Nova Metale Sp. z o.o.

Opinie o Nova Metale Sp. z o.o.

Asia Nowy wpis

Hejka, widzieliśmy teraz z chłopakiem ofertę dla magazyniera i zaciekawiła nas ta fraza w wymogach o silnej motywacji do pracy. czy jest ona dodatkowo wspierana jeszcze jakaś premia lub dodatkiem? :)

Mariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

A jak wygląda praca technologa? Czy to jest tylko programowanie laserów, bo wiem , że rozwijali też dział spawalni. Czy tam także potrzeba technologów?

A więc nie tylko ja się czaję na tę ofertę na magazyn. :D słuchajcie to jest tylko jedno miejsce? Chce się upewnić czy jest sens bym brał udział w rozmowie, bo nie mam tych uprawnień na suwnice z mile widzianych.

Luki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Witam widziałem ogłoszenie na magazyn. Polecacie ? Jaka atmosfera ? Jakie wózki ? Pozdrawiam :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nova Metale Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Tak bardzo jest tu widoczny podział na pracowników fizycznych oraz biurowych? Szczególnie ta ostatnia opinia dala mi do myślenia. Co ciekawe przy tym zestawieniu na głównej stronie nie ma żadnych ofert o pracę. mimo wszystko jak na razie nie ma większych rotacji? może firma zacznie integrować ze sobą działy?

A co należy do tych noworocznych decyzji? Jeszcze na początku stycznia ktoś o nich wspomniał twierdząc przy tym, że należy uciekać. Ale mimo wszystko tak na marginesie to co weszło? Jakie zmiany?

Jeszcze niestety pracownik

Sytuacja żenująca, pora uciekać, decyzję kierownictwa żałosne poprostu żałosne ale niech to się rozpadnie to jeszcze się na stare lata nauczycie roboty. Tylko na to czekam i zacieram rączki.

Bianka

Czy faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że nikogo nie zatrudniają? Jeśli tak to dlaczego? Co z tymi stratami o których ludzie pisali? Jeśli faktycznie trzeba ciąć etaty to osoby o najdłuższym stażu zostają czy jednak inaczej o tym decydują? Chłopak miał tu iść z rok temu, myślałam ze w przyszłym może by się zebrał

Nova srading

Sytuacja w firmie i to jeszcze przed samymi świętami beznadziejna a wręcz koszmarna. Nie wiadomo czego się spodziewać, pozwalniali fajnych i pracowitych ludzi. Pracownikom nie mówi się prawdy albo się ją zataja. Ludzie po latach pracy nie zasługują na takie traktowanie ale Ci z wyższych stanowisk chyba nie podzielają tego zdania. Obiecane podwyżki zatrzymały niektórych pracowników a teraz sami są zwalniani. Beznadzieja i żenada.

NovaSrading.pl

Nova Metale przynosi tylko straty i stąd zwolnienia tu i w Nova Trading. Co za obrzydliwe zachowania firmy która istnieje długie lata na rynku. A do tego niektórzy na wyższych stanowiskach bez jaj i nie umieją powiedzieć prawdy w oczy.

Marco

Co to znaczy cięcie etatów? Zwolnienia na święta?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Nova Metale Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

W Auchanie na stoisku z rybami

Firma zwlekała z cięciami? To jakie teraz występują? pisali o tym w czerwcu i wątek się urwał, możliwe ze do dziś od strony finansowej już trochę się ustabilizowało? Interesuje mnie to głównie z perspektywy noworocznej. Na stronie widnieje oferta dla operatora z data do 15tego grudnia. Czy kogoś kto teraz się dostanie ominie wypracowany drobiazg na święta? Są takie?

Bihhh

Najgorsi i tak są tzw. starzy wyżeracze, (usunięte przez administratora) na wszystko ale jak ktoś trzyma z kier... to jest kryty. A frajerzy od czarnej roboty na nich robią... Niestety

Bodzio

Dzisiaj kolejna tura zwolnień, a miesiąc się nie skończył.

@Bodzio

Zaczął się kolejny, jakie są perspektywy na pracę? Ile osób zostało? Na stornie w aktualnościach widziałam informacje o uruchomieniu nowego lasera (usunięte przez administratora) Jak do dziś przekłada się to na warunki pracy? Jest ona efektywniejsza?

@never
@Grażyna

Na stronie Facebook nova metale chwali się, że zajęła 3 miejsce w jakimś plebiscycie i uwaga jej przychody wyniosły od 200-500 mln złotych za rok 2022. A podobno firma biedna i ludzi zwalniają. Żenada.

abc
@@never

Zanim zrobisz taki wpis jak ten, to sprawdź kolego czy koleżanko czym się różni przychód ze sprzedaży od wyniku finansowego firmy. Wyraźnie jest napisane, ze oceniane były przychody ze sprzedaży, czyli jaki obrót zrobiła firma, a nie jaki osiągnęła zysk. Żenujący to jest Twój brak wiedzy.

@@@konkurencja
@@never

Jeżeli firma zrobiła taki obrót w zeszłym roku, jest to potwierdzone w dokumentach księgowych, dostała za to nagrodę, to dlaczego się tym nie pochwalić? Nagroda zasłużona i tyle w temacie. Inni w branży też mają problemy miejmy nadzieję że przejściowe.

@@@@konkurencja

Dokładnie tak. Firma i tak długo zwlekała z cięciami. W innych firmach taki ruch był zrobiony już kilka miesięcy temu. Nikt nie robi tego dla satysfakcji. Tylko dlatego że nie ma wyjścia, bo trzeba ratować te miejsca pracy które zostają - twoje też @never...

Czy Nova Metale Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ciekawy

Czy coś się poprawiło w firmie? Warto złożyć papiery ?? Atmosfera, zarobki dobre??

Mass
@Ciekawy

Nic się nie poprawiło, w tej firmie musisz (usunięte przez administratora). Kto trzyma ten żyje sobie w firmie jak król, nie musi nic robić, a(usunięte przez administratora). Warto też dodać, że za wszystko teraz zabierają kasę, firma robi wszystko byle nie płacić. Kiedyś stawki konkurencyjne, dziś potrafią tylko z firmami, które więcej oferują podpisywać porozumienia o nie podbieraniu sobie pracowników.

Hagi
@Mass

Nie jest tak źle, choć mogłoby być lepiej. Jak ktoś narzeka, to jest chyba frustratem. Jak komuś zabierają premie to nie bez powodu. Za byle co też nikogo nie zwalniają. Jak ktoś potrzebuje stabilnego zatrudnienia to polecam. Miła atmosfera.

@Hagi

Dochodzi do zabierania premii? Czy ona ma charakter uznaniowy? Jakiej mniej więcej może być wysokości i czy są przedstawione jasne zasady odnośnie zasad ich respektowania?

Greg
@Ciekawy

Niestety właśnie się pogorszyło. Rozpoczęto redukcję etatów. Już są pierwsze zwolnienia.

@Greg

Redukcje? I od którego działu zaczęto? Ciekawa jestem na jakiej podstawie sugerowane są potencjale stanowiska. jest to jakieś miesięczne wypowiedzenie czy niektórzy mają dłuższą perspektywę?

miki

Czy firma oferuje pracownikom karty multisport? Jesli tak to w jakiej cenie i dla osoby towarzyszacej jaka cena np za Multisport Light?

Czy firma Nova Metale Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Niektóre w całości, a niektóre współfinansuje.

@123

A organizowane są może szkolenia indywidualne? Tak jakby pracownik sam chciał wybrać dla siebie jakiś kierunek rozwoju to również firma wspiera czy tylko własne propozycje co do kursów?

abc
@Grażyna

Pani Grażyno, dla Pani wszystko... Kurs haftu, pszczelarstwo, kursy aktorskie i kursy modelingu.

@abc

Dziękuję Panie...? Ale chyba takie zdywersyfikowane kierunki są raczej zbędne? Jednak nie przesadzajmy ze skrajnościami. ;) Na stronie firmy widzę w wymaganiach uprawnień na widlaki czyli akurat w tym przypadku nie ma tu szans na przyjęcie i zrobienie od razu kursu na miejscu?

Zdzisław
@Grażyna

Kurs dziergania, szydełkowania i haftowana (po alko) gratis

@Zdzisław

Zawsze jakaś ścieżka rozwoju. Ale z tym alkoholem to akurat żart rozumiem? Chyba, że nie w trakcie pracy a na jakiejś integracji czy coś? Często się odbywają?

Atos

Atmosfera spoko, zarobki już nie są spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Nova Metale Sp. z o.o. - Łysomice

• Jak się pracuje w Nova Metale Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nova Metale Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nova Metale Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nova Metale Sp. z o.o.