MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.

Józek

Firma godna polecenia,pracuję cztery lata, wypłaty na czas, samochód mieszkanie zapewnione, także tylko pracować

@Józek

Bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że nasza współpraca się układa.

Bogdan Górski

Witam wszystkich, Jestem pracownikiem tej Firmy od prawie 3 lat, oceniam firmę na 6, zawsze pieniądze na czas, każdy problem rozwiązany, szefowie odbierają telefony, biuro działa profesjonalnie. Polecam pracę w tej firmie. Pracuje w Szwecji, także jest ok. Już sam fakt , że od lat jeźdzę po całym świecie i były to kontrakty 2-3 miesięczne a tutaj pracuję pracuje 3 lata, świadczy że jest to Firma godna polecenia. Pozdrawiam wszystkich Bogdan Górski

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, zapraszam do kontaktu z nami bezpośrednio przez e-mail karolina@mgkcgroup.com lub pod nr telefonu 512-290-801. Chętnie odpowiemy na Pana pytania i rozwiejemy wątpliwości :)

Kamil

Wypłaty zawsze na czas, nie mam żadnych zarzutów. WIększość opinii odnosi się do innej firmy o podobnej nazwie. MGK Construction z Nowego Dworu Gdańskiego jest firmą godną polecenia!

@Emilia

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. System premiowy jest sprawą indywidualną i uzależnioną od predyspozycji i umiejętności danego pracownika. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Roman Czuchta

Witam. Nie pisze jako anonim tylko były i chyba przyszły pracownik tej firmy. Nie odnoszę się do tego co jest tu napisane. Kogoś (usunięte przez administratora)czy nie. (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi. Jednakże jeśli to prawda, to kij w oko zlodzieją. Ale nie mnie to oceniać. Pracowałem w 2 ostatnich miesiącach 2020 roku w Szwecji w firmie Abetong. Praca na hali, prefabrykacja. Stwaka ok 13 ero netto. Pokoje jednoosobowe darmowe. Karta paliwowa. Bilety na prom. Obchodziła mnie tylko praca. No i wyżywienie oczywiście. Pewnie ze za krótko pracowałem aby w pełni się wypowiedzieć ale opisuje to co mnie sptkalo w tym czasie. Pieniądze zawsze na czas!!!!!!! Pozostawiłem po sobie bardzo dobra opinie od Abetong i prawdopodobnie tam wracam. Nie oceniam czy ktoś jest fachowcem czy początkującym bo to też nie moja sprawa. Ja oceniam firmę na 4 +. Było by 5 ale wtedy gdybym nie musiał pracować pobierając wynagrodzenie. Żadna to moja rodzina, znajomi, koledzy. Nie będę polecał bo każdy ma inne wymagania. Ale na pewno nie będę miał obaw aby znów tam jechać. Na pewno dam znać gdyby moja opina uległa z jakiegoś powodu zmianie. Pozdrawiam Roman Czuchta.

yo Nowy wpis

Witam, zobaczyłem właśnie ofertę dla spawacza MIG / MAG gdzie w widełkach podano 20 000 zł. przypuszczając, że odkładnie tyle zarobię to ile kosztów mi zjedzie za sam pobyt za granicą? Będzie mi się to kalkulowało?

Były pracownik Nowy wpis

Niestety nie mogę pochwalić tej firmy pracowałem tam miesiąc czasu i miałem wrócić te same miejsce z powrotem za tydzień kiedy się zbliżał termin wyjazdu już nie odbierał telefonu w tej firmie brak odwagi brak kompetencji i dojrzałości żeby odebrać telefon jedynie tylko sekretarka za nich świeciła oczami to jest żenujące i nudne że cały czas waszych ofertach piszecie że pracuję u was 100 osób

Elka Nowy wpis

Był już ktoś na tych tokarkach w Szwecji, na które szukają? są dwie osoby potrzebne to by chłopak może z kolega pojechał o ile by ich wzięli. Trudno w ogóle się dostać? zdarzyło się komuś ze go odrzucili?

Czesiek Nowy wpis

Czy jest ciągłość pracy? Ile po zjeździe do Polski czeka się na kolejny wyjazd? Zależy mi na systematycznej pracy bez dłuższych przerw na siedzenie w Polsce

Firma MGK Construction Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Montaż desek. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Hela

Ewentualne używki…? Jeszcze niedawno ktoś napisał ze one jak i wyżywienie leżą po stronie pracownika. to Pracodawca nie pilnuje jednak takich rzeczy? Zwłaszcza w trakcie samej pracy? mój chłopak chce tu jechać ale teraz nie wiem czy go puszczać. Jak wygląda sytuacja z bezpieczeństwem?

Picasso

Firma godna polecenia ,stojąca zawsze po stronie pracownika . Płaca na czas , pełne wywiązywanie się z warunków umowy , wystarczy odwdzięczyć się tym samym . Naprawdę porządni , konkretni ludzie . Warunki na wyjazdach przyzwoite , opłacone lokum , samochody służbowe , karta paliwowa , opłacone przeloty , zapewniony odbiór i dowóz z lotniska , jedyny wydatek to jedzenie i ewentualne używki ...jeszcze raz polecam .

Gekon

Witam kasę płacą na czas ale pracować tam nie polecam wykonuje się 5 zawodów za grosze w Szwecji to są obozy pracy chyba że ktoś lubi ostrą tyrkę Pozdrawiam

slusarz
@Gekon

grosze to znaczy ile?

Hanna
@Gekon

No to słabo jak pracownik ma mnóstwo obowiązków A to, co masz zrobić jest chociaż pokryte z tym, co masz napisane na umowie?

Kordian
@slusarz

Na start może z 53-55 zł dostaniesz ale nie obiecuję. Przez kilka lat zero podwyżek a stawki w Szwecji wzrosły przez ten czas znacząco

@Kordian

Skoro tak to czemu nie obiecujesz? Może być jednak mniej? z czego wynika ten brak podwyżek? ludzie mimo tego się decydują zamiast poszukać alternatywy, skoro w zasadzie ją podajesz? Tam trudno będzie się przebić? Tu łatwiej robotę dostać?

Martini

Plusy Wypłata na czas Dobry kontakt z przełożonym Minusy Brak ciągłości pracy i nowych projektów Odzież robocza, rękawiczki itp Podejście do pracownika (nie ty to będzie inny) Brak podwyżki

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.?

Przemysław

Czy po odliczeniu kosztów pobytu w Szwecji (kwatera, wyżywienie, inne wydatki) dużo można odłożyć w skali miesiąca?

@Przemysław

Witam serdecznie, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Kwatera, transport do i ze Szwecji jest zapewniony i opłacony przez naszą firmę, jedyne co Panu pozostaje do opłacenia to własne wyżywienie. Część osób zabiera jedzenie z Polski a część kupuje je na miejscu. Ceny żywności są na podobnym poziomie co w Polsce. Co do kwestii ile można odłożyć pieniędzy jest to bardzo indywidualne. Jeżeli jest Pan zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Będziemy mogli udzielić więcej informacji. Pozdrawiamy

Krzysiek B.

Bardzo solidna firma, polecam z całego serca.

Spawacz

Polecam!

Józek

@Józek

Bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że nasza współpraca się układa.

Bogdan Górski

Izabela
@Bogdan Górski

Panie Bogdanie, przez te 3 lata pana pensja wzrosła, ze firma sama z siebie ją podniosla czy jest taka sama przez ten caly okres?

@Bogdan Górski

Dzień dobry Panie Bogdanie, takie opinie to dla nas jeszcze większy motor do działania. Bardzo dziękujemy :)

Cichy
@Bogdan Górski

Bogdan po palu do (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Cichy

Nie zgadzasz się z tym panem? W jakiej konkretnie kwestii? Bądź tak dobry i podaj trochę szczegółów, zwłaszcza, ile jest tu do zarobienia? Bo sam już nie wiem, co myśleć o tej firmie.

@Grzegorz

Krzysztof

Dobra firma, płaci na czas i ma dużo pracy w Szwecji, wyjazd dobrze zorganizowany, zakwaterowanie bez zastrzeżeń, wyżywienie tylko we własnym zakresie, polecam.

@Krzysztof

Bardzo dziękujemy za opinię i poświęcony czas na jej napisanie :)

Czy w MGK Construction Sp. z o.o. sp.k. są szkolenia zewnętrzne?

Dzień dobry. Dziękujemy za Pana pytanie. W celu przygotowania dla Pana precyzyjnej odpowiedzi bardzo prosimy o kontakt pod adresem e-mail karolina@mgkcgroup.com lub proszę o kontakt telefoniczny pod nr 512290801

Izabela
@Pracodawca

czy odpowiedź na to pytanie jest jakas tajemnica firmowa ze nie można tutaj na nie odpisac? pewnie kazdy zainteresoway firma i praca w niej chcialby znac odpowiedz tak oficjalnie

@Izabela

Dzień dobry, wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje. Oczywiście, jest możliwość wykonywania szkoleń zewnętrznych jak i pozyskiwanie nowych uprawnień.

Kiler

Pracuje juz w firmie półtora roku, ciężko się do czegoś przyczepić. Warunki mieszkalne sa w porzadku, rotacje fajnie bo mozna ugadywac sie z szefostwem elastycznie... Nic tylko Jechać, pracować i zarabiać. ????

@Kiler

Bardzo dziękujemy za opinię :)

Karol

Pracuje w firmie i wszystko w porządku wynagrodzenie na czas i zawsze można liczyć na pomoc szefostwa. Mieszkania opłacane auto firmowe tylko jechać i pracować ;)

@Karol

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że współpraca z nami się Panu podoba.

Marek C.

Witam.Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu i szczerze powiedziawszy nie można narzekać należności zawsze na czas, całe szefostwo zawsze dostępne (nawet w niedzielę) i życzliwe dla pracownika. Polecam tym którzy chcą pracować, podejmować kolejne wyzwania wymagającego myślenia organizacji pracy itp.Nie jest to firma dla maruderów,leni i innych pseudo fachowców.

@Marek C.

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się, żeby nasi pracownicy wiedzieli, że jesteśmy do ich dyspozycji nawet poza godzinami pracy, b taka jest specyfika firmy. Nie wszystko uda się załatwić od 8 do 16.

Krzysztof

Dla mnie wszystko gra, pracuje w Enkoping na prefabrykacji, mieszkanie spoko, ekipa tez i kontakt z firma poprawny

@Krzysztof

Bardzo dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków mieszkaniowych oraz kontaktu z biurem.

Zostaw merytoryczną opinię o MGK Construction Sp. z o.o. sp.k. - Nowy Dwór Gdański

• Jak się pracuje w MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGK Construction Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MGK Construction Sp. z o.o. sp.k.