Chefs Culinar Sp. z o.o.

Opinie o Chefs Culinar Sp. z o.o.

Pracownik KO

Ja jestem widzę.... wiskitki to przyszłość ogromny magazyn. Pracy dużo miła atmosfera, przy tej liczbie osób i tak się wszystkich nie pozna ;). Początek ciężki by zaboznac się z normami i specyfikacja firmy potrzeba tygodnia dla kumatych. Przełożeni ok pomagają jak mogą. Potrafią dostosować grafik do potrzeby pracownika kwestia rozmowy. Jedyny minus ochrona która się czepia o wszystko.... zapalniczki, papierosy i brak wody na magazynie tylko na stołówce, Jeśli chce ci się pracować doceniają choć niektóre osoby zatrudnione na magazynie chyba są z ulicy wzięte brak doświadczenia i pozytywnego myślenia,

Witam Szczerze powiem że ok w wiskitkach-magazyn. Kasa jak na warunki okoliczne ok, im dłużej się robi tym bardziej można pokazać się z dobrej strony mówię o tych co pracują a nie chowają się w regałach. Praca ok jak wszędzie jakieś normy ale spokojnie można wyrobić bez wylewania krwi. Atmosfera ok warunki fajne bo nowy obiekt ja nadgodziny miałem wypłacone więc ok. Widać brak osób jeszcze ale zakładam że z czasem sie to ułoży i będzie fajnie. Ja mogę polecić przynajmniej. Dla osób którzy szukają pracy w której chcą poleżeć i kombinować a chcą zarobki jak prezes odrazam. Szkoda waszego czasu

Nadgodziny są 100 procent czy 50? I często się one trafiają?

Panda

Robota jak robota. Jest zajęcie co prawda nie da się nudzić spory ruch. W Poznaniu na szkoleniach był bałagan w Wiskitkach jes porządek każdy wie co robi i ma robić. liderzy nie siedzą ale pomagają a i szefostwo ruszy tyłki jak jest potrzeba. Nie jest zle wypłata na czas, warunki znośne.

Tajemniczy
@Magazynier

Jeśli w poznaniu jest bałagan to co powiesz o wiskitkowej utylizacji, przeterminowanym towarze w komisie, kontroli jakości która leci cały czas z automatu ... Piekny sen o wiskitkach zaraz s skończy jak zamkna oddzial Poznan. Nie pozdrawiam

Xx
@Pracwnik

I po co wprowadzasz w błąd. Wszystkie nadgodziny jeśli nie zostają oddane są rozliczane i wypłacane.

Mitajanka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Zastanawiam się nad powrotem po latach do działu telemarketingu, ale slyszalam, że dużo zwolnień jest, czy jest aż tak źle?????

No faktycznie nie piszą stawek dla kierowcy C w ofercie a wskazują w opisie, że występuje jeszcze dodatkowa premia. Ciekawe jak teraz wyjdzie. Do tego te powroty do domu, o których godzinach wychodzą?

MB Nowy wpis

Jak dostaniesz Olsztyn z przystawkami to możesz nie wyrobić się w czasie kierowcy. Wieczorem poprzedniego dnia dostaniesz trasę. Ale nie ciesz się bo zawsze mogą coś dorzucić.

Żaklina Nowy wpis
@MB

Witajcie. I co się wtedy dzieje gdy człowiek się nie wyrobi w czasie kierowcy? po pierwsze sami o tym wiedzą przyznając jakiś teren do objechania? Nie widziałam by teraz dyspozytorów jakichś do siebie poszukiwali, a mam doświadczenie. nie poszukują nikogo do zarzadzania transportem?

Gastromaniak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Dzień dobry , Czy posiadacie informacje, czy pracownicy działu handlowego muszą podpisywać umowy lojalnościowe w firmie ?

New yourk

A czy są benefity typu wczasy pod gruszą w wakacje ?

Były kierowca
@New yourk

Witaj jedyny dodatek to 1500 pln jak w majowke i sezon wakacyjny nie pojdziesz na l4.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Chefs Culinar Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Piciu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam jakie zarobki oferuja netto na miesiąc? Na kierowce C? Pzdr

Zgredzik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Ile teraz kierowcy zarabiają?

Porównuje własne benefity miedzy stanowiskami o które ktoś tu spytał niedawno. Zastanawiam się czemu jest tak, że specjalista ds. administracji floty ma dostęp do kantyny a specjalista ds. sprzedaży już nie? i w przy tym pierwszym stanowisku podkreślali brak dress code a na pozostałych na przykład dla kierowców już nie. jest jakiś standard w jakim maja jeździć?

Cześć, kantyna jest pewnie tylko dla pracowników w Wiskitkach :) Może specjalisty ds sprzedaży szukają do innego regionu.

Faktycznie żeby zatrudnić się za kołkiem trzeba znać język polski? Chce się upewnić, bo ktoś pytał wstępnie o warunki dla kierowców i taka odpowiedź w zasadzie padła. Skoro tak to z czego wynika? jakie frazy lub stopień znajomości jest potrzebny by moc sobie spokojnie na danym stanowisku poradzić?

Anka

A te dodatki o których wspominali tam w jednym z wątków to są deklarowane jakoś? Masz pewność ze cos wpadnie? I generalnie to był opis dla kierowcy z tego co widzę, co natomiast dzieje się wobec doradców? Może ktoś jasno i szerzej omówić ten system premiowy? W opisie został określony jako dobrze zaprojektowany

Bartek

Nie polecam dopoki sie tendencja nie odwroci. Duzo ludzi wiązało nadzieje w zwiazku z ta firmą. Ale w niemieckiej firmie pod polakami dobrze chyba nie będzie. Za wyjatkiem 3-4 nadgorliwych kierowcow kazdy to powie. Skoro ukraince chetnie pracują na magazynie ale nie ma ani jednego kierowcy pomimo ogloszenia to sobie wyobraź. Mam kontakt z osobami ktore nadal pracują i z miesiaca na miesiąc jest coraz gorzej. W piatki na C kierowca moze miec ponad 3 tony towaru i załóżmy 18 punktów. Na B u podwykonawcy potrafią wrzucac 1600-1700 co ładowności tam jest ze 300kg. Z plusów to tanie obiadki dwudaniowe, czyściutko, prysznice. Wszystko na umowie, dodatki typu wczasy pod gruszą, auta świeże z kamerką w automacie.

A czy długo już pracujesz? zastanawiam się czy możliwe by staż pracy wpływał na to jakie przywileje ewentualnie występują a jakie nie? nie miałeś niczego na rozmowie proponowanego? Te obiadki w porządku zabrzmiały. Skoro tanie to ile się do nich dopłaca?

Bartek

Sory. Dodatek za przepracowanie bez l4 itp.

Ryplay
@Bartek

To masz premię bo jesteś w pracy i diety, ale dodatku jako takiego nie ma

Jaki dress code obowiązuje w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Bartek

Wlasnie sprawdzalem czy faktycznie usuwają opinie... Wiec powtórzę. Na początku było spoko, jakied nadzieję. A teraz przy piatku potrafią dowalić pod 4t na Mana, na merca ze 3t i 18 punktów. Wszyscy są wsciekli. U podwykonawcy na B potrafią 1600-1700kg wrzucac. A tam ładowności ze 300kilo. Do tego super świeża informacja. Jedyny normalny planista sie zwolnił. Marek był jedynym normalnym człowiekiem z ktorym mozna było sie tam dogadać. Z plusów. Wszystko na umowie. Jakies dodatki. Świeże auta i blisko jak mieszkasz w Wiskitkach. Z kierowcami tez nie ma problemu by zadzwonić i sie czegoś dowiedzieć. Do tego darmowa silownia bo jak masz 400kilo na pierwsze piętro ciasnym schodami to jest elegancko. Pozniej jeszcze jakis ukrainiec to sprawdza przez pol godziny.

Kierowca.

Nowa centrala - nowi planiści. Kiedyś było fajnie, później trochę gorzej, a teraz jest jeszcze gorzej. Nie wiem jak reszta kierowców, ale ja rzucam papier. Nie mam zamiaru wyzionąć tu ducha dymając po dwa rejony dziennie pod GPSem, bo "liczy się czas". Przy okazji - Pozdrawiam nieudolnych "pakowaczy" z Wiskitek. Czy ktoś was w ogóle kontroluje? Trzeba za was robić robotę zamiast zająć się planowym dostarczaniem towaru do klienta. Kim trzeba być, żeby nie móc prawidłowo i sensownie złożyć wózka z towarem? Czy to jest naprawdę takie trudne? A może zatrudnieni są obcokrajowcy którzy nie ponimaju i nie podumaju po polsku i nie wie co pakuju i układa na wózku? Kierowca jest ostatnim ogniwem i wszystko co wcześniej jest robione nieudolnie spada NA NAS. My nie mamy ani czasu, ani warunków, ani nerwów żeby przez cały dzień wybebeszać towar z załadowanych samochodów. Wszystko pomieszane i źle poobklejane. Aha no i nie ma to jak położyć na spód lekkie bułeczki po czym przygnieść je przekładką i 200kg towarem innego klienta, gratuluję pomysłów. Nie da się normalnie pracować. Chętnie poczytam opinie reszty kierowców. Pozdrawiam Was.

Magazynier
@Kierowca.

Masz rację Makro doszło do władzy i (usunięte przez administratora) z pracownikami a co do Wiskitek to (usunięte przez administratora) i tak cały czas będzie to jest najdroższe jak główny prezes tak się wypowiada cytuje. Ja pokaże jak się Niemca pieniądze z kieszeni wyciąga Szkoda gadać mieli naprawdę dobra brygadę ale to trzeba było pozwalniac żeby za dużo nie gadali na tych co przejęli władzę tylko po to żeby kasę ciągnąć i otwierać firrme w firmie Wiskitki jeszcze długo nie dadzą rady szkoda że Poznań jeszcze został w Neubrandenburgu bo by całkiem padli

Magazynier

Masz rację szkoda słów Makro żądzi brygadziści stają się Dyrektorami

Superman
@Kierowca.

Obcokrajowców dopiero przyjmą bo jest podobno ogłoszenie przez agencję pracy. A przy tych zarobkach to niedługo planiści będą jezdzic bo wszystkim dają zarobić tylko nie kierowcą...

Ktos
@Kierowca.

Zasada pakowania jest jedna tak uczyli dawno temu kierowców w NB w Niemczech. Ciężkie rzeczy na dól wózka a na gorze lżejsze...., ale to było dawno.

Krazownik kierowca
@Kierowca.

Praca dla tragarza kierowca jest sie w 20% reszta to papiery i ladowanie auta czulem sie tu jak ksiegowy i telemarketer a nie kierowca zero poszanowania jak sie wychylasz brak premi bo taki ma kaprys jedna wielka korporacja sie zrobiła kiedys było super teraz to jest jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) jednym slowem niepoleca chyba ze chcesz być numerem w ich tabelkach

AAF
@Kierowca.

No to bardzo sensowna wypowiedź. Powinni ją przeczytać i wydrukować sobie menago w oddziale.

Driver
@Krazownik kierowca

Masz rację pracuję w nowo otwartym oddziale i tutaj kierowca jest magazynierem, tragarzem,księgowym, itp.firma od ciebie oczekuję wszystkiego nie ma to nic wspólnego z byciem kierowcy a jak coś im się nie podoba tu z byle powodu zabierają ci premię, szukam czegoś innego bo stres w tej firmie jest nie do zniesienia

Weronika
@Driver

wobec tego co teraz piszesz ciekawa byłabym jakie obowiązki tak konkretnie masz uwzględnione w umowie... Jest szansa, żebyś je podał?

Xyz
@Weronika

W tej chwili jesteś od wszystkiego wcale nie musisz mieć tego w umowie latasz po wszystkich stanowiskach Gdzie jest najwięcej roboty a premii i tak nie dostaniesz bo taka jest polityka premia tylko dla lizusów

@Driver

Panie są tylko trzy rodzaje pracy kierowcy: - albo przewozisz ludzi - albo jesteś kurierem i dostarczasz konkretny towar do konkretego punktu i nie interesuje ciebie zawartość - albo jesteś dostawcą, który dostarcza produkty wg faktury. I tu musisz się nanosić. Tak jest w większości hurtowni FMCG i tego nie przeskoczysz, czy pójdziesz do m/f/bt itp. hurtowni. Życie.

Łucja
@Tomek

I w tym przypadku mamy do czynienia z tym trzecim typem? Upewniam się, bo o ludziach raczej nie widziałam, żeby oferta była. Ale właśnie na kat C wisi i może by mój chłopak do was przyszedł. Tylko co z tą premią? W opisie oferty też jest o niej wzmianka. Interesuje mnie sumaryczny konkret. Są jakieś widełki?

Te punkty odległościowo jak są od siebie oddalone? Chce sobie moc to wyobrazić. Kiedyś tez pisali cos właśnie o nadgodzinach, co z nimi? Czy dalej tylko na wolne można je wymienić? Ja tylko z ciekawości pytam, prace jak na razie mam i tylko obserwuje, a widzę ze socjal z opisu raczej dobry

Ile jest zmian na magazynie w Toruniu ?

@Marta

Jedna zmiana

Kinia
@Gość

A jak zarobki? Czytam niżej, że kierowcy sporo zarobią, jak to wygląda na magazynie? Są przyjęcia w ogóle aktualnie? Często szukają dodatkowych rąk do pracy? Mój brat byłby zainteresowany, i nie wiem, czy podsyłać mu info o firmie, czy odpuścić? :)

Błażej

Ile zarabiaja kierowcy kat. C ?

Play
@Błażej

5800 /6400 brutto plus premie i diety dodatkowe 1000pln kiedyś jeszcz były nadgodziny teraz oddają je jako wolny dzień czyli -5,25h pozdrawiam

Witold
@Play

Ale to stawka na start, tak? A od czego zależy, że ktoś ma 5800, a inny pracownik 6400? Nie ma możliwości, żeby te nadgodziny były zapłacone, tylko trzeba je odebrać w formie dnia wolnego? Rozumiem, że ten dzień można sobie wybrać, tak?

cccc
@Witold

Daj sobie spokój z pracą kierowcy. Nadźwigasz się tylko a nie zarobisz.

Play
@Witold

Ta stawka zależy od Ciebie i twojej umiejętności negocjowania umowy. Niestety nadgodziny są zamieniane na wolne , chyba że brakuje rak do pracy czyli L4 urlopy lub sezon letni to wtedy pare wpadnie. Pozdrawiam

Gumiś
@Play

A w jakim mieście bo w każdym te zarobki wyglądają inaczej

ktoś
@Witold

Daj sobie spokój. Dźwiganie to tam norma kierowca to w przenośni tylko jesteś tam tragażem wolne za nadgodziny dostajesz w dni kiedy mniej pracy jest a nie kiedy sobie wybierasz jazda po zakazach i użeranie sie z klientami

@Play

Interesuje mnie, jakie są godziny pracy kierowcy? Czy dowozi się towar do restauracji w godzinach rannych, czy popołudniowych? I czy ktoś, kto aktualnie pracuje, może powiedzieć, ile można zarobić. W komentarzach widzę rozstrzał od 5000-6400 brutto+premia. Ile to wygląda w 2023 roku? Dzięki.

Krzysztof
@ktoś

Dużo tego dźwigania jest? Bo wiesz, raz na jakiś czas to jeszcze by dało radę przeżyć. A można oszacować, w jakich okresach jest mniej tej pracy, czy to raczej niemożliwe?

Ktoś tam
@Play

Np w KG masz na osobę 4 tony i że 30 punktów. Tak planuje planista trase i koordynator.

Czy Chefs Culinar Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kan

Jest ogłoszenie na magazyn Wiskitki jakie zarobki w magazynie.I w jakich godz jest praca

Jak jest z pakietem medycznym w Chefs Culinar Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Zainteresowana

Interesuje mnie praca na zaladunkach/rozladunkach. Jakie opinie? Jakie zarobki, atmosfera?

Pracownik KO

Zostaw merytoryczną opinię o Chefs Culinar Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chefs Culinar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chefs Culinar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chefs Culinar Sp. z o.o.