MD Work Service Sp. z o.o.

Opinie o MD Work Service Sp. z o.o.

Max

Wszystkie pozytywne komentarze pisane jeden pod drugim są przez te sama osobę. W dodatku przez mniej myślącą... Niemal każda zawiera : "Firma spełniła moje oczekiwania" Odradzam.

Janek
@Max

Nie mówiąc już o sytuacjach gdzie ludzie musieli z rozliczenia skarbowego dopłacać i to nie małe kwoty. Kiedyś nazywali się Dimak. Ciekawe kiedy znowu zmienia nazwę bo ktoś im się do 4 liter zacznie znowu dobierać.

On

Firma niepoważna. Babka czaruje ze wszystko jest na legalu. Kłamie na potęgę. Ferrypengi nie ma. Tlumacza, ze jest wliczona w stawkę. To jest nielegalne w Danii. Ubezpieczenia nie ma. O overtime zapomnijcie. Niby duńska firma a nazwa z rozszerzeniem Z.O.O. właścicielem jest dunczyk i robi ludzi w wała. Ostatnio chcieli wystawić łóżko na korytarz dla niego chłopaka bo nie mieli miesc w domu. Na "cięższe" pytania wieczna odpowiedz: ja tu pracuje od dwóch miesięcy i się nie orientuję. To się zwolnij jedna z drugą! A nie robicie ludzi w balona! Odradzam wszystkim.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MD Work Service Sp. z o.o.?

Jeśli chodzi o awanse w firmie to jest to jak najbardziej możliwe, co prawda firma nie ma procedur według których się to odbywa ale jeśli jesteś osoba, która pokaże co potrafi to jak najbardziej. Wygląda to tak na początku jest ok, potem masz pracy tyle, że zapominasz o prywatnym życiu a na koniec jak już potrafisz i wiesz za dużo to dostajesz propozycje nie do odrzucenia albo cię zwolnię albo przejdź na działalność. Wspomnienia mam mieszane i dobre i złe. Może jak szef dostrzegałby wady i zalety osób które są niekompetentne nadrabiają fałszywymi oskarżeniami i donosami to byłaby to całkiem fajna firma. Co do osób zastanawiających się nad podjęciem współpracy (na pewno mają ciekawe stawki na kontrakty zagraniczne) - masz doświadczenie, nie pijesz jesteś ok to firma też cię doceni. Sam po odejściu jak nie mam pracy w danej dziedzinie dla swoich pracowników to podaje im numer MD aby zadzwonili i zapytali o aktualne oferty. Lepiej tam jak u kogoś kogo nie znam. Pozdrawiam Szefa

Mirek

to jest dawny DIMakt ??czy nowa firma ??

Janusz
@Mirek

podobno tak ale bez dawnych wad.

Stosklamstw
@Mirek

Dawny dimakt

Mirek

czy to jest dawny DiMakt ??

Sylwester

Polecam firmę jak Najbardziej.W porównaniu do innych tego typu firm.Super. Bardzo dobry kontakt z Biurem podczas załatwiania pracy za granicą.Wszystkie informacje na bieżąco.Mila obsługa.Polecam.

Janek

Długo szukałem dobrej pracy za granicą,ale zawsze coś było nie tak.Znajomy polecił mi tę firmę i udało się!Potraktowali mnie bardzo poważnie i znaleźli mi super pracę w Danii

Jakub

Chciałbym polecić firmę MD Work Service.Fajni ludzie,zarobki są zadowalające.Nigdy nie musiałem upominać się o swoje zarobione pieniądze.Cieszę się,że do Was trafiłem

Monia

Szczerze polecam firmę MD Work.Bardzo kompetentni ludzie tu pracują.

Marecki

Pracowałem lekko ponad rok czasu w tej firmie , atmosfera w pracy przyzwoita. Gdyby nie wyjazd za granicę to z pewnością pracowałbym tam do dnia dzisiejszego, pozytyw.

Jak dla mnie firma jest ok

Łukasz

Oceniam firmę pozytywnie, może tylko ludzie. Co do reszty jest ok

Tomas

chciałem polecić wszystkim firmę Md Work z Sopotu, fajna praca, dobre zarobki. Od wysłania CV do rozpoczęcia pracy minęło dokładnie kilka dni. W przeciwieństwie do konkurencji zapewniają bezpłatne zakwaterowanie i transport. Ja pracowałem w Skagen, tam dostałem jeszcze dwa posiłki na stoczni. Jedyny minus to ludzie, czasami przyjedzie ktoś niekompetentny i za dużo pijący ale to kwestia dobrego wychowania myślę.

Zostaw merytoryczną opinię o MD Work Service Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MD Work Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MD Work Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD Work Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MD Work Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MD Work Service Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MD Work Service Sp. z o.o.