Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

Opinie o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.

Radoslao 2016-08-23 15:08
Ktoś coś wie o zarobkach? :>
natalia 2016-10-20 13:08
praca trochę ciężko trzeba dźwigać worki z karma po 12 kg 15 kg zarobki głodowe najniższa krajowa.
lala 2016-11-22 11:12
ile?
ola 2017-01-09 19:01
Najniższa pensja a robota głownie fizyczna. Marne premie dla mnie porażka
Jane 2017-02-19 13:27
Miałam okazję jakiś czas pracować w Maxi Zoo.
Wg mojej opinii praca jest wymagająca(ale która praca nie jest) .
Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz.
Atmosfera bardzo dobra.
A co do dźwigania worków z karmą - na rozmowie kwalifikacyjnej jest wyraźnie powiedziane, że są dostawy , które należy rozładować a jeśli komuś to nie odpowiada to po co szuka takiej pracy ?
Dodatkowo współpracownikami są mężczyźni, którzy chętnie pomagają .
No i bardzo dużym plusem jest brak zwierząt w sklepie do sprzedaży.
A to że czasem zwierzak klienta się zestresuje i zalatwi na sklepie ? Trudno zdarza się.
Pracę wspominam bardzo dobrze i żałuję że wyjechałam za granicę. Na pewno nadal bym tam pracowała ☺
K. 2017-03-29 00:30
Zarobki kompletnie nieadekwatne do wymagań. Niska pensja i niskie premie chociaż rzeczywiście "Zarobki - jakie wynegocjować Ci się uda takie masz" bo jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej widać, że Ci zależy to dostaniesz mniej bo i tak pracę przyjmiesz.
Obsługa klienta pod linijkę i praca fizyczna z towarem - czasem w czasie dostawy nie ma mężczyzn do pomocy. Osobiście odradzam.
Pracownik 2017-03-29 11:11
Normą jest najniższa krajowa i wykonywanie obowiązków za swojego przełożonego w ramach "samorozwoju" i bez podwyżek. Noszenie ciężkich worków żwiru w czasie dostawy bez względu na płeć bo zrobione być musi...
Onka 2017-04-21 15:10
Od kasy, przez obsługę klienta, rozładowanie palet, dźwiganie ciężarów do zamiatania posadzki i mycia wc włącznie. Niech stanowiska biurowe przyjdą popracować przez tydzień w sklepie, tak w ramach poznania firmy od podstaw to się nauczą szanować pracowników którzy dla nich zarabiają pensję. Bardzo mała płaca która nie wystarczy na nowe krążki kręgowe!
. 2017-06-03 10:06
Mimo tego jak pięknie opowiadają na rozmowie kwalifikacyjnej okazuje się, że kontakt ze szczęśliwymi psami klientów nie rekompensuje życia od 10. do 10. (Bardzo niskie pensje!) ale zamiast dać podwyżki lepiej przecież zatrudnić wcale nie motywującego coacha...
Praca fizyczna z odrywaniem się do klienta w czasie dzwigania 15 kilogramowych worków karmy - koniecznie z uśmiechem!
boss 2017-07-01 22:10
Witam,
Jak wygląda system zmiany w maxi zoo wie ktoś może ??
zigu 2017-07-19 18:07
Praca zmianowa. Tak jak się dogadasz ale zwyczajowo kierownik i zastępca unikają zmian w weekendy ( Panisko musi wypocząć) a Ty masz grafik ruchomy czyli w ciągu dnia od 6h 30 min do 9:00 godzin pracy na dobę ale zapomnij o planach na wieczór, zawsze może być potrzeba żeby zastąpić niedysponowanego pracownika. Przykładowo masz taki rytm: 4 dni wolne potem piątek 8:00 - 18:00, sobota 8:30-17:00, niedz 09:30-18:30. Poza tym w tym sklepie większość ludzi długo nie pracuje. Wiele niejasności.
@@@ 2017-08-08 10:45
Cóż... Jak jesteś studentem, nie masz zobowiązań finansowych i lubisz pracę w korporacji to poczujesz się jak w domu ;)
A tak na poważnie - niskie pensje(ledwo ponad najniższą krajową) i wielkie wymagania. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Wciskanie produktów przy kasowych(potem oczywiście jest się z tego rozliczanym), obsługa klienta wg bardzo ścisłych wytycznych, oprócz tego co najmniej raz w miesiącu jest Mystery Shopper. Raz na kwartał jest premia oczywiście jeśli zostanie wyrobiony target, bonów na święta czy premii nie ma.
Zostaw swoją opinię o Maxi ZOO Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxi ZOO Polska Sp. z o.o.