Logeast Sp. z o.o.

Opinie o Logeast Sp. z o.o.

Trasporte Nowy wpis

Rozliczanie wypłat to istna magia,nie wiesz co za co i się nie dowiesz bo nie ma takiej możliwości wzięcia paska płacowego Kierowcy z doświadczeniem nawet nie próbować tam sił

@Trasporte

Ja też chciałem się czegoś dowiedzieć o wysokości wypłat i czy warto tu przychodzić do roboty, ale zamiast tego przeczytawszy cały opis, jaki sobie umieścili na stronie pozostałem z cytatem - "Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim cię uczyni”. Zdradzisz więc, kim Cię ta praca uczyniła? I wiem, że to przyziemne, ale fajnie, jakbyś też mimo tego dodał, ile płacą za robotę za kółkiem.

Esende Nowy wpis

Nie polecam,chamstwo,arogancja ,brak komunikacji z biurem, spedycją....

Take other way Nowy wpis

Pracowałem kiedyś w tej firmie jako kierowca. Z minusów to -Na pewno czuć presję ze strony szefostwa na dyspozytorów i na kierowców, jest bardzo gęsta atmosfera. Co świadczy też o wielkiej rotacji w firmie.Ogolnie brak współpracy między kierowcami i dyspozytorami takiej po prostu spokojnej komunikacji.Oszczędność na czym się da,opony klocki itd.wszystko do maxa. Składki ZUS z niskiej kwoty przez co np.przy pójściu na zwolnienie lekarskie nie daj Boże to katastrofa. Jeśli mowa o zarobkach to czy pracujesz krótko czy bardzo długo to niewielka różnica. Także brak rozwoju finansowego. Jeśli coś uszkodzisz to możesz być pewny że będziesz to odrabiał na sposób jaki firmą Ci narzuci. Brak jakiegokolwiek zaplecza sanitarnego i technicznego. Zakaz płacenia i korzystania z parkingów płatnych. Z plusów system 2/2. Narzędzia, płyny do czyszczenia auta i eksploatacyjne dostępne na aucie. Nowa flota. Bus zabiera z domu,dojazd do auta i powrót do domu na koszt firmy. Wypłaty na czas.

Chankete

Dlaczego usunięto mój komentarz??? Odradzam firma nie płaci składek zgodnie z pakietem mobilności czyli coś rocznie około 37-40 tys składkowe. Szkoda czasu.

@Logeast Sp. z o.o.
@Chankete

Szanowny Panie, Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami Pakietu Mobilności, przede wszystkim ulgi do PIT. Firma musi spełniać i spełnia wszystkie wymogi wspomnianego przepisu. Jeśli ma Pan trudność z ich zrozumieniem, ubolewamy. PS. Komentarz został zarchiwizowany. Z wyrazami szacunku, Zespół Logeast

Chankete
@@Logeast Sp. z o.o.

Nie twierdzę że nie spełnia. Tylko informuję potencjalnych kandydatów że jest składka odprowadzana od takiej kwoty. W firmach konkurencyjnych rocznie jest między 80-100 tys. Dla tego informuje że szkoda czasu. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Logeast Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy firma Logeast Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Piotrek

Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tej "firmie".

@Piotrek

Szanowny Ktosiu, Słaba wypowiedź, godna pożałowania... Nie ma nad czym się rozpisywać z naszej strony... Prosze się pochwalić tutaj na forum jaki poziom elokwencji reprezentowales/as? ;) Po tych marnych wypowiedziach można domniemać iż nie za wysoki. Żegnamy i życzymy wszelakiej pomyślności. Z powazaniem, Zespół Logeast

Piotrek
@Logeast Sp. z o.o.

Skoro pytacie odpowiadam, że mój poziom elokwencji jest wyższy niż osób pracujących w biurze i samego szefostwa. Pozdrawiam.

Grzegorz

Witam jestem zainteresowany pracą jako kierowca w waszej firmie czy są przyjęcia?

Ilu kierowców zatrudnia firma Logeast?

Zeus

Jak dla doświadczonego kierowcy, SŁABO kasa za mała, dla świeżo upieczonego kierowcy tylko aby zdobyć doświadczenie na dłuższą metę nie ma sensu, firma ma swoje zasady ok, ale czasami te zasady są śmieszne i głupie a czasami nawet żenujące. Auta sprawne. Ogólnie bardziej na NIE, w innych firmach w lubelskim można więcej zarobić w systemie 2/2.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Logeast Sp. z o.o.?

Logeast

Witam, wygląda to tak że w pierwszej kolejności odbywa się rozmowa telefoniczna. Drugim etapem jest rozmowa w biurze podczas której szczegółowo wyjaśniamy zasady pracy w naszej firmie.

Widziałem ogłoszenie o pracę w tej firmie ... Przyznam szczerze, że na tle wielu pracodawców .. napisane jak należy. Druga część mojej oceny to komentarze w internecie .. i oczywiście forum "gowork" Tutaj niestety opinie są delikatnie mówiąc marne. Kłótnia na forum internetowym pracodawcy z byłymi pracownikami nie jest ani reklama ani elementem budowania pozytywnego wizerunku firmy. Ten wątek jednoznacznie pokazuje jak ważna jest dobra relacja firmy z pracownikami w dobie cyfryzacji społeczeństwa. Uważam, że wiele komentarzy pracowników jest podyktowane ich własnymi uprzedzeniami do firmy. PROBLEMY SIĘ ROZWIĄZUJE a nie niszczy reputację przewoźnika. Chyba, żadna firma na tym forum nie została pozytywnie oceniona . W jednej firmie pracowałem to mówili że (usunięte przez administratora) a okazało się, że było okej Firmie życzę wytrwałości i odporność na brutalna retorykę i kłamstwa na forum. Pozdrowienia

Szanowny ktosiu, Twoja prymitywna forma rozruszania kolejnej bezsensownej dyskusji jest tylko dowodem na słabość jaką masz do tego podmiotu. Nasza gorąca prośba, by nie starać się utożsamiać z pracownikami firmy Logeast zadając im szczególnie w tym miejscu pytania ponieważ Pan/Pani nie dorasta do pięt, począwszy do zachowań ludzkich co można wywnioskować, kończąc na ich umiejętnościach...Proszę użyć wyobraźni, i zadać sobie samemu/samej pytanie...Czy ktokolwiek kontynuowałby z firmą współprace przy zarzutach jak te które zostały skierowane pod naszym adresem? Z pewnością nie, więc prosimy znaleźć sobie inna firmę do wyszukiwania fake newsów na różnego rodzaju portalach, ta firma nie jest dla Pana/Pani. Po drugie, Gorzkie Żale odprawiane są w okresie Wielkiego postu, więc swoje uwagi prosimy kierować w odpowiednim do tego okresie. Z wyrazami szacunku, Logeast Sp. z o.o.

Czy w Logeast Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Piotruś

Tak są wcześniej wezmą sobie z twojego wynagrodzenia a potem jaśnie pan da ci 1zl za doladunki i 2zlote za coś jeszcze i obciąży cię za piach w busie po 20zl tak to wygląda

OKI

Polecam , świetna firma!!!!

Krzysztof

Panowie, trzymajcie sie z daleka od tej pseudo firmy. Wczesniej czy pozniej i tak wyladujecie w TSL. Logeast z hukiem stracil zlecenia dla Rheingasu, za tankowanie kierowcy placili kartami ewag, shell, bp, ewag. Zadna nie jest dobra, ale tak to juz jest jesli nie ma sie srodkow .....

@Krzysztof

Serdecznie dziękujemy za wypowiedź. Celowo ją pozostawiliśmy, ponieważ uznaliśmy iż prędzej czy później temat nadmienionego podmiotu stanie się powodem hejtu pod naszym adresem. Dlatego wyjaśnimy Panu i innym jedna rzecz, ktoś kto robi coś poważnego w życiu ma hejterów, jest opluwanym, w takich czasach przyszło nam funkcjonować i to rozumiemy, dlatego też cieszymy się ze wyraża Pan zainteresowanie tą pseudo firmą skoro powiela Pan co raz te same przykłady...Ale czy nie znudziło się Panu? Bardziej zastanawiający jest Pański brak wiedzy na przytoczone przez Pana argumenty...Wyjaśnimy: Świadomość skali szkalowania, stronniczość względem naszych pracowników nie mogła pozostać nam obojętna, jest biznes ale są tez pewne zasady, które w tym przypadku przeważyły szale, bez huku, bez fajerwerekó :) Jako organizacja możemy poszczycić się współpracą z wieloma partnerami, ze względu na ich zaufanie jakim dążą tą pseudo firmę tym bardziej jesteśmy im za to wdzięczni...bardziej brzemienne w skutkach może i dla samego Pana byłoby zakończenie współpracy z podmiotem, który Pan nadmienił powyżej a firmą którą Pan reprezentuje...Nie ma za co:) PS. Skąd w Panu tyle nienawiści, skoro jest Pan tak złowróżbny w stosunku do kolegów po "fachu"? Każdy swój rozum ma... Co do kart paliwowych...Wydaje nam się ze na rynku jest zdecydowanie więcej operatorów jak te, które Pan wymienił...prowadzimy biznes zgodnie z przysłowiem "Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka..." i oto cała tajemnica:) Panie Krzysztofie...Czy nie lepiej jest patrzeć w przyszłość z nadzieją a nie w przeszłość z żalem...?

Maciek

Witam czy firma płaci ZUSy od pełnego wynagrodzenia?

@Adam

Dziwne, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. No ale tak czy inaczej - jest to takie pytanie, które już spokojnie można zadać bezpośrednio pracodawcy. A Ty pracujesz już w firmie Logeast, czy może dopiero rozważasz aplikowanie do niej? Daj mi koniecznie znać!

Rudy

W biznesie nie wolno się obrażać. Powodzenia

Czy Logeast Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

I to jest jedyny plus tej firmy jakby nie umowy nikt by tam nie jezdził, atmosfera pracy nie do przeżycia na dłużej

Ktos

Co oszuscie? Musisz pilnowac by ktos tego nie zdarzyl przeczytac. Zalosny (usunięte przez administratora)

@Ktos

Chyba Pana rozczarujemy... Nie musimy niczego pilnować. Zostawimy ten wpis dla przykładu jak niski poziom kultury reprezentuje ten opiniotwórca i jak bardzo stara się uzewnętrznić swoją nienawiść. Nadmienimy tylko że osoba która wygenerowała ten jakże merytoryczny wpis w ciągu 5 minut dodała 3 opinie w podobnym tonie lecz pod innym nickiem. Gratulujemy pomysłowości, i życzymy spokojnego weekendu.

Zostaw merytoryczną opinię o Logeast Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Logeast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logeast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logeast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Logeast Sp. z o.o.