Z4.MONEY Sp. z o.o.

Opinie o Z4.MONEY Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Z4 Sp. z o.o.?

Sylwia

Polecam Wszystkim firmę Z4, firma godna zaufania, nie przeszkadzało, że jestem z innego miasta, nie musiałam nigdzie jeździć na podpisanie umowy, bardzo dobry kontakt telefoniczny, Pan Patryk bardzo mi pomógł i jestem mu za to bardzo wdzięczna, cieszę się bardzo, że firmę Z4 udało mi się znaleźć super, że jesteście.

AG
@Sylwia

Witam czy Pani może mi powiedzieć po jakim czasie dostała Pani decyzję i ile można wziąć

Czy któryś z oddziałów firmy zatrudnia bądź planuje zatrudniać pracowników w 2024 roku? Nikt taki się póki co nie wypowiadał na forum. Czy to znaczy, że tak dobrze się tu pracuje? Czy może nie ma w planach żadnych rekrutacji w najbliższym czasie?

Mariusz Kozioł

Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu aż po finalizację umowy. Umowa przejrzysta i zrozumiała, jasne zasady współpracy. Wypłata środków odbyła się w tym samym dniu, w którym podpisaliśmy umowę. Wraz z żoną polecamy serdecznie!!!.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Z4 Sp. z o.o..
Teresa Przybylska

Polecam firmę Z4 Sp. z o.o. Katowice, szybkie i profesjonalne traktowanie klienta, mogę jeszcze dodać, że jestem bardzo zadowolona.

MateK

Gorąco polecam współpracę z firmą Z4.money. Z oferty tej instytucji korzystałem dwukrotnie, z każdym razem byłem bardzo zadowolony. Firma oferuje indywidualne, rzetelne i transparentne podejście do klienta. Pomoc otrzymuje się na każdym kroku, w tym fachowe doradztwo jeżeli zachodzi taka potrzeba. Cały proces za każdym razem przebiegał bardzo sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Mogę stwierdzić, że finansowanie w tej firmie można uzyskać szybciej niż przy wielu przypadkach w instytucjach bankowych. Polecam wszystkim, którzy mają obawy, tak jak było to w moim przypadku przy wnioskowaniu o pierwszą pożyczkę. Sprawdzona i solidna firma. Na rynku funkcjonuje wiele nieuczciwych firm żerujących na trudnej sytuacji klienta. W przypadku Z4.money cały proces udzielania pożyczek jest przejrzysty i klarowny. Jeszcze raz polecam wszystkim, którzy szukają alternatywnych rozwiązań z różnych względów dla instytucji bankowych.

Krzysztof
@MateK

No ale to opinia klienta, czyli trochę nie ten adres, jakby co. Zastanawiam się, przeglądając forum, czy ktoś z firmy nie uznał, że to miejsce, by zareklamować swoje usługi, bo niby z czego wynika ten niemal całkowity brak opinii o firmie, jako pracodawcy? Jest zakaz wypowiadania się o zarobkach, czy relacjach, jakie tu panują, między zatrudnionymi? Bo jeśli nie, to fajnie będzie zobaczyć wpis od pracownika, z wypowiedzią choćby, ile na tę chwilę płacą.

Eryk

Na swej stronie firma pisze o indywidualnym podejściu do klienta. Ciekawe, czy ma to zastosowanie również do pracowników? Podstawa wynagrodzenia jest taka sama dla każdego, czy jej wysokość ustala się indywidualnie, podczas rozmowy kwalifikacyjnej? I co z benefitami, funkcjonuje tu coś takiego, jak MyBenefit, gdzie samemu wybiera się, które dodatki kogo interesują na tyle, by z nich korzystać? Widzę też, że oddziały firmy mieszczą się w Katowicach, Poznaniu oraz Warszawie. A, jako, że jestem z Katowic, to może dowiem się coś o relacjach, jakie panują w tym oddziale?

Pan Jan

Jeśli chodzi o cały przebieg procesu pożyczki w firmie sprawny. Wszystkie ustalenia wzięte pod uwagę, umowę dostałem wcześniej na maila abym mógł się z nią w całości zapoznać i zaakceptować lub nie. Mają jednak jedno z najniższych kosztów pożyczek przy tego typu rozwiązaniach.

Przeczytałam informację, że firma nie zatrudnia pracowników. I teraz pytanie czy w ogóle, jest stała ekipa czy po prostu na tą chwilę nie ma zapotrzebowania na nowe osoby? Bo jeśli chwilowo nie ma wolnego etatu to kiedy można się czegoś spodziewać? Można zostawić cv w siedzibie firmy i jak będzie wolny wakat to Państwo wezmą aplikację pod uwagę?

Przemyslaw

Firma godna zaufania. Super kontakt. Cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam

Rafał

Firma jako jedna z nielicznych naprawdę dba o klienta, mało tego jeżeli potknie mu się noga tak jak w moim przypadku (zaleganie z ratami) to i tak robią wszystko żeby pomóc, wychodzą zawsze na przeciw oczekiwaniom klienta, udzielają pomocy nie tylko finansowej ale czasami można odczuć jak by chcieli pomóc również psychicznie wspierając, zaczynając przygodę z Z4 nie dowierzałem że taka firma może istniej i naprawdę pomagać w problemach aż sam tego wszystkiego nie zobaczyłem. Co tu dużo mówić - FIRMA SKARB! Polecam Rafał

Aż ciężko uwierzyć, że od 6 lat żadnych zmian kadrowych nie było. Tak przynajmniej ktoś tu napisał... Aż takie dobre warunki są? Płaca rośnie z roku na rok, biorąc pod uwagę inflację i wzrost doświadczenia? I co najważniejsze dla mnie to czy zatrudniają na UoP? Mimo, że nie ma rekrutacji to może będę obserwować portale...

Dawid Dolaciński

Profesjonalizm i życzliwość od początku do końca, indywidualne podejście do klienta oraz pomoc w szukaniu najlepszego rozwiązania, brak oceniania oraz szuflatkowania, Dobry kontakt przez cały czas. Żałuje tylko jednego iż nie natknąłem się na ekipę Z4 wcześniej.

Lidka

Serdecznie polecam współpracę. Początkowo sceptycznie podeszłam do kwestii samej firmy z racji tego, że nigdy nie korzystałam z firm, które dla nas laików nie są "standardowym bankiem" ale nic bardziej mylnego. Rzetelna weryfikacja, proste i jasne zasady, umowa merytorycznie przygotowana i szybko wysłana. Naprawdę można się z firmą dogadać pod każdym względem! Zalezalo mi na czasie, a po przedłożeniu alternatywnych dokumentów firma nie robiła problemów z wysłaniem umowy. Obsługiwał mnie poznań, kontakt rzeczowy, szybki, skuteczny, a przede wszystkim konkretny i zarazem miły! Bardzo polecam!

Łukasz Meryk

Polecam wszystkim pożyczki z tej firmy, miło, sprawnie i bezproblemowo od napisania w ciągu tygodnia doszło do podpisania umowy, umowa przejrzysta, zrozumiała. Brak jakiś dziwnych zapisów i prowizji. Wszystko dokładnie wypisane ile do kiedy, możliwość wcześniejszej spłaty bez odsetek. Na wszelkie pytania są szybkie i jasne odpowiedzi, bez żadnego ściemniania. Od początku czułem chęć udzielenia pożyczki i pomocy. Umowa podpisana, pieniądze również wypłacone w kilka dni. Pozostaje tylko spłacić i pytać o następną. Dziękuję za szybki i sprawny proces i do zobaczenia przy następnych ofertach. Pozdrawiam serdecznie.

Czy firma Z4 Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jadwiga

Chciałam serdecznie polecić tą firmę. Kontakt Poprostu ekspresowy kiedy miałam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości od razu były rozwiewane. Przyznam że bałam się zaufać ale niepotrzebnie. Szybko poszło bardzo sprawnie, serdecznie polecam ????

Sławek

Rzetelna firma która udziela pożyczek przede wszystkim nie jest nastawiona na przejmowanie nie ruchomości tylko na tym aby udzielać pożyczek na bardzo korzystnych i co ważne uczciwych warunkach nie działają na szkodę klijenta tylko pomagają rozwinąć skrzydła a co za tym idzie dalsza dobra współpracę bo zadowolony Klijeny to podstawa dobrego wizerunku firmy . Nawet śmiem powiedzieć ze maja lepsza ofertę niż np skok i tym podobne . Bardzo ważne jest to tez ze nie ma w tej firmie twardej windykacji tylko pierwszej kolejności próbują zaradzić i pomuc . Polecam ! Dodam tylko ze współpraca z Panem Marcinem była na medal jasno wyraźnie bez haczyków bardzo empatyczny i pomocny człowiek co ważne profesionalista w swoim fachu :)

Małgorzata

Czytając wcześniejsze opinie, mogę tylko podpisać się pod nimi, jako kolejna osoba, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Profesjonalizm, uczciwość , cierpliwość i życzliwość do klienta. Pan Patryk, to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szukałam ofert wśród pożyczek od osób prywatnych, a trafiłam na firmę godną zaufania i polecenia !!!

Małgorzata

Bardzo dziękuję za pomoc od tej firmy jako jedyni mi pomogli,fachowa obsługa Pan Patryk przesympatyczny człowiek. Umowa przejrzysta bez żadnych kruczków.Polecam z całego serca.

Zostaw merytoryczną opinię o Z4.MONEY Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Z4.MONEY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z4.MONEY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z4.MONEY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z4.MONEY Sp. z o.o.