TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.

Pani Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć kiedy można spodziewać się oferty pracy dla spedytora. Na takim portalu widziałam jedynie te dla kierowców. Posiadam doświadczenie w branży (ponad 2 lata). Czy staż wpływa jakkolwiek na wysokość podstawy?

Ania Nowy wpis

jak dla mnie-wielki plus, pierwsza naprawdę porządna firma, w której przyszło mi pracować. ekipa świetna (z małymi wyjątkami, ale to wiadomo-zawsze i wszędzie). co miesiąc dziwię się wypłacie, bo jest większa (PREMIE), niż sobie wyliczałam. moim szefem jest vice prezes, młody, ale bardzo porządny człowiek-do rany przyłóż. ex pracownicy szukają dziury w całym, A TO NIEPRAWDA. kasa się zgadza, szacunek do pracownika jest. mocne 5/5

Jak wygląda sprawa grafiku w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Żaluje że tu przyszedłem

Omijajcie tą firme szerokim łukiem , jeżeli szanujecie się to odradzam pójście do tej firmy , tylko więcej i więcej, a przy wypłacie i tak nie odwdzięczą sie , mało tego zawszw jest minus jakiejś gotówki , czemu ? Taka wola szefa , żeby mógł sobie kupić nowe bmw , zero szacunku do pracownika , nawet dzień dobry nikt nie powie , tylko im się kłaniać , zresztą ich siedziba za jakiś rok bedzoe zburzona tzn Żerań Fso , więc i tak bedziecie musieli szukać pracy gdzie indziej , pani kierownik od żabki ? Hmmm taka osoba na tym stanowisku nie powinna być kierownikiem magazynu , zero pojecia o pracy na magazynie tylko piłuje facjate , masz szacunek do siebie szukaj gdzie indziej , ja tu jestem od ponad roku , ale nigy nie spotkałem takiego szamba , nie długo dam wypowiedzenie i niech mnie w trąbke pocałują

Edek Nowy wpis
@Żaluje że tu przyszedłem

Mylisz się wcześniej dystrybucja żabki zostanie przeniesiona do Małopola nim zburzą FSO. W sierpniu żabka prowadziła nabór pracowników do magazynu w Małopolu, a obecnie jeden z operatorów dystrybucyjnych z Nadarzyna prowadzi nabór kierowców kat B i C do Małopola. Podobno praca od już. Dystrybucja z FSO będzie wygaszana.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jak jest z pakietem medycznym w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

Pakiet medyczny ? Chyba żartujesz, jak zachorujesz to masz potracenia z zarobionych pieniędzy. O pakiecie medycznym nikt nie słyszał.

Donald

Pakiet medyczny u Wołowicza ? Wolne żarty.

Kiero

Z jakim pakietem, te golasy nawet składek do zus nie opłacają.

Pracownik ale jeszce chwile

Jaki pakiet medyczny ???? Oni tu mają wywalome na pracownika !!!! Lada moment żegnam sie z tą firmą .

ere

Zadzwoniłem żeby umówić się na spotkanie ale kierwonik rozmawiał ze mną takim tonem jakbym mu coś zrobił, odechciało mi się tam jechać. Powodzenia w szukaniu pracowników ...

ter

Zadzwoniłem żeby się umówić na spotkanie ale po rozmowie telefonicznej odechciało mi się tam jechać. P Marcin typowy gbur rozmawiał ze mną takim tonem jakbym mu coś zrobił. Powodzenia w szukaniu pracowników...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.?

Firma w porządku, bez większych problemów, może nie jest idealnie, ale stabilnie.

ex pracownik
@Andrzej

Chyba musisz zmienić dilera ????

byly pracownik

ZDECYDOWANIE ODRADZAM MINUSY: -Ciężka fizycznie robota i za wszystko mogą obciązyć kierowcę (palety często przeładowane i słabo owinięte, trzeba ostrożnie, bo mogą się przewrócić) -na niektórych punktach trzeba się nagimastykować i samochodem i paleciakiem, czasami można dostać mandat za parkowanie. -NIENORMOWANY CZAS PRACY zaczynasz od 4 a możesz skończyć nawet o 20. (doswiadczeni kierowcy zazywczaj około 16-17) -na magazynie straszny (usunięte przez administratora) ciezko cos znalezc czasami nie ma Twojej paety, wtedy czekasz i tracisz czas. -myślisz, że skończysz o 14 to potrafią Ci zadzwonic i jeszcze jedno kółko wcisnąć i kończysz 5 godzin później. -(usunięte przez administratora)strasznie niemiły i 0 szacunku do pracownika (do nowego to juz w ogole) (usunięte przez administratora) PLUSY: -Kierowcy są ogólnie spoko, potrafią pomoc i gdy ich pytasz to mówią jak jest -codziennie w domu

Robert

Niepolecam pracy w tej firmie za wszystko kierowca płaci omijać szerokim łukiem

Aga

@andrzej może są jakieś pozytywy?

@Aga

Paleciak elektryczne które ułatwiają prace,ale jak się zepsuje to i tak kierowca płaci za naprawę ,porażka

Nie polecam pracy na żadnym stanowisku w tej firmie ,pracodawcy porażka brak szacunku do ludzi (usunięte przez administratora) na wypłatach za wszystko obciążają pracowników omijać szerokim łukiem

Kokos

Podobnie jak kolega "Jony" pracuje w tej firmie ponad półtora roku i zupełnie sie nie zgadzam z tymi negatywnymi opiniami. Najciekawsze jest to ze kilka negatywnych wpisów jest przez jedną i tą samą osobę, również potwierdzam że firma nie toleruje osób nieuczciwych przypuszczam że stąd te wypisy w ostatnim czasie.

Katarzyna

Szczerze powiedziawszy to trochę lakoniczna jest Twoja wypowiedź. Najlepiej byłoby, jakbyś skupił się na razie na jednej kwestii, ale nieco dokładniej. Na przykład te zarobki - napomknąłeś, że są bardzo złe. A czy w TM Holding nie rosną one wraz z przepracowanymi latami?

Diabel

Ja jestem zadowolony pracuje już dość długo i polecam bez problemu. Normalna firma i godziwe pieniądze.

pablo2204
@Diabel

Nastepny podstawiony zeby napisac pozytywnie o firmie (usunięte przez administratora) I jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Czas to pieniadz
@Diabel

Śmieszny jesteś długo pracujesz czyli ile? I co takiego polecasz to że za każdym razem jesteś(usunięte przez administratora)y z pieniędzy zabieranie za wszystko tam jeszcze trochę to hud będziecie płacić ha. No ciekaw jestem co polecasz

Jony

Podzielę się swoją opinią, pracuje już tutaj około 2.5 roku nie mogę powiedzieć złego słowa. Pieniądze godziwe zawsze na czas oraz jak za taka pracę są to godziwe pieniądze auta serwisowanie na bierząco Atmosfera miła (wiadomo że każdy czasem ma zły dzień) , dziwią mnie te negatywne wpisy Ale myślę że są one dlatego że w.w firma nie toleruje (usunięte przez administratora).

smakosz

fakt jakas dziwna ta firma, najpierw chca sie spotkac i rozmawiac pozniej nawet nie odbiora tel i nie odpisza z takim podejsciem nigdy nie znajda wartosciowych pracownikow, jak to mowia przyklad idzie z gory ja pracowac juz tam nie chce i dzwonic do nich na pewno nie bede wy zrobicie wg swojego uznania ;-)

pablo

Ta firme powinni dawno juz zamknac panowie omjajcie ta firme z daleka porazka I kierownik marcin patrzy na kazdego jak na zlodzieja nic nie wezniesz a cie oskarzy ze ukradles I zwalnia poraszka

@pablo

Czytałam w regulaminie, że nie wolno tu posługiwać się żadnymi danymi osobowymi - nie każdy chce być przecież rozpoznany. I tak właściwie, to nie wyjaśniłeś, dlaczego mamy omijać firmę TM Holding. Czy chodzi tylko o to zachowanie Kierownika czy jednak o coś więcej?

Katarzyna

Dawno nie pojawił się żaden wpis na temat pracy w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j. Czy ktoś wie, jak wygląda obecna sytuacja w tej firmie? Ciekawi mnie, czy prowadzą jakieś rekrutacje, a nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Będę wdzięczna za odpowiedź!

Dawidow

Słyszałem, że to dobra firma. szkoda, że tak trudno znaleźćw internecie opinie o firmie

Zostaw merytoryczną opinię o TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.?

TM Holding Tomasz Wołowicz Grażyna Wołowicz sp.j.