Opinie o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prime Consulting Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prime Consulting Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Consulting Group Sp. z o.o. w Wrocław

Moja opinia MEGA negatywna! Próbuje się dodzwonić w sprawie oferty od dwóch dni. Pomijając fakt, że nikt nie odbiera to jeszcze nie oddzwania. W mojej ocenie taka firma boi się odbierać telefonów od niezadowolonych pracowników bo innego wytłumaczenia na to nie widzę!

Katarzyna

Dzień dobry, chciałabym się zapytać jak taki wyjazd wygląda ad strony formalnej. Co trzeba zrobić, tak krok po kroku i jaka dokumentacja jest potrzebna.

Julia

Znalazłam ogłoszenie na pracownika magazynu w Monachium. Powiecie mi ile tak realnie miesięcznie wychodzi na tym stanowisku w PLN?

ANia

Ludwisburg DHL hyl ktoś?

Yeti
@ANia

Mi też to proponują

@Yeti

W razie pojawienia się pytań prosimy o kontakt pod numer 792 468 000, lub rekrutacja@primeconsultinggroup.pl. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

@Yeti

Jakby chciała się Pani zapoznać z aktualnymi ofertami pracy w Niemczech prosimy o kontakt pod numer 792 468 000. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

Ktosia

Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katarzyna

Ja pracuję od 3 miesięcy w kadrach i jestem bardzo zadowolona. Firma dba o dobrą atmosferę i godne zarobki dla pracowników.

@Katarzyna

Pani Katarzyno, dziękujemy za miłe słowa ;) Pozdrawiamy serdecznie

Jann

Aplikuję właśnie do nich na stanowisko komisjonera w Monachium? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

@Jann

Z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi pod numerem 792 468 000. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

astek

Pracuje w Köln w Rosmmanie za pośrednictwem ich biura. Oni tylko weryfikują wstępnie osoby, a potem przekazują do niemieckiej agencji. Ale ofertę i warunki znaleźli dobre.

@astek

Dziękujemy bardzo za opinię. Tak na marginesie zajmujemy się zarówno pośrednictwem na rynku pracy jak i tymczasowym zatrudnieniem wszystko zależy od konkretnej oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numer 792 468 000. Życzymy długiej i owocnej współpracy, Prime Consulting Group

GGroomy

Wszystko ok ????

annaszz

Czy wszystko Ok z wyjazdem? Pieniądze się zgadzają?

@annaszz

W razie pojawienia się pytań proszę o kontakt pod numerem 792 468 000, rekrutacja@primeconsultinggroup lub za pośrednictwem profilu Facebook.pl Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

Zapraszamy na nasz profil Facebook, aby być na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy. W razie pojawienia się pytań prosimy o kontakt pod numer 792 468 000 lub rekrutacja@primeconsultinggroup.pl Najbliższe terminy wyjazdu: 15.12, 18.12,19.12 - pracownik magazynowy Kolonia, Mansfeld. Monachium. Zapraszamy do kontaktu. https://www.facebook.com/profile.php?id=100083054725946 Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

Werka

DHL w Malsfeld, ktoś coś słyszał?

@Werka

Zachęcamy do kontaktu pod numer 782 468 000 w celu poznania szczegółów oferty. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

Agata

Firma solidna i widać, ze z doświadczeniem nikt się w niczym nie motał, jasno, przejrzyście w 5 dni od zgłoszenia do nich jestem na miejscu w Holandii. Jak to tej pory wszystko jak mówili, a co dalej to zobaczymy :)

Prime Consulting Group
@Agata

Dziękujemy za pozytywną opinię ;) Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Mamy nadzieję na owocną i długofalową współpracę w razie potrzeby służymy pomocą. Pozdrawiamy, Zespół Prime Consulting Group Tel. 792 468 000

@Agata

Bardzo dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję na długofalową współpracę. Życzymy powodzenia, Prime Consulting Group

Mario

Korzystał ktoś z usług leasingu u nich?

@Mario

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 792 468 000, aby szczegółowo zapoznać się naszą ofertą leasingu pracowniczego. Pozdrawiamy, Prime Consulting Group

Wojtek Gola

Pracuje ktoś w Niemczech za pośrednictwem tej agencji?

W razie chęci uzyskania większej ilości informacji na temat naszej firmy i oferowanych aktualnie ofert pracy za granicą prosimy o kontakt pod numer 792 468 000. Pozdrawiamy, Zespół Prime Consulting Group

Chcę zapytać o wasz pogląd w odniesieniu do specyfiki współpracy. Czy jest możliwość pracować na 50% etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Czy firma gwarantuje "wczasy pod gruszą"? Dzięki za pomoc.

Prime Consulting Group

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 792 468 000, aby uzyskać więcej szczegółów. Posiadamy duży wachlarz ofert zatrudnienia, każda z wymienionych przez Pana opcji jest praktyce możliwa. Pozdrawiamy, Zespół Prime Consulting Group

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Consulting Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prime Consulting Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prime Consulting Group Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prime Consulting Group Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Krynicka 92/17
    50-555 Wrocław

Prime Consulting Group Sp. z o.o.