Tensoft Sp. z o.o.

Opinie o Tensoft Sp. z o.o.

123 Nowy wpis

Hejka, na stronie w ofercie dla specjalisty ds. wdrożeń jest napisane, że przyjęcia są możliwe także na staże oraz praktyki. czy jest tu może ktoś kto aktualnie je realizuje albo niedawno je skończył? Interesuje mnie pinia, głównie na temat merytoryki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Tensoft Sp. z o.o.?

cześć, jest wystawiona oferta dla specjalisty ds. sprzedaży. opisane warunki raczej zdaja się być jasne, w mile widzianych pojawiła się znajomość branży IT. jeśli się tego nie ma to rozumiem, że będzie jakieś szkolenie z tego? one w zasadzie jak są prowadzone?

Nowy wpis

Dzień dobry. Na wskazanym stanowisku znajomość branży IT (rynku ERP) znajduje się wśród warunków wymaganych. Pozdrawiam, Zespół HR

Damian

Firma wydaje sie fajna i profesjonalna, jak oceniają ją aktualni programiści? Czy atmosfera jest przyjazna? Czy można pracować zdalnie? Jak wygląda scrum? Zastanawiam sie czy warto aplikować na stanowisko Delphi developer.

@Damian

hej, jesteś kimś z zewnątrz, prawda? Na podstawie czego stwierdzasz, że mogą się zdawać profesjonalni? Tylko po opiniach tak sadzisz czy jeszcze skądś czerpiesz informacje? ja również reflektuje zatrudnienie. Co do tej pracy zdalnej ciekawe czy tylko sprzęt jest finansowany czy może także krzesło i biurko?

Oku
@Damian

Można pracować zdalnie. Nie ma Scruma.

Czy po rozmowie w Tensoft Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Już parę razy w postach padła wzmianka dotycząca tego, że staże dla studentów są prowadzone ale jakoś nie widzę szerszego odniesienia do tego zagadnienia. Czy byłby ktoś na tyle miły i odniósłby się do ogólnego przebiegu? Jakich warunków należy się przy tym spodziewać? Merytoryka? I co z dalszym zatrudnieniem? ludzie zazwyczaj zostają?

HR Tensoft

Cieszymy się, że atmosfera ok :))) Atmosferę w każdej firmie tworzą ludzie :))) Natomiast i w przypadku atmosfery i zarobków zawsze to będzie subiektywny odbiór. Niektórzy powiedzą, że bardzo dobrze zarabiają, a niektórzy, że niewystarczająco. Wynagrodzenia są kwestią indywidualną, zależą od umiejętności, stażu pracy, doświadczenia.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Tensoft Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

HR Tensoft

Zatrudniamy także studentów, jak również przyjmujemy ich na staże czy praktyki. Jesteśmy też zawsze obecni na Akademickich Targach i Giełdach Pracy, na których studenci mogą zapoznać się z możliwościami pracy w naszej firmie.

Jakie zarobki są na Helpdesk i jak szybko można awansować na wdrożeniowca?

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Wynagrodzenia są w naszej firmie indywidualnie ustalane, gównie w zależności od doświadczenia na podobnym stanowisku. Początek pracy to proces szkoleniowy, poznanie wszystkich narzędzi informatycznych, poznanie wszystkiego w praktyce, później realizacja zgłoszeń przy wsparciu opiekuna merytorycznego. Im szybciej zdobędzie się potrzebną wiedzę i umiejętności, by odpowiednio realizować zgłoszenia klientów, tym szybciej nowa osoba zaczyna także wdrażać system i szkolić klientów z produktu.

Jak jest z pakietem medycznym w Tensoft Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma pakietu

Małgorzata

to wielki minus, bo jednak prywatny pakiet medyczny się przydaje. A jak z jakimiś innymi benefitami? Oferując cokolwiek?

Markus
@Małgorzata

Fakt nie ma pakietu ale jest grusza, imprezy firmowe i szkolenia zewn.

@Markus

A grusza to jakie zasady ma? Każdy po równo czy dzielą od dochodu pracownika? O szkoleniach pisali kiedyś, że na własną rękę... Ja to o te na miejscu bym spytać chciała, co wewnątrz oferują?

@Joanna

Pani Joanno, dziękujemy za dodanie zapytania. O dodatek tzw. wczasów pod gruszą może się ubiegać każdy pracownik. Jest on wypłacany każdemu, kto złożył wniosek o urlop (pełne 2 tygodnie kalendarzowe) wraz z wnioskiem o wypłatę świadczenia. Natomiast jeśli chodzi o szkolenia, to są u nas realizowane wewnętrzne i zewnętrzne (tematy szkoleń zgodne z potrzebami), obie formy są zawsze w pełni opłacane przez naszą firmę, pracownicy nie płacą za nie.

@Tensoft Sp. z o.o.

Dziękuję. Czyli grusza równa dla każdego? CO do szkoleń czy pracownik ma swój indywidualny budżet do wykorzystania w pewnym okresie czy nie ma żadnych ograniczeń finansowych?

Ciekawa

Pytanko....ile się czeka na telefon w sprawie rekrutacji...?

Rekrutacja
@Ciekawa

Ja czekałem jakiś tydzień.

Joanna

Z rok temu nie było pakietu medycznego ale wymieniali jakieś inne benefity, do dziś już go dorzucili? Orientacyjnie prócz jeszcze jakiś nowych potencjalnych dodatków chciałam podpytać o stawki. Czy doszło do ich wzrostu w bieżącym już roku? Jeśli tak to o ile?

@Joanna

Stawki mniej więcej jakie były takie są. Benefitów i premii praktycznie nie ma.

@Marcin

Aha. A odnośnie samej specyfiki pracy? Zakres obowiązków? Rotacje, awanse? Chyba, że macie bardzo stabilną sytuację po prostu?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tensoft Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

vermont

Rekrutacja jest dwuetapowa. Wywiad telefoniczny i w przeciągu kilku dni otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Jaka jest kultura pracy w Tensoft Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Beret

Nie obowiązuje specjalny dress code, oczywiście poza pracą u klienta. Obecnie wszyscy pracownicy mają możliwość pracy zdalnej. Natomiast biuro jest bardzo nowoczesne. Można korzystać z kuchni, firmowy ekspres do kawy, pomieszczenia jasne i klimatyzowane. Większa mobilizacja występuje 2-3 razy do roku przy zamykaniu większych projektów wdrożeniowych - wówczas rzeczywiście pracy jest obiektywnie dużo, jednak przez większość roku każdy ma określone po kilka zadań na dany dzień w systemie ticketowym.

X

Cześć, może ktoś się wypowiedzieć odnośnie warunków zatrudnienia w tej firmie? Czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Jak wygląda sama praca?

@X

najchętniej stażystów i młodych za minimalną lub ciut więcej, dużo pracy, dużo chaosu,

@X

Praca programisty jaka jest każdy widzi, natomiast na stanowisku wdrożeniowca zwykle przyjmuje się specjalizację wg klucza merytorycznego, tzn. są osoby które zajmują się systemami księgowymi, kadrowymi, e-usługami itd. Z drugiej strony, w zależności od predyspozycji niektórzy mogą dodatkowo skupić się na testowaniu, szkoleniu użytkowników, bądź pracach rozwojowych oprogramowania.

Czy firma szkoli swoich pracowników?

@Adam

w minimalnym zakresie, sam musisz się doszkalać

@Adam

Od 2019 roku wychodzi po kilka zespołowych szkoleń na rok.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma w ogóle jest zainteresowana zatrudnieniem nowych osób?

@Cezary

Zdecydowanie tak.

Konrad

Firma z mocną pozycją na rynku. Praca dla ambitnych ludzi !!

@Konrad

Korneliuszu no weź nie żartuj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tensoft Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Tensoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tensoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Tensoft Sp. z o.o.