Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

Opinie o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

Radoslao 2016-08-23 15:08
Ktoś coś wie o zarobkach? :>
natalia 2016-10-20 13:08
praca trochę ciężko trzeba dźwigać worki z karma po 12 kg 15 kg zarobki głodowe najniższa krajowa.
lala 2016-11-22 11:12
ile?
ola 2017-01-09 19:01
Najniższa pensja a robota głownie fizyczna. Marne premie dla mnie porażka
Jane 2017-02-19 13:27
Miałam okazję jakiś czas pracować w Maxi Zoo.
Wg mojej opinii praca jest wymagająca(ale która praca nie jest) .
Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz.
Atmosfera bardzo dobra.
A co do dźwigania worków z karmą - na rozmowie kwalifikacyjnej jest wyraźnie powiedziane, że są dostawy , które należy rozładować a jeśli komuś to nie odpowiada to po co szuka takiej pracy ?
Dodatkowo współpracownikami są mężczyźni, którzy chętnie pomagają .
No i bardzo dużym plusem jest brak zwierząt w sklepie do sprzedaży.
A to że czasem zwierzak klienta się zestresuje i zalatwi na sklepie ? Trudno zdarza się.
Pracę wspominam bardzo dobrze i żałuję że wyjechałam za granicę. Na pewno nadal bym tam pracowała ☺
K. 2017-03-29 00:30
Zarobki kompletnie nieadekwatne do wymagań. Niska pensja i niskie premie chociaż rzeczywiście "Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz" bo jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej widać, że Ci zależy to dostaniesz mniej bo i tak pracę przyjmiesz.
Obsługa klienta pod linijkę i praca fizyczna z towarem - czasem w czasie dostawy nie ma mężczyzn do pomocy. Osobiście odradzam.
Pracownik 2017-03-29 11:11
Normą jest najniższa krajowa i wykonywanie obowiązków za swojego przełożonego w ramach "samorozwoju" i bez podwyżek. Noszenie ciężkich worków żwiru w czasie dostawy bez względu na płeć bo zrobione być musi...
Onka 2017-04-21 15:10
Od kasy, przez obsługę klienta, rozładowanie palet, dźwiganie ciężarów do zamiatania posadzki i mycia wc włącznie. Niech stanowiska biurowe przyjdą popracować przez tydzień w sklepie, tak w ramach poznania firmy od podstaw to się nauczą szanować pracowników którzy dla nich zarabiają pensję. Bardzo mała płaca która nie wystarczy na nowe krążki kręgowe!
Zostaw swoją opinię o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.