Opinie o Expert Go Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Expert Go Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Expert Go Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert Go Sp. z o.o. w Sosnowiec

Krzysiek Nowy wpis

Pracuje już drugi rok jako rzeczoznawca i nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony. Najważniejsze to pilnować się żeby wystawić fakturę w terminie, wtedy wszystko spływa na czas i nie ma problemu. Na tle innych firm likwidujących szkody z którymi miałem do czynienia pracować, jest naprawdę dobrze.

Kamil Nowy wpis
@Krzysiek

I jak oceniasz atmosferę w Expert Go? Można się spokojnie dogadać? :) Fajnie jeśli poruszysz też kwestie finansów - jesteś zadowolony z pensji w tej firmie? Liczę że niedługo mi odpowiesz!

... Nowy wpis
@Kamil

Ja od siebie powiem że atmosfera jest całkiem w porządku. :)

Michał Nowy wpis

Współpracuje z tą firmą od dłuższego czasu. Atmosfera bardzo dobra, dużo zleceń, nigdy nie było problemów z terminowością płatności za faktury.

Max

Nie polecam nikomu. Chyba, że ktoś ma dużo czasu i z nudów chce pracować charytatywnie.

Zofia
@Max

Muszę powiedzieć, że dość lakoniczna jest ta Twoja opinia. Wynika z niej jedynie tyle, że w firmie Expert Go, według Ciebie, są niskie zarobki. No dobrze, a co z pozostałymi warunkami, jakie tam oferują. Czy pracodawca zapewnia Wam jakiś podstawowy pakiet socjalny? Jeśli tak, to powiedz, co wchodzi w jego skład.

Zbigniew

Jak w tej chwili wyglądają zarobki w Expercie? Zmieniła się ich wysokość od nowego roku? Obowiązuje system premiowania albo dostępny jest pakiet socjalny? Poproszę o merytoryczną odpowiedź.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Expert Go Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Tymek

Mam nadzieję, że ten spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy?

xyz

Jeśli chodzi o kontakt z biurem obsługującym zlecenia to jak najbardziej na plus, wszystko miło, sprawnie i bez problemów. Co z tego, jak okazuje się, że pieniądze widzi się tylko na platformie do zleceń a nie na koncie. NIE POLECAM I RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA,CHYBA ŻE KOGOŚ STAĆ NA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ I INWESTYCJE WŁASNEGO WYNAGRODZENIA NA RZECZ POPRAWY SYTUACJI FINANSOWEJ W EXPERT- GO

Arek2

Firma nadal nie potrafi terminowo regulować swoich płatności. Duże zaległości sięgające kilku miesięcy. Ciekaw jestem czy towarzystwa ubezpieczeniowe współpracujące z nimi znają tą sytuację. Może warto zwrócić się do nich o wpłatę należności?

Aleksandra
@Arek2

Ale płatności wobec kogo? Pracowników, czy jakichś dostawców? Długo już tak trwają te opóźnienia w Expert Go?

Współpracuje z nimi od dłuższego czasu i nie mam zarzutu. Jak są opóźnienia w płatności to zawsze dostaje informacje dlaczego i jeszcze nie zdarzyło się żeby faktura gdzieś zaginęła. Ale zastanawia mnie jedno skoro jest tak źle to czemu z nimi współpracujecie?

BLS

Potwierdzam opinie Maćka, Marka i Arka z przełomu 01/02.2019. Płacą jak chcą, a właściwie nie płacą, kłamią, że faktura nie doszła i żeby ją przesyłać nie wiadomo ile razy. Arek świetnie to ujął: "Moje sugestie dla Expert Go Sp. z o.o.: Zamknięcie firmy. Jeżeli Crawco wykona audyt usług zrealizowanych przez Expert Go Sp.z.o.o to dowiedzą się ,że Prezes korzysta z usług osób niewykwalifikowanych tzw. opisywaczy. Likwidacja szkód odbywa się nie według procedur tylko w zależności od umiejętności opisywacza. Współczuję poszkodowanym." Tak faktycznie jest. Zatrudniają łosi nie mających pojęcia pojęcia o likwidacji ani o nazewnictwie branżowym, ludzi, którzy nigdy wcześniej nie zlikwidowali ani jednej szkody o użyciu miernika do lakieru nie wspomnę. Aż dziwne, że tych kilka TU chce takiej szmiry i chłamu dostarczanego przez EG. Wszystkie te pozytywne opinie to chyba tylko od pracowników stacjonarnych i ich rodzin o:) bo aż niemożliwe, aby były aż takie różnice w tym co ludzie piszą!

Rzeczoznawca

Pracuje z firmą prawie od początku jej istnienia, przyznaję, że na początku były problemy z płatnościami ale mimo opóźnień wszystko było płacone rzetelnie. Teraz jest dużo lepiej, termin płatności co prawda czasem opóźniony ale nie znacznie. Kontakt z pracownikami w siedzibie jest bez zarzutu.

Kamil
@Rzeczoznawca

Dowiadywałeś się może od szefostwa firmy Expert Go skąd biorą się takie opóźnienia w realizacji płatności? Myślę, że na pewno jest jakiś konkretny powód.

Jaro

Niestety nic się nie zmieniło. Firma ma ciągły problem z realizowaniem płatności. I te kilka pozytywnych opinii - przypuszczam że zamieszczonych przez jej kierownictwo niczego nie zmienia. Płacą 2 - 3 miesiące po terminie wynikającym z faktury. Jestem zaskoczony że Towarzystwa Ubezpieczeniowe chcą współpracować z taką firmą.

Speed

Nie mogę narzekać na warunki współpracy. Bardzo dobry kontakt, konkretne informacje, wypłata co miesiąc. Nic dodać nic ująć.

Kamil
@Speed

Czy mógłbyś napisać, co oprócz terminowego wynagrodzenia sprawia, że poleciłbyś tego pracodawcę? Jak wygląda atmosfera wśród pracownik w Expert Go. Twoja opinia będzie dla mnie bardzo pomocna.

Rzeczoznawca

Współpracuje z firmą ok 1.5 roku, nie mam zastrzeżeń co do współpracy. Wszystkie osoby pracujące w firmie miłe, pomocne, kompetentne. Co do płatności bywało różnie aczkolwiek od kilku miesięcy terminowość jest ok. Płatności są z poślizgiem maksymalnie 2-3 dni.

Moto24

Od dłuższego czasu pracuję dla tej firmy i jakoś nie mogę narzekać na współpracę. Panie zawsze pomocne, kosztorysanci również kompetentnie i profesjonalnie podchodzą do sprawy i szczegółowo wyjaśniają każdy dylemat. Księgowość też bez zastrzeżeń, trzymają się ustalonego terminu płatności.

Aga

Nawiązałam współpracę z firmą ok. 6 miesięcy temu. Współpraca z paniami z działu likwidacji bez zarzutu. Generalnie ok. Natomiast płatności realizowane są w terminie, nie zdarzyło mi się opóźnienie.

Rzeczoznawca

Witam Po przeczytaniu kilku komentarzy dodam swoje 3 grosze od pewnego czasu również mam przyjemność współpracować z tą firmą współpraca, komunikacja - profesjonalnie . Co do płatności o których czytam - bezstronnie oczywiście - osobiście mam wszystkie płatności regulowane na bieżąco .

Przemek

Czytałem opinie przedstawione przez kilka osób poniżej i mam podejrzenie, że są one pisane przez konkurencję... Obecnie pracuje jako likwidator dla firmy Expert Go i z pieniążkami o których wspomina większość nigdy nie było problemów. Na szczęście zostałem polecony przez znajomego i nie miałem okazji się zniechęcić czytając powyższe opinie. Dla mnie wszystko jak najbardziej ok.

Rzeczoznawca

Niestety mogę tylko potwierdzić poniższe opinie. Ogólnie współpraca ok, ale płatności opóźnione już ponad 3 miesiące. Chyba długo nie pociągną....

Maciej

Firma zawiera umowę w której termin płatnosci ustalony jest na okres 21 dni od daty wystawienia fv. Oczywiście brak płatności w prawidłowym zgodnie z umową terminie. Wszyscy pracownicy kombinują jak mogą aby likwidator jak najwięcej zrobił bez zapłaty przez Expert Go. Jak zaczyna się problem z płatnościami to prezes poszukuje innych współpracowników na danym rejonie działania. Jak znajdzie kolejną naiwną osobę do współpracy to na max. przeciągnie płatność za faktury. Nie polecam firmy do współpracy. Jedna z najgorszych firm pod względem stawek I terminów płatności dostępnych na rynku.!!!!

Uwaga (usunięte przez administratora) Problem z płatnościami. Obsługa szkód Pani Kinga. Magdalena oraz Justyna współpraca bez zastrzeżeń. Obsługa płatności przez Panią (usunięte przez administratora)super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Zawsze jest informacja ,że FV nie wpłynęła ( nie doszedł email) lub ,że sprawa płatności zostanie rozpatrzona w innym terminie. "Zadzwonię do Pana jutro jak ustalę na jakim etapie jest płatność za Pana FV". Później brak jakichkolwiek informacji. W przypadku połączenia telefonicznego do Pana Marcina kolejne oszustwo i kłamstwo. Przelew wyszedł, po kolejnym telefonie nie mamy kasy ale zapłacimy. W przypadku likwidatora który rości pretensje firma nie przydziela zleceń i poszukuje następnego idioty który nawiąże umowę współpracy. Nie polecam podpisania umowy współpracy!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Go Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Expert Go Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Go Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert Go Sp. z o.o.?

Expert Go Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wagowa 3
    41-215 Sosnowiec