Opinie o C.M.C. Sp. z o.o. w Andrychów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy C.M.C. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C.M.C. Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.M.C. Sp. z o.o. w Andrychów

Może jest tu ktoś z transportu palet i napisze, czego ma się spodziewać kierowca? Jakie macie trasy, ile dniówka, albo miesięcznie ile wychodzi, jaki stan taboru mają - to wszystko by mnie interesiło, więc jak kolega jakiś może pomóc, to z góry dzięki :-)

Ktoś Nowy wpis

Pewna osoba Opowiada w domu co się dzieje w firmie. Że szczegółami. To sorry co to za pracownik

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Elektromechanik w C.M.C. Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Olga

Hej, planuję zaaplikować do nich na Menadżera Projektu Inwestycyjnego i mam pytanie co do przygotowywanie budżetów inwestycyjnych, w poprzedniej pracy miałam ustalony budżet, a czy tutaj zależy im na ogólnej informacji ile tego budżetu potrzebujemy, czy też mam do zarządzania budżetem ustalonym z góry? Oferują też widzę pakiet medyczny dla pracowników i ich rodzin z własną przychodnią przyzakładową, czy pobierają dużo z pensji za ten pakiet, czy może on jest w całości przez firmę finansowany?

Kargul Nowy wpis
@Olga

Chyba pomyliłeś pomyliłaś firmy tu nie ma pakietu medycznego dla fizola a dopiero ich rodzin chyba że w biurach . Warunki w odziale kety mówią za siebie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie C.M.C. Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTROMECHANIK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Jack

Zmieniło się coś ? Na lepsze ?

Brawo

Polecam pracę w Cmc Kety Wysokie zarobki powyżej 4000 Social I Premie świąteczne i zawsze na czas

@Brawo

Wpadła mi w oko informacja na temat premii świątecznej. ;) jakie są zasady, trzeba rok przepracować, żeby dali? Ile w bieżącym udało się dzięki niej uzyskać, podobnie jak w ubiegłym?

Były Pracownik

Opinia z oddziału Kęty Praca głównie siłowa: frezowanie ,cięcie desek , malowanie czy też produkcja na taśmowej maszynie. Warunki dość słabe nie ma "odciągników" na pył większość tego wdychasz, z farbami podobnie maska specjalnie nie pomaga. Ogólnie nie jest za dobrze zarobki szału nie ma przy takich warunkach.

Zuzanna
@Były Pracownik

A jak myślisz, ile powinni zapłacić za taką pracę?

Dobro
@Zuzanna

150 zł na godzine a jak nie to neich (usunięte przez administratora)

@Dobro

150? wow. A ile teraz płacą, bo nie wiem czy nie przeoczyłam czegoś? te warunki tutaj są serio jakoś bardzo szkodliwe?

Hejej
@Monika

Nie nie są szkodliwe zapalenie pyłem z drewna wspomaga funkcję płuc

Julia
@Dobro

Myślisz, że to realna stawka za godzinę? Są w stanie tyle dać?

Kierowca

Wszystko w jak najlepszym porządku, miła Blondynka z biura w CMC Niewiadów od przyjmowania dokumentow i wydawania. Pomocna i uprzejmą. Tylko nie wiem jak ma na imię.

ujazd

Wiadomo co się stało w Cmc Niewiadów

Fazii

Chłopaki w Kętach robią w nie najlepszych warunkach za nieadekwatne wypłaty nie mówiąc o Socialu którego nie ma . Pył z farby i drewna warunki nie najlepsze ale to przecież robole są nie pracownicy biur wie co tam..

bastian8391

szkoda gadać majsty K. SŁAWOMIR Pzsczułka M cmc zal pl jak zrobisz 180 godzin to zarobisz brakuje pana Zbyszka a reszta to samo (usunięte przez administratora) jak potrzebujesz loda tylko cmc andrychów

Grappa
@bastian8391

Czy dostajecie na święta premie lub bony są może jakieś paczki dla dzieci lub dla pracowników? Są wczasy pod gruszą?

Hager

Nie polecam firma się nie rozwija w sensie dla pracownika zero Social i podwyżek . Kiedyś było duże zapytanie nie wiem jak teraz

ADAD
@Hager

Dalej to samo, zero socjalu Mimo pandemi, w tym roku nawet dnia postoju nie było i cały czas brakuje palet

Witam ,jak wygląda sytuacja w cmc , czy zarobki są uczciwe ?

Alicja
@Nowy

Pytasz o zarobki ale nie piszesz, o jaki dział chodzi. Które stanowisko pracy Cię interesuje? Daj znać, wtedy będzie łatwiej uzyskać odpowiedź.

@Alicja

A jakie są działy?

jozek
@Nowy

podobno coraz gorsze zero dodatków socjalu problem nawet w wydaniu środków ochrony

bastian8391

jak bendziesz robił po 200 godzin (usunięte przez administratora) 8

Kasztelan

Robi tam jeszcze ten Parówa czy jak mu tam hahaha

Jakub
@Kasztelan

A co to za pytanie? Pracowałeś tam może? Widzę że opinie o tej firmie są różne, co możesz powiedzieć o atmosferze w tym miejscu? Jest/było okej?

Poco
@Jakub

No były pracownik więc musiał pracować XD

boski

A w niewiadowie nikt nie nazeka wszyscy sobie chwalą Mimo ze paczek nie ma a jedyny socjal to szafki w szatni i stolowka ktorej DWD zazdraszcza bo przez okna zagladaja

Halina
@boski

Możesz napisać co dokładnie chwalą pracownicy jeśli chodzi o pracę w C.M.C.? Jestem ciekawa jakie są plusy zatrudnienia :) Na co można liczyć? Jak zarobki, atmosfera?

dudus

zmienilo sie cos? Slyszalem co raz gorsze opinie ;/ ?

Jack
@dudus

Nic podobno...

Natalia
@Jack

Ale co się miało zmienić? Obaj z dudus zaznaczyliście się jako byli pracownicy C.M.C., dalej się interesujecie sytuacją w firmie, czyli chcecie wracać? Takie oferty "wiszą" na stronie https://www.cmc.net.pl/news/nowe-oferty-pracy Tylko nazwy stanowisk: pracownik produkcji, specjalista ds. ochrony środowiska i do spraw sprzedaży. Kto jak kto, ale Wy wiecie, ile się zarabia robiąc palety, więc po cichu liczę, że się coś dowiem...

Klienci

Jak wygląda praca w Kętach i Andrychowie czy firma się rozwija ?Jak wynagrodzenie ?Czy jest zaplecze socjalne dla pracownika?

Halina

Jak wyglądają godziny pracy w C.M.C.? Czy są sztywne i zawsze wychodzi się o wcześniej ustalonej porze czy może zdarzają się jakieś nadgodziny?

robert

Czy to prawda ze będą zamykać oddział w ketach?

Ktos

Widac zmiany w zarzadzie.Ktoś chce chyba rozwalic ta firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o C.M.C. Sp. z o.o. - Andrychów

• Jak się pracuje w C.M.C. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy C.M.C. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.M.C. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

C.M.C. Sp. z o.o.

C.M.C. Sp. z o.o.