Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.

Wika Nowy wpis

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jakie warunki są do spełnienia aby można było stać się terenem. Na stronie widziałam zespół w dedykowanej zakładce nie ma tylko takiej nawiązującej do kariery a chciałam się zorientować czy przyjęcia są możliwe?

Sylwia Sawa-Pasternak Dyrektor Nowy wpis
@Wika

Dzień dobry, Wymagamy minimum 5 lat doświadczenia w pracy w oświacie w danym obszarze terapeutycznym oraz kwalifikacje uzyskane na poziomie studiów.

Katy Nowy wpis
@Sylwia Sawa-Pasternak Dyrektor

Witam serdecznie. W nawiązaniu do tematu ukończonych studiów to jakie szanse aktualnie maja sami studenci na realizację stażu? Trudno było mi się doszukać takiej informacji w sieci a jeszcze we wpisach chyba o nim nie wspomniano

Sylwia Nowy wpis
@Katy

Dzień dobry, na ten moment mamy komplet.

Lucyna

Choreoterapia stacjonarnie w Krakowie 25,26 marca. To był mój pierwszy kurs z Iskrą i na pewno nie ostatni! Czekam na arteterapię :). Sylwia profesjonalnie pokazuje w praktyce na czym polega ruch i taniec. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.Wszelkim działaniom towarzyszy super atmosfera. Bardzo dziękuję za ten wyjątkowy i aktywnie spędzony czas oraz przekazaną wiedzę.

Choreoterapia stacjonarnie. To był mój pierwszy kurs z Iskrą i na pewno nie ostatni! Prowadząca Sylwia doskonale pokazuje w praktyce na czym polega ruch i taniec, świetnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mega profesjonalnie! Wspaniały kurs :)

Dorota

Kurs przeprowadzony przez Panią Sylwię? Oczywiście profesjonalnie w każdym calu:) ! Proponowane utwory muzyczne, układy ruchowe, taniec, wyzwalana ekspresja- to wszystko dało mi mega energię, zmotywowało do działania i sprawiło mi ogromną radość:)) A właśnie odczuwanie radości pozwala nam wszystkim zachować kondycję psychiczną na dobrym poziomie. Jest to jeden z elementów zdrowia psychicznego, dzięki któremu jesteśmy stabilni i czujemy się pewnie w życiu. Dziękuje i polecam wszystkim z całego serca!:))

@Dorota

Witam, a co w przypadku pozostałych instruktorów? Czy obecnie można się tutaj zatrudnić w tym zakresie? Wiadomo coś na ten temat?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Leon Za.

Korzystam od wielu lat z oferty ISKRY, byłem na arteterapii i choreoterapii stacjonarnie, teraz korzystam on-line w każdej chwili. Mega warsztat na lata pracy oraz konkretne dokumnety MEN. Czekam na konferencję. Przyciągają do siebie otwartą komunikacją i pomocą w codziennej pracy.

Barbara
@Leon Za.

A masz porownanie co do innych firmy? :) Czy oferowane usługi tutaj to był twój pierwszy strzał? :) Ktoś niżej pisał, że mają dobre ceny, tez tak sądzisz? :D

@Barbara

Uważam, że ceny za tyle godzin szkolenia są bardzo dobre.

@Agnieszka

Ceny mówisz, że dobre? A ja to ciekawa teraz jestem w drugą stronę.. Co ze stawkami od godziny? Również zadowalają?

Agnieszka

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Masa ciekawych szkoleń, ostatnie z rytmiki na wysokim poziomie, pełno informacji opartych na doświadczeniu związanych z pracą z dzieckiem, duza dawka humoru i nowe sposoby nauki dźwięku(Chroma notes)Będę wracać! Dziękuje. Agnieszka

Klaudia P.

Dobre ceny :) i super materiały do pracy!

Renata
@Klaudia P.

Na jakim szkoleniu byłaś?

Olka

Byłam na kursie z choreoterapii z Panią Sylwią w Warszawie i na Maratonie Inspiracji w Lublinie - wyszłam niesamowicie zadowolona. Prowadzący pozytywni, ale przede wszystkich doświadczeni Trenerzy. Dostałam dużą dawkę ciekawych informacji oraz pomysłów na pracę terapeutyczną z dziećmi. Z całego serca polecam, do dziś wykorzystuję ćwiczenia na zajęciach z dziećmi, ale również na sobie, kiedy pojawiają się u mnie napięcia i stresy - dzięki Pani Sylwii, nauczyłam się je rozładowywać :) :)

Pawel

Super możliwości online, bardzo pomocni, otrzymałem przez rozmowę telefoniczna merytoryczną pomoc. Rytmika i animacje taneczne mega mi się sprawdzają w pracy z dziećmi.

Witam! Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat firmy Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o. w mieście Lublin, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od pracujących.

Cudowna organizacja i kontakt, brałam udział online o stacjonarnie. W obu przypadkach polecam, trenerzy są pasjonatami swojej pracy, dzielą się wiedzą i doświadczeniem, na studiach nie zdobyłam tyle praktycznych pomocy co z Iskra. Polecam z Pania Barbara trenera bajkoterapii i trenera TUS.

Agnieszka

Szkolenia bardzo ciekawe, zróżnicowane tematycznie dlatego też każdy może znaleźć coś dla siebie. Pani Sylwia bardzo sympatyczna, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Szkolenia bardzo przydatne w pracy,, mnóstwo wiedzy praktycznej. Prowadzący z profesjonalnym podejściem

@Agnieszka

A jakie szkolenia najbardziej polecasz bo widzę na stronie, że oferta jest szeroka i aż nie wiem co wybrac dla siebie? :)

@Agnieszka

Ja uczestniczyłam w bajkoterapii, arteterpii, "świetlica może być twórcza i aktywna". W tym roku mam chęć na udział w szkoleniu z choreoterapii. Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować ten zamiar i nie wejdą obostrzenia.

@Agnieszka

A terminy to kto ustala? W razie czego nie wystarczy, że przesuną je w tył?

Bjeta

Szkolenia prowadzone przez panią Sylwię są profesjonalne. Nie zgadzam się z negatywnymi stwierdzeniami na ten temat. Pani Sylwia to empatyczna osoba, która poważnie traktuje swoją pracę. Cenię jej twórcze podejście na zajęciach, oderwanie od stereotypów w myśleniu, stosowanie różnorodnych metod aktywizujących, patrzenie na zadania w sposób nieszablonowy, innowacyjny. Ponadto jej wypowiedzi zawsze są poparte bogatym doświadczeniem i wynikają z postawy szacunku wobec tradycji, uniwersalnych wartości: dobra, prawdy i piękna. Uprzejmie zwracam się do wszystkich osób, które wystawiają swoje opinie, o przemyślenie swoich słów. Rany zadaje się nie tylko czynem, ale także krzywdzącymi wypowiedziami o drugim człowieku. Opinie te często nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ilona

Byłam jakiś czas temu na maratonie inspiracji z firmą Iskra. Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Na stosunkowo krótkim spotkaniu uzyskałam ogromną wiedzę oraz przydatne inspiracje. Prowadzący byli bardzo dobrze i rzetelnie przygotowani do zajęć. Muszę też wspomnieć o niesamowitej energii, której tam doświadczyłam. Szczerze polecam.

Anna Z

Kilkukrotnie brałam udział w różnych szkoleniach stacjonarnie w Lublinie. Zawsze merytoryczni prowadzący, ogrom zdobytej wiedzy. Wielki plus za poczęstunek (kawa, herbata, ciastka). Nigdy nie miałam trudności z dodzwoniem się do firmy lub uzyskaniem odpowiedzi na zadane pytanie w formie mailowej.

Anna K

Bardzo konkretnie i merytorycznie. Byłam na stacjonarnym kursie z choreoterapii. Praktyka na wysokim poziomie, otwartość trenerki. Polecam, czekam na kolejne warsztaty.

Agnieszka

To co tam robią pracownicy całymi dniami? Piją kawkę? :D Masakra jakaś! Ciekawi mnie czy może jednak po napisaniu opinii, Twoje szkolenie miało miejsce? Daj znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.?

Iskra Edukacja Animacja Szkolenia Sp. z o.o.