Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i  bardzo liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja_siemianowice@adient.com

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Adient Seating Poland
Dzolero

Ja jestem chętny na jakąś starsze mężatkę. Na jakim dziale takiej szukać może ktoś podpowie

Tycjan

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od tego jaką pracę wykonuje ale warto brać również pod uwagę fakt, że to firma szanująca pracowników, dobry pracodawca!

test
@Damian

Możliwości maszyny to jedno, normy przede wszystkim nie uwzględniają ich awaryjności ;)

Biurowy Nowy wpis

Arbuz to (usunięte przez administratora)

Wredna Nowy wpis

Wiecie ludzie wyrzucają ludzi pod firmą nawet które pracuje tam prawie 3 lata zostawiają nierobów a zwalniają dobrych ludzi pracowitych tak odwzieczaja się za tyle lat roboty potem czują się jak nie warci ludzie ???????????? to na hali 2 xd mowie serio

Leszek Nowy wpis
@Wredna

Ja pracowałem 5 lat i też mnie zwolnili a miałem umowę na stałe w tej firmie nie wolno za dużo chorować a pracowałem na każdej maszynie i wszyscy byli zadowoleni.

Były_pracownik

No i zaczęły się czystki. Na 2 hali zwalniają ludzi na umowach na czas określony żeby zastąpić ich ludzmi z 1 hali, którzy mają umowy na czas nieokreślony. Inaczej musieliby im wypłacić odprawy. Taki myk.

Wredna
@Były_pracownik

Nawet zwalnia osoby pod firma co którzy mają na rok umowę pod firma

Hashimoto

I super tak powinno być na hali nr 2 pewne osoby miały za dużo l-4

Zwolniony Nowy wpis
@Były_pracownik

Myk...bo by musieli zwolnienia grupowe ogłosić. A firmy nie stać!!!!!???? na odprawy dla pracowników. Ciekawe jak ruszy produkcja planowo ponoć na nowy rok...to ciekawy kto przyjdzie jak normalnych ludzi co znali się na swojej robocie wyje... na zbity ryj

Witam Dziękuję za zgłoszenie problemu. Postaramy się od dnia 11.04 zrównać poziom jak i jakość na obydwu stołówkach. Z poważaniem Jacek Ciura Kierownik stołówki

@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Panie kierunku stołówki co oznacza postaramy się zrównać poziom stołówki czy mamy rozumieć że posiłki serwowane nie są pełno wartościowe nie h tą kwestię Pan podniesie Co do jakości tragedia jedzenie tak słabej jakości że lepiej karmią w szpitalach kryminałach i nie tylko Ile jeszcze razy mamy słyszeć postaramy się tobvo teraz macie olewka wasze ankiety nic nie wnoszą jedyne co jest zjadliwe to śniadanie choć nie zawsze Jeśli chcecie karmić tak jak teraz to ceny dajcie w dół Skoro płacimy nie małe pieniądze to chyba można wymagać jakości czyż nie

smakosz
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

To co dzisiaj było na stołówce na H1 na śniadanie to przekroczyło wszelką granicę . Tosty co zawsze były z jajkiem i z kolorowymi paprykami, dziś był sam tost z posypką paprykową ???? hot dogi to mistrzostwo dziś. Sama parówka i 4 kostki papryki . Mortadele jakieś do tego . Psy bezdomne by tego nie tknęły.

BAD FOOD

Panie Jacku żadne zmiany tutaj nie pomogą,trujecie ludzi, dzisiaj na stołówce hala 2 zostały nałożone mi przepyszne surowe Frytki !!!! To jest karygodne !!! Czy tam wogóle na tej kuchni ma ktoś doświadczenie kulinarne bądź jakie kolwiek związane z gastronomia ??? Hmmm w sumie frytki potrafi zrobić chyba każdy!!! Aż do dzisiaj tak myślałem. Stanowczo mówię NIE truciu ludzi...

Ktoś
@Adient Seating Poland Sp. z o.o.

Korzystam ze stołówki można by napisać często.Czytam opinie jednak nie kieruję się nimi ale niestety muszę przyznać coś tu nie jest w porządku .Nie będę wylewał żalu na tej stronie bo każdy może napisać co chce i pozostanie anonimowy.Ilu klientów tyle opinii w mojej ocenie wydaje się ale tylko mnie bo nie sugeruję się tym co jest opisane ,podawane dania nie do końca spełniają oczekiwania.Są chłodne,najczęściej brakuje zwyczajnych frytek nie wiem dla czego są uwielbiane ale po prostu jest ich zbyt mało .Co chodzi o zupy to już przerosło smak nad ilością soli ! Poza tym pamiętajcie ,że w tej firmie pracują osoby na trzy zmiany ale tylko dwie mogą korzystać z menu i nie do końca bo na drugiej zmianie wybór jest znikomy. Jeżeli wasz pracownik mówi mi tego nie polecam bądź na pierwszej hali jest tu nie ma co mam o tym pomyśleć? ? Czy jestem gorszy? Proszę się nad tym zastanowić to jest mój pierwszy i myślę ostatni wpis tu nie podzielam wylewaniu żalu na tego typu stronach.Każdy ma swoje zdanie,imię i odwagę niech się odezwie jako osoba z imienia i nazwiska by móc to poprawić.Pozdrawiam i życzę smacznego KTOŚ

Ktoś
@Ktoś

Przepraszam zaraz wyleje się fala hejtu :) Tak nie podpisałem się z imienia i nazwiska ponieważ zadałem pytanie nie oceniłem surowo ale jeżeli będzie trzeba ujawnię :) Postawcie się w roli osoby prowadzącej stołówkę,każda zła opinia jest surowa nawet bardzo i ciężko pracować nad renomą w stosunku jak łatwo ją stracić więc zanim ktoś jeszcze odpowie negatywnie warto się zastanowić dwa razy jaki mam w tym cel? Dodam,że jestem zwykłym pracownikiem i też nie wszystko a raczej większość nie smakuje ale każdy zasługuje na szansę jeżeli jej nie wykorzysta i będzie liczył na zyski szybko skończy karierę :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH w firmie Adient Seating Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Mario

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła

Xxx

Wszystko fajnie, jestem mechanikiem UR, chciałbym zmienić pracę, ale takich obowiązków jak żyję, nie miałem: Praca zgodnie z zasadami 6S, Stosowanie procedur ADIENT w pracy. Kto mnie oświeci, co to jest? Czy to jakiś nowy lin menedżment, kajzeny czy coś innego? Mechanik UR bez tego nie ma co składać cv?

Pracuś
@Xxx

Jak masz odrobinę umiejętności i doświadczenia a przede wszystkim chęć do pracy to omijaj korporacje. Miałem styczność ze spawalnią oraz mechanikami UR przepracowałem rok. Za takie pieniadze nie warto się brudzić. Miej aspiracje

Gabi

Wysłałabym cv na to ogłoszenie Stażysta w dziale controllingu, tylko muszę wiedzieć jedną rzecz. Czy cały czas się pracuje na zleceniu czy po jakimś czasie jednak jest możliwość przejścia na umowę o pracę ? Byłoby super , dziękuję.

Planujący

Zapraszam planistę na montaż masz 3 rzędy pod ścianą i kolejne trzy na tyle. Części co potrzebujemy to nie ma, a to czego nie potrzebujemy to jest w ilościach hurtowych. @Pracodawca

Victor Vector
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

@Pracodawca Niedługo na Hali 1 zostaną wprowadzone duże zmiany. W tym również na Montażu 4. Linia Toyota zostanie przeniesiona ze zmiany A na zmianę C, aby zmiana A mogła przyjąć pracowników ze zmiany B. Pokręcona logika, ale OK. Naprawdę zastanawiające jest to, że równocześnie linia Toyota utraci swojego obecnego lidera, aby nowym liderem tej linii mógł zostać lider ze zmiany C. Człowiek bez doświadczenia i bez wiedzy potrzebnej do kierowania tą linią. Podobnie stanie się z linią CRH na zmianie A. Ponownie doświadczony lider zostanie odsnięty na rzecz kompletnie niedoświadczonego lidera przychodzącego ze zmiany B. Moje pytanie brzmi - Dlaczego osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w zakresie swoich projektów są odsuwane? Dlaczego ich miejsce zajmą "spadochroniarze" bez wiedzy, bez doświadczenia? Gdzie tutaj wartość dodana? Chyba, że chodzi o wartość kolesiostwa...

Robson

Kompot był wcześniej zapłacony siedziałem nie daleko i widziałem jak było płacone.

Ogrodnik
@Robson

Nic nie było zapłacone też to widziałem, nie jest to pierwszy raz jak taka sytuacja się zdarza. Zawsze można na kamerach sprawdzić podam dokładną datę i godzinę.

Montaż 1 Hala1 czy ktoś się zajmie wkońcu tymi osobami które notorycznie chodzą na l4 i się bawią???

Problemy zdrowotne i kontuzje przy pracy fizycznej to normalka. A takich przodowników pracy jak ty autorze tego wpisu ta fabryka potrzebuje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Wiadomo kiedy wchodzą 2 zmiany na Hali 1?

Dołnje

Tego dodatku jest 200 zł brutto, jeśli od 140 zł zależy twoje być lub nie być to współczuję bycia jednostką podprogową. Jak można mając jedno życie tak się skundlić dla 200 zł brutto

bonia

Hej wie ktoś czy po przejściu na dwie zmiany przestaniemy chodzić na nocki ? Całkiem mi zalerzy na tym dodatku wiec jesli go nie bedzie to ja wole sie zwolnic.

Kardhimon
@bonia

To chyba oczywiste że przejście na 2 zmiany równa się z likwidacją nocnej, ty tracisz dodatek a pracodawca kolejny koszt.

Mike
@bonia

Na nocki ciężko się dostać cała obstawa jest z brygadami zajęta z tego co mi wiadomo.

Krecik

Świnie lepiej karmią Co z tego że posiłki są na zewnątrz gotowane a tu tylko podgrzewane ludzie płacą i wymagają minimum

Monia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Wiadomo jak od czerwca będą wyglądać 2 zmiany na Hali 1?

Jak ten system czterobrygadowy wygląda? Nie pracowałem na moim stanowisku nigdy, raczej stabilne godziny wszedzie były. A tu na mechnika utrzymania ruchu tak podają w ofercie, no nic, dostosuje się człowiek. Tylko chciałbym wiedzieć, jak to działa. Weekendy są wolne?

hom

Weekendy prawie nigdy nie są wolne, masz 4 ranki, dzień wolnego, 4 popołudnia, dzień wolnego i 4 nocki po których masz udawane dwa dni wolnego bo i tak kończysz o 6 następnego dnia. Dodatkowo czasem dostaniesz nadgodziny lub 5 dzień pracy pod rząd.

JEDZENIE NA H2 ;( ;( ;(

Bardzo proszę w imieniu pracowników H2 o nagłośnienie po raz kolejny tematu kantyny pracowniczej i posiłków na H2. To co jest podawane do jedzenia na Hali drugiej woła o pomstę do nieba, na prawdę doceniamy pracodawcę że daje dofinansowanie i mamy możliwość zjedzenia posiłku ale prosimy osoby odpowiedzialne za zatrudnianie obecnej firmy o kontrolę albo zatrudnienie normalnej firmy która podaje zjadliwe jedzienie. Wysuszone ziemniaki, posklejane pierogi czy kluski, naleśniki tak suche jak chipsy, można by tu wymieniać bez końca. Ludzie którzy stoją na popołudniowej zmianie po jedzenie używają takich słów że aż ciężko się tego słucha. Ostatnio była ankieta i nic nie wniosła? Na prawdę dziwimy się że to tyle trwa, bylo juz wiele wpisow na tablicy a jedzenie zmienia jeszcze ma gorsze i nikt z tym nic nie robi. Ludzie decyzyjni z biur też tu jedzą i są zadowoleni? Proszę o udostępnianie i dawanie odpowiedzi osób które pracują na H2 i są podobnego zdania. ADIENT super za dofinansowanie i możliwość posiłków ale zabajcie o pracowników i zainteresujcie się tematem poruszanym już wielokrotnie.

Prespo
@JEDZENIE NA H2 ;( ;( ;(

Na filmie widziałem jak dyrektor więzienia jadł na stołówce z osadzonymi. Potem okazało się, że dyrektorowi dowozili catering i jedzenie miał z Hiltona

Zniesmaczona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Dlaczego stołówka jest zamknięta kiedy montaż i spawalnia na H2 ma wolne? Jesteśmy gorsi od innych? Przecież jest jeszcze tłocznia, narzędziownia, Ur, CNC i logistyka... Traktujecie nas jak gorszych? Może wkoncu się stary tym zainteresuje...

On30

Kiedy Na Montażu się weźmiecie za Master kordynatorow ludzi chcecie zwalniać ale Mariusz M swoich trzyma (usunięte przez administratora)może czas się wziasc za górę bo nie Małe pieniądze zarabiają

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Seating Poland Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Seating Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 568.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Seating Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 45 to opinie pozytywne, 184 to opinie negatywne, a 249 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adient Seating Poland Sp. z o.o.