Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner

Prosna

Opinie o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner

niki 2015-05-25 19:39:15
Wspaniały pracodawca!Wymaga ale też dba o warunki pracy i pracowników. Pracuję tu już wiele lat i nie narzekam. Zawsze pomoże w potrzebie. Osobiście polecam
zadowolony 2015-05-27 18:25:44
bzdury wypisujecie , kto pracuje mózgiem ten jest zadowolony
ktoś 2015-05-30 13:20:32
Panie "zadowolony" chyba nie wiesz o czym mówisz, Ci Państwo myślą wyłącznie o sobie, ( usunięte przez administratora )i nie martwią się czy mają za co żyć czy też nie bo oni mają kase i nie wiedza jak to jest jak trzeba liczyc każdy grosz żeby mieć za co wyżywić rodzinę, jakby pożyli chociażby pół roku za taką pensje co płacą pracownikom to może w końcu by zrozumieli na czym polega życie ale niestety oni nie przekonaja się jak to jest więc ludzi też nie będą szanować!
niezadowolony 2015-06-01 11:48:31
Bardzo źle się tam pracuje. Szef wiecznie niezadowolony, szkaluje pracowników. Wypłaty i ich temat nie istnieje w tej firmie. Nikt już nie chce tam pracować. Kłótnie, pijaństwo są tam na porządku dziennym.
Nie polecam.
ja 2015-06-14 17:26:20
pracownik pieniędzy nie musi miec, ale synuś spodnie za 700zł tak, do dzisiaj nie wiem co to za spodnie są, chciał człowiek zaliczke to dał mu 15zł wstyd
romeiko 2016-05-20 15:28:39
no jasne, ze tak, kasa musi się zgadzac, to prawda. Dajcie znac jak wygląda u Was praca jeśli chodzi o stanowisko jako sprzedawca? wydaje mi sie, ze w tym gospodarstwie rolnym to teraz każda para rak przyda sie do pracy jednak, wiec wiecie jak to wyglada.
Zostaw swoją opinię o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner - Prosna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner