeczą „ kupuje tez w droższych markach i nie ma nawet porównania do cen i modeli od Pani Joasi. Także serdecznie polecam i gwarantuje jakość i Design jest pierwszej klasy , a nawet uważam ze ceny są dość niskie , lecz dla mnie idealne !!!

Kate

Jakość materiałów, krój i szycie jest mega. Jestem bardzo zadowolona z jakości rzeczy które mam zarówno sukienek jak i dresów. Obsługa profesjonalna i indywidualne podejście do klienta. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat produktu, obsługi itd.ale, czytając opinie dotyczące prywatnego życia Pani Joanny i pisanie takich rzeczy jest OKROPNE!!! A może to po prostu zwykła zazdrość????Ktoś zrealizował marzenia a komuś to przeszkadza.....bo sam nic nie osiągnął w życiu.

Alicjaa

Swietne dresy, najlepsze jakie mam !!!

Marta.A.

Uwielbiam projekty Joanny M, mam już kilka modeli dresów i sporą kolekcję sukienek, czytając opinie wystawione na tym portalu Go Work !!! Nie kupiłabym nic !!! Ten portal zrzesza tylko negatywne opinie o sklepach, produkcie itp piszą tu tylko osoby z chęcią wylania jadu... Ja chętnie podzielę się pozytywnymi doznaniami co do tej marki, jeśli ktoś z Was ma pytania to chętnie tu odpowiem !!!

Bialasek

ZAKUPILAM W JO.MU.KILKA LAT TEMU KOSZULKE ISPODNIE DRESOWE UZYTKUJE DO DZISIAJ KUPUJE OC CZASU DO CZASU JAKIS CIUSZEK I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JAKOSCI PODEJSCIE DO KLIENTA ROWNIEZ SUPER MILA OBSLUGA NAPRAWDE POLECA

Jan

Reklamowałaś może zakupiony produkt za pośrednictwem firmy Firma Berenika Jo.Mu. Joanna Muzyk? Jestem ciekawa, jak firma ta ewentualnie zareagowała na Twoją reklamację. Będziesz tak uprzejma, aby mi to precyzyjnie napisać? Z góry serdecznie dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Muzyk Atelier - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Joanna Muzyk Atelier?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Muzyk Atelier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joanna Muzyk Atelier?

Joanna Muzyk Atelier