Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Opinie o Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Aktualność

Pozytywne zaskoczenie. Pracuję już 4 m-ce i wszystko jest OK. Firma wszystko ogarnia, wypłata na czas, ludzie spoko. Mogę polecić :)

@Przemysław

Znajomości ? Hmmm jak jesteś elektrykiem i chcesz pracować to pracujesz. Proste :)))) Na rekrutacji pytają gdzie pracowałeś, co robiłeś, czy masz kursy, szkolenia.

Piter

Polecam firmę na stałe zatrudnienie. Stawki dobre, zakwaterowania też. Praca różna od mieszkaniówek po duże hale.

Wszystko OK. Zgodnie z ustaleniami. Terminowe wypłaty.

Tom

Cześć od niedawna pracuję w firmie. W każdej firmie znajdzie się ktoś komu coś nie pasuję ( zarobki, umowa, odległość etc....) . Ja nie mogę napisać nic złego ( wypłata w terminie , to co ustaliłem na rozmowie się zgadza nie ma się do czego doczepić). Z tego co czytałem opinie piszecie że nie znacie pracodawcy nawet z widzenia ( ale to chyba świadczy o was - nie słyszałem aby pracodawca jechał z wizytą lub spotkaniem do pracownika / ale to tylko sugestia, może się nie znam). Pozdrawiam.

Szymon
@Tom

Dobrze, że trafiłeś na zatrudnienie, które Ci odpowiada. To ważne, żeby komfortowo czuć się w pracy. Przybliż aspekt zarobków. Jakie dodatki do wynagrodzenia oferuje Eltec Global Electric? Czy są premie lub rozbudowany system socjalny? Twoja opinia pomoże innym bliżej zapoznać się z warunkami zatrudnienia w tej firmie.

Drodzy Pracownicy i Kontrahenci,
życzymy Wam wesołego i wiosennego czasu. Niezależnie czy spędzicie go w rodzinnym gronie czy we własnym zaciszu, oby było tak, jak sobie wymarzycie.

Z pozdrowieniami ELTEC Global Electric Sp. z o.o.

Aktualność
W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym Kontrahentom i Pracownikom, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pogody ducha oraz spełnienia marzeń. Niech ten czas upłynie w rodzinnym gronie, a w nadchodzącym Nowym Roku wszelkiej pomyślności w realizacji osobistych i zawodowych planów.

Zajec

Witam jak wgląda sprawa mieszkań pokoje ilu osobowe ?

@Zajec

Zapraszam do kontaktu rekrutacja@e-eltec.pl lub tel 793460230. Pozdrawiam

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko ELEKTRYK - praca w NIEMCZECH.
Wanda

No ale języków wymagają od tych co chcą jechać do Holandii, czy Niemiec. Teraz firma szuka elektryka-elektroenergetyka do pracy w Polsce i tu o żadnych językach mowy nie ma :) Tak na marginesie, to jakie zarobki są właśnie w firmie w PL w porównaniu do DE i NL?

Alicja
@Marek

No i fajnie, a jaką umowę na początek dają? I na cały czas? Czy na początku jakieś szkolenia są albo wdrożenie?

@Alicja

Na początku jest stacjonarne BHP i poznaje się wszystkich w biurze co bardzo ułatwia późniejsze kontakty i współpracę. Pracuję w zawodzie już parę dobrych lat więc na budowie od razu wiedziałem co mam robić. Po okresie próbnym dostaje się umowę o pracę.

Przemysław
@Marek

Czy tu tylko ze znajomością języków biorą kolego? Bo tak to wygląda po ogłoszeniach. Daj znać o co zahaczają podczas rekrutacji na elektryka i ile mogą zapłacić?

@Przemysław

adam)

Witam,mam pytanie do pracujących elektryków...,projekty tylko budowlane czy również automatyka przemysłowa? I na jakich obiektach? Pozdrawiam;)

@adam)

Głównie mieszkaniówka, trochę hal. Brak automatyki. Pozdro

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Dzień dobry, naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę. Pozdrawiam

Umowę o pracę to sobie trzeba wywalczyć. Na początku jest zlecenie, a z tego co zarobisz potrącają wszystkie składki czyli masz kilkaset złotych mniej. Jak się zlitują to po paru miesiącach może zobaczysz umowę o pracę.

@Marek

Dzień dobry, każdy pracownik na wstępie otrzymuje umowę zlecenie. Po pomyślnym przebiegu okresu próbnego, otrzymuje umowę o pracę. Zgodnie z prawem, osoba zatrudniona otrzymuje wynagrodzenie od którego potrącane są składki na ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, a także podatek dochodowy od osób fizycznych. Odprowadzanie składek jest obowiązkowe. Obowiązek ten ciąży na pracodawcy, a na konto pracownika trafia już tylko kwota netto wypłaty. Pozdrawiam

Wanda
@Eltec Global Electric Sp. z o.o.

Ten okres próbny na zleceniówce to jest klasyczne polskie 3 miesiące czy jakiś inny okres czasu, może niemiecki?

@Wanda

Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie. Umowa próbna zazwyczaj trwa 2-3 miesięcy. Pozdrawiamy

Konkretna firma. Nie ma przestojów w robocie i czekania na telefon. Plus za narzędzia! Zjazdy zgodnie z ustaleniem. Pozdrawiam

Dziękujemy i również pozdrawiamy

Miro

mam swoją działalność.Wykonuję instalacje i interesowała by mnie praca w Niemczech. [mam uprawnienia EiD]

@Miro

Do sytuacji każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z działem rekrutacji tel 793460230. Pozdrawiam

poszukuję pracy

Witam serdecznie, czy firma zatrudnia osoby z minimalną wiedzą? Jestem w trakcie wyrabiania uprawnień SEP. Pozdrawiam.

@poszukuję pracy

Dzień dobry, zatrudniamy elektryków z minimum 2 - letnim doświadczeniem zawodowym. Pozdrawiam

Lukasz

Witam.czy zatrudniacie pracowników bez języka niemieckiego? Pozdrawiam

@Lukasz

Dzień dobry, oczywiście zatrudniamy pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Pozdrawiam.

PAN

Witam. Czy ekipy są wybierane na podstawie doświadczenia czy wiek też jest brany pod uwagę ? Wyjazd na np.Niemcy do pracy można zgadać się z kolegą żeby razem wyjechać do jednej budowy ( razem pracować) czy nie ma takiej opcji ?

@PAN

Dzień dobry, oczywiście istnieje możliwość wspólnego wyjazdu. Pracownicy są grupowani z uwzględnieniem różnych czynników m.in. ze względu na posiadane doświadczenie, miejsce zamieszkania czy też koleżeństwo. Pozdrawiam

Wiecie może, czy w Eltec Global Electric Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zapraszam do kontaktu tel 793460230

Wanda
@Eltec Global Electric Sp. z o.o.

tzn szukacie kogos ze mozna sie kontaktowac tel ? a mailowo mozna?

@Wanda

Oczywiście, również można kontaktować się e-mailem : rekrutacja@e-eltec.pl Pozdrawiam

Warszawiak

Bardzo profeska, firma z pieniędzmi nie ma problemu, to jest 100%jeżeli chodzi o umowę. Pracuję na Gewrbie, i nie mam najmniejszego zarzutu w kwestii finansowej i pracy. Natomiast, dobór Elektryków, do danej grupy jest żenujący, np:prowadzący zna tylko język niemiecki, nie ma pojęcia o pracy.

Czy w Eltec Global Electric Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Dzień dobry, firma jest otwarta na współpracę z obcokrajowcami.

Dariusz

Czy w firmie wypłacane są diety za pracę za granicą?

@Dariusz

W celu uzyskania informacji, na temat szczegółów warunków zatrudnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam

Asdf

Pracowałem w tamtym roku. Wtedy to była porażka umowy co kilka miesięcy. Jedyne co było dobre to warunki zakwaterowania

Jacek
@Asdf

@Asdf . Jakie były konkretnie warunki zakwaterowania?

@Asdf

Może od czasu kiedy pracowałeś w firmie kwestia umowy uległa zmianie? Nie wiesz może czy zatrudniają na umowę o pracę na czas nieokreślony? Jaką Ty wtedy miałeś? Napiszesz coś więcej odnośnie warunkach zakwaterowania?

@Ewa

Dzień dobry, pracownikom oferujemy umowę o pracę. Pozdrawiam

Czy w Eltec Global Electric Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Na ile tygodni wyjeżdża sie za granice?

@Piotr

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zatrudnienia, zapraszam do kontaktu rekrutacja@e-eltec.pl. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Eltec Global Electric Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eltec Global Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltec Global Electric Sp. z o.o.?

Eltec Global Electric Sp. z o.o.