GTV Stolmet sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GTV Stolmet sp. z o.o.

Aktualność
SZUKAMY PRACOWNIKÓW

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Zaopatrzeniowiec:
Oferta pracy Zaopatrzeniowiec - Pracownik biurowy, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

Mechanik maszyn:
Oferta pracy Mechanik maszyn, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

Pomocnik lakiernika (3 osoby):
Oferta pracy Pomocnik lakiernika, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

Stolarz - operator maszyn stolarskich:
Oferta pracy Stolarz - Operator maszyn stolarskich, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

-----------------------------------------

Miło nam powitać Cię na profilu firmy GTV STOLMET sp. z o. o.!

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie naszą firmą oraz opinię, którą tu zamieścisz.

Ważny jest dla nas każdy głos, spostrzeżenie, którym się podzielisz.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi na naszym profilu, a także do składania aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: rekrutacja.stolmet@gtv.com.plPostaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszelkie pytania lub uwagi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.stolmet.com.pl

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu :)

GTV STOLMET sp. z o. o.
Nowy wpis

Aktualność
SZUKAMY PRACOWNIKÓW

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Zaopatrzeniowiec:

Mechanik maszyn:
Oferta pracy Mechanik maszyn, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

Pomocnik lakiernika (3 osoby):
Oferta pracy Pomocnik lakiernika, GTV STOLMET sp. z o. o., Szczytno (pracuj.pl)

Stolarz - operator maszyn stolarskich:

-----------------------------------------

Miło nam powitać Cię na profilu firmy GTV STOLMET sp. z o. o.!

Ważny jest dla nas każdy głos, spostrzeżenie, którym się podzielisz.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.stolmet.com.pl

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu :)

GTV STOLMET sp. z o. o.
Wera Nowy wpis

Ta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży o której tu wspomniano ze dwa tygodnie temu wciąż jest aktywna? mam już trochę doświadczenia w takiej pracy i nie ukrywam, że lokalizacja by mi odpowiadała, bo w Szczytnie teraz czegoś sobie szukam. trzeba mieć po prostu jakieś konkretne predyspozycje, żeby dobrze się pracowało?

Faktycznie ta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży do tego centrum narzędziowego się tak często powtarza jak ktoś teraz niedawno podkreślił? Ja tam w opisie widzę stwierdzenie, że to przyjęcia „w związku z rozwojem” są. bardzo dużo jest teraz (usunięte przez administratora) ze nowa osoba będzie potrzebna? Ciekawi mnie rzeczywisty poziom wynagrodzenia w takim razie, bo nawet widełki nie zostały wskazane

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Stolmet sp. z o.o. - Szczytno

Firma GTV Stolmet sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, CIĘŻAROWYCH I WÓZKÓW WIDŁOWYCH, Szczytno - Czerwiec 2022
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z OBSŁUGĄ HDS, Szczytno - Kwiecień 2022
  • PRACOWNIK PRODUKCJI, Szczytno - Marzec 2022
  • KONSTRUKTOR, Szczytno - Styczeń 2022
  • PRACOWNIK PRODUKCJI/PRACOWNIK FIZYCZNY, Szczytno - Styczeń 2022
  • OPERATOR MASZYN/ ŚLUSARZ, Szczytno - Styczeń 2022
  • SPRZEDAWCA, Szczytno - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie GTV Stolmet sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

GTV Stolmet sp. z o.o.