Urban Recruitment Sp. z o.o.

Opinie o Urban Recruitment Sp. z o.o.

Jak często pojawia się oferta dla pracownika magazynu? Pytam, bo w sieci ostatnie ogłoszenie znalazłem sprzed 2 lat. Chciałbym doprecyzować niektóre informacje, chociażby o wysokości pensji. Jaka teraz jest górna granica, dużo więcej niż 8k? Oprócz podstawy można też zarobić na nadgodzinach, więc ile płacą za każdą dodatkową godzinę?

Serhiy Nowy wpis

Pracowało dobrze, kontakt z koordynatorem przebiegał sprawnie. Pieniądze na czas. Nie można tej firmy zarzucić. I otrzymałem zwrot kosztów podróży.

Joanna Nowy wpis

zaczęłam pracować tu 3 miesiące temu. Nie miałam potrącanych pieniędzy za buty i odzież. praca fajna , łatwa - jestem zadowolona. pieniądze miałam na czas

Rafał Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Firma zapewnia transport, wynagrodzenie na czas, kontakt z koordynatorem możliwy o każdej porze czyli jak coś się dzieje to pracownik może liczyć na wsparcie. Otrzymałem możliwość podnoszenia kwalifikacji, szczerze polecam firmę, gdyby nie sytuacja życiowa (wyjazd) zapewne bym nadal pracował w Urbanie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Urban Recruitment Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Oleksandra

Pracuję przez 5 miesięcy. Dobra praca, płacą porządnie. Polecam

Izabela
@Oleksandra

Hej, skoro płacą porządnie to może napiszesz mi chociaż widełki pensji, na które można liczyć w Urban Recruitment? Jestem ciekawa jest to są kwoty :) Czy na wypłatę składa się jedynie podstawa czy również jakieś dodatki (np. premie)? Czy przyznawane są podwyżki?

Martyna27

Ogłaszają się w piotrkowskim radio, że mają super ofertę 17 zł do ręki - był ktoś lub skorzystał z ich oferty ?? Nadal ściągają jakieś dziwne prowizje za buty itd. ?

Iwo

Jeśli są jakieś problemy to lepiej wyjaśnić wszystko w firmie a nie na forum. Tu nikt nic nie pomoże.

Alina

Pierwsze co mnie zapokoiło to, że ściągają sobie z wypłat pieniążki za buty czego nikt nie wiedział podpisując umowę... Ale to nic .. Najgorsze jest to, że pobierają składki na ubezpieczenie, ale do własnej kieszonki, bo przez ponad miesiąc nie było ubezpieczenia. Inni pracownicy nadal go nie mają. Wizyta u lekarza np to już jest problem!!! Nie polecam!!! Mamy nawet co chwilę innego koordynatora co jest bardzo dziwne ...

Do Alina
@Alina

Zgłoś sprawę odpowiednim służbom, bo w firmie wspólnika działy się podobne rzeczy i jest to opisane w gazecie radomszczańskiej (usunięte przez administratora) Jeśli w tej firmie ma miejsce łamanie praw pracownika i jawne oszustwa to nie ma ich co żałować ...

Mateusz

Czy w umowie są jakieś kruczki?

Jarek

@Alina ale to ile za te buty odcinają od pensji?

Ala Shchepaniak

Thank You very much for cooperation and helpfull

Konsument

Bardzo dobra firma! Jestem zadowolona ze współpracy. Gorąco poecam i pięć gwiazdeczek

Zostaw merytoryczną opinię o Urban Recruitment Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Urban Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Urban Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urban Recruitment Sp. z o.o.?

Urban Recruitment Sp. z o.o.