Opinie o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner w Prosna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner w Prosna

Kowalski Nowy wpis

Największy atut pracy w tej firmie to zdecydowanie to, że pracownik jest szanowany przez kierownictwo. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć takiego pracodawcę, dla którego licza się ludzie na pierwszym miejscu a nie pieniądze.

Marzena Nowy wpis

ludzie tak polecają pracę ale w zasadzie nie wiadomo na którym stanowisku... szukali kiedyś kogoś do produkcji roślinnej. pod firmą to jak praca w praktyce jest zorganizowana i ostatecznie wynagradzana? i ile osób jest do niej w zespole potrzebnych?

Profesor Nowy wpis

"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu" A gr Szejner to jest miejsce dla pasjonatów.

Poszukiwacz

Najlepsze oferty na rynku

Marzena Nowy wpis
@Poszukiwacz

Mówisz? A co w nich takiego najlepszego, konkurencja takich nie ogarnie? ;p

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nicn

Vaupe

Teresa
@Vaupe

A za co polecasz? Uchylisz rąbka tajemnicy? :) Bo mało tu szczegółów, a szkoda...

John

The Best company

Janusz
@John

A konkretniej? Piszesz jako pracownik czy jako klient? Z czego jesteś zadowolony, z wynagrodzenia, atmosfery, trybu pracy? Napisz proszę jaśniej, bo tak to nic nie wiadomo.

Doradca

Fajna współpraca miła gościna.

Marzena
@Doradca

Na jakiej zasadzie Państwo współpracujecie ze sobą? A jeśli chodzi o gościnę to przy własnych wyrobach pewnie? ;)

Profesor

Pełna profeska

Wanda

jest praca na produkcji roslin, czy w warunkach wiosna/lato przy takiej pracy pracodawca zapewnia wodę ?

Future

Idą z postępem czasu szybko się rozwijają.

Tomasz
@Future

Czy wraz z tym szybkim rozwojem wzrasta zapotrzebowanie na nowych pracowników? Dużo osób potrzebujecie aktualnie do pracy?

Joanna

No piszecie że spoko i że da się się dogadać. A powiedzcie mi czy tam się dostaje umowę u pracę u nich? Mąż się wybiera do szefa żeby spróbować się u nich zatrudnić i jesteśmy ciekawi jak z tą kwestią.

Mietek

Wspaniała firma wspaniali ludzie

Zofia
@Mietek

Widzę po komentarzach, że sporo pracowników chwali tę firmę. Podobno zarobki są dobre, możesz napisać ile orientacyjnie można zarobić? I czy naprawdę nie ma żadnych minusów pracy w tym miejscu? Chciałabym mieć pełny obraz sytuacji.

Rolnik

Skupują zboża dobrze płacą

Helena
@Rolnik

Ile ? Masz jakieś porównania z innymi konkurencjami >?

Pan

Pracuje juz jakiś czas i jestem zadowolony.

Wanda
@Pan

mozesz napisac cos wiecej ? jest tutaj info ze przyjmuja do pracy ale nigdzie nie znalazlam oferty, trzeba bezposrednio do wlasciciela isc z tym ? napisz cos o kasie, warunkach w firmie i ogolnie o atmosferze, da sie wytrzymac?

Ooo

Wybieram sie tam do roboty, najlepsza z okolicznych ofert.

Kukurydziany

Sprzedaję tam kukurydzę już parę lat nigdy problemów nie było

Lubię to robić

Byłem tam na usłudze było ok .

Bezrobotny

Są jeszcze miejsca wolne ? bo słyszałem że ciężko się dostać.

mati
@Bezrobotny

No ostatnio kilka młodych osób się zatrudniło, ale próbuj. Spoko ludzie naprawde idzie się dogadać i co do czasu pracy i wynagrodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner - Prosna

• Jak się pracuje w Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner?

Zobacz opinie na temat firmy Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner