Opinie o KK Magazyn Sp. z o.o. w Trzebnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KK Magazyn Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KK Magazyn Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KK Magazyn Sp. z o.o. w Trzebnica

Aleks Nowy wpis

Ta firma to gdzie ma magazyn, żeby do roboty chodzić? Jedna strona z adresami wymienia Sportową w Trzebnicy, a dane z KRS, że to Czeska we Wrocławiu. Warto tu się o robotę dowiadywać, płacą uczciwie? Bo te komentarze to coś innego sugerują.

Edyta Nowy wpis

Po komentarzach widzę, że dużo osób natrafiło na oferty scamowe, to ta firma w ogóle nie zatrudnia nikogo na poważnie, lepiej unikać definitywnie? Pytam, bo jest tu na gowork teraz oferta i szukają szlifierza, na papierze wygląda w porządku, nawet nie jest to praca wyjazdowa tylko w kraju :/ Więc zastanawiam się czy skoro praca jest tu na miejscu to byłoby bezpiecznie wysłać cv. Miał ktoś podobną sytuację?

Anonim Nowy wpis
@Edyta

Jak na zagranicznych ofertach potrafią tylko robić wałki i wyłudzać pieniądze, to na krajowych pewnie też potrafią.

Kamil

Ktoś z was zgłosił to na policję bo ja to zrobiłem właśnie i chce wiedzieć ile osób jeszcze to zrobiło

Irek
@Kamil

We wtorek również idę na policję ;)

Proszę o kontakt. katarzyna5001@o2.pl

Patrycja

Ja idę w piątek

@Anonim

I co, jakiś konkretny efekt? Coś mówili na ich temat?

@Karolina

Przyjęli zgłoszenie i tyle. Nie liczę na jakieś efekty ich postępowania. Nie znam się na tym, ale gdyby udało się znaleźć wszystkich odszukanych, może jakiś pozew zbiorowy

@Anonim

Co było potrzebne do zgłoszenia na policję ? I co powiedzieli na Policji. Pozdrawiam

@Ewa

Przyjęli zgłoszenie i wszczęli postępowanie. Potwierdzenie wpłaty za bilet, umowa o pracę, rezerwacja biletu.

@Kamil

Zgłosiliśmy na policję. Im nas więcej, tym lepiej. Podaję maila: 20karo1234@gmail.com

@Ewa

Jest to przestępstwo , wyłudzenie kasy. policja powinna się zająć, u nas się zajęła. W razie pytań mój kontakt. Im nas więcej tym lepiej: 20karo1234@gmail.com

@Anonim

W grupie siła. My też zgłosiliśmy na policję. W razie pytań podaje mojego maila: 20karo1234@gmail.com

@Anonim

też zgłosiliśmy na policję. W razie problemów podaję maila. W grupie siła; 20karo1234@gmail.com

@Anonim

Też zgłosiłem. W razie potrzeby podaję emaila: 20karo1234@gmail.com w grupie siła

@Anonim

Czy są może jakiekolwiek efekty tych zgłoszeń? Pytam, bo widzę, że ten wątek ciągnie się już od miesięcy tak naprawdę. To jak w zasadzie obecnie wygląda ta sytuacja?

Anonim Nowy wpis
@Karolina

Zgłoszone i tyle. Nic się nie dzieje

Katarzyna

podacie numer telefoniczny lub maila do firmy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KK Magazyn Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Znajdę cię "Wiesiu"

Witam proszę państwa, czytam te opinie i dobrze ze tu trafiałem. Taka sama sytuacja jest z ogłoszeniem aktualnym na dziś dzień na olx i pracuj.pl: pracownik produkcyjny kartony, opakowania Norwegia. Wiesław Saja, firma Radex. Nip jest, regon jest, niby firma istnieje, numeru nie znajdziesz nigdzie. Mail pisany z jakiegoś adresu od czapy, niby pracownicy od rekrutacji choć to jednoosobowa działalność. To już bylo podejrzane. Zdjecia wysłał mieszkania niby dla wiarygodności. Kwoty brutto na olx jedna, na umowie o wiele wyższe, aż za duże na takie stanowisko. Niby umowa wysłana, rezerwacja też ale właśnie na tą firmę Wega o której tu mowa. Firma też istnieje ale jakaś rezerwacja przez tą firmę, więc można się nabrać nieźle. Numer do koordynatora dopiero przed wylotem samym dostaniemy niby. To cwanie wszystko pomyślane. Nie dajcie się nabrać. Trzeba ukrócić ten proceder (usunięte przez administratora)

@Znajdę cię "Wiesiu"

Jeszcze prze pomyłkę kliknąłem 5 gwiazdek i nie mogę cofnąć. Niech to szlag. Pilnujcie się ludzie, można się wtopić, jak w moim przypadku na 1050 zeta za rezerwację. Na chłodno przyjmować wszystko. W razie pytań pytać to przedstawię więcej informacji.

@Znajdę cię "Wiesiu"

Kopaliśmy (kilka osób się zebrało) w google szukając informacji na temat firmy radex "wysyłających" ludzi do pracy w Norwegii, jedna z rzeczy śmierdzących " Piszę meila z prywatnego bo firmowy nie działa" brak numeru telefonu, i jakiejkolwiek innej formy kontaktu poza wymianę maili. Wpłata za rezerwację biletu wydawała się ok, bo przecież wpłacamy kasę dla biura podróży, Wega (słowo klucz- 25 lat świetlnych od ziemi, marne szanse na dotarcie). Na rezerwacji podany nr konta do wpłat na jdg a w stopce wega sp. jawna. Na prac...pl ogłoszenie już jest nieaktywne -ciekawe dlaczego tak duży ogólnopolski portal z ogłoszeniami o pracę nie sprawdza wiarygodności potencjalnych pracodawców. Ciekaw jestem ile osób wpłaciło???, my na szczęście w porę tu trafiliśmy. Dzięki GOWORK. Na tym drugim portalu nie znalazłem opcji by przestrzec innych. Jest numer konta którego właścicielem jest spółka jawna, właścicielami pewnie jakieś słupy.

Znajdę cię "Wiesiu"

Jest tak jak mówisz. Już ogłoszenia poznikały. Gdzie się dało to zgłosiłem, lecz ci co się wkopali finansowo mają realne pole do działania z urzędu. Mi te maile przestały się podobać, tu inny, w rezerwacji jakiś znów inny a na 2 dzień nowy. Dobrze, że jest temat ten to ludzie poczytają w porę i się ogarną. Pomysłów mają sporo, więc trzeba się pilnować.

Lech

Ten pan jest wyrachowany uważajcie ,dałem się porobić ,to jest normalna ściema ten pan nieistnieje wyślecie kase i to tyle już niema biletu niema kasy ,jak można w dzisiejszych czasach wyłudzać tak perfidnie pieniądze jeszcze wplątywać to swoją rodzine że poważny wypadek się zdażył zgłosiłem to na policje dojdą do tego prędzej czy później niedajcie się oszustowi

@Lech

Wszystko to samo. Wysłałem kasę i dostałem nr zgłoszenia. Sprawdziłem w liniach lotniczych, bilet jest zarezerwowany na jutro, godz. 13.50 z lotniska Chopina, rezerwacja jest na biuro Wega ze Zgorzelca. Wysłałem wczoraj do nich emaila i nic, żadnej odpowiedzi. Nie można się też dodzwonić. To małe biuro, które ma dobre opinie. Na infolinii lotniska dowiedziałem się, że z nr rezerwacji mam się zgłosić do biura odprawy bagażowej co najmniej 2 godziny przed odlotem. I wtedy dostanę bilet, ale nie mam informacji dotyczącej adresu, gdzie lecę. Zaryzykowałem, bo jestem w podbramkowej sytuacji i szukam pracy. Za granicą, bo w Polsce trudno o godne warunki i pensję. Pan Krzysztof Kowalczyk zaoferował ciekawą ofertę, ale nie ma z nim kontaktu. Jeśli to się dziś nie zmieni idę na policję. Powinniśmy wszyscy razem zadziałać, bo wtedy łatwiej. Odezwijcie się do mnie i wspólnie coś zadziałajmy.

Gosc

Witam proszę o kontakt mailowy michalbakalarz43@gmail.com

LECH
@Miś

Niestety mam to samo kasa poszła pisałem do pana K i nic poprostu nas zrobił trzeba iść na policje może go znajdą

Dano
@Lech

Też zostałem zrobiony (usunięte przez administratora) i nie robi tego sam to zorganizowana grup

proszę o kontakt: katarzyna5001@o2.pl mam kilka pytań

Był Pan na policji .proszę o kontakt katarzyna5001@o2.pl

Dik

Myślę że portal Pracuj.pl powinien zaangażować się w ta sprawę to przecież na ich stronach dokonano (usunięte przez administratora) a to rzutuje przecież na ich uczciwości wystawianych ofert tak skromnie mogli by wynająć kancelarię prawną w Wrocławiu bo tam dokonano wyłudzenia która poprowadzi pozew zbiorowy cywilny potem karny wszystkich pokrzywdzonych

@Dik

Pisałem maila do pracuj.pl, odpisali, że bardzo im przykro, że usunęli ogłoszenie i żeby zgłaszać na policję

Majk

Też aplikowałem i dostałem maila ale kasy nie przelałem ... Pierwsze co zrobiłem to zacząłem szukać informacji o firmie i trafiłem Tutaj jak było 10 wpisów a nie 60 i już wiedziałem że to będzie coś podejrzanego . A tak nawiasem mówiąc może ktoś z Was z polecenia może załatwić robotę za granicą za godziwe pieniądze ?

Abc

Ten sam problem, poza tym adres email z którego dostałem wiadomość wygląda na spamowski, poza tym możecie sprawdzić ceidg, tam widnieje zawieszona działalność tej firmy w poprzednim roku (aczkolwiek spółka a działalność to dwie różne rzeczy), jest podany numer telefonu, email, adres do doręczeń. Wartość spółki wynosi 5tys. zł więc z tego co wiem w razie wała do tej kwoty tylko da się ściągnąć odszkodowania.

Krzysztof Kowalczyk
@Abc

Adres e-mail wyglada na spamowski? Juz naprawde ludzie nie maja do czego sie przyczepic.... uzywam skrzynki gmail jak wiekszosc Polakow. Firma dziala i nie jest zawieszona.

@Krzysztof Kowalczyk

Na Facebooku tez się Pan tłumaczy, chyba tylko dlatego,ze nikt się nie nabrał i nie potrafinnapisac prawdy, a Pan czuje się bezkarny

Abc
@Krzysztof Kowalczyk

Nie o Gmail chodzi tylko o człon przed: syeda zahida, o wpisanie w google wyskakują profile indyjskich kobiet w burkach

Dano
@Abc

Tu już nie chodzi o kasę bo jej nie odzyska się tu chodzi żeby gościa wsadzić i to z kilku paragrafów i to nie jego tylko grupę bo nie działa sam to jest ich zawod

Aplikowaliście na Magazynier w KK Magazyn Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Me

Tylko meilowo wysyłają umowę i rezerwacje biletu,nie wiem co myśleć

Daniel
@Me

Coś wiecej powiesz jak dalej sie potoczylo czy nie podpisałeś umowy? Mozesz ją podesłać?

@Daniel

Nie podpisałam, dostałam rezerwacje biletu, ktora miała przyjść na jego emaila

Daniel
@Me

To może podaj jakis kontakt do siebie to bedziemy na bierząco sie informować co i jak

Domi

Możesz podać szczegóły, szukam informacji i opinii o tej firmie i nic nie mogę znaleźć :(

Jakub

Pracodawca unika kontaktu telefonicznego jedyne co wysyła to nr KRS firmy umowę i rezerwację biletu bilet zarezerwowany w klasie biznes za ponad 1000zł pracodawca nie wyraża zgody na zakupienie biletu we własnym zakresie i nalega żeby opłacić rezerwacje z której bilet ma trafić na adres firmy firma założona w roku 2014 a na internecie nie ma żadnych opinii oraz nie ma możliwości zadzwonienia do firmy. Dla mnie cały temat wydaje się bardzo śliski

Domi
@Jakub

Dziękuję, to samo znalazłam.... nigdzie nie ma numeru kontaktowego, a już szczególnie zwraca uwagę, że nie można samodzielnie zakupić biletu! Naciągacze!!!

@Domi

nr telefonu do biura podróży: 75 775 29 12 email: wegabp@wegabp.com.pl

Mo

## To jest wiadomość od Działu Pomocy Pracuj.pl ## Patryk Müller (Pracuj.pl - Pomoc) 26 wrz 2022, 10:04 CEST Dzień dobry, ogłoszenie zostało już zdjęte z portalu. Pozdrawiam serdecznie! Patryk Müller www.pracuj.pl Monis00822 25 wrz 2022, 11:02 CEST (usunięte przez administratora) oferuje pracę w Norwegii Oslo. (usunięte przez administratora) tylu ludzi ja nie dałam się nabrać. Ale szkoda mi tych ludzi zróbcie coś z tym aby nie mógł dodawać ogłoszeń i (usunięte przez administratora) ludzi,pobukowali bilety za ok 1200zl i ani biletu ani kontaktu z pracodawcą. Pozdrawiam Monika. Jeśli będziecie chcieli więcej informacji na ten temat proszę o kontakt

Dibo

Zadałem panu Krzysztofowi kilka niewygodnych pytań m. in. dlaczego lot jest rezerwowany przez biuro podróży oraz czy można samodzielnie wykupić bilet od Norwegian air. (biuro podróży bez strony internetowej z 3 opiniami przez kilka lat działania hmmm, do tego ze Zgorzelca.) Zapytałem również dlaczego firma nie ma żadnej strony internetowej, oficjalnego maila telefonu, brak zdjęć w internecie oraz opinii o niej no i oczywiście o siedzibę na Czeskiej 29 Wrocław (Proszę zobaczyć jak to wygląda, zwykły dom jednorodzinny). Zdziwił mnie również kapitał zakładowy 5 tyś zł o to też zapytałem. Odpowiedź pana Krzysztofa nie pozostawiła złudzeń cytuje poniżej : "Witam przeciez podalem Pani wszystkie dane firmy mozna sprawdzic w rzadowym KRS moja spolke. wiekszosc firm ma kapital zakladowy 5 tysiecy, nie jestesmy korporacja zeby miec kapitalu 5 milionow zlotych.... uzywam prywatnych emaili i telefonow, strony internetowej nie potrzebujemy do naszej dzialalnosci. Zawsze uzywamy tego biura podrozy i nigdy nie bylo problemow. Jezeli ma mnie Pani za (usunięte przez administratora) to prosze wprost napisac to szukam innego pracownika nie mam czasu na dziecinade." Każdy normalny pracodawca starał by się odpowiedzieć grzecznie na zadane pytania, by dbać o wizerunek firmy, tu mamy nerwowe zachowanie ze strony pana Krzysztofa w stylu "jak ci się nie podoba to znajdziemy innego naiwniaka" Jak widzicie pytanie o samodzielny zakup biletu została pominięte, "Zawsze uzywamy tego biura podrozy i nigdy nie bylo problemow" No właśnie dlaczego z biura podróży ? Nie jedziemy na wycieczkę tylko do pracy. Podsumuje to tak, uważam że ta oferta to scam, mający na celu wyłudzać pieniądze za bilety lotnicze, ci którzy wysłali kasę proponuje udać się na policję, ci którzy się wahają nie róbcie tego, poszukajcie sobie innych ofert. Spójcie że warunki tu są aż za dobre nikt w Norwegi nie zapłaci magazynierowi 300 koron brutto... do tego opłaci ci mieszkanie, lot, dojazd itp.

@Dibo

Powiem tak: wysłałem dane ale w porę dzięki Wam się powstrzymałem, wypada podziękować, ale to za mało wg mnie, w tygodniu idę na komisariat gdyż dzwoniłem na infolinię i tam mnie kierują. Wam radzę to samo, albo jakieś grupowe zgłoszenie?

@Chętny

Lada dzień również ide na policję. Dałem się zrobić jak mlody , no trudno kasy mi nikt nie odda , ale zgłosić trzeba , żeby nikt nie musiał potem płakać ze stracił kasę.

Proszę o kontakt, też zostałem (usunięte przez administratora). Opłaciłem bilet w piątek. Do dzisiaj go nie mam. Też wybieram się na policję.

Grzesio
@Anonim

Ten pan jest aktywny na tym forum podając się za anonima.

@Grzesio

Jestem okradzionym niedoszłym pracownikiem. A ogłoszenie cały czas aktywne na pracuj.pl i następne osoby, które nie trafią na to forum zostaną (usunięte przez administratora)

@Anonim

Zapłaciliśmy za bilet i dostaliśmy informację o numerze zgłoszeniowym, na tej podstawie otrzymamy bilet w odprawie bagażowo-biletowej. Tak nas poinformowano na infolinii lotniska Chopina. Można jeszcze z biletu zrezygnować i wtedy kasę zwrócą. Proponuję działać wspólnie, aby ukrócić proceder. Jednak zastanawia nas to, ze bilet jest zarezerwowany na biuro podróży Wega ze Zgorzelca. A więc co....i kto

Może jakiś pozew zbiorowy?

Krzysztof Kowalczyk

Nie jestem (usunięte przez administratora) z kazdym pracownikiem utrzymuje kontakt i wyjasniam wszelkie opoznienia etc. Pozdrawiam

Dami
@Krzysztof Kowalczyk

Z każdym utrzymuje Pan kontakt a ze mną zerwał go pan 22 września gdy wysłałem potwierdzenie przelewu.? Można więc prosić o rzekomy kontakt?

@Dami

To samo pytanie, ta sama sytuacja

@Krzysztof Kowalczyk

To dlaczego pan nie odpowiada na emaila? Kiedy kasa wysłana pan znika

To samo pytanie, ta sama sytuacja

Dibo

Wysłałem Panu Krzysztofowi dane do umowy w odpowiedzi otrzymałem umowę oraz rezerwację biletu lotniczego z biura podróży "BIURO PODRÓŻY "WEGA" KRS 0000801249 NIP 6152059924 REGON 384298625 Warszawska 3, 59-900 Zgorzelec. Lot ma się odbyć z Okęcia 26 września, sprawdziłem że lot rzeczywiście ma miejsce na stronie Norwegian air, jednak cena się nie zgadza. Na stronie przewoźnika jest to 1164 zł, na rezerwacji widnieje suma 1027 zł. Moje pytanie do Państwa jest takie czy to normalne by rezerwować bilet przez biuro podróży ? Biuro ma tylko trzy opinie 5 gwiazdkowe wciągu kilku lat działalności no i oczywiście nie ma żadnej strony internetowej. Widziałem wcześniejsze komentarze sugerujące że Pan Krzysztof jest (usunięte przez administratora) sam mam również wiele wątpliwości co do tej oferty. Poszperałem trochę w internecie znalazłem siedzibę firmy KK magazyn i znajduję się ona na ul. Czeskiej 29 we Wrocławiu, jednakowoż jest to zwykły dom jednorodzinny co nie dodaje wiarygodności. "W temacie na go work jest podana siedziba w trzebnicy". Kolejna rzecz Pan Krzysztof jest rzekomo prezesem firmy KK magazyn, czemu osobiście zajmuje się rekrutacją ? Sam kontakt z Panem Krzysztofem, był taki że moja aplikacja została otwarta w dzień jej wysłania, zaraz potem otrzymałem maila z warunkami pracy itp. zadałem kilka pytań i poprosiłem o zdjęcia pokoi, na odpowiedź czekałem 3 dni, Pan Krzysztof odpisał że nie odpowiadał ponieważ miał poważny wypadek w rodzinie i nie miał czasu zajmować się rekrutacją. Moje pytanie do Państwa jest takie czy dostaliście może podobną odpowiedź ?

Nie daj się zrobić na szaro
@Dibo

Też dostałam taką informację a zdjęcia pokoju salonu i łazienki wyglądają jak zdjęcia pokoju hotelowego. Nie bez powodu braku zdjęcia kuchni czy korytarza. Ściema

LECH
@Dibo

Tak ten pan (usunięte przez administratora) ludzi

@Dibo

To samo, identycznie. Żadnych informacji zwrotnych po wysłaniu kasy za bilet. Biuro nie odpowiada, ale dostaliśmy na meila nr potwierdzenia rezerwacji. Jednak nie ma adresu ani też nr telefonu. Podobno na miejscu ma nas odebrać Polak, który jest szefem na magazynie i ma pomóc w zakwaterowaniu i innych sprawach. Umowa podpisana i odesłana p. Kowalczykowi i cisza.......

Jakub

Zawiedziona ????
@Jakub

Jestem w tej samej sytuacji , nic więcej nie wiadomo wiem tylko tyle żeby wysłać swoje dane do sporządzenia umowy jak poprosiłam numer tel to dostałam wiadomość ze pan jest zagranicą i tylko kontakt e-mail z przyczyn osobistych nie rekrutują telefonicznie a jak zapytałam czy własnym transportem dostanę się do firmy wiadomości zwrotnej już nie dostałam . A szkoda bo oferta ciekawa ????

Dzik96
@Zawiedziona ????

14 wrzesnia dostalem wiadomosc zwrotnom od tego pana ze powienien miec w tym dniu bilet na emailu i mi wysle minely 3 dni i zadnego odzewu nie dostalem,dopoki nie zrobilem przelewu odpisywal codziennie i ta sama sytuacja co u was klasa biznes nawet umowe wydrukowalem i odeslalem na podany adres, 1000 juz przelalem tylko pytanie czy na policji bym cos zrobil zeby odzyskac pieniadze czy to nie ma szans,ktos cos doradzi?

Costa
@Dzik96

Miałem podobny problem ale w innej sprawie. Możesz zgłosić sprawę na policję ale pieniędzy na 100% nie odzyskasz. U mnie sprawa już 5 lat i nic. Niby mają gościa a tak serio to nic się nie dzieję.

CHętny
@Dzik96

czy coś zmieniło się u Ciebie? otrzymałeś bilet?

@Dzik96

Taka sama sytuacja, wybieram się na policję

@CHętny

Ja nie otrzymałem, wybieram się na policję

Dzik96
@CHętny

Cos ty napisal mi ze mieli w tym biurze jakas awarie systemu i poczekamy do wtorku jak do tego czasu nie wysla mu biletu na email to kupi mi za swoje pieniadze, biletu do dzis nie ma ale juz odpuscilem temat napisalem do niego wiazanke niech sie udlawi (usunięte przez administratora) tym tysiacem,dalem sie zrobic w (usunięte przez administratora) to fakt duzo rzeczy sie wydawalo ok nawet umowe wyslal do mnie,po przelewie za dwa dni trafilem na ta strone po przeczytaniu pierwszego komentarza juz wiedzialem ze to (usunięte przez administratora)

@Jakub

Proszę o jakiś kontakt też się dałem nabrać

@Jakub

Hej słuchajcie ja nie dałam się nabrać,ale w imieniu wszystkich (usunięte przez administratora) zgłosiłam (usunięte przez administratora) do pracuj pl.Nie mam pojęcia czy to coś da,ale mam nadzieje że go zablokują aby nikogo więcej nie (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Panowie nie chce wam nic mówić ale to na pierwszy rzut oka widać że to jest (usunięte przez administratora) biuro podróży mieści się w opuszczonym budynku brak jakiegokolwiek kontaktu (usunięte przez administratora) chcą wyłudzić 1000zl za opłatę biletu który wygląda zupełnie inaczej niż prawdziwy mam nadzieję że żaden z was nie nabrał się na to i nie wysłał nic kasy

Mo

Wałek jak nic te same wiadomości co do was wczoraj od razu go trzasnęłam często bywam w Norwegii i nie ma takich stawek zwłaszcza na magazynie dla obcokrajowców. Specjalnie zadałam pytanie o adres tego magazynu i kontakt się urwał bo chciałam zadzwonić i zapytac czy rekrutują,więc współczuję tym co dali się zrobić w ch....wchodzę teraz na ofertę a tam wygasła,a miała być aktywna do 27 i mało tego równe 100 razy aplikowana. Uważajcie bo mamy jak mamy w Pl i ludzie uciekają za granicę i będzie pełno takich (usunięte przez administratora) jak on

@Mo

Ale zobaczcie jak gościu trzepie kasę niech połowa z tych 100 osób się nabrała 50×1000 w miesiąc a pewnie nabrało się więcej ????

Luminex

To SCAM. Firmy z pośrednictwa te rzetelne mają pełną otwartość: 1. Telefon 2. Email 3. Strona www 4. Facebook. Tu tylko e-mail bez telefonu z informacją, że preferuje kontakt mailowy. Firma jest w KRS ale to nic nie świadczy. Bilet jest rezerwowany przez pośrednika biuro podróży. W danych do przelewu jest: Dariusz Olszański Biuro Podróży Warszawska 3, 59-900 Zgorzelec Natomiast w stopce BIURO PODRÓŻY "WEGA" KRS 0000801249 NIP 6152059924 REGON 384298625 Warszawska 3, 59-900 Zgorzelec. W KRS to spółka jawna gdzie nigdzie nie występuje Dariusz Olszański. Dodatkowo - Pan Krzysztof Kowalczyk ma duże "parcie" na zatrudnienie - ponagla na zakup biletu itp. Oferowane stawki są zbyt wysokie jak na tego typu pracę i strukture wynagrodzeń w Norwegii. Ogólnie moim zdaniem to SCAM.

vigo

też pisałem z panem Kowalczykiem. Rozmowa się urwała... o biurze podróży mi nic nie pisał, mówił, że płacić za bilet się będzie do przewoźnika, a nie gdzieś indziej. z drugiej strony od 2014 da się ciągnąc na samych oszustwach? tym bardziej że innych wypowiedzi i opinii o nich nie ma w necie. zdjęcia mieszkania są z nieaktualnej już oferty wynajmu mieszkania w Norwegii https://www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mieszkanie/mam+do+wynajecia/99862/nieaktualne+pokoj+na+linderud+oslo+cisza_+spokoj+i+porzadek.html

Prawie

Ktoś jeszcze coś wie? albo dał się złapać czy też wyleciał z tym "panem"?

Witam, osoba podająca się za właściciela firmy o imieniu Krzysztof Kowalczyk oferująca prace w Norwegii na magazynie robi przekręt, oferta to jest jeden wielki scam

Bolesław Chrobry
@Paweł

Witam. No właśnie, o co tutaj chodzi z tym przekrętem. Aplikowałem do nich ale póki co zwodzą. Możesz coś więcej o tym Panie K. K napisać?

@Paweł

mógłbyś coś więcej napisać tz jak i skąd na to wpadłeś gdyż my nadal się zastanawiamy nad ofertą

Chętny

Hmm mam tak samo jak Wy, ząb w ząb, kontakt też, oferta świetna ale teraz zastanawiam się czy to podpucha czy prawda

Zostaw merytoryczną opinię o KK Magazyn Sp. z o.o. - Trzebnica

• Jak się pracuje w KK Magazyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KK Magazyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KK Magazyn Sp. z o.o.?

KK Magazyn Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Polna 21
    55-100 Trzebnica