Opinie o Strefa Prania Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Strefa Prania Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Strefa Prania Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefa Prania Sp. z o.o. w Kraków

Kasia Nowy wpis

W jakich miastach jeszcze ta firma działa i ile ma oddziałów ? Który najbardziej polecacie ?

Sara Nowy wpis

Polecam, świetna pralnia! Moja suknia ślubna wygląda jakbym ją własnie odebrała z salonu :)

Paweł Sz. Nowy wpis

Od lat korzystam i korzystał będę, polecam za szybkie realizowanie usługi!

Artur Nowy wpis

pranie z dowozem jest najlepsze! nawet się z domu nie musze ruszac :D genialne!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Strefa Prania Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Najbardziej podoba mi się u Was usługa prania z dowozem, dzięki Wam w końcu nie muszę jeździć z tymi tobołami! :)

Malwina

Pranie z dowozem to jest to, dzwonię, przyjeżdżają, zabierają i za kilka dni oddają świeże i pachnące. Z racji tego, że mieszkam w bloku wszystkie "większe" rzeczy oddaję do Strefy Prania i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Donna

Rzetelna firma. Super atmosfera

Leszek

Dużo pracuję, więc ze strefy prania korzystam dosyć często, za kazdym razem jestem bardzo zadowolony

Allaaa

Strefa prania to numer 1 w Krakowie, jeśli chodzi o używanie odpowiednich środków na ubrania ;) bardzo to sobie cenię

Benioo

Polecam to miejsce! Obsługa niezwykle miła i zawsze na czas. Pranie czyste i pachnące :))

Marzena

Punktualni, świadczą usługi wysokiej jakości. Polecam do współpracy Strefę Prania

Kamil

Dla mojej firmy Strefa Prania oznacza zawsze czyste obrusy. Polecam!

Ricki

Bardzo polecam! Każdy klient traktowany jest indywidualnie i można liczyć na rzetelność pracowników pralni. Dbają o klienta to na pewno

Konrad

Nie raz ratowałem się w Strefie Prania z okropną plamą, która niszczyła marynarkę. Polecam gorąco!

nie uzywają chemii, a to przełom w praniu dla alergika, teraz wiem, że bezpiecznie mogę korzystać Lubię atmosferę w Strefa Prania Sp. z o.o. za: Traktowanie klienta jak człowieka

Patrycja

Zawsze tam chodzę z lepszymi ubraniami. Po praniu w tej pralni są jak nowe i zaimpregnetowane, co bardzo sobie cenie. Nienaruszony stan ubrań zachowany na dłużej.

Monia

Jako alergik zwracam uwagę, gdzie oddaję ubrania do czyszczenia. Ta pralnia spełnia wszystkie moje wymagania, wysoka jakość usług i dbałość o klienta

Feliks

Lubię korzystać z usług tej pralni, bardzo mi to pomaga w zmaganiu się z praniem

Damian

Super opcja! Dzięki temu moje ubrania są dobrej jakości na dłużej. No i nie muszę męczyć się z plamami... ;)

Devlin

Super pralnia, pranie nie zniszczone, dokładnie wyprane. Różne plamy usunięte naprawdę bardzo profesjonalnie. Do tego bardzo miła obsługa. Polecam Moje sugestie dla Strefa Prania Sp. z o.o.: Super pralnia. Miła obsługa. Wszystko szybko i dokładnie wyprane :D Lubię atmosferę w Strefa Prania Sp. z o.o. za: Dokładność prania

Zostaw merytoryczną opinię o Strefa Prania Sp. z o.o. - Kraków

Strefa Prania Sp. z o.o.
  • Szybka 27