Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na Kierownik Robót Drogowych w Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Źona pracownika Nowy wpis

Jak się szanujesz, to nie zatrudniaj się tam, bo pracownika mają za nic.

Krzysiek

Witam. Dajcie jakąś opinię o zarobkach w tej firmie ..... Szukam pracy jako brukarz .

Adaś
@Krzysiek

Nie polecam. Nędzna firma i obsługa. Słabiutko, wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają.

wojciechb11 Nowy wpis

Firma od 7 miesiecy remontuje ul. Lipową w Rekowie Górnym, w tym.czasie usxkodzili światlowód, widociag, sieć energetyczna. W branży budowlanej firma Hardbruk mz opinnię niesolidbiej, słaba kadra, niedotrzymujaca terminów

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Budowlany powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Karol

Polecam tą firmę. Łatwa komunikacja, solidna spółka

Stefan Nowy wpis
@Karol

W miarę ładne opakowanie a w środku dziura. Nie polecam !

Operator koparki

Jestem pracownikiem HB od 4 lat i wszystko można zarzucić pracodawcy , ale napewno nie to że jest nie wypłacalny ! Wynagrodzenie zawsze jest na czas i na optymalnym poziomie . polecam firmę w 100% !!!

Sławomir

jestem po szkole zawodowej i szukam pracy, dorabiałem kładąc kostkę, czy dostanę tam umowę o pracę i potrzebny do pracy sprzęt?

szogi
@Sławomir

Prace dostaniesz odrazu z umową, bo tak działają od razu dają umowę i sprzęt do roboty.

aldi

Pracowałem w tej firmie parę lat i nie mogę złego słowa powiedzieć, stawki dobre i warunki pracy również. Firma mocno się rozwija i gdyby nie to, że musiałem zaopiekować się chorą żoną i dziećmi to pewnie pracował bym dalej. Mocno polecam tą firmę. Bardzo prężnie się rozwija i są duże perspektywy na przyszłość. Ceni się tam kierownictwo.

Hanna
@aldi

Mówisz, że są duże perspektywy na przyszłość i rozwija się. W takim razie można tam liczyć na jakieś szkolenia rozwijające? Które pozwolą zająć jakieś lepsze stanowisko w tej firmie?

Na stronie Gratka.pl zamieszczono 9 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Brukarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Mario

Jak szukasz pracy jako operator czy brukarz poszukaj sobie innej rzetelnej firmy bo na początek dostaniesz 15 złote i przez kilka lat bd na takiej stawce pracować

Iza
@Mario

Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o warunkach, jakie oferują tutaj dla inżynierów. Pisałeś o brukarzach, a czy na stanowiskach inżynierskich również jest słabo z wynagrodzeniami? I czy orientuje się w ogóle ktoś od kiedy potrzebują do pracy inżyniera budowy, którego teraz szukają, bo chłopak do kraju wraca w maju..

Mario

Firma hard bruk inwestycje faktycznie pracują tam cwaniaczki byłem zatrudniony po 3 miesiącach zostałem zwolniony bo niby niczego nie potrafiłem samemu zrobić i pracuje tam operator Pan ( B) któremu wydaje się że może wyzywać i bić ludzi a sam jest glupszy niż ustawa przewiduje

Łukasz.chudy

Ogólnie firma rzetelna uczciwa, ciesząca się dobrą opinią. Poza jednym małym szczegółem, pracuje tam cwaniaczek (Pan W) jako operator i cwaniakuje tak aby nikogo innego na sprzęt nie przyjęto. Wiem to bo wyrolowano tam przez niego już nie jednego. Pozdrawiam Łukasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o. - Reda

• Jak się pracuje w Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.?

Hard Bruk Inwestycje Sp. z o.o.