Z4.MONEY Sp. z o.o.

Opinie o Z4.MONEY Sp. z o.o.

Jakub

12 lat na rynku, jako instytucja pożyczkowa i nie widać wpisów od pracowników? Trochę mnie to dziwi. Dobrze jest wiedzieć, jakie firma ma wymagania wobec doradców kredytowych i jak ich wynagradza za pracę? Niestety nie sposób się tego dowiedzieć z firmowej strony. Kto coś doda o firmie z punktu widzenia pracownika?

Kasia L.
@Jakub

Co tu pisać jak jest ok ? Większość pracuje tu po minimum 6 lat, mamy zgrany zespół i dobre warunki pracy. Pracy nie brakuje, klientów też, firma płaci premie kwartalne. Z doradcami kredytowymi z zewnątrz nie współpracujemy gdyż firmie zależy na wysokiej jakości usług.

Kinga Lesiak

Serdecznie polecam????????Cały proces ubiegania się o pożyczkę przeszedł bardzo sprawnie. Pan Patryk to najlepszy doradca i wszystko rzetelnie wytłumaczone. Zero stresu i wszystko na spokojnie. Podejście do klienta na szóstkę z plusem. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie a starałam się o pożyczkę pod hipotekę domu w niecałe trzy tygodnie wszystko załatwione. Serdecznie polecam i mogę nawet porozmawiać z osobami które się wahają bo niczego w tej firmie nie można się bać. Dziękuję im serdecznie. Panie Patryku jest Pan Najlepszy!!

A. Bies

Kilka miesięcy zajęło szukanie firmy, która pomoże wyjść z pętli zadłużenia. Na firmę Z4 trafiłam zupełnie przypadkiem i zostawiłam dane do kontaktu, jeszcze tego samego dnia uzyskałam informację zwrotna od Pana Patryka, który bardzo dokładnie wyjaśnił mi jak wygląda cały proces otrzymania i nich pożyczki. Cały proces przebiegł bardzo szybko, bez dodatkowych kosztów, czy opłat wstępnych. Umowę otrzymałam kilka dni wcześniej do zapoznania się z nią, jest ona zapisana prostym językiem, który jest zrozumiały dla każdego i w razie pytań otrzymałam każde wyjaśnienie. Pieniądze otrzymałam już dwa dni po podpisaniu umowy. Bardzo dziękuję za pomoc i pełny profesjonalizm.

Grzegorz

Profesionalna firma! Polecam. Wzór umowy dostałem na maila przed podpisaniem. Zero jakich kolwiek kruczków prawnych, zero prowizji dla firmy przy podpisaniu umowy. A do tego co ważne chcą pomóc człowiekowi są bardzo mili. Pewnie nie raz do nich wrócę jak będę miał kiedyś problemy. Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Z4 Sp. z o.o..
Jadwiga

Wspaniała współpraca z Panem (usunięte przez administratora).Praca Pana (usunięte przez administratora) to wysoki profesjonalizm , kultura osobista , indywidualne podejście do klienta z ogromnym zrozumieniem.Szybkie załatwianie sprawy w ramach potrzeb klienta / możliwość podwyższenia kwoty pożyczki aneksem do umowy/. Polecam współprace z firmą Z 4 Sp.zoo ,a szczególnie z Panem (usunięte przez administratora).

W styczniu podpisałam umowę pożyczki z firmą. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Wszystkie informacje juzna samym początku były jasne. Umowe otrzymałam wczesniej zebym mogła na spokojnie się z nią zapoznać. Przelew otrzymałam zaraz na drugi dzień dzięki czemu moglam natychmiast pospłacać wszystkie zadłużenia. Teraz mam jedna ratę rozlozona na 10 lat. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo za pomoc.

Dorota

Gorąco polecam!!! Firma w 100% godna polecenia. Próbowałam współpracy z innymi firmami, które zamiast pomóc - pogrążyły mnie jeszcze bardziej... Wszystko wygląda rewelacyjnie na stronie internetowej, a potem okazuje się fikcją... Po złych doświadczeniach, ciężko było zaufać innej firmie. Szczęśliwie trafiłam na firmę 4Z Money. Kontakt na najwyższym poziomie. Doradztwo pod każdym względem. Moja sprawa była bardzo skomplikowana, ale dzięki firmie zostałam poprowadzona w taki sposób, aby dotrzeć do szczęśliwego końca. Firma do każdego pochodzi holistycznie. Widać ogromny profesjonalizm i zaaangażowanie. Jeśli ktoś ma problemy finansowe i potrzebuje pomocy - to nie bank, nie inne firmy z internetu - tylko Z4.money - czynią cuda i zależy im na lepszym "jutrze" swoich klientów. Podsumowując - bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i za to, że w końcu wyszło słońce nad moje życie!!!

Tomasz K

Bardzo dziękuję firmie Z4 Monety za udzielenie pożyczki Przedewszystkim pragnę podziękować panu Patrykowi za pomoc Bardzo miły i sympatyczny człowiek zawsze służy pomocą Nie spotkałem się jeszcze z tak rewelacyjna firma Nie naciągają ludzi pożyczka na przejrzystych warunkach umowa podpisana u notariusza Polecam wszystkim którzy szukają pożyczki Ja jeszcze raz z całego serca ❤️ dziękuję za pomoc

Krzysztof

Bardzo dobra oferta pożyczki prywatnej, brak opłat za rozpatrzenie wniosku. Nawet w trudnej sytuacji finansowej można liczyć na otrzymanie pożyczki na dobrych warunkach. Umowa do wglądu podpisana u notariusza . Dziękuję i polecam.

Małgorzata

Z mężem długo szukaliśmy uczciwej firmy, która udzieli nam pożyczki pod zastaw domu na spłatę wielu długów i komornika. Kontakt z firmą Z4.money od samego początku utwierdzał nas w przekonaniu że dobrze trafiliśmy. Dostaliśmy najlepszą ofertę ze wszystkich firm pozabankowych. Udzielili nam pożyczki 120 000zl na 10 lat. Spłaciliśmy dlugi i jesteśmy szczęśliwi. Bardzo dziękujemy za pomoc i będziemy polecać wszystkim.

Mariusz
@Małgorzata

Jakie oprocentowanie wam zaproponowali w tym dziwnym okresie jeśli chodzi o pożyczki? Bo sytuacja jest, jaka jest, więc ciekawi mnie jakie były warunki

Zofia
@Małgorzata

Ja również wczoraj podpisałam umowę i w pełni podzielam Twoje zdanie. Firma godna polecenia, a Pan Patryk bardzo pomocny.

@Zofia

No to dobrze, jeżeli faktycznie było to dla was pomocne. Jeśli chodzi o samą umowę to są w niej ujęte jakieś warunki, na które należałoby zwrócić szczególną uwagę?

Marlena
@Danuta

Umowa prosta i czytelna. Pierwszy raz spotkałam umowę, którą zrozumiałam. Jak coś było wątpliwe to Pan Patryk wyjaśnił.

Danuta

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu pożyczki .Wydawało mi się, że moja sytuacja finansowa jest beznadziejna, o czym świadczą dwuletnie poszukiwania firmy pozabankowej, która udzieliłaby mi pożyczkę. Ale udało się się to z firmą Z4. Pierwsza rozmowa telefoniczna z sympatycznym Panem Patrykiem, który pomógł mi skutecznie i ekspresowo uporać się z moimi problemami finansowymi. Profesjonalne podejście do sprawy, indywidualne i podmiotowe traktowanie mojej osoby i mojej sprawy. Wszystko szybko, sprawnie dzięki zaangażowaniu i podejściu Pana Patryka. Jeszcze raz dziękuję. Polecam firmę za skuteczność, profesjonalizm, a ponadto sympatyczny kontakt. Firma godna polecenia i chyba jedyna uczciwa na polskim rynku. Danuta

Ilona
@Danuta

Ekspresowo? Czyli po jakim czasie wszystko zostało załatwione i pieniądze były na koncie? :)

Jacek
@Danuta

Potwierdzam opinię. Uzyskałem pożyczkę na spłatę komornika i niską ratę na 8lat. Dobrze że są jeszcze uczciwe firmy.

Jacek
@Ilona

U mnie wszystko trwało tydzień od pierwszego telefonu do uzyskania pożyczki.

@Jacek

A Tobie jaką ratę dali?

Teresa
@Ilona

Też skorzystałam z oferty firmy Z4.money i jestem zadowolona. Uzyskałam pożyczkę pod zabezpieczenie na mieszkaniu. Firma spłaciła mi dwóch komorników na 90tysiecy złotych. Teraz mam jedną ratę na 8 lat. Polecam współpracę z Panem Patrykiem. Wszystko rzetelnie wyjaśnił.

Ewelina
@Teresa

A jakie wymagania trzeba spełnić zeby dostać taką pożyczke?

Teresa
@Ewelina

Musiałam przedłożyć wyciągi z banku z wpływem wynagrodzenia i oświadczenie o wysokości zobowiązań. Nie było komplikacji.

Marlena
@Ewelina

Napisz do powiem Ci jak to u mnie wyglądało mikolajczykmarlena100@gmail.com

Aniołek

Z czystym sumieniem polecam firmę Z4 Money. Miałam spore problemy i wielki strach w oczach, że gdzieś po drodze życia dam się oszukać, upadnę i nikt nie poda mi pomocnej ręki, ale jak się okazuje jeszcze uczciwość po świecie krąży. Finansowo prawie popłynęłam, jednak firma Z4 pomogła mi dopłynąć do brzegu, za co przesyłam duże dziękuję! Oczywiście nie ma nic za darmo. Zabezpieczenie hipoteczne na warunkach praktycznie identycznych jak w bankach, z tą różnicą, że patrzy się na człowieka bardziej ludzkim okiem. Koszty jak w tego typu umowach też muszą być i trzeba się z tym liczyć, ale przynajmniej śpię spokojnie. A Pan Patryk, którego miałam przyjemność poznać osobiście to bardzo miły człowiek o spokojnym głosie i ze sporą wiedzą w zakresie prawa kredytowego. Zaufałam i nie żałuję, chociaż jeszcze trochę wysiłku przede mną. Życie wiedzie krętymi ścieżkami.

Jaki jest styl zarządzania w Z4 Sp. z o.o.?

Zbyszek

Wszystko ok. Szanują pracowników.

@Zbyszek

Szacunek to podstawa. Bez tego ciężko się dogadać, wiem coś o tym .A ja z kasą? Płacą na tyle dobrze ze jesteś zadowolony? Podałbyś mi widełki finansowe?

Miły
@Bartosz

Wypłaty ok

Mariusz
@Miły

Ok czyli co? Bo nie wiem jaka kwota cię zadowala

Katarzyna K.

W firmie z4Money poznałam Pana Patryka, który pomogły mi w kryzysowej sytuacji mojej firmy. Porównywałam oferty różnych firm pozabankowych z całej Polski, a także zwykłych banków. Wszyscy wymagali wielu dokumentów, jednak firma z4Money obsłużyła mnie w zaledwie kilka dni i to wszystko ONLINE ! Otrzymałam kredyt 80 000zl na 6 miesięcy. Koszty są BARDZO NISKIE ! Obawiałam się pożyczek prywatnych, ale umowa jest napisana czytelnie i nie ma żadnych haczyków ani pułapek. Na każde zadane pytanie uzyskiwałam szybką i rzetelną odpowiedź. Obsługa od początku do końca transakcji była na wysokim poziomie. Wspomnę także o zabezpieczeniu pozyczki, która była moja działka, w tym celu musiałam udać się do notariusza, ale dzięki Panu Patrykowi uzyskałam w kancelarii notarialnej rabat-50%. Polecam firmę dla osób, które potrzebują szybko gotówki i nie mają czasu na wiele formalności bankowych. Po podpisaniu umowy, pieniądze były na moim koncie bankowym już po 4 godz. Będę polecać tą firmę moim znajomym. Pozdrawiam.

Sławek

Zero przedpłat , wszystko na ustalonych zasadach , b.dobry kontakt z p.Patrykiem , polecam z czystym sumieniem.

Krystyna
@Sławek

Też polecam, w piątek podpisałam umowę u notariusza w katowicach i przelew mam już na koncie w banku. Wszystko uczciwie bez opłat, przedpłat. Pana Patryka też polecam.

@Krystyna

Czemu popisywałaś umowę u notariusza? Za pożyczkę musiałaś dać jakąś nieruchomość pod zastaw?

Współpracę z Z4Money oceniam rewelacyjnie! Bardzo mi pomogli w chwili kiedy nikt inny nie chciał tego zrobić. Mogę śmiało stwierdzić że współpraca z nimi to przyjemność. Pomoc, wsparcie, szczerość- to tylko kilka cech z którymi się spotkałam. Na początku czułam niepewność jak wiele osób przed współpracą z firmą prywatną udzielającą pożyczek ale oni nie są jak inne firmy z którymi się spotkałam. Nie żerują na człowieku, nie chcą ugrać jak najwięcej, są uczciwi. Warunki umowy świetne, dostosowane do moich możliwości. Kontakt z doradcą rewelacyjny. Polecam!

@Monika

Brałaś u nich pożyczkę? Długoterminową czy to raczej chwilówka? Dobrze ze dają przejrzyste warunki, bo wiesz że z tym różnie bywa. Sprawdzali cię w BIK przy weryfikacji?

Liliana
@Monika

Również polecam firmę Z4.money. Pomogli mi wyjść z długów

Jola
@Monika

Też na początku bałam się podpisać umowę bo takie czasy, jednak wszystko było w porządku. Spłaciłam nieszczęsne chwilówki i pozbyłam się problemów. O firmie Z4 mam dobre zdanie.

@Jola

A teraz duże płacisz raty ? Czy jak to wygląda ?

@Liliana

w jaki sposób to zrobili? napisz o tym więcej, proszę Cię. sama mam długi i potrzebuję znaleźć jakiegoś sposobu, aby sobie z tym poradzić.

Sławek

Slawekng@interia.pl Napisz

Katarzyna

Współpracę z Z4Money oceniam świetnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Bardzo szybki kontakt i pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności. Polecam!

Liliana

Z przyjemnością piszę pozytywną opinię o firmie Z4.money gdyż pomogli mi wyjść z chwilówek. Teraz mam 1 ratę na 4 lata i spokojnie śpię.

@Liliana

A czy wzrost stóp % jakoś tutaj wpływa na cokolwiek jeśli chodzi o raty czy to tego nie dotyczy?

Gemini

Jest ok

Krystyna

Pracownikiem nie jestem tylko klientem. Z mężem wpadliśmy w spiralę długów i sytuacja była patowa. Szukaliśmy w internecie firmy która nas oddłuży ale bez skutku. Mąż od znajomego w pracy dostał kontakt do firmy z4 ze śląska. Czekaliśmy 2 miesiące na podpisanie umowy i spłacili nam większość zobowiązań. Firma działa uczciwie i nastawiona jest na dobro klienta. Polecamy z mężem.

Zostaw merytoryczną opinię o Z4.MONEY Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Z4.MONEY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z4.MONEY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z4.MONEY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z4.MONEY Sp. z o.o.