Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.

Hanna Nowy wpis

Czy ktoś z obecnych pracowników dostał pracę przez formularz na ich stronie? Bo w zakładce kariera właśnie jest taki do wypisania, a ja się zastanawiam czy to tak na prawdę. Mam kilka lat doświadczenia ce na Europę i jako kobieta dobrze sobie radzę. Teraz szukam innego środowiska pracy i chciałabym wiedzieć jak sprawa z pensją wygląda, szczególnie na początek.

Napisał ktoś, że wynagrodzenia dla kierowców bardzo fajne. A takie bardzo fajne to jakie ogólnie? Zaznaczając, że mam doświadczenie i nie lecę sobie w kulki? Po ile godzin dziennie wychodzi jazdy dla kierowców? Chciałbym sobie to przekalkulować.

Jeśli chodzi o stanowisko kierowcy, to czy pracuje się na nim również w weekend? Bo coś tutaj wspominano ale dokładniej nie zrozumiałem. Jeśli tak, to czy stawka jest większa niż podczas pracy w tygodniu? Interesuje mnie zatrudnienie w tej firmie. Dajcie znać, jak to wygląda.

@kierowca

W weekend raczej nie, chyba że chodzibo pracę pod netto ew na kopalni z wanną, wtedy można przyjść w sobotę ale nie ma takiego obowiązku. Za przyjście w weekend jest dodatek.

@@kierowca

Jaki konkretnie dodatek wtedy spływa? Jest to stała kwota czy zależna może od zlecenia? Często się zdarzają? Jak ktoś chce sobie max dorobić to na każde bez problemu zgłoszenie może jechać? Zawsze cos się znajdzie?

Xxx Nowy wpis
@@kierowca

W weekendy powiedzą ci że musisz dwie soboty przerobić

XYZ

Jeżeli chodzi o pracę na wannach to jazda po kopalniach, na kopalni dwie zmiany wyjazd z bazy w godzinach porannych na bazie jesteś max 15/16. Auto przypisane do kierowcy. Przeważnie każdy ma swojego zmiennika Wynagrodzenie bardzo fajne, ci co tu piszą że nie da się zarobić w tej firmie to ściema, wszystko zależy od ciebie i od zaangażowania w pracy.

@XYZ

A o której trzeba się stawić na poranną zmianę? Na tych godzinach popołudniowych, to o której jest się zwykle na bazie? Mam rozumieć, że im więcej zaangażowania tym zarobki lepsze? Jak można się w ogóle wykazać przy tej robocie? Brać nadgodziny?

XYZ

Poranną zmianę zaczynasz 5/6 rano jak ci wygodniej, nadgodziny zawsze można brać są wypłacane, popołudnie jak zaczynasz na bazie jesteś 1/2 w nocy w zależności jak stoisz z czasem możesz być nawet wcześniej.

@XYZ

A zmiany poranna i popołudniowa następują po sobie tygodniami? I co z weekendami, wolne, jest czas na rodzinę i swoje zainteresowania, czy po prostu życie?

Amy Nowy wpis
@XYZ

I na nadgodziny trzeba się jakoś wcześniej zdeklarować? Na dodatkowe godziny jest ograniczona liczba miejsc? A gdyby ktoś czasem za nadgodziny chciał wolne, to może sobie brać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Karol

Nie wiem gdzie wy pracujecie ale na netto za kurs płacą 220 zł i średnio 8 godzin wychodzi więc skaczcie pisać farmazony jak się nie podoba to do Amazona zapraszamy 4000 wychodzi za 4 dni w tygodniu po 10 godzin

Marcelo
@Karol

Miesięcznie tyle wychodzi a nie 4 k za 4 dni w tygodniu

Szuka pracy

Powiedzcie mi jak wygląda obecnie praca na wannie w firmie EKD. Pojawiło się ogłoszenie i się zastanawiam. Jakie są stawki ile godzin dziennie? I czy auto przypisane do kierowcy. Jaka jest podstawą? Interesowała by mnie praca na dniówki nie na żadne kursy czy od przerobu? Tylko poważne odpowiedzi.

Maja
@Szuka pracy

Hejka, podłączam się pod pytania o te posadę, bo szukam info dla brata. Mnie interesuje, jaki rodzaj umowy firma oferuje na start? I na jaki okres ona jest podpisywana? Jest w niej jakiś zapis z opcją automatycznego przedłużenia?

@KIEROWCA
@Maja

Pracuje w tej firmie blisko dekadę, jak w każdej innej są plusy ale i są minusy. Zarobki ok 5500-6000 zł pracując na wannie na kopalni i wcale nie po 12 godzin jak piszą niektórzy, chyba to Ci którym podziękowano za współpracę. Fakt że praca jest na kursy/km lub od Naczepy w przypadku netto, ale moim zdaniem jest ok w przeciwnym razie nie było by tutaj pracowników którzy siedzą tutaj od 15 czy nawet przeszło 20lat. Nikt nie każe siedzieć po 13-15godzin, nie masz zmiennika rob jak chcesz i po 12, 99% załogi z wanien max do 15 na placu a często i wczesniej

Gigi
@@KIEROWCA

Te zarobki to po 10 latach przepracowanych czy na start można tyle dostać? Czy wieloletni pracownicy mają płacone po iluś latach stażowe?

C+E

Może ktoś powiedzieć jak wygląda robota na wywrotce na międzynarodówce? Chodzi o kierunki i czas w trasie jo i wiadomo ..jaka kasa?

Daniel były kierowca

Atmosfera bardzo dobra Co do warunków pracy, pracy w weekendy itp. To jest kwestia dogadania. Szefowie dotrzymują słowa. Mała rotacja pracowników też o czymś świadczy.

Byly kiero

13-15 godz pracy 200 zl i nie zawsze NIE POLECAM

Były pracownik xxx
@Byly kiero

Na 200 zł musisz pracować dwa lub trzy dni na kopalni. Stoisz jak (usunięte przez administratora) i nikt ci nie płaci za to .

Normalny
@Byly kiero

Większego dziadostwa jak EKD to niema na całym Śląsku i te Pawełki Łukaszki to same dziady

Szofer
@Były pracownik xxx

No tak, jak stoję i czekam na załadunek to nie jestem w pracy i nie należy mi się za to wynagrodzenie.. (usunięte przez administratora) głupoty

Marzena
@Szofer

To co napisałeś to jest sarkazm czy jak? Często macie takie jakieś dziwne przestoje, że właśnie trzeba długo czekać na przeładowanie? Nikt nie myślał, żeby jakoś to usprawnić?

Szofer
@Marzena

Nie to nie sarkazm :)

driver

mam wyraźnie ze o innej firmie piszą co niektórzy, chyba ze te opinie dają weekendowcy co chwile pojeździ trzaśnie drzwiami i do widzenia. Tak jak Karol pisze kasa dobra jak za te godziny, chcesz możesz więcej popracować, nie chcesz to mniej a i tak zawsze 5/6 mam, ja pół roku dopiero, ale 80% załogi siedzi tu już kilka/kilkanaście lat to chyba o czymś świadczy.

Renata
@driver

A w Twoim przypadku weekendy zawsze są wolne? Piszesz, że można więcej popracować, a jak płacą za nadgodziny, 100 czy 150%? Mąż myśli nad zmianą pracy, chciałabym się zorientować, jak to wygląda w innych firmach.

@driver

Bo tez pracuje

Marzena

W sensie, że załoga i po prostu im tam wygodnie, tak? Te stawki w sumie i tak nie wyglądają najgorzej, ale ciekawa jestem czy nie zastanawiają się nad jakimiś podwyżkami w najbliższym czasie? Nowy Ład lub inflacja coś u was tutaj namieszała czy nawet tego firma nie odczuwa?

Były kierowca 2

Firma szuka JELENI wystarczy wejsc na olx to ciągle sie ogłasza kierowca chłodnia/wywrotka... siedzisz na kopalni po 12h bo to kopalnia węgla nie kamienia (płacone od kursu) na cały dzień 120zł-160zł na magnesie bo halemba sypie od 6:00do 13:00 a na bielszowicach prawie nie ma kamienia czy to dzień lub nocka ....ale jest taki dzień lub dwa w mięsiacu co zarobisz z 240-300zł ale kto potrafi liczyc wie ile godzin musi spedzić w samochodzie to wychodzi 10zł na godzine jak nie 9zł ... dojazdy na kopalnie za darmo postojowe tez za darmo i musisz wrócić na baze umyć auto tez za darmo powie ci ile to jest umyć auto ale jak zjedzie pięć cieżarówek i stoisz w kolejce po 20 min i posprzatać kabine bo zmiennik moze jedzie na TESCO LUB RABEN ..kazdego dnia 3 h za darmo dymasz jak JELEN plus postojowe na kopalni bo nie ma kamienia około 3-4h a co najlepsze złapiesz kapcia to masz tak zrobić i przyjechac na baze i sobie wymienić sam koło lub zalezy ile razy złapiesz gume i da ci 17 zł 2h wymiany blizniaka 32zł a serwis by skasował z 500zł potem są kursy na tesco ,raben i płacone znowu od kilometra 200 km zrobisz w sobote i zarobisz z 150zł to szkoda wychodzić z domu ...do tego SZATAŃSKIE umowy a niby są tacy wierzący , najnizsza krajowa dodatki riczałty godziny nadliczbowe itd ale masz opadatkowane , jak by spadł lej na kopalni na kabine i byś został inwalidą to byś musiał błagać o chleb bo nie wystarczyło by ci na życie ale najważniejsze ze oni sie dorobią na ludzkiej krwi .... Łukasz ,Paweł i Dawid każdy odzielna firma pracująca pod szyldem ekd a ta sama rodzina .. NIE POLECAM NIKOMU JAKO PRACOWNIK ...USŁUGI TO DLA KASY BEDĄ 15 MIN PRZED UMÓWIONYM TERMINEM I ZA TO TE DWIE GWIAZDKI .

Były pracownik xxx
@Były kierowca 2

Dokładnie jak kolega to ujął tak jest w rzeczywistości . Niestety wina też leży po stronie kierowców i pozwalają sobie na takie traktowanie .

Zostaw merytoryczną opinię o Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o. - Przyszowice

• Jak się pracuje w Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.?

Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.