Opinie o Auroria Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auroria Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auroria Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auroria Sp. z o.o. w Poznań

Kandydat Nowy wpis

Cześć, nie polecam procesu rekrutacyjnego w tej firmie. @Pracodawca wymaga zrobienia całej funkcjonalności frontendowo i backendowo, która zabiera wiele godzin gdzie nie masz pewności, że się dostaniesz. Po poświęceniu wielu godzin nad zadaniem @Pracodawca nawet nie raczył odpisać na wiadomość. Po tygodniowym ponownym napisaniu do @Pracodawca dalej brak wiadomości zwrotnej. Firma widmo, opowiadają jakie to super rzeczy robią i jak CEO ciężko pracuje, a nie mają żadnych benefitów, nawet multisporta nie fundują xD.

Junior fullstack developer Nowy wpis

Po wysłaniu do CV firmy otrzymałem maila z feedbackiem. Z początku byłem zaskoczony, że zostało wypunktowane czego brakowało moim CV, ale okazało się, że te punkty w ogóle nie odnoszą się do mojego CV i spełniam wymagania "których mi brakuje". Sprawa stała się jasna, gdy w zakładce "do" zauważyłem, że ta sama wiadomość została wysłana do na oko 50 kandydatów. Nie polecam ze względu na proces rekrutacyjny i na to, że mój prywatny adres mailowy trafił do tylu niepowołanych osób :).

Pan K. Nowy wpis
@Junior fullstack developer

O kurcze, zwróciłeś im uwagę? Jakoś się ustosunkowali do tego? Jest to niewybaczalne przewinienie w strukturach korporacyjnych. W wielu firmach miałem ten temat poruszony na szkoleniach wstępnych. Firmy stosują system kar za takie zachowania. Niedopuszczalne! Nie dziwię się Tobie. Jednak jest to ewidentnie błąd pracownika, który nie został pouczony, ani przeszkolony, pozostawionego bez nadzoru. Bez żadnych podstaw zaufano, że zrekrutowano takiego pracownika, który powinien znać tak zasady, jak nie przekazywać adresów mailowych w komunikacji zbiorowej i umieć korzystać z opcji UDW w programie pocztowym.

Administrator Nowy wpis

Auroria Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Chcę zapytać o waszą ocenę w sprawie szczegółów pracy w firmie Auroria Sp. z o.o.. Czy rozmowa rekrutacyjna składa się z kilku etapów? Czy w firmie narzucony jest dress-code? Dziękuje za pomoc.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Auroria Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Auroria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auroria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auroria Sp. z o.o.
  • Grochowska 7