Opinie o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Damian

Fajnie, że są takie miejsca. Nauka przez zabawę. Pozwala to nie tylko oswoić się z językiem, ale również rozwijać kreatywność, a to naprawdę ważne. Polecam!

Emi
@Damian

Tutaj muszę się zgodzić, bo zajęcia prowadzą w kierunku rozwoju kreatywności no i nie ma co ukrywać nauki języka. Szkołę polecili mi znajomi i jestem zadowolona, bo to naprawdę fajne miejsce.

Miggy

Dzieci zadowolone a to dla mnie najważniejsze. Zajęcia rozwijające zarówno zdolności lingwistyczne jak i kreatywność. Obcowanie na co dzień z językiem obcym naprawdę procentuje. Fajnie, że nauka odbywa się poprzez zabawę. Super kadra!

Moni

CY możecie powiedzieć czy j. Polski jest obowiązkowy w szkole? Czy można wybrać inne języki?

@Moni

Nauczyciele nie muszą mówić po polsku. Wszyscy nauczyciele mają możliwość uczenia się języka polskiego. Wszyscy uczniowie uczą się języka polskiego ale na różnych poziomach.

@INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Jaka w tym przypadku występuje forma nauki języka polskiego wśród nauczycieli? Czy wszystko organizowane jest zdalnie? To pełen program względem poziomów?

Nauczyciele mogą ale nie muszą uczyć się polskiego. Zajęcia są dostosowane do poziomu znajomości języka polskiego nauczycieli i odbywaja sie w kampusie.

Teacher1

Miałam bardzo pozytywne doświadczenie w ITSW. To doskonała szkoła, sprzyjająca rozwojowi zarówno nauczycieli, jak i dzieci. Zawsze mieliśmy wsparcie w postaci kursów i szkoleń na różnorodne tematy. Pod względem merytorycznym, szkoła jest bardzo solidna, a panuje w niej fascynujące międzynarodowe środowisko, nastawione na rozwój. Każdy nauczyciel jest z powołania, co sprawia, że pracuje się tutaj naprawdę przyjemnie! Gorąco polecam tę szkołę!

Dziekujemy zanpozytywna opinie

Teacher1

Niestety, przeprowadziłam się z Polski, ponieważ mąż dostał propozycję pracy za granicą, co spowodowało pożegnanie się ze szkołą... bardzo mi odpowiadała. Pracując za granicą widzę różnicy i doceniam bardziej doświadczenie w ITSW.

@Teacher1

Wspominałaś wcześniej o nastawieniu na rozwój. W jaki sposób pomagają w rozwoju, nabyciu nowych kwalifikacji czy kompetencji? Można liczyć na dofinansowania do szkoleń czy dalszej edukacji? Rozważam aplikacje na stanowisko asystentki w żłobku/przedszkolu

@Teacher1

Za wszystkie szkolenia płacił pracodawca, a można było je dostosować do własnych potrzeb. Oczywiście, wiązało się to z koniecznością przepracowania później proporcjonalnego, określonego okresu czasu. Uczestniczyłam w wielu interesujących szkoleniach. Poza tym, samo międzynarodowe środowisko szkoły sprzyjało rozwojowi, dając możliwość wymiany informacji i poglądów z nauczycielami z wielu krajów. Osobiście bardzo mi się to podobało.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam czy na stanowisku asystentki faktycznie jest tyle pracy jak tu piszą? W jednym wątku wyglądało to tak jakby było pełno zadań ale zastanawiam się czy to nie zależy może od okresu zatrudnienia? zdarzają się gorsze miesiące? Czy awans w takiej sytuacji jest opcjonalny?

Krysia

A można przy tym prosić jednak o jakieś szersze i może bardziej merytoryczne wyjaśnienie? Właśnie widziałam te dodana ofertę pracy dla asystentki nauczyciela, liczy się dla mnie każda opinia, ponieważ chciałabym się zgłosić. Raczej występują okresy próbne? Przynajmniej widziałam o nim wzmiankę

T
@Krysia

Biegasz w prawo i lewo. Nie masz przerw. Jak je sobie zrobisz to ktoś może uznać ze nie pracujesz. Dyrektor karze Ci po.agac przy gazetkach ściennych itkd. Przy tej ilości dzieciaków i jak Ci się trafi głupio mądry nauczyciel to praca staje się bardzo uciążliwa.

@T

Osobą do której pani raportowała nie mógł być "głupio mądry" nauczyciel. W szkole nie ma gazetek ściennych, są display boards, za których przygotowanie nie jest odpowiedzialny dyrektor tylko team leader. To we współpracy z nim ustala Pani swój nakład pracy.

A co przy tym z tą pierwszą częścią wypowiedzi? Czemu jest napisane, że ktoś biega w prawo i lewo? I ze nie ma przerw? To faktycznie zależy tylko od samego zatrudnionego jak sobie prace poustala czy jednak występuje jakieś wsparcie przy jej organizacji?

Jak długo trwa proces awansu w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Najgorsze miejsce w jakim miałam sposobność pracować (prawie 4 lata). (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, oczekiwanie, że pracownik będzie wykonywał wieloetatowe obowiązki za jedną bardzo niską pensje. Lista ciągnie się w nieskończoność. Bardzo odradzam

K

Wytrzymałaś (usunięte przez administratora) przez 4 lata?Dlaczego wcześniej nie odeszłaś jeśli było Ci źle? Przecież dookoła jest tyle ofert pracy? Dziwna ta opinia, bo akurat ta szkoła jest bardzo otwarta na ludzi i ich różne profile, upodobania i światopoglądy.

A jakie plusy pracy w tym miejscu trzymały cię w nim 4 lata? Czy o tych obowiązkach, których tutaj się oczekuje była mowa podczas rozmowy o pracę?

E

Jestem nowym pracownikiem w itsw i baaardzo mi się podoba. Atmosfera jest super, szefostwo ogarnięte na 100%, we WSZYSTKIM znalazłam wsparcie plus przyjmowane są pomysły (i to od "nowej" jak ja czyli jest zaufanie do ludzi,ktorych sie zatrudnia). Dziewczyny z biura sa tytanami pracy, zawsze wszystko ogarna.Dzieciaki są super nawet te z trudnościami. Trzeba ogarniać bo jest to duża placówka z kilkoma campusami, no ale w każdej pracy trzeba ogarniać ????????

@E

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Takie docenienie jest dla nas bardzo ważne, tym bardziej że rzeczywiście jest tego dużo w stosunku do ilości osób pracujących w administracji:)

@Pracodawca :)) administracja to moi bohaterowie :)))) pozdrawiam cieplutko

@E

Bardzo dziękujemy za słowa uznania!

@E

To ile tam już pracujesz? Ciekawa jestem po twoim komentarzu, czy jest tam jakiś okres wdrożeniowy, czy od razu się normalnie pracuje. Interesuje mnie też kwestia norm, czy w takiej pracy są jakieś cele, które trzeba osiągnąć?

E

Miałam 2 miesiące na wdrożenie przed wakacjami dzięki temu zaczęłam samodzielną pracę już po wakacjach. Zespół jest bardzo wspierający, przełożeni zawsze dawali mi wsparcie organizacyjno-merytoryczne, także ja serio nie mogę złego słowa powiedzieć:)

@E

Cześć, a opiszesz to wspomniane wdrożenie? Dwa miesiące to trochę czasu jakby nie patrzeć, co przez ten okres się dzieje? I jakie wtedy wynagrodzenie za prace przysługuje? Przyuczenie nie jest bezpłatne, prawda?

E

Nie wchodząc w szczegóły- ja z warunków na okresie próbnym byłam zadowolona. Jest to czas kiedy zapoznawałam się z uczniami i działaniem placówki oraz mojego stanowiska. Klasyk.

Julka
@E

Czy to wdrożenie faktycznie trwało przez całe dwa miesiące? Zastanawia mnie to podkreślenie tego okresu w wypowiedzi wyżej. Trzeba było być codziennie od pon do pt czy to było podzielone na krótsze etapy? A co z ta bezpłatnością?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Tak jak w akżdej organizacji współpraca bywa zakończona zarówno przez pracodawcę jak i przez pracownika. Są też tacy (większość naszych pracowników to cudzoziemcy) którzy po kilkuletnim kontrakcie decydują się na relokację i pracę w międzynarodowych szkołach w innych krajach.

Agnieszka

Płaca nie jest adekwatna do wykonywanych obowiązków. Nauczyciele pracują z kodeksu pracy, a nie z karty nauczyciela, dlatego lista obowiązków nieustannie rośnie. Inne warunki finansowe dla polskich i zagranicznych nauczycieli.

@Agnieszka

Obowiązki są jasno określone w aneksie będącym załącznikiem do umowy opartej na kodeksie pracy. Dzięki kodeksowi pracy wynagrodzenia są o wiele wyższe niż przy karcie nauczyciela. Warunki finansowe są takie same dla wszystkich pracowników : polskich i obcojęzycznych. Natomiast potrzeby nauczycieli polskich i obcojęzycznych są zupełnie inne, stąd warunki ustalane są indywidualnie a nie zgodnie z zasadą wszystkim tak samo bez względu na potrzeby (to skończyło się w 1989 roku). Gdyby ITSW było placówką publiczną obowiązki byłyby określone poprzez kartę nauczyciela i podobnie jak w placówkach publicznych wysokość wynagrodzeń określałoby rozporządzenie oparte o kartę nauczyciela. Informujemy iż nie będziemy komentować następnych postów tego wątku pisanego przez jedną osobę. Szanujemy czas swój i naszych pracowników. Nie uczestniczymy w walce słowo za słowo. Możemy oprzec się wyłącznie na faktach.

Agnieszka

Drodzy Państwo, to co Państwo piszą na temat potrzeb osób nie jest prawdą objawioną, ale potrzeby bytowe są jednakowe. Także, mówimy o obowiązkach, a nie o wynagrodzeniu z KP i KN, wręcz w ITSW są o wiele wyższe niż w ramach KN. Aby sprawdzic proponowane wynagrodzenie dla nauczycieli obcojęzycznych wystarczy wygooglować Państwa oferty pracy, a to, że są o wiele wyższe,mimo takich samych obowiązków (lub nawet mniejszych, bo polska kadra podlega pod KO), jest faktem.

@Agnieszka

Fakty: 1) ogłoszenia o pracę są ogólnie dostępne w języku ojczystym kandydatów i każdy może je zweryfikować zanim będzie aplikował- w ogłoszeniach po polsku najcześciej figuruje kwota brutto a w języku angielskim kwota netto 2) w ogłoszeniach i aneksach do umów podany jest zakres obowiązków-taki sam dla każdego stanowiska bez względu na pochodzenie pracownika 3) Kadra polskojęzyczna i obcojęzyczna podlega pod KO w każdej placówce oświatowej.

Not recommend

A trilingual school in which there is no communication, such a paradox.... School management who have to be in control of everything and if something is out of control they blame other staff. I wouldn’t recommend anyone to work with either as a principal or teacher.

@Not recommend

Dear (ex) Employee, Thank you for your personalized feedback. We will take it into account in our constant strive for perfection.

Jak jest z pakietem medycznym w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Można dołączyć rodzinę?

Pakiet medyczny obejmuje pracowników.

Czy można liczyć na inne benefity niż opieka lekarska? Możecie wypisać bo chętnie się dowiem co tam jeszcze oferują oprócz kasy :D

@Marta

Tak, uczymy naszych pracowników języków (skutecznie), mamy preferencyjne warunki przyjęć dla dzieci pracowników.

Zuzanna
@Pracodawca

I w jaki sposób ten poziom skuteczności jest weryfikowany? Ciekawa także jestem metod nauczania. Jest to forma kursu po godzinach?

@Zuzanna

Skuteczność jest weryfikowana w codziennej pracy:), naszym jezykiem komunikacji w szkole jest angielski. Są to zajęcia zindywidualizowane po godzinach.

typowy były pracownik ITSW

Pakiet medyczny to chyba obsługuje dr Pepper, bo mimo stażu pracy żaden pracownik o nim nie słyszał. Chyba, że chodzi o kontrolowanie przebiegu choroby na L4.

@typowy były pracownik ITSW

Bardzo się cieszymy że Dr. Pepper może coś obsługiwać. To nieporozumienie. Nie mamy i nie obeicujemy pakietu medycznego który finansuje korporacje medyczne i za który płaci zarówno pracownik jak i pracodawca. Oferujemy częściowy zwrot kosztów medycznych poniesionych w ramach usług prywatnych oraz opieke lekarza pierwszego kontaktu który jest bezpłatnie dostępny dla naszych wszystkich pracowników.

Typowy były pracownik ITSW

Jaka lingwistka, taki poziom ironii. Słowo ‚nieporozumienie’ sprawdza się w każdym przypadku kiedy członkini zarządu coś nadinterpretuje na swoją korzyść. Zwrot kosztów obejmuje usługi, które są na rękę właścicielom m.in. usługi ginekologiczne dla obcojęzycznych pracowników i darmowe szczepionki na grypę dla pracowników rodzimych. O zwrotach żaden polski pracownik nigdy nie został poinformowany. Proszę doprecyzowanie o jaki dokładnie ‚pakiet medyczny’ chodzi?

Typowy były pracownik ITSW

Jaka lingwistka, taki poziom ironii. Słowo ‚nieporozumienie’ sprawdza się w każdym przypadku kiedy członkini zarządu coś nadinterpretuje na swoją korzyść. Zwrot kosztów obejmuje usługi, które są na rękę właścicielom m.in. usługi ginekologiczne dla obcojęzycznych pracowników i szczepionki na grypę dla pracowników rodzimych. O zwrotach żaden polski pracownik nigdy nie został poinformowany. Proszę doprecyzowanie o jaki dokładnie ‚pakiet medyczny’ chodzi?

@Typowy były pracownik ITSW

Szanowna Pani/ie, Nie mam nic wspólnego z lingwistyką, ale pradopodobnie mamy inne poczucie humoru. Wszyscy pracownicy maja prawo do takich samych usług medycznych bez względu na płeć oraz narodowość. Tak jak w każdej firmie tego typu kwestie reguluje aneks do umowy, który Pan/i również otrzymała. Czy przeczytał/a Pan/i aneks i korzystała z jego zapisów zależy wyłącznie od Pani i Pana/i stanu zdrowia.

Typowy były pracownik ITSW

Umowa i aneksy zostały przeczytane wielokrotnie. Niestety, żadnej wzmianki o usługach medycznych tam nie ma, a ostatnio przeze mnie została odbyta wizyta u okulisty w związku ze zmianą pracodawcy. Prawdziwego okulisty.

@Typowy były pracownik ITSW

Nie mogła Pani/Pan znaleźć informacji o okuliście w aneksie do umowy o pracę. Gdyby nadal kiedyś Pan/Pani szukała informacji o dentyście to też jej tam nie ma. Te dwie specjalizacje nie są objęte standardowym zwrotem za usługi przez pracodawcę. Cieszymy się że udało sie Pani znaleźć prawdziwego okulistę. To rzadkość w dzisiejszych czasach w Warszawie.

Informacje dotyczące zarządu spółki są do sprawdzenia w ogólnodostępnym KRSie

xD

To uczucie kiedy członkini zarządu próbuje uratować sytuacje zamiast zatrudnić kogos od (usunięte przez administratora)rawie jak komentarze pozytywne o tej samej treści, bez poruszania realnych problemów i ich rozwiązań. ????

typowy były pracownik ITSW

Awans zawodowy nauczycieli zgodnie z przemisami oświatowymi. Jeśli chodzi o awans zawodowy w przypadku wszystkich innych stanowisk, zależy on od umiejętności które pracownik posiadał rozpoczynając pracę

ex-employee

The worst workplace in Poland. Labor camp.

qwerty

Jest to pracodawca który zostawia wulgarnych pracowników a zwalnia grzecznych z wymaganiami i oczekiwaniami. Przeklinanie wśród pracownikow i o zgrozo wśrod nauczycieli jest na porządku dziennym. I to jest szkoła prywatna!!!!Haha

@qwerty

Dzień dobry, jako że nasi pracownicy w 90% to cudzoziemcy nie mówiący po polsku, a powyższy post jest napisany w j. polskim, czy możemy prosić o informację bezpośrednio do dzialu HR który z polskich nauczycieli lub pracowników przeklinał w Pani/Pana obecności. Kultury wymagamy od wszystkich pracowników bez względu na język którym się posługują, akceptujemy wymagania i oczekiwania zgodnie z profilem kandydata.

Voila

Ależ proszę bardzo. Chociażby np. (usunięte przez administratora)nauczyciel wf-u. Często słyszałam słowo "(usunięte przez administratora)"w jego jakże bogatym słownictwie. Niezmienia to faktu, że aroganckie zachowanie dyrekcji na długo zapadło mi w pamięć. Świadczy to o niczym innym jak niskim poczuciu wartości i chęci jej podwyżenia kosztem innych pracowników. Te umniejszanie umięjetnosci polecam zachować dla siebie, gdyż na prawdę dużo Wam brakuje do idealnej prestizowej szkoły gdzie wszyscy czują się dobrze. Nigdy jeszcze w żadnej szkole nawet państwowej nie słyszałam przekleństw i przyzwolenia na nie tylko dlatego, że jest się francuzem.

@Voila

Szanowna Pani, Zastanawia mnie tylko jakie sa prawdziwe przesłanki tego, że po trzech latach jeszcze tego pracownika Pani pamięta. Jeśli jest Pani francuskojęzyczna to zapewne wie Pani że imię Kerim nie istnieje. Istnieje natomiast imię Karim. Po polsku natomiast nazwy narodowości piszemy wielką literą zgodnie z zasadami ortografi, czyli Francuzem a nie francuzem bo jest to błąd. Słowo "merde" jak na pewno Pani wie znając język francuski, choć nie jest eleganckie, bardzo często jest używane przez Francuzów dla wyrażenia emocji i można je w wolnym tłumaczeniu i kontekście przetłumaczyć na polski odpowiednik "kurde", któremu do przekleństwa jeszcze dość daleko. Karim, nie Kerim pracował u nas krótko bo tylko rok i zakończyliśmy z nim współprace jakieś 3 lata temu. Życzymy wszystkiego dobrego. Bonne chance ! jak to mówią Francuzi.

Voila

Jak już mamy się czepiać słówek:)Chcę was uświadomić, że słowo używane w ITSW tj. kid oznacza w ang.dzieciak. Tymsamym, profesjonalna placówka edukacyjna używa słowa"child" tj. dziecko. Ponadto, słowo student z ang. to student szkoły wyższej. Słowo używane w szkole podstawowej to "pupil". Do waszej szkoły chodzą "pupils", nie "students". "Students" to będą na studiach. To było tak apropos po pierwsze i po drugie:)Po trzecie, polecam więcej klasy w zwalnianiu ludzi oraz nie oczernianie w mailach byłych pracowników do rodziców i pozostałych pracowników. Poniżanie stanowiska jakim jest "sekretarka" jest co najmniej mówiąc delikatnie, sprzeczne z ideą edukacji. Dorośli kształtują w ten sposob podejście i szacunek do niektórych zawodów. U was "sekretarki" są poniżane, a jest to ważne stanowisko w strukturze organizacyjnej firmy. Proszę się zastanowić jaki to przykład dajecie tym sposobem dla dzieci. Zapadliście mi bardzo źle w pamięć, a jestem na prawdę osobą dobrze wykształconą i nie pozwolę sobie na pomiatanie. Myśląc o ITSW czuję niesmak. Żegnam.

@Voila

Szanowna Pani, W swoim kolejnym poście ocenia Pani szkołę międzynarodową, gdzie językiem komunikacji jest język angielski. W szkołach międzynarodowych używa sie zarówno słów kids/children jak i students. Pupils jest wersją brytyjską używaną wymiennie z wyrazem students. Nie mamy sekretarek więc nie mamy jak ich poniżać. Tym których Pani poniżała bo mieli licencjat a nie tytuł magistra w miedzyczasie udało się skompletować drugi dyplom. Życzymy dużo udanych niefrustrujących i konstruktywnych weekendów i zapomnienia ITSW.Żywimy nadzieję że udało się Pani odnaleźć właściwe miejsce zgodne z Pani wykształceniem, aspiracjami, osobistym poczuciem godności i gdzie nikogo nie musi Pani obrażać.

Voila

Kto tu kogo ponizal???nie bylabym tutaj gdyby mnie ktos nie ponizal. To wy macie problem - wypominajac komus wykształcenie, tymsamym ksxtalcac dzieci. Nie przestrzegacie prawa pracy a niektorzy z kadry to jakis rynsztok....

Voila

Dobre. Zdecydowanie to wy obrazacie ludzi. W rzeczywistosci zarzad jest arogancki i chamski a niektorzy z pracownikow wulgarni. . Ale dziekuje... Cale szczescie doswiadczylam pracodowcow na dobrym poziomie. I wiem jak powinnam zostac potraktowana. Traktujcie dobrze pracownikow a nie bedzie frustracji....

@Voila

Szanowna Pani, Proszę poszukać innego worka do wyładowywania frustracji ni z ITSW. Nie pracuje Pani u nas już lata, komentuje Pani posty na tym portalu z rocznym opóźnieniem w przypływie nie wiadomo jakich emocji. Ten portal zgodnie z oświadczeniem administratora służy do wymiany opinii a nie rynsztokowych komentarzy.

@Voila

Szanowna Pani, Proszę poszukać innego worka do wyładowywania frustracji niz nasza firma. Nie pracuje Pani u nas już lata, komentuje Pani posty na tym portalu z rocznym opóźnieniem w przypływie nie wiadomo jakich emocji. Ten portal zgodnie z oświadczeniem administratora służy do wymiany opinii a nie rynsztokowych komentarzy.

Łucja

Dzień dobry. Jakie zarobki netto są w tej szkole dla kandydatów na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej? Czy pracodawca oferuje opiekę medyczną?

@Łucja

Dzień dobry, Widełki pensji na tym stanowisku to 6500-8000 brutto pln. Tak, oferujemy opiekę lekarską.

Aktualność
Every year our teachers have a mandatory First Aid Course to complete!
The safety of our community is one of our main priorities.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Zobacz opinie na temat firmy INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 20 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!