Opinie o Green Point PP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Green Point PP Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Green Point PP Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Point PP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jona

Niestety co do nowego dyrektora niestety muszę się zgodzić, brak wiedzy i umiejętności kierowania ludźmi. Skargi na niego, nie robią wrażenia na przełożonych; brak reakcji

ek
@Zdegustowany

Bardzo toksyczny człowiek. Żadnego szacunku dla innych pracowników

Inia Nowy wpis

Szukamy z mamą pracy dla emerytki. Chciałaby sobie dorobić i obiła nam sie o uszy ta firma. Ofert pracy nie znalazłam ale warto może dopytać czy biorą starsze osoby do pracy. Głównie zależy nam na tym, żeby nie był to pełny etat. Przyjmują w niepełnym wymiarze godzin?

Mam małą wątpliwość, otóż jak czytam w ofercie pracy Specjalista ds. sprzedaży / Specjalista ds. rozwoju Biznesu, to jako jedyny benefit przedstawiany jest samochód służbowy. Od kiedy narzędzie pracy jest benefitem! Chyba, że jeżdżąc "po" odbiorcach usług sprzątania, można także dowolnie korzystać z auta prywatnie. To wtedy zgoda. Ale czy tak jest?

Jona

Zdegustowany
@Jona

Dyrektor p. Sebastian to faktycznie PORAŻKA. Wiedza bardzo, bardzo mała a nawet zwykłej pomocy nie ma...A bardzo lubi mieszać ludzi z błotem, to chyba jego pasja. Masakra. Skąd on się tam w ogóle wziął? I kiedy to do nich dotrze?

ek Nowy wpis
@Zdegustowany

Bardzo toksyczny człowiek. Żadnego szacunku dla innych pracowników

Gośka

Moi drodzy czytelnicy. Poruszę tutaj podstawową kwestię. Istnieją na polskim co najmniej rynku dwie ugruntowane firmy Green Point. 1. Greenpoint S.A. Ul. Domagały 3, 30-741 Kraków zajmującą się sprzedażą odzieży 2. Green Point PP Polska Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy zajmująca się usługami sprzątania. Ja obecnie pracuję w tej drugiej. Proszę jeśli już macie taką nieodpartą potrzebę dyskredytacji kogoś, to przede wszystkim przynajmniej zwracajcie uwagę pod jakim adresem to zamieszczacie. Firma Green Point PP Polska Sp. z o.o. Sp.k. to bardzo rzetelna i odpowiedzialna instytucja. Nikt tutaj nikogo nie wykorzystuje i nie poniża. Jesteśmy uczciwie wynagradzani i razem z kierownictwem, dyrekcją, a nawet prezesem tworzymy zgrany team. Jak jesteś odpowiedzialny, pracowity, uczciwy i sympatyczny to może kiedyś będziesz miał szczęście z nami pracować. Na takich ludzi stawia moja firma i cieszę się, że do niej trafiłam. Handlowiec z Green Point.

Irena Nowy wpis
@Gośka

Cieszę się, że jesteś zadowolona. Możesz napisać co to znaczy konkretnie "uczciwe wynagrodzenie"? W sensie zależnie od zaangażowania czy raczej wszyscy po równo? Czy o samą wysokość zarobków Ci chodzi. Bo trudno wywnioskować

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Green Point PP Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Były pracownik greenpoint

Witam, aktualizacje w firmie to porażka. Brak premii sprzedażowej ze względu na niskie wskaźniki konwersji !? Ma być to kara za chore wymagania!? Pracownik przychodzi z codziennym strachem do pracy, ponieważ? Ba! Dając z siebie wszystko, dostaje ciągły(usunięte przez administratora) powtórzę się za niska konwersje, mała sztukę. No bo przecież wysoki poziom utargu, to nic kreatywnego, nie liczącego się nic dla firmy.

Katarzyna
@Były pracownik greenpoint

to jak liczą te konwersję? Myślałam, że jest jak w każdej sieciowe - duży obrót - dobra premia. Ile tak średnio można wyciągnąć po tych aktualizacjach?

Izabela

widzę aktualnie ogłoszenie do prac porządkowych i jasno jest napisane, że obowiązuje umowa o pracę a z tego co ktoś tu pisze niby kantują na zlecenie... Ktoś wie czy to prawda? Pracuje ktoś na uop może?

sandra

nie polecam nikomu kantują ludzi za najniższą krajową 14.50 netto najlepiej na umowę zlecenie ,obiecują umowę o pracę nic z tego nie wynika , to taka firma pod tytułem w ch..a cięcie też zajęcie.,szanujcie się ludzie tak poprostu

Arkadiusz

Korzystamy z usług firmy już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. To profesjonaliści na których warto postawić.

Damian

Rzetelna firma - polecam jeśli szukacie usług na najwyższym poziomie.

Paweł M

Doświadczona firma z rewelacyjnymi usługami. Polecam - efekt końcowy zawsze robi wrażenie.

Tomasz

Ze współpracy z firmą jestem bardzo zadowolony. Duży plus za profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta.

Piszę w sprawie obsługi w chelmie woj lubelskie panie śmierdzą papierosami są bardzo nie mile jak by pracowały za karę. Poprosiłam o pomoc z rozmiarem spódnicy to pani młodsza zaczela wywracać oczami poczułam się jak intruz na zakupach nie polecam

Firma Green Point totalna porażka - kierownik regionalny to (usunięte przez administratora) i totalny egoista wykorzysta pracownika a potem zwalnia - wyrzuca jak"psa", przez niespełna rok, 10 osób straciło pracę. Obiekt mieści się w Bełchatowie w Leroy Merlin - kierownik pan Krzysztof to człowiek, zwracający się do pracownika słowami np jesteś pój... Mam nadzieję że kiedyś karma wróci i Pan K poczuje się jak te co wylądował na bruku. NIE POLECAM.

Klientka

Pani, która napisała te oszczerstwa była znana z bajkopisarstwa i działania na niekorzyść firmy. Dostawała kilkakrotnie szansę na poprawę swojego zachowania, niestety bez skutku. Firma działa od ponad 20 lat na rynku, a niektórzy pracownicy z panem Krzysztofem o którym mowa współpracują już po kilkanaście lat. Jeżeli by tak było jak ta pani pisze raczej by to nie miało prawa bytu. Pan Kierownik nigdy nie zwolnił nikogo bez dania kilku szans na poprawę, osoby, które traciły pracę to albo kompletnie nie nadające się do tej pracy, kradzieże, czy przyjście do pracy po spożyciu alkoholu lub jak pani, która działała na niekorzyść firmy jak i klienta. Jest to ciężka branża i wymagający klient jak ktoś nie może sobie z tym poradzić to niech zmieni pracę, a nie psuje opinie człowieka, który dba o swoich pracowników. Proszę pamiętać, że są struktury przed którymi ten człowiek odpowiada ma procedury, których musi przestrzegać i klient który płaci żeby usługa była wykonana należycie. Proszę przeczytać opinie z tej samej branży konkurencyjnych firm i porównać ilośc negatywnych komentarzy. Myślę, że to da wszystkim zainteresowanym dużo do myślenia.

POlivier

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami na temat pracy w tej firmie. Sprawa w łódzkim jest prosta szanuj swojego pracodawcę i przełożonych bo możesz mieć gorszych. Jestem brygadzistą w jednym z obiektów i widzę gdzie ludzie mają pracę i jak do niej podchodzą. Lecz najtrudniej jest przyznać się do winy że stali się jak stało że ktoś został zwolniony w EBE nikt nie został zwolniony bez przyczyny.

A może green point?

Wie ktoś może czy firma poszukuje pracowników? Szukam pracy i pomyślałem o tej firmie. Powiem ktoś czego można się po nich spodziewać? Jakie wynagrodzenie? Podejście do pracownika? Są jakieś premie?

Czarna owca

Jakieś nieporozumienie - "kierownik" potrafi tylko zbesztac i zmieszac z "błotem" jakby było mało nigdy nie jest zadowolony z pracy ludzi i wyzywa się psychicznie, poniżając, przy innych pracownikach. Mam nadzieję, że Pan dyrektor w końcu usunie Pana kierownika ze stanowiska, szkoda żeby inni ludzie przez niego cierpieli.

Rick
@Czarna owca

Hahaha :D nareszcie ktoś napisał co myśli :p

MONA
@Czarna owca

To w Warszawie bardzo podobnie, kierownik potrafi zwyzywać pracownika i jest to przez firmę akceptowane. Przykre

Aneta
@MONA

Ale mnie zaniepokoiliście, i to poważnie. W żadnym razie pracownicy nie powinni być obrażani i wyzywani. Jeśli faktycznie takie rzeczy mają miejsce w firmie Green Point, to należałoby w pierwszej kolejności porozmawiać o tym z jej Dyrektorem. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

R

Fajna firma o dużym potencjale ze świetną atmosferą

OLEK
@R

To jakiś kosmiczny żart?

NICK

Nie polecam tej firmy; dyrektor to całkowity brak szacunku dla pracy innych, wysługiwanie się innymi pracownikami do swoich obowiązków, brak kompetencji – niestety. Praca i gotowość do niej przez 24 h na dobę, zawsze kiedy obiekty są otwarte, czyli także podczas nocnych prac na nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Point PP Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Point PP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Point PP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Point PP Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Green Point PP Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wielicka 36 lok. U3
    02-657 Warszawa

Green Point PP Polska Sp. z o.o.