Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.?

Nasza firma jest firmą rodzinną i wiele procesów zachodzi przez interakcje. To dzięki nim utrzymuje się jedność zespołu oraz motywacja do działania. To ludzie tworzą organizację i jej sukces oraz mają realny wpływ na efekty, więc dobra atmosfera pracy od zawsze jest jednym z elementów, na którym nam bardzo zależy. Dlatego wspieramy indywidualne potrzeby naszych pracowników i staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy.

Czy jest możliwość pracy w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. na część etatu?

W naszej firmie oferujemy zatrudnienie na pełen etat.

Maja

Firma się zajmuje produkcją rzeczy do opieki nad zwierzętami czy też jakimiś innymi gałęziami?

@Maja

Butcher's Pet Care ma specjalizację i zajmuje się produkcją tylko wysokiej jakości pożywienia dla psów i kotów.

Jak ze studentami w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dzień dobry. Zespół Butcher’s Pet Care to głównie młodzi, dynamiczni ludzie a rozwijając nasze struktury szukamy osób pełnych pasji i gotowych na nowe wyzwania. Studenci są u nas zawsze mile widziani!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy firma Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dzień dobry. Przez przypadek zobaczyłem produkt firmy i przypomniało mi się traumatyczne doświadczenie z tą firmą. Byłem zatrudniony na umowę zlecenie w celu podpisania pierwszej umowy handlowej dla tej firmy w Polsce. Podkreślam pierwszej. Umowa nie bagatela, centrala Tesco. Czyli dystrybucja do jednej z największej firmy handlowej w Polsce. Praca została wykonana w ściśle określonym czasie. Jednakże za wykonaną pracę musiałem prosić, domagać się wynagrodzenia (uwaga) pół roku. Byłem ciągle zbywany i okłamywany, że przelew będzie zrobiony jutro. Po 6 miesiącach jedyne co poskutkowało to pismo z kancelarii prawnej wzywające Panią P.R. do uregulowania płatności. Dokumenty nadal mam. Pozdrawiam Panią P.R. Pani z pewnością mnie pamięta. Reasumując wystawiam negatywna opinię. Pytanie. Czy wpis zostanie opublikowany ?

Kulka123 Nowy wpis

Pani P.R. już podobno w firmie nie ma, poznali się na niej i UK jej podziękował, zupełnie tak jak ona to robiła z ludźmi w Polsce. Dopiero teraz bez jej obecności jest szansa na fajna prace. Bo zespół Butchers’a jest super, tylko szefowa była po… z innej planety

Były pracownik Nowy wpis
@Kulka123

To dobra wiadomość. Życzę powodzenia.

Kandydat Nowy wpis

Hej jestem w trakcie procesu rekrutacyjnego do Biura w Warszawie sprzedaz. Ktoś opowie o atmosferze w Biurze. Kto to jest Pani P.R i czemu tka straszna. Będę wdzięczny za info.

Dobry produkt, ale zarządzanie i traktowanie ludzi poniżej poziomu. (usunięte przez administratora) Karma tak, pracodawca, styl zarządzania nie.

Dziękujemy za przesłanie opinii, bo każdą jest istotna, natomiast jesteśmy zaskoczeni, bo od ponad 9 lat jesteśmy pracodawcą i nie spotkaliśmy się z taką oceną. Styl zarządzania opiera się na zaangażowaniu w sprawy istotne dla naszego zespołu i otwartości na wszelkie pomysły. Zależy nam na wspieraniu innowacyjności, samodzielności pracowników. Jako firma z wartościami rodzinnymi, ważny jest dla nas teamwork oraz partnerskie relacje.

Cóż mam napisać, klikając wcześniej, że ten wpis jest prawdziwy. Potwierdzam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Area Sales Manager ASM wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Czy jest możliwość pracy w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. na część etatu?

W naszej firmie oferujemy zatrudnienie na pełen etat.

Łukasz

W jakim dokładnie zakresie współpracujesz z firmą Butcher`S Pet Care? Nie ukrywam, że fakt Twojej współpracy bardzo mnie zaciekawił, dlatego też zachęcam Cię do wypowiedzi, która przybliży to, co wiesz o funkcjonowaniu tej działalności. Ja osobiście niestety nic nie wiem, więc może od Ciebie uda mi się coś dowiedzieć? Na to właśnie liczę.

Maja

@Maja

Omijać firmę. (usunięte przez administratora) brak rozwoju

@2

Przykro nam, że taka opinia została nadesłana. Nasza firma kieruje się zasadami partnerstwa i otwartości na nowe pomysły. Jesteśmy firmą, która ciągle rozwija się (zarówno nowe kategorie, klienci, sprzedaż, kraje) i prowadzi wiele innowacyjnych projektów, budujących naszą pozycję na rynku polskim i międzynarodowym. W przeciwieństwie do dużych korporacji oferujemy większe możliwości rozwoju i dynamikę pracy, ponieważ pracownik ma szerszy wpływ na biznes, decyzyjność oraz możliwość pracy przy interdyscyplinarnych projektach.

Czy w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, oferujemy m.in. szkolenia na kilku poziomach z j. angielskiego oraz szkolenia w ramach rozwoju niezbędnych kompetencji. Oprócz szkoleń oferujemy m.in.elastyczny czas pracy, "pets at work" oraz inne benefity. Zapraszamy do składania aplikacji na wolne stanowiska, które publikujemy m.in. w serwisie gowork!

Jak ze studentami w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Mateusz

Dlaczego takie opinie? Ktoś się jeszcze wypowie ?

Brak zaufania

Nie ufajcie tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Butcher`S Pet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Butcher`S Pet Care Sp. z o.o.