Protech Sp. z o.o.

Opinie o Protech Sp. z o.o.

Kodi

Czy jest możliwość zatrudnienia rencistów?

Tuszanin

Firma jest postrzegana na lokalnym rynku jako najlepszy pracodawca jeżeli chodzi o zarobki i socjal. Zatrudnienia ponad 700 osób i wiadomo ze w tak dużej grupie znajdzie sie grupa ktora zawsze bedzie narzekała jak w kazdym zakładzie. W tym zakładzie pracuja ludzie w wieku od 15 lat do 70 :) - czasami to jest ciekawe doświadczenie. Firma w ostatnich latach zmienila sie nie do poznania. Niektórzy przelozeni faktycznie za tym nie nadążaja i sobie po prostu nieradzą ale tak jak napisalem jest duzo lepiej niz bylo. W tej firmie pracuje pewnie z 40 osób ktore odeszlo z zakładów motoryzacyjnych i chyba wszyscy nie żałują swojej decyzji

Barbara
@Tuszanin

Nie wiedziałam że aż tyle pracowników tam jest. No a powiedz mi czy firma potrafi ogarnąć taką dużą grupę ludzi jeśli chodzi o zatrudnienie? Zastanawiam się nad aplikowaniem ale zawsze przerażały mnie takie skupiska ludzi - można tu liczyć na jakieś miłe relacje między pracownikami i dobre traktowanie ze strony przełożonych?

Tuszanin
@Barbara

Nie za bardzo rozumiem co znaczy ogarnąć:). Wiekszość kobiet i meżczyzn ktore tutaj pracują jest bardzo zadowolona. Tak jak pisałem wcześniej 100 procent nikt nigdzie nie zadowoli. Każdy dostaje wszystko co niezbedne do pracy od pisaka po spawarkę. Jak jestes osoba otwartą to sie odnajdziesz i bedziesz zadowolona.

Aleksandra
@Tuszanin

Z opisu wygląda całkiem okej, a jak jest z zarobkami? Pisałeś wcześniej, że są ok i jest dobry socjal, możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Sasz

Czytając niektóre komentarze można dostać rozwolnienia.Pracuje w Protechu parę lat ale swoją pracę tutaj poprzedziłem "kariera" dłuższą lub krótszą w innych firmach i jakieś porównanie mam.Wiec podsumowując jeżeli jesteś osobą która do pracy chodzi żeby zarobić jakieś możliwe pieniądze i swoje obowiązki wykonuje wmiare sumiennie to dasz radę.Ale jeżeli jesteś osobą roszczeniowa której wszystko się należy,Chcesz zarobić ale się nie urobic,lubisz spędzać czas na pogaduszkach i zawieraniu nowych znajomosci najlepiej przy papierosku i z telefonem w dloni to napewno się tu nie odnajdziesz.

Krzysztof

Witam. Po jakim czasie jest możliwość przejścia z produkcji do biura ( np na stanowisko technologa, przygotowania produkcji bądź kontroli jakosci) ? Słyszałem, że każdy nowy pracownik bez względu na wykształcenie rozpoczyna prace w tej firmie na produkcji. Zastanawiam się nad wysłaniem cv ze względu na dość dobre opinie o tej firmie.Prosze o konkretne odpowiedzi. Z góry dzięki

Ogladna

Czy przyszłemu do pracy czy odppczywsc

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Człowieku byłeś widziałeś ?To zmień żonę bo ma widocznie zły wpływ na Ciebie .

Jeszcze kilka lat temu Firma Protech była firma rodzinną zatrudniającą kilkanaście osób . Teraz Protech to jedna wielka rodzina zatrudniająca ponad 700 osób. Wszyscy tu pracujemy , aby zarabiać pieniądze , utrzymywać rodziny i aby firma długo i dobrze prosperowała . W okolicy nie ma lepszej firmy ,która oferuje takie możliwości finansowe i zaplecze socjalne . Jeżeli jednak jest taka? .. to zawsze rodzinę można zmienic . Nikt tutaj nikogo na siłe nie trzyma. Technolodzy do bani, mistrzowie do bani , kierownictwo do bani ????? Wszystko do bani ,a jednak w ciągu ostaniego roku firma zatrudniła ponad 300 osób i dalej ich zatrudnia . Czasy są bardzo trudne. My jednak pedzimy do przodu realizując ogromne inwestycje. Prosimy też o NIE używanie nazwisk pracowników publicznie, bo to dane RODO. W przypadku notorycznego używania danych wrażliwych będziemy musieć zgłosić sprawę na policję .

Karol

To stawka dla ludzi poniżej 26. roku życia?

Biuro Obsługi Pracownika

Witamy! Stawki godzinowe zależą od umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydatów i ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do aplikacji przez stronę naszej firmy.

Tyle dostaniesz ale brutto…niestety dla starych pracowników źle to wyglada bo nowy pracownik ma taka stawkę po pół roku jak pracownik z 5 letnim stażem na tym samym stanowisku, powinno być tak dodatek za wysługę lat w wysokości od 2% do 25% wynagrodzenia zasadniczego po udokumentowaniu co najmniej 2-letniego stażu pracy

A nie ma opcji po czasie na jakieś premie?

eee

Z tego co słyszę po znajomych to na start można zarobić około 4 tyś netto, przepracowując jakąś tam sobotę, a po dwóch latach 5, ale to zależy jak wszędzie pewnie od doświadczenia , stanowiska... Na pewno w takich firmach dużo dają noce czy soboty.Kiedyś też słyszałem że pracowali po 9h, nie wiem jak teraz. Więc kiedyś przeliczając te dodatkowe godziny, soboty to wcale nie wychodziło to jakoś super, ale generalnie ludzie sobie chyba chwalą tą firmę. Dziwne że ma tu opinię 2/5.

Z racji prowadzonej działalności ,w Naszej Firmie nie wolno spożywać alkoholu na terenie zakładu pracy. Nie wolno też przyjść do pracy w stanie nietrzeźwym. Jest to rażące naruszenie przepisów BHP. Narażenie siebie oraz innych na niebezpieczeństwo. Jeżeli chcesz spożywać alkohol w pracy zostań murarzem bez ubezpieczenia na budowie, bądź jeżeli masz talent to muzykiem na weselach ,kabareciarzem bądź aktorem. ????

Witam, kiedy można się spodziewać przyjęć kobiet do pracy?

Sylwester Wiechec

Zmieniasz nic jak skarpetki raz ostatni raz ostatnia nie będę zaśmiecać głupimi komentarzami. A i błysne sobie w (usunięte przez administratora)

Ziomek

Sylwester Wiechec problem to ty masz robisz pół roku już ,a mecenasujesz jakbyś rozumy pozjadal, spawarki nie umiesz włączyć a będziesz się strasznie wypowiadał

Tom
@Ziomek

Ty byłeś bohaterem od razu. Wszystko wiedziałeś.

Rafał
@Ziomek

Masz jaja powiedz mu w oczy

piotr merta mój tl 601 351 121

prszeszkadza ci że nie możesz sobie porozmawiac w pracy? zapalić papieroska? o jejku jaki ty zgnebiony jestes ... ty masz(usunięte przez administratora)! rozumisz?

Dsad

Zgadzam się

Witam,są w firmie jakieś dodatki do pensji,ewentualnie jakiś pakiet socjalny?

@Zainteresowany

Witam . Tak są. Na Boże Narodzenie , Wielkanoc , wczasy pod gruszą, premia za brak absencji chorobowej, premia zakładowa .

Masz wszytko co pytasz

@Sylwester Wiechec

A jest możliwość wypracowania nadgodzin]

Sylwester Wiechec

Polecam firmę Protech. Wszysko ok pracowałem rok ale musiałem odejść z przyczyn prywatnych. Jeśli ktoś szuka pracy polecam. Jestem na tak.

XYZ

Kiedy będą przyjęcia kobiet do pracy?

@XYZ

W Protechu , z racji prowadzonej produkcji , w większosci przyjmujemy mężczyzn. Od niedawna tworzymy tez stanowiska dla kobiet. Trudno określić datę przyjmowania pań. Są One przyjmowane ,gdy jest taka potrzeba. Najlepiej złożyć CV przez naszą stronę internetową i poprostu czekać na kontakt z pracownikiem z działu HR.

Karol

A pensja dla kobiet i mężczyzn jest taka sama?

@Karol

To trudne pytanie. W momencie przyjęcia na dany dział, stawki kobiet i mężczyzn o podobnych kwalifikacjach, są takie same.

Zainteresowana

Witam potrzebuje się pilnie dowiedzieć czy są tam dwiezmiany?

@Zainteresowana

Witamy! Firma pracuje w systemie 3 zmianowym, ale są wyjątki od tej reguły; jeżeli pracownik ma grupę inwalidzką i stan jego zdrowia nie pozwala na pracę w porze nocnej, wtedy może pracować na dwie zmiany.

KasiaK
@Biuro Obsługi Pracownika

Witam. Czy szukają państwo może teraz kobiet do pracy?

Sylwia
@Biuro Obsługi Pracownika

Czyli wyjątek jest jeden? :) A w jakich godzinach sa te 3 zmiany? No i co z weekendami, sa wolne?

Wstawak
@Sylwia

Praca na 3 zmiany. Start: niedziela 22.00 i co 8 godzin następna zmiana

Dominika
@Wstawak

A jakby ktoś chciał na ochotnika same nocki w ramach wyrównania odnośnie osób niepełnoprawnych to byłaby taka możliwość czy niekoniecznie?

@Dominika

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na obecną chwilę ,nie można ustalić takich rzeczy . Firma pracuje na trzy zmiany . Natomiast między pracownikami występują takie sytuacje,że wymieniają się sporadycznie zmianami .Jednak na dłuższy czas jest to niemożliwe.

Witam, Jak wygląda kwestia pracy w biurze? Ludzie są pomocni czy jest "wyscig szczurów"? Zamierzam wysłać CV w najbliższym czasie. Mam doświadczenie jako kierownik, posiadam uprawnienia VT2, znajomość autocad. Firma ma w okolicy bardzo dobre opinie

@Nowy

Protech to obecnie 700 pracowników .Firma ,która bardzo szybko się rozwija i ma mnóstwo projektów na przyszłość . Masz dobre CV ??? Aplikuj do nas przez stronę internetową , a pracownik HR być może do Ciebie się odezwie. pozdrawiam

Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Irek

Szukam osób dojeżdżających z Kęt i okolic pracujących na 3 zmiany

@Irek

A nie lepiej podejść do biura obsługi pracownika, żeby dali Tobie namiary na tych co jeżdżą z okolic Kęt?

Joanna

A mogą dać? Wiadomo, RODO i te sprawy więc ciekawe czy udzieliliby takich informacji.

klient

Co za sieroty nie napiszą poprawnych godz .firmy .żenada

Jeździ ktoś z okolic barwałdu klęczy?

Basia

Witam,ilena na początek dostanie kobieta za gidzine?

@Basia

Sławek KJ

Witam, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w kontroli jakości? Mam 18 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Poza standardowymi metodami pomiarów obsługuję ramię pomiarowe, laser trackera, skaner 3D, instrumenty geodezyjne (tachimetr, teodolit, niwelator). Od pół roku pracuję przy produkcji pieców, wcześniej robiłem pomiary elementów dźwigów, pojazdów szynowych (rail) czy konstrukcji pracujących pod wodą (off shore). Dziękuję za informacje.

meg

Kupiłem kilka lat temu piec z tej firmy. Obecnie mam z nim problem, kontaktowałem się z serwisantem (jeden serwisant) chyba jest zawalony robotą, nie ma czasu przyjechać. Po raz kolejny dzwoniłem, odebrała kobieta twierdząc, że przekaże inf.serwisantowi, że zadzwoni, przyjedzie i nic. Serwisant twierdzi, że jest zawalony robotą i do innego województwa n ie przyjedzie i mam szukać firmy z mojego terenu. Sprzedać kocioł może jest i łatwo, ale późniejsze podejście do klienta do niczego. Ocena - pała! Nie polecam firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Protech Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Protech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protech Sp. z o.o.