MD Work Service Sp. z o.o.

Opinie o MD Work Service Sp. z o.o.

LUKASZ Nowy wpis

Polecam agencję wypłaty na czas wszystko się zgadza.Pokoje zawsze pojedyncze o dobrym standardzie.

@LUKASZ

Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy za Pana opinię :) Zespół MD work service

Jordan

Polecam firmę pieniądze Ok, bardzo cierpliwi. Firma wymagającą ale konkretna. Polecam

Malwina
@Jordan

Witam, może Pan rozwinąć kwestię tych wspomnianych wymagań? Mój luby dopiero będzie pierwszy raz się decydować na wybór agencji oraz wyjazd. O co także mogło chodzić z tą cierpliwością? Zdarzają się jakieś problemy?

@Jordan

Zgadzam się z opinią. Wymagania niestety muszą być ale gdzie ich nie ma. Ja też polecam. Wyjeżdżam od nich już 2 lata i jestem zadowolony.

Henia
@Zadowolony

Te wyjazdy sa stałe w to samo sprawdzone miejsce? Można prosić o szczegóły. U mnie chłopak był zainteresowany pracą, ma już doświadczenie. W tym przypadku co można mu polecić?

@Henia

Tak są to najczęściej te same miejsca. Ale jeśli jest potrzeba gdzieś indziej to robi tak zwany przeskok. Ja osobiście polecam firmę

@Jordan

Bardzo dziękujemy za Pańską opinię i polecamy się na przyszłość!

@Henia

Szanowna Pani, nasza firma współpracuje przeważnie z tymi samymi firmami dlatego wyjazdy są stałe i w te same miejsca. Zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 538234138 po więcej szczegółów na temat pracy u nas. Pozdrawiamy serdecznie Zespół MD Work Service

Aktualność
Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za odwiedzenie profilu naszej firmy oraz za cenne opinie. Wasze zaangażowanie i feedback są niezwykle istotne dla naszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych usług.
Mamy nadzieję, że współpraca z nami będzie owocna i satysfakcjonująca dla każdej ze stron. Dziękujemy za zaufanie.
Zespół MD Work Service Sp. z o.o.

Nie tylko moją uwagę zwróciło tamto ogłoszenie dla kierowcy? niby jeszcze ponad tydzień jest by złożyć papiery. Piszą o elastycznym grafiku wraz z funkcjami magazyniera. Opiszecie robotę? ta elastyczność na czym konkretnie polega? są nadgodziny? kiedyś ktoś pisał, że miał niepłacone. Czy do teraz to w ogóle możliwe?

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie MD Work Service Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca c? Podziel się swoją opinią.

Czy pracował ktoś teraz niedawno jako mechanik okrętowy i podzieliłby się opinią? Partner widział ofertę sprzed miesiąca na takim portalu a że ma doświadczenie to się zainteresował. Jakaś ocena bieżącego zakwaterowania się znajdzie? Jaki transport do pracy otrzyma o ile będzie ona oddalona od kwatery?

Zadowolony

Praca zawsze jest. Zakwaterowanie po stronie pracodawcy nie narzekam na warunki, zapewniony transport do pracy. Pozdrawiam

@Zadowolony

Siemka, opisz mi te kwatery. Wszystko masz na luzie opisane już przed samym wyjazdem? Każdy aspekt się zgadza? Ludzie często piszą o niespodziankach, a ja za nimi nie przepadam. Ile one kosztują tak w ogóle? I czy dopłacę sam to cos lepszego mi znajda?

Zadowolony

Jeśli liczyłeś na full wypas albo hotel 5gwiazdkowy to niestety nie tu. Warunki są normalne pokoje jednoosobowe nie zdarzyły mi się przez 3 lata żadne niespodzianki ja osobiście jestem zadowolony.

On

Ktoś się orientuje czy warto jechac do Skagen na stocznie do pracy z tej firmy?

MD Work Service Sp.z o.o Sopot

Poszukuje pracy w MD Work Service. Posiadam doświadczenie oraz jestem dyspozycyjny od zaraz ! Jakie są rekrutacje na obecna chwile ? Pozdrawiam

@MD Work Service Sp.z o.o Sopot

Rekrutacja jest cały czas wystarczy zadzwonić do biura i się dowiedzieć napewno znajdzie się Praca dla Pana.

KATARZYNA

Firma spoko i nie mam nic do niej a mąż zadowolony z wyjazdów do Danii tylko teraz przestój chwilowo jest nie wiem jak długo ale weźcie już wyślijcie mojego Romka bo w domu 3 tygodnie to za długo ????bynajmniej dla mnie ????szału z mężem można dostać????pewnie nie jestem jedyna żona która nie może się doczekać kiedy chłop w końcu pojedzie ????. Pozdrawiam serdecznie całą firmę

Były pracownik biurowy

Pracownicy biurowi. Firma stabilna o bardzo dobrej sytuacji finansowej. Wypłacalna. Atmosfera na pozór Ok. Praca ciekawa. Duża rotacja wśród pracowników biurowych i w dziale rekrutacji. Wyczuwalny strach pracowników czy nie zostaną zwolnieni, nawet jeśli b. dobrze pracują i okazują duże zaangażowanie. Kompletne nieprzestrzeganie prawa pracy. Niepłacone nadgodziny. Nieuregulowane dyżury. Wymagana pełna dyspozycyjność w dziale rekrutacji. W praktyce 2 etaty: praca 8 godzin w biurze plus cały czas konieczność pracy po godzinach. W tygodniu rekrutacja. Panowie wyjeżdżają w każdy weekend i w każdy weekend trzeba być pod telefonem, nawet w nocy, bo jeśli szef poda zły adres zamieszkania i pracownik wysiądzie z busa w złym miejscu to dzwoni na rekrutacje. W weekend i po godzinach pracy trzeba załatwiać dodatkowe sprawy, kupować bilety na samolot, prowadzić logistykę wyjazdów, dzwonić, załatwiać, gasić pożary. Za ten czas nie płacą. Ewentualnie można czasem wcześniej wyjść, coś załatwić, ale nie jest to współmierne z zaangażowaniem pracownika w weekend. Nawet jak jesteś w kinie rekrutacja musi odebrać telefon, bo robią problemy. Jeśli w weekend odmówisz jakiejś czynności, to twoja pozycja jest zagrożona i Cię zwolnią. Pani kierownik ok kobieta prywatnie, jeśli chodzi o swoją prace w branży, technicznie jest dobra, ale kompletnie niekompetentna jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi. Brak wzmacniania pozytywnego, stosuje jedynie krytykę. Dużo wytykania błędów. Nigdy nikogo nie chwali, przez co spada motywacja i ludzie odchodzą. Nie ma w firmie żadnej osoby z umiejętnościami miękkimi. Ogólnie w firmie po cichu panuje atmosfera strachu o swoje stanowisko. Szef miły, ale nieprzewidywalny jeśli chodzi o pracowników, lubi adrenaline, nie stoi murem za pracownikiem. Praca dla ludzi o mocnych nerwach, szczególnie na rekrutacji, bez aspiracji do życia prywatnego.

Rafał
@Były pracownik biurowy

Dużo ciekawego napisałeś. A ta duża rotacja według Ciebie wynika właśnie z tego, że często są nieregularne dyżury i niepłatne nadgodziny? Nie napisałeś nic konkretnego o zarobkach to zapytam, ile na rękę oferują dla nowo zatrudnionego? Długo pracowałeś w ogóle?

Zadowolony

Polecam. Wyjeżdżam z tej firmy od roku i jeszcze nie miałem żadnych problemów ani z kasą bo jest na czas ani z pracownicami biura.. Feriepenge wypłacili bez problemu. Wyjazdy są różne ale praca zawsze jest i nie ma co narzekać.

Paulina
@Zadowolony

No to najważniejsze, że nie ma problemów z pieniędzmi. A do kiedy jest wypłata?

@Paulina

Ja dostaje zawsze do końca miesiąca. Moi koledzy mają tak samo

Maki

Tak sobie czytam komentarze i nie wiem czy mam ruszać do Dani

@Maki

Lepiej sobie darować.

Paulina
@Porażka

Czemu lepiej sobie darować Twoim zdaniem?

@Paulina

Bo nie traktują ludzi poważnie. Dla mnie to przedszkole....

radar
@Maki

To zalezy jaka masz propozycje pracy

@radar

No a na jaką przykładową byś szedł a na jaką niekoniecznie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MD Work Service Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Waldek

Moja odpowiedź została usunięta , Usuwają niewygodne lecz prawdziwe informacje. Kobiety nie nadają się do niczego. Darujcie sobie pracę w tej firmie

I

Fajna firma , złe komentarzy zostawiają świnie niekompetentne

Janek
@I

Ty rozumiem jesteś świnią kompetentną?

@Janek

Sugerujesz, że on po sobie coś tu zostawia?

@janusz a dużo pracowników ma problem z alkoholem?

Wojt
@Michał

Tam nikt nie ma problemów z alkoholem. Blisko jest sklep monopolowy. A czemu pytasz? Nie chcesz czuć się osamotniony?

@Wojt

A skąd to takie podejrzenie co do tego całego alkoholu? Ktoś jakąś plotę puścił?

Firma Tragedia

Oj, oj, oj to firma krzak... Ludzi traktują masakrycznie ... Pracownicy Śpią w jakiś piwnicach, co to ma być ?? Lepiej bezdomni żyją ... Pani Kamila S. I Pani Agnieszka, to babki miłe przez telefon a tak naprawdę (usunięte przez administratora) które o wszystkich wałkach w tej firmie wiedzą ... Ta sprawą nadaje się do telewizji ... Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Był tam ostatnio mój brat, poszedł na nockę z ludźmi. Wieczorem dostali kawałek pasztetu i kawałek chleba, później mogli tylko pić kawę ... Ta firma bożal się Boże nadaje się do zamknięcia na stałe. Tyle na temat

Janusz

Ogólnie polecam. Kasa na czas, mieszkanie i transport za free, świetny kontakt z biurem. Ważne żeby trafić na NORMALNYCH współpracowników bez słabości do %, a z tym bywa różnie ale na szczęście firma nie toleruje takich przypadków. Pracowałem w Skagen na Stoczni

TetrA
@Janusz

Janusz Ty chyba się urwales z jakiejś konkretnej imprezy, pracuję z nimi 8 lat w sumie . Jaka nową jakość, chyba tylko w rekrutacji się ludzie szybciej zmieniają niż na stoczniach i Viborgu. Kiedy nie zadzwonisz to te same kłamstwa, pensję, pensję, pensję, że ten nieuk jeszcze tam pracuję.

Fabjo
@TetrA

Tak źle i pracujesz 8 lat? :D

@Fabjo

Haha, też właśnie się zastanawiam w czym rzecz. Masochizm? ;p Czy jest tu ktoś jeszcze kto ma dłuższy staż i na siłę tutaj siedzi? Czemu? :(

Zatronus

Czy ktoś z Was w Danii na suwnicy jest w miejscowości Herning?

Kejt
@Zatronus

Tak ,chcesz wiecej wiedziec podaj priv .Maz tam pracowal .Nie polecam i mam na to dowody.

Adrian 1985

Szukam pracy jako monter konstrukcji stalowych

Porażka

Nie polecam firmy. Jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Zawracanie człowiekowi głowy. Termin pracy. Wysłanie dokumentów. Już jest pan na liście,podanie terminu wyjazdu. Uzgodniona stawka. Po czym gdybym sam nie zadzwonił to by nawet do mnie nie wykonali telefonu, że jednak nie.(usunięte przez administratora).Pani że mną rozmawiała jakbym dzwonił pierwszy raz. To jest traktowanie przyszłych pracowników? Po co wydzwaniacie?

@Porażka

Czekaj, ale wtedy gadałeś z tą samą kobietą faktycznie, co wcześniej, czy ta faktycznie po prostu niczego nie wiedziała?

@Jolanta

Z tą samą. Komedia.

@Porażka

Sami zadzwonili czy nie chce jechać. Mieli dwa terminy.

@Porażka

Co.xD A ile dni minęło pomiędzy telefonami, które ze sobą wymieniliście? Może jakiś chwilowy zanik pamięci miała?

@Jolanta

Telefony byly np 2 w tygodniu. Proszę dosłać to, gdzie juz było to wysłane. Potem, że bliżej wyjazdu zadzwonimy. Za 2 dni telefon żeby jeszcze certyfikaty dosłać. Gdzie je mieli.

Weronika
@Porażka

i co dosyłałeś te certyfikaty i czy w końcu dzwonili bliżej wyjazdu czy nie? :D Cały czas u nich taki chaos?

@Weronika

Oczywiście dosłałem bliżej wyjazdu. Po czym cisza. A było to 5 dni przed wyjazdem.

Zostaw merytoryczną opinię o MD Work Service Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w MD Work Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MD Work Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MD Work Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MD Work Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MD Work Service Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MD Work Service Sp. z o.o.