Opinie o Woolmed Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Woolmed Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Woolmed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woolmed Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Eliza Nowy wpis

Hej, też widziałam dostępne ogłoszenie dla sprzedawcy. Większość się do niego w zasadzie odnośni. A wiecie może przy tym czy nie prowadza tu może swojego biura? pracy po prostu szukam a do Węgierskiej mam blisko. Pracownicy są tam przyjmowani?

Ewcia

Dzień dobry, wiem ze 3 dni temu wygasła oferta pracy dla sprzedawcy na stoisku w Krynicy. Czy aby na pewno to już nieaktualne? ta umowa o prace z opisu mnie zainteresowała, zastanawiałam się przy tym kiedy można otrzymać już te na stale?

Kasia Nowy wpis
@Ewcia

A co jest takie interesujące w tej umowie o prace?

@Kasia

Chyba poprzednicze chodziło o to, że już na czas nieokreślony by umowę chciała. Może ma doświadczenie? ja nie a zastanawiam się czy bez niego tego przyjmują. sama oferta dla sprzedawcy nie ma praktycznie opisu

Ola Nowy wpis

Myślę, że najlepszym sposobem na pozyskanie informacji jest aplikacja na stanowisko. Umówienie się na rozmowę z listą nurtujących pytań i uzyskanie informacji u źródła :) Ale zawsze też można szukać odpowiedzi na forach gdzie są różni ludzie. Czytając te opinie na gowork mam wrażenie, że wystawiają je sami frustraci, którzy nie dostali lub nie sprawdzili się w tej pracy. Oczywiście nie musi być tak w tym przypadku. Niemniej jednak zachęcam zapytać u źródła jeżeli faktycznie poważnie myśli się o pracy :)

Do teraz jest takie ciśnienie w trakcie pracy o którym pisali z rok temu? miesiąc wstecz wygasła mi oferta dla sprzedawcy i zastanawiam się na ile mam tego teraz żałować? Piszą w treści o samodzielności oraz chęci do nauki. W takim zakresie? pisali wcześniej, że prócz startowych szkoleń niczego nie ma, wprowadzili coś?

K

Nie ma ciśnięcia, bo nikt tam nie pracuje :) Najlepiej podjechać na stoisko w Krynicy, które jest cały czas zamknięte, popytać o atmosferę pań, które stoją obok, poszukać na fb opinii na temat pracy, pracodawcy i wszystko będzie jasne

@K

Zastanawiam się przez ile już czasu tak dosłownie to stoisko jest zamknięte. jednoznaczny powód już wszyscy znają? Po prostu zastanawiam się w czym problem by normalnie działało skoro te obok funkcjonują

Tomasz
@K

Dlaczego wprowadzasz w błąd i pomawiasz firmę? Dzisiaj zakupiłem produkty na tym stoisku o którym mowa. Pamiętaj, że przekazując nieprawdziwe informacje narażasz się na odpowiedzialność karną. To obrzydliwe i uważam, że pracodawca powinien powziąć środki, aby z tym walczyć. W razie potrzeby polecę dobra kancelarię, która odpowiednia zajmie się taka osobą. Wypłata odszkodowania i publiczne przeprosiny zniechęcą nieco do oczerniania innych. Każdy kto ma rozum, niech się nim kieruje i ma wzgląd na hejt w internecie. A osobie która wypisuje takie rzeczy szczerze współczuje. Musi mieć bardzo smutne życie.

NN

Nie polecam, ciśnienie w firmie jakby codzienne zadania miały wpływ na ludzkość…….Z każdej strony jest się obserwowanym przez szefa, ciągle wiadomości, krytyka, nerwowa atmosfera. Wmawianie że czarne jest białe. Ogólnie praca dla ludzi którzy nie przejmują się niczym przychodzą do pracy, odbębniają swoje i wracają do domu

@NN

Na których stanowiskach przy tym co piszesz można liczyć na jakiś rozwój? są takie? Ja akurat widzę ofertę dla sprzedawcy, która teraz widnieje tu w zakładce. Czy na kierownika można jakoś przeskoczyć? Jeśli tak to w jaki sposób?

NN

Kierownik jest tylko jeden i nie ma możliwości rozwoju

@NN

A co z ewentualnym zastępcą? Poza tym piszecie tylko o rozwoju stanowiskowym? A jakieś zwiększanie kompetencji? Może jakieś szkolenia? są w ogóle jakieś organizowane? Chociażby te startowe?

NN

Szkoleń oprócz startowych, które też nie były jakieś oszałamiające nie ma. Zastępca? Heh, wątpię ale to już na rozmowie trzeba zapytać, moze sie cos pozmieniało.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Woolmed Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca Krynica Zdrój? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marcela

Jak na chwilę obecną przeprowadzane są rozmowy? Widzę, że wstępnie w jednym wątku przedstawiono zakres obowiązków, jak chociażby rozdawanie ulotek i tak dalej. Z tym, że wiesz to już przed kandydaturą lub na samej rozmowie? Czy do dziś doszły jeszcze jakieś zadania? odniesie się ktoś może do atmosfery? może bym się podjęła zatrudnienia o ile wszystko będzie ok

Nie polecam tego pracodawcy, niemiły i opriskliwy w stosunku do pracowników. Gdy jesteś zatrudniony jako sprzedawca masz jeszcze biegać z ulotkami i namawiać ludzi na zakupy. Praca bardzo wyczerpującą psychicznie przez osoby zarządzające, każdy twój ruch jest pod ciągłą obserwacją. Ogólnie Nie polecam pracy u tego pracodawcy.

@Anonim

Zatrudniając się miałeś w obowiązkach te ulotki czy cię tym zaskoczyli? Codziennie musisz to robić czy po prostu raz na jakiś czas jak nie ma tyle pracy przy sprzedaży towaru?

@Marcin

Ulotki musisz rozdawać codziennie, był bardzo duży nacisk aby nie pomijać żadnej osoby która w tym czasie przechodziła obok sklepiku lub usiadła na ławce ( ławka również znajdowała się naprzeciwko sklepiku) Na rozmowie była mowa o tłumaczeniu ludziom zainteresowanym zakupem jakie działanie mają te produkty ale nie o tym, że musisz ludziom wciskać produkty bo jak mówiło nam biuro "każda osoba co przechodzi jest skłonna kupić przynajmniej skarpetki". Później musiałyśmy wychodzić poza miejsce pracy aby nakłaniać ludzi na zakupy w sklepiku. Jeśli przez jakiś czas nie zaczepiałeś ludzi i nie opowiadałeś o firmowych produktach, mogłeś się spodziewać wiadomości z siedziby firmy. praca była cały czas monitorowana ????????, a wiadomości od szefa nie należały do miłych. Nie polecam firmy i pracodawcy... Chyba, że masz mocną psyche ????

@Anonim

W jaki sposób cie monitorowali poza miejsce pracy? Chyba nikt cię nie śledził? Czy po prostu byłaś rozliczna z wyników ilości klientów z "łapanki"? Chociaż za tą dodatkową robotę coś płacili? Np. premie?

Magda
@Marcin

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i nie rozumiem tego hejtu. Od początku były jasno zasygnalizowane oczekiwania. Podkreślone zostało, że nie szukają kasjera tylko sprzedawcy. Rzeczone rozdawanie ulotek miało polegać na przekazaniu informacji o produkcie i wsparciu się ulotką. Podkreślano, że nie chodzi o rozdawanie ulotek, tylko o nawiązanie rozmowy z klientami. Ja myślę, że chyba o dwóch różnych firmach mówimy, ponieważ spotkałam się w tej firmie z konkretną informacją dotyczącą obowiązków. Czasem nie rozumiem takich ludzi. Szkalowanie dobrego imienia firmy narażając się na konsekwencje prawne, bo nie podoba mi się charakter pracy? Ostatecznie nie podjęłam pracy, ponieważ nie pasowały mi godziny pracy. Ten portal to jakieś wylewanie żali ludzi, którzy nie dostali pracy albo miejsca w niej nie zagrzeli. Szkoda, bo odbiera to możliwość poznania obiektywnej opinii. Pozdrawiam wszystkie anonimy.

Zostaw merytoryczną opinię o Woolmed Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Woolmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woolmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Woolmed Sp. z o.o.
  • Węgierska 146C