Hisert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hisert Polska Sp. z o.o.

Monia

Dzień dobry. Są może przyjęcia do pracy w Rudzie Śląskie, szwaczka ,pomoc szwaczki, prasowaczka ?. Dziękuję.

HR Nowy wpis
@Monia

Dzień dobry, na ten moment w Rudzie Śląskiej nie poszukujemy do pracy nowych osób. Pozdrawiam!

Ktoś Nowy wpis
@HR

Dzień dobry, ja teraz się rozglądam za pracą. Czy planowane są rekrutacje w nabliższym czasie, choćby w innych lokalizacjach? Będą nowe miejsca pracy tworzone w tym roku w ogóle?

ja Nowy wpis
@Monia

Dam ci dobra radę trzymaj się od tej firmy daleko atmosfera paskudna powiązania rodzinne między szefową, synem i niektórymi pracownikami jest nie do zniesienia. Pracownik jest wykorzystywany na każdym kroku. Ludzie tam (usunięte przez administratora) jak mrówki a szefowa tylko że mało norma nie wyrobiona. MASAKRA @Pracodawca

@ja

O kurcze. A ja właśnie szukam pracy i rozważałam tą firmę. Ofert pracy nadal nie ma, więc i tak chyba nikogo nie potrzebują. Piszesz, że jest dużo pracy - a jak z wynagrodzeniem? Adekwatne do obowiązków?

W Szczecinie jest robota dla magazyniera / kierowcy. Wg portalu praca w systemie jednozmianowym, a powiedzcie czy nadgodziny często się zdarzają? Wolałbym, aby w razie co były tylko dla chętnych. Po okresie próbnym można otrzymać różne beenfity, a co z premiami, też dopiero po jakimś czasie? Ile w ogóle trwa taka próba? Potem już na czas nieokreślony dostaje się umowę?

ZjemCiChleb

Strasznie mało dodanych ogłoszeń widzę jak na tą ilość odejść i zwolnień. "Góra" już gotowa do odwalania brudnej roboty? :)

@ZjemCiChleb

Widziałam że szukają tylko grafika... Możesz napisać coś więcej o tych odejściach i zwolnieniach? Sami prochownicy odchodzą? Czy raczej są zwalniani?

@Iza

Od września 2022 nie ma miesiąca żeby ktoś nie złożył wypowiedzenia i są to głównie pracownicy z kilkuletnim stażem w firmie. Powody? Różne... Do tego kilka osób nie miało przedłużonej umowy ze strony firmy. Takie kadrowe wietrzenie magazynów.

@ZjemCiChleb

Myślisz że to na korzyść wyjdzie takie odświeżenie załogi? Skoro nie ma ogłoszeń to może jakieś wewnętrzne rekrutacje trwają? Ogólnie to ile teraz wynosi średnio staż pracy w firmie?

@Iza

Odświeżenie czy redukcja? (: Póki co bliżej tej sytuacji do redukcji. A jak wyjdzie to nie wiem, jasnowidzem nie jestem. O wewnętrznych rekrutacjach też nic nie wiem ale może są bardzo wewnętrzne. O średni staż to pytanie do działu kadr.

Hanna
@ZjemCiChleb

Jak to, nie ogłaszają czasem w firmie, że jest rekrutacja na jakieś wyższe stanowisko np.? No a co do tej redukcji, to póki co tutaj przeczytałam o tym, że ludzie sami odchodzą. To były jakieś zwolnienia przez firmę czy nie? Za co można być zwolnionym tam generalnie?

Małonas
@ZjemCiChleb

"Góra" gotowa jak zawsze.... Na kawę, śmiechy, rozmowy i plotki.... A na dole zakaz na wszystko, tyko normy wyrabiać....

@Małonas

Czego niby zakazują, że tak na to narzekasz? I te normy to jakie, da się chociaż je normalnie wyrobić żeby premię jakąś dostać? Dużo tego miesięcznie moze dojśc do wypłaty?

@Małonas

I tak bez problemu te wyższe stanowiska mogą nie wykonywać swoich obowiązków? Jak można dostać się na tę górę? Normy są co jakiś czas podwyższane czy to stałe wartości?

Dzień dobry, czy istnieje adres mailowy, na który można wysyłać CV do tej firmy? :)

HR
@123

Dzień dobry, aplikacje prosimy kierować na adres: praca@hisert.pl

Magazynier

stajesz przy stole i robisz na czas, włączony jest stoper i pokazujesz jak szybko umiesz pracować, czy wyrobisz normę wyliczoną przez prezesa, który stanął przy stanowisku 10 minut i to co zrobił przez 10 min. jest normą na 8 godzin pracy

czy umiesz szybko pracować pod presją czsu

W sieci widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty e-commerce z językiem niemieckim . W jakich godzinach się pracuje ? Faktycznie są elastyczne godziny pracy , o czym napisano w benefitach ? Można sobie wybrać , w jakich godzinach chce się pracować , czy na czym one polegają ?

HR

Dzień dobry, elastyczne godziny pracy oznaczają u nas możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00 - tym samym koniec między 15:00 a 17:00. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu! :)

Dzień dobry. W Internecie pojawiło się ostatnio ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty ds. Zakupów. Wszystko było by ok, z tym że ogłoszenie pojawia się cyklicznie co kilka miesięcy. Zna ktoś powód rotacji na tym stanowisku? Czy warto zaryzykować i starać się tam o zatrudnienie, bo od jakiegoś czasu mam pecha co do zatrudnienia się w dziwnych firmach. Jakie tam są zarobki na tym stanowisku?

Dział HR
@Andrzej

Dzień dobry Panie Andrzeju, ogłoszenie pojawiło się kilka razy, ponieważ nie udało nam się znaleźć i zatrudnić odpowiedniego kandydata. Dodatkowo firma prężnie się rozwija w tym dział Zakupów i w międzyczasie pojawiły się nowe potrzeby. Zapraszam do aplikacji, lub w razie jakichkolwiek pytań do bezpośredniego kontaktu.

xxx
@Dział HR

Więc może powinni Państwo dokonać zmian w dziale rekrutacji, skoro nie możecie znaleźć odpowiedniego kandydata. Mój status na pracuj.pl widnieje od kilku tygodni jako rozpatrywana i nie otrzymałem żadnego kontaktu, a jestem jednym z najlepszych wyborów jaki został Państwu dany. Najwidoczniej nie chcą Panstwo znaleźć odpowiedniego pracownika. Trudno. Inna firma odniesie korzyść.

Kobieta pracujaca
@Dział HR

Tak, to prawda. Bardzo trudno jest trafić na kompetentnego pracownika ktory potrafi ogarnać tak ważne dla tej firmy zadania. Niestety w dzisiejszych czasach ludzie chcą zarobić ale się nie narobić, tu tkwi problem.

Sawana
@Kobieta pracujaca

A może chcą zarobić tylko ta firma nie da zarobić, chyba, że zacznie się pracę o 5 rano i zostaną po godzinach, wtedy może wyrobią narzuconą normę

Luzak

Pracowałem na magazynie przy ulicy Druckiego-Lubeckiego 1. Nikomu nie polecam. Jeśli chodzi o załogę to super ekipa,ale tak samo jak Ja mają po dziurki w nosie nadętego "Pana" M. Jako pracodawca jest tragiczny. Wiecznie chodzi obrażony,zero kontaktu z pracownikami. Swoim zachowaniem i podejściem do pracowników,każdy pracownik ma wrażenie,że robi ludziom na złość. Wielu pracowników rozważa zmianę pracy tylko i wyłącznie przez tego jednego "typa". Jeśli szukacie pracy w której będziecie traktowani jak zwierzęta przez osobę która was zatrudnia to idealnie trafiliście. A Panu kierownikowi M radzę zejść na ziemię i postarać się być normalnym,bo cały magazyn ma Pana dość i się z Pana śmieje. :)

@Luzak

No śmianie się z kogoś akurat zbyt fajne to nie jest... :/ Mimo wszystko ciekawa bym była czy ten Pan wciąż tu pracuje? Dalej wam tu do śmiechu? ;p

kruk
@Luzak

Zgadzam się w pełni. M zarabia na tyle dużo ,że się sprzedał i wymienił sumienie na wypłatę. Tak naprawdę nie ma prawa głosu tylko prezes siedzi na wizji i kto mu się nie podoba to do zwolnienia rękami M i to bez uprzedzenia o tym, że robisz coś źle.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Hisert Polska Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Halina

Znalazłam informację, że firma szuka kogoś na Specjaliste ds. gospodarki magazynowej. Nie podano jednak nic o zarobkach, mozecie dać znać jakich widełek mogę się spodziewać na tym stanowisku? I czy poza tym można liczyć na jakieś możliwości rozwoju?

Lucyna
@Halina

Na rozwój to raczej nie ma co liczyć, stanowiska są ładnie nazwane dla zachęty, o wynagrodzeniu można się dowiedzieć na spotkaniu, rozmowa na takim spotkaniu jest na tyle zachwycająca, że już chciałoby się tam pracować, a potem jest rzeczywistość i pytanie "co ja tu robię? Podwyżki jak już są to w premii uznaniowej którą można dać lub nie, jak się zasłuży.....

@Lucyna

a możesz tak z ciekawości przytoczyć przykładowy przebieg takiej rozmowy właśnie? jak konkretnie miałoby to być zachwalane...? i to tylko jedna rozmowa jest, tak? feedback w miarę szybki?

Zmienniczka

Przecież istnieje Państwowa Inspekcja Pracy, można złożyć skargę na pracodawcę, pracodawca nie dowie się kto złożył taką skargę jeżeli tak będziecie chcieli, wtedy będzie kontrola w firmie, są tam w Inspekcji darmowe porady prawne z zakresu Prawa pracy, można iść tam osobiście, można telefonicznie, można e-mailem wysłać zapytanie lub skargę..... Dlaczego tego nie robicie? Im więcej kontroli w firmie to może zaczną nas-pracowników traktować po ludzku.

@Zmienniczka

Składałaś taką skargę? Składając skargę nie jest się anonimowym ,pod skarga trzeba się podpisać. Opisując konkretne sytuację trzeba przygotować się na konfrontacje ,co nie jest łatwe ,bo przeciwko Tobie stanie sztab ludzi ,którzy nawet Ci sprzyjają ,ale w momencie kiedy będą mieli dużo do stracenia ,choćby brak pracy , wybiorą milczenie ....ale z jednym się zgodzę ...warto próbować ,zwłaszcza jak się ma do czynienia z kliką.

@Pip

Trzeba się podpisać, nie można anonimowo, ale ze względu na ochronę danych osobowych zaznacza się czy chcesz żeby pracodawca wiedział kto złożył skargę czy nie chcesz, jeżeli nie chce się żeby szef wiedział kto złożył skargę to inspektor nie ujawni, przeprowadzi kontrolę i dostaniesz odpowiedź na piśmie, nie ma konfrontacji bo nie wiedzą w firmie kto złożył skargę. Jeżeli pracodawca łamie przepisy to dostanie karę grzywny, do sądu pracy też można skierować sprawę.

@Pip

Racja, przed tym sztabem ludzi nie ma szans pracownik, zostaje tylko nagrywanie żeby w ostateczności udowodnić swoją rację chociaż nie można ale warto mieć takie zabezpieczenie.

@Zmienniczka

99,9 procent takich spraw jest umarzanych, bardzo rzadko zdarza się ,aby pracodawca bez konfrontcji z pracownikiem , który składa skargę poniósł odpowiedzialność .

@Pip

Nie są umarzane, inspekcja po każdym zgłoszeniu w pip przeprowadza kontrolę i informuje pracownika co było nieprawidłowe, pracodawca również dostaje pismo i musi się do wytycznych dostosować. Za łamanie przepisów są kary i sądy. Jeżeli nic nie będziemy robili-my pracownicy to nic się nie zmieni, nadal będziemy tylko pracownikami a powinniśmy być przede wszystkim ludźmi, osobami....

@Pip

Państwowa Inspekcja Pracy jest dla pracowników a nie dla pracodawców. Z takim podejściem jak Twoje to nic się nie zmieni, nie ma żadnej konfrontacji z pracodawcą, to Inspektor działa w imieniu pracownika.

@Zmienniczka

Inspekcja Pracy przede wszystkim musi być bezstrona, to po pierwsze... A po drugie piszę z własnego doświadczenia, oraz z doświadczenia swoich znajomych. Proponuję też poczytać jaki procent skarg pracowników dotyczących mobbingu jest rozpatrywany pozytywnie dla pracownika. (usunięte przez administratora)

Intymna Zofia
@Pip

W ubikacji na magazynie działała tylko jedna toaleta pozostałe były zepsute i trzeba było chodzić do szatni , proszę złóż skargę nie zrobiłam zdjęć - w tym obszarze nie wolno wnosić telefonów następnym razem jakoś przemyce telefon i porobie zdjęcia i wyślę Ci jako dodatkowy dowód

@Intymna Zofia

Dlaczego Ty nie zgłosisz skargi, tylko karzesz innym zgłaszać?

Intymna
@Pip

Ja nie mam czasu muszę być w pracy ty będąc cały rok na L4 możesz zrobić to nawet z nudów jak kiedyś wrócisz zostawię Ci w podziękowaniu czekoladę w lówce.

@Pip

Ostatnio jak złożyłaś skargę cała firma wiedziała ze to ty . Czy przyniosło Ci to jakieś korzyści ? Ja pracowałam spokojnie do emerytury chociaż czasami było mi już ciężko więc dla takich osób jak ty nie mam niestety szacunku. Na każdą firmę można pisać dużo złego ale jeśli jest Ci tak zle dlaczego zostałaś do dziś , wiosnę i lato będąc na zwolnieniu lekarskim spędziłaś na ogródkach działkowych opalając się wygodnie w leżaku ja w tym czasie pracowałam . Powinnaś się wstydzić !

@Intymna

Masz czas na robienie zdjęć ,dokumentowanie nieprawidłowości ,a nie masz czasu na zgłoszenie sprawy , którą uważasz za naganną...trochę to śmieszne ...i że ujace jak twój Nick

Pip

A gdzie napisałem, że jest mi źle? Gdybyś przeczytała ze zrozumieniem to co napisałem (a nie napisałam), to byś zrozumiała, że moje wpisy są naturalne. Nie wiesz kim jestem, czy pracuje w tej firmie, czy pracowałem, a może jestem klientem tej firmy, czy teżkandydatem na pracownika . Warto czytać ze zrozumieniem, bo jedynie co robię to opisuje pewne zachowania (usunięte przez administratora), które w prawie każdej pracy można zauważyć. Warto też zaznaczyć, że łamanie przepisów pracy często nie wynika z przyczyn pracodawcy, często bywa tak, że to pracownicy dopuszcza się pewnych zachowań, których następstwem jest łamanie praw pracy... Panie natomiast (intymna xdd i anonimowa) są idealnym przykładem o którym wcześniej pisałem....jedna chciałaby po cudzych plecach do nieba pójść, najlepiej jakby ktoś za nią pewne sprawy załatwiał, po to aby mieć "czyste ręce", a druga z Pań, to typowy przykład aspołecznego zachowania, czyli najlepiej nic nie widzieć, bo po co, najważniejsze, że "mi jest dobrze"... Wiecej empatii polecam.

@Intymna

A skąd Ty intymna wiesz, że ktoś był cały rok na L4?, pracujesz w kadrach?, czy może ktoś to rozgłasza po całej firmie? Trzeba się zastanowić czy to nie jest naruszenie ochrony danych osobowych...

Koko

Jakie Ty już emerytko masz informacje, donoszą Ci nawet na emeryturze, co to świadczy o firmie i o osobach mających dostęp do takich informacji, jakie zaufanie można mieć do tej firmy?

@Intymna Zofia

Nie musisz robić zdjęć, zgłoś do bhp albo do sanepidu, ale to lepiej, że można się przejść do szatni, oderwiesz się trochę od pracy.

Śmiechu warte

Trzeba mieć jaja żeby walczyć o swoje a nie z podkulonym ogonem na wszystko się godzić.

Szczecin
@Intymna Zofia

Jak w tej firmie pracują tacy ludzie jak Ty, co mają problem z zepsutym kiblem i szydzeniem z innych, wszystko inne jest ok, pan kierownik jak ktoś napisał poniżej traktuje ludzi jak powietrze też jest ok to co się dziwić, że ludzie odchodzą z pracy.

Szczecin

Ta wymiana zdań nie idzie w dobrym kierunku co powinna, co kogo obchodzi, że ktoś był na zwolnieniu rok czy miesiąc, może miał powody a raczej miał skoro tak długo był na l4, jak pisałaś. Jak Ci żal czy zazdrościsz - tak z Twojego wpisu wynika, to też idź, wylewasz tu żale bo brak Ci odwagi na zrobienie czegoś "tak wielkiego". Pracownik dla pracownika wrogiem. To jest strona dodania swojej opinii na temat firmy Hisert. Niech inni zainteresowani pracą w tej firmie wiedzą co jest grane.

Werko

doczytaj na Google jak wygląda złożenie skargi do inspekcji pracy zanim bzdety napiszesz, wygląda na to, że Inspektor chodził po firmie i wykrzyczał dane osoby składającej skargę. Wyjawia dane tylko dla osób upoważnionych. Piszesz, że cała firma wiedziała, to kto to nagłośnił? Ktoś właśnie z tych osób. Przyszli i obecni pracownicy miejcie to na uwadze.

Warto było?

Warto było pisać bzdury? Akurat Ty powinnaś najmniej się odzywać w kwestiach szacunku, bo chyba doskonale wszyscy wiedzą jakie układy miałaś i jak widać nadal masz. Wstyd, że firma pozwala na takie coś.

Koko

Cała firma wie kto złożył skargę tylko wtedy jak osoba składająca taka skargę zgodzi się na ujawnienie danych, a skoro cała firma wiedziała to znaczy, że osoba składająca skargę tak chciała i tyle. Jak nie chciałaby to firma nie wiedziałaby kto złożył skargę

Pracowałem tam prawie pół roku, nie liczcie na jakiekolwiek fajne szkolenia, chyba że lubicie bawić się cały dzień na szkoleniu w podstawówkę to jak najbardziej, o rozwoju dzięki tej pracy raczej bym zapomniał, płace słabe, jedyne co było w porządku, to reszta pracowników, atmosfera pracy była bardzo przyjazna bez toksyczności i obgadywania siebie nawzajem z jakiś dodatkowych plusów to pensje zawsze były na czas.

@były pracownik

Jaka była wysokość wynagrodzenia że mówisz że słabe? No i o co chodzi ze szkoleniami - mówiąc o zabawie w podstawówce masz na myśli ich niski poziom czy jakieś inne kwestie bo nie do końca rozumiem?

Fajnie
@Iza

Najniższa krajowa plus premia jak się zasłuży, jak kierownik M uzna, że tak dla zasady da albo nie da....

Koko

Ważne!! Wyjątkowo, jeżeli ukarany co najmniej dwukrotnie za wykroczenie przeciwko prawom pracownika określone w kodeksie pracy popełnia w ciągu 2 lat od dnia ostatniego ukarania takie wykroczenie, mandat może opiewać na kwotę do 5000 zł.

Koko

Jeśli skarga do PIP okaże się zasadna, pracodawca może otrzymać karę upomnienia lub karę finansową w wysokości od 1 000 zł do nawet 30 000 złotych.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Hisert Polska Sp. z o.o.?

Katarzyna

:( nie znam kontekstu chyba, napiszesz czemu dno i bąbelki? bo brzmi jak negatywna opinia ale fajne byłoby móc poznać konkret. jest szansa na konstruktywne określenie wprost co i jak?

@Katarzyna

Pracownik jest nikim jeżeli nie ma układu z elitą szefującą w firmie, nie udowodni swoich racji, zostaje tylko nagrywanie, chociaż zakazują wnoszenia telefonów, myślę, że dlatego.... Ale są przecież inne urządzenia nagrywające, warto bo może to być jedyny sposób obrony.

@Katarzyna

A i jeszcze jeżeli pracownik próbuje mieć coś do powiedzenia czy zwrócić uwagę, że coś jest nie tak, to usłyszy, że jak się coś nie podoba to może odejść, nikt nikogo siłą w firmie Hisert nie trzyma.... Taki jest szacunek dla pracownika.

GA

Dzień dobry, czy Hisert umożliwia pracę zdalną albo chociaż hybrydową?

Elżbieta

Niedawno szukali Administratora systemów magazynowych (Key user WMS). Był ktoś na rekrutacji? Kto ją prowadził i ile trwała? Były zadanie rekrutacyjne?

Balbina

Dobry wieczór. Czy są może przyjęcia na szwalnię do Rudy śląskiej?.

Dział HR
@Balbina

Dzień dobry, na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników na Rudę Śląską. Pozdrawiam!

Ciekawy

Proszę podać na jakim stanowisku ta praca za najniższą krajową?

Wykwintny
@Ciekawy

Fajne stanowisko :)

Urszula

Zgadzam się z tym co się dzieje w tej firmie.. Ukraina tam rządzi

Aleksandra

Według Ciebie są ustalone normy nie do osiągnięcia. Czyli jakie? Czy naprawdę nikt nie jest w stanie ich wyrobić czy po prostu wymagane jest zaangażowanie w 100%? Ciekawa jestem też ile wynosi taka premia.

Mm
@Aleksandra

O tak , normy można wyrobić ,pod warunkiem ,że przez jakiś czas robi się jedną operację ,jak to robią wybrani pracownicy , wówczas można nawet przekroczyć normę.Druga sprawa ,to buble wychodzące z krojowni ,ale cóż tam wszytko jest ok ,i Broń Boże zwrócić uwagę na te kwestie.

Dzika
@Mm

Na krojowni rządzi Iwonka nie radzę podpaść tej osobie bo wykończy Cię prędzej niż Ci się wydaje . Normy jak normy są sposoby na ich ominięcie . Ja męczyć się nie będę chce po pracy być jeszcze wypoczęta . Dobrze zarabiają Ukrainki które pracują bo za coś żyć muszą oraz jedna nawiedzona z polski , która przychodzi do pracy chyba o 4 rano . Jeśli chcesz mieć spokój musisz zaprzyjaźnić się ze Swietką oraz Panią Paulina dobrze tez by było nie podpaść sprzątaczce . Najgorszy jest dzień gdy odkryją ze nie robisz normy naślą na ciebie Panią konstruktorkę która niczym „Żelazna Dama” wyliczy na tobie czas szycia i będziesz miała przerombane gdyż kierowniczka nie uwierzy już w opowiadania o tym że twój wolny czas to wina maszyny .

Mm
@Dzika

Przecież każdy ,kto tam choć trochę popracuje doskonale widzi ,z jaką sytuacją ma do czynienia .Klika i nic więcej.Nie sztuką jest wyrobić normy pracując od miesięcy przy jednej operacji , robiąc nadgodziny. Więc mamy odpowiedź dlaczego w tej firmie jest,tak jak jest i dlaczego zdecydowana większość nowych pracowników odchodzi z tej firmy ,w "starzy wyżeracze " tam siedzą . A

Dzika
@Mm

Tak kochana masz częściowo rację , te normy powinny być raz na zawsze zniesione . Atmosfera była by o wiele lepsza gdyby norm nie było tylko wtedy można normalnie pracować bez stresu . Dokładnie to klika - zobacz jakie grupy się porobiły - na śniadania osobno chodzimy my proste robotnice a osobno wielkie Damy ... Za nowe z polecenia można dostać 1000 zł tylko co z tego jak przychodzą same niedorajdy i nie wytrzymują presji :( zreszta nie maja siły przebicia - brak znajomosci z brygadzistka pozbawia cię wielu możliwości . Nowe do szycia dostają same ochłapy wiec nie mogą się wykazać

Sawana
@Dzika

Co do Iwonki z krojowni to popieram, wydaje polecenia jakby była kierowniczką, jak się nie zgadzasz to leci do Prezesa na skargę, Prezes nawet pozwoli Iwonce zajrzeć do akt osobowych pracownika żeby zobaczyła zakres Twoich obowiązków... I gdzie ta ochrona danych

Zniewolona

Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o pracy w Hisert.... To nie, nigdy, rządzi tam kierowniczka szwalni, Ukrainka, kiedyś pracownica poprawek krawieckich w punkcie, dziś pani na włościach Hisertu, nakręca Prezesa na nękanie pracowników którzy jej się nie spodobają, ale dla wybrańców to nawet inne rozliczenia? Bo mają komornika na łbie, co innego mówi się na rozmowie o pracę a potem przykręcanie śruby, zakaz wszystkiego, jak w przedszkolu, nie polecam mieć do czynienia z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Hisert Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Hisert Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hisert Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hisert Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hisert Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hisert Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hisert Polska Sp. z o.o.