Doeko Group Sp. z o.o.

Opinie o Doeko Group Sp. z o.o.

Ktoś z obecnych brak udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego? Chyba wyśle cv, ale nie wiem na co mam się nastawić. Jak przebiega to spotkanie handlowe? Orientujecie się, czy trudno jest się tu dostać? Ile procent wynosi prowizja? To jakaś konkretna liczba? Z oferty wyczytałem, ze nie ma podstawy tylko właśnie same prowizje niestety. Firma wspomniała tez tu o premii, w ofercie nic nie ma na ten temat. Jaki jest system jej przyznawania?:)

Nowy wpis

Wysokość prowizji zależy od rodzaju podpisanej umowy (średnia wysokość prowizji waha się od 1 000 zł do 15 tysięcy złotych), przebieg spotkania handlowego to rozmowa z przedstawicielem JST w celu przedstawienia oferty DOEKO Group. Obecnie mamy otwartą rekrutację zarówno na Przedstawiciela Handlowego jak i Handlowca (z możliwością pracy z podstawą i niższą prowizją jak i z samą, wyższą prowizją na umowę B2B). Premia przyznawana jest za wyniki kwartalne tj. za wypracowanie planu sprzedażowego.

Jaka umowa obowiązuje w Doeko Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

i jak takie spotkanie handlowe może wyglądać? :) widziałam tamten komentarz dotyczący team lidera. Doradca klienta ds. OZE ma podstawę najniższą? Tak wynikałoby z ostatniego ogłoszenia. A reszta? Jak z premiami teraz idzie? Czy występuje sezonowość?

Nowy wpis

Spotkanie handlowe polega na rozpoznaniu potrzeb klienta oraz przedstawieniu najlepszych rozwiązań. Przebieg takiego spotkania zależy w dużej mierze od tego jaką atmosferę zbudujesz, na ile znasz klienta, jakie masz umiejętności rozpoznania potrzeb i zdolności przedstawiania prezentacji. Team leader w tym przypadku jest ciałem wspierającym oraz obserwującym Twoja pracę. Podstawa zależy od rodzaju umowy jaką podpiszemy po wspólnych negocjacjach. Nie występuje sezonowość. Prowizje czy premie zależą od zaangażowania Doradcy, Jego umiejętności oraz systematyczności w pracy.

Weszłam tu bo jestem zainteresowana firmą i posadę jako Handlowiec. I napisali, ze taka nowa osoba daje kompleksowe szkolenie produktowe, wdrożenie oraz przygotowanie do wykonywanej pracy. I czy po takim szkoleniu produktowym jest tu jakiś egzamin? Sprawdzają tę wiedze nabytą w trakcie nauki i czy osoba jest gotowa do pracy?

Dzień dobry. Nie ma egzaminu. Elementem weryfikującym wiedzę oraz umiejętności są spotkania handlowe wraz z Team liderem

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Doeko Group Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka w Dziale Zarządzania Klastrami Energii? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Czy w Doeko Group Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Asystent / Asystentka?

Dzień dobry, na stanowisku asystent/asystentka początkowo jest umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

@Doeko Group Sp. z o.o.

A jak wygląda szansa na awans z posady asystenta? Jest jakiś minimalny czas pracowania tu aby awansować, czy do indywidualna sprawa? Ten czas próbny to jest 3 miesiące czy więcej?

Czas próbny to dwa miesiące. Decyzje o awansie są podejmowane indywidualnie.

Aktualność
⭐️DOEKO rekrutuje!

⭐️Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Nasza firma stale się powiększa, dlatego  aktualnie prowadzimy rekrutacje na trzy różne stanowiska:

1) Doradca/doradczyni jednostek samorządu terytorialnego ds. OZE na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, podlaskiego.
2) Młodszy specjalista/spacjalistka w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)
3) Asystent/asystentka  w Dziale Zarządzania Klastrami Energii (JST)

⭐️Zapoznaj się z ofertą na portalu gowork.pl i prześlij nam swoje CV.

❄️Zdjęcie z zimowego wyjazdu integracyjnego do Kościeliska

Podobno pracując w firmie Doeko Group Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4100 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Inż

Coś wiadomo?

@Inż

Wynagrodzenie różni się w zależności od stanowiska i czasu pracy.

Na jakie benefity można liczyć w Doeko Group Sp. z o.o.?

BENEFITY: -Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie -Możliwość rozwoju zawodowego -Konkurencyjne wynagrodzenie -Zatrudnienie w stabilnej firmie -Organizacja szkoleń oraz wyjazdów integracyjnych -Pakiet Multisport -Zdobycie doświadczenia przy innowacyjnych projektach

Zostaw merytoryczną opinię o Doeko Group Sp. z o.o. - Węgrzce

• Jak się pracuje w Doeko Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Doeko Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Doeko Group Sp. z o.o.