Opinie o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Patryk Nowy wpis

Dobre podejście do uczniów. Fajny program nauczania to na pewno to co ich wyróżnia. Nie ma przeskoku bo dobrze to opracowali.

@Patryk

Dziękujemy za pozytywny feedback.

Roman

Świetni nauczyciele i świetna atmosfera. Mimo dużych obaw, teraz mogę gorąco polecić :D

@Roman

Bardzo dziękujemy za pozytywny feedback!

Karina
@Roman

No ja akurat obaw nie miałam bo znajomi polecali od dawna :) No i potwierdziło się to co mówili, bo szkoła super!

@Karina

bardzo dziękujemy za pozytywne słowa!

Agata

Witam w ogłoszeniu dla nauczyciela, które jest widoczne w tutejszej zakładce wyczytałam, że oferowany jest pakiet relokacyjny. Czy można prosić o jego rozjaśnienie? Jest to standardowa zapomoga czy może jej wysokość będzie od czegoś zależna?

@Agata

Pakiet relokacyjny to pokrycie kosztów przeprowadzki do Warszawy oraz zamieszkania w Warszawie danego kandydata. Koszty są różne bo zależą od odległości i sytuacji rodzinnej kandydata.

Karina

Świetna szkoła, super kadra i dobre podejście do nauki! :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wiecie coś może o rekrutacji dla nowych nauczycieli? Czy jest szansa się tam dostać? W internecie wyświetla mi się jedynie oferta dla asystentki, ale to praca biurowa. Sporo dobrego słyszałam o tej szkole i jeśli by była szansa z chęcią bym aplikowała.

@Marta

Dzień dobry, Tak poszukujemy nauczycieli. Poprosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na ogólny adres szkoły, tak aby dalej zostały przesłane do działu HR.

@INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )

Witam. po jakim czasie można już podjąć się zatrudnienia od wysłania samych dokumentów aplikacyjnych na nauczyciela? Chce też się dowiedzieć czy w przypadku negatywnego rozpatrzenia również uzyskam te informację?

Zwykle poszukujemy nauczycieli od początku września, ale podpisujemy umwoy i wszystko planujemy już na wiosnę. Nie odpowiadamy na wszystkie aplikacje, ale każdy kandydat z którym się kontaktujemy czyli umawiamy i zapraszamy do procedu rekrutacji dostaje od nas informację zwrotną.

Konsi

I started working here a few years ago and I can honestly say I'm happy I came here. The money is good, I like this job and I'm glad I found my way here. If anyone is planning to apply, I definitely recommend it. Greetings to the whole team :)

@Konsi

Thank you for your positive feedback.

lippi

Praca moim zdaniem ok. Kiedy zaczynałam pracę byłam mocno zestresowana bo to była taka pierwsza poważna praca. Otrzymałam wsparcie od całego zespołu i wdrożyłam się bardzo szybko.

Jaga
@lippi

Hej, to właśnie też byłaby moja pierwsza praca, jak na razie szkoły przeglądam i widzę ze tutaj co jakiś czas opinie się pojawiają. To w jaki sposób wygląda wdrożenie takiego nauczyciela?

nea

Pracowałam w tej szkole i muszę przyznać, że to naprawdę dobre miejsce do pracy. Nastawiona nie tylko na rozwój uczniów ale również nauczycieli. Wszystko zgodnie z ustaleniami, nie było żadnych problemów.

Emmi

Dobra atmosfera w szkole jest dla mnie kluczowa i mogę śmiało stwierdzić, że tutaj właśnie jest ona na najwyższym poziomie. Czuję, że moja praca jest doceniana i że mam realny wpływ na rozwój językowy moich uczniów, co daje mi ogromną satysfakcję. Pozdrawiam :)

@Emmi

Witam a na ile ma się wpływ na oferowany dzieciom program nauczania? Wcześniej podczas oglądania ofert pokazywały mi się głównie frazy, że oferowana jest praca przy ciekawym projekcie, mnie interesuje to jak duży można mieć na niego wpływ. Z kim to się konsultuje?

Aby uściślić, program (zawartość-what we teach) nauczania narzuca szkoła, natomiast nauczyciele mają całkowitą dowolność jeśli chodzi o metodologię nauczania (how we teach ). Program nauczania jest cyklicznie konsultowany z nauczcielami i na tej podstawie ulepszany/modyfikowany.

Offi

Program jest określony przez szkołę, ale jeśli chodzi o sposób prowadzenia zajęć tutaj jest dowolność.

@Offi

Dzień dobry, ten wspomniany sposób prowadzenia zajęć należy najpierw ustalić ze Szkołą nim cokolwiek samemu się wdroży? Zastanawiam się jakie style najczęściej są wprowadzane, bo jeszcze nie wiem w jakiej metodzie najlepiej się odnajdę

Metodologii nauczania/sposobu prowadzenia zajęć nie trzeba ustalać ze szkołą. Szkoła akceptuje wszystkie sposoby oparte na relacyności z uczniami. Relacyjność z kolei jako wartośc sama w sobie jest obecna/jest podstawą wielu metod nauczania

lippi

Zgadza się, jak się zatrudniałam to też był istotny aspekt, że nie było to w żaden sposób narzucone. Każdy prowadzi zajęcia na swój sposób.

Mini

My son went to this school and was very pleased. We stayed in Poland for three years, but he didn't waste that time because after returning, he continued his studies and had no falling behind in school

@Mini

We are so happy it worked for your son. Thank you for your feedback!

Offi

Jestem zadowolona z pracy, bo naprawdę jest dobrze. Program nauczania jest przemyślany i moim zdaniem dobrze dopasowany. Patrząc na feedback uczniów jak i rodziców chyba im odpowiadają moje metody nauczania. Dobrze się tutaj czuję i cieszę się że tutaj trafiłam.

@Offi

Bella

We didn't know how the children would find their way here, but it's really ok. Teachers are very good and you can see that they care about the children doing well. But there is no such pressure, just a normal approach.

@Bella

We are happy it works for your children.

Santi

I like the job and I must admit that I feel good here. Nice approach to employees. Students are engaged. I got used to work quickly.

@Santi

We are happy you appreciate ITSW.

Dzień dobry, kiedy można spodziewać się przyjęć dla asystentek? Kiedyś pisano o tym, że dużo zadań ma się do wykonania na tym stanowisku, ale nie widzę by na kolejne zapytanie o nie udzielono odpowiedzi. Czy oferowane jest wsparcie? Jaka występuje ścieżka kariery?

@Pracodawca

Rekrutacje na stanowiska asystenta nauczyciela rozpoczynają się w okolicach marca/kwietnia. Jako pracodawca wspieramy wszystkie osoby które chciałyby rozpocząć u nas pracę na stanowisku asystenckim, tak aby potem po roku-dwóch latach uczyć.Udzielamy wsparcia zarówno fnansując dodatkowe kierunki studiów jak i kursy doszkalające.

@@Pracodawca

Liczba miejsc zapewne jest ograniczona? Można już wstępnie się dowiedzieć ile maksymalnie osób szkoła będzie w stanie wziąć teraz pod swoje skrzydła? Ciekawi mnie na ile trudno będzie się dostać

W najbliszym czasie będziemy szukać nauczycieli i asystentów nauczycieli, ale jako że nasza rotacja jest niska, mówimy o 1-2 osobach maksymalnie.

Jeśli faktycznie możliwe jest zatrudnienie jedynie dwóch osób to na jakiej podstawie wybierany jest kandydat jeśli większość z nich i tak spełnia wszystkie założone wymagania? Ciekawi mnie próg wejścia

Z naszych planów rekrutacyjnych i w związku z rozwojem jednej z grup będziemy najprawdopodobniej szukać jednego asystenta nauczyciela

Dwa najważniejsze elementy które bierzemy przy rekrutacji to poziom znajomości języka agielskiego oraz umiejętność (najchętniej udokumentowana) pracy w zespole.

Zastanawiam się czy tę umiejętność pracy w zespole również chyba zweryfikuje okres próbny. kiedyś o nim pisano ale nie znam szczegółów. czy w każdym przypadku trwa tyle samo?

Zwykle okres próbny trwa trzy miesiące i jest to doskonały okres na "zapoznanie się". Niemniej jednak praca w zespole jest rzadko spotykaną (ale istniejącą ) umiejętnością w środowisku nauczycielskim. W placówce trójjęzycznej jest warunkiem sine qua non, więc zwracamy na nią szczególną uwagę.

Lara

czy to „zapoznanie się” może mieć również formę integracji poza pracą? myślę o pewnych wydarzeniach lub spotkaniach integracyjnych. Są organizowane?

@Lara

Co roku chętni nauczyciele uczestniczą w sześciu spotkaniach integracyjnych, które mają na celu umożliwienie im poznania kultury, kraju i języka swoich kolegów. Najczęściej spotkania mają formę kolacji, koncertu, wspólnego gotowania, śpiewania czy innych aktywizujących i integrujących działań.

Emmi

Potwierdzam :) Uczestniczyłam już kilka razy w takiej integracji i powiem szczerze że to super sprawa!

Zaciekawiła mnie liczba akurat sześciu spotkań. Czy są to określone pory w roku lub jakieś konkretne święta? Zastanawiam się także czy to jest tak, że Nauczyciele raczej sami to organizują i Szkoła się do tego nie dokłada, skoro to dla chętnych?

Wszystkie spotkania są organizowane przez pracodawcę (i przez niego finansowane). Zwykle są powiązaner z uroczystościami ważnymi dla nauczycieli polskich (Boże Narodzenie) i w innych częściach świata (Chiński Nowy Rok). Wartością nadrzędną placówki jest wielojęzyczność i wielokulturowość,a zatem pracodawcy zależy aby nauczyciele korzystali i kierowali się tymi dwoma wartościami.

Bliki

Pracowałam przez 3 lata i nie było żadnych problemów. Ogólnie dobrze wspominam czas pracy tam. Fajne podejście do pracownika, określone obowiązki, grupy też fajne, uczniowie zaangażowani. Fajne miejsce do pracy.

@Bliki

Bardzo dziękujemy za pozytywny feedback!

Mini

Fajny program nauczania. Bo nie jest to jakaś sztywna linia tylko płynne przejście pomiędzy systemami edukacyjnymi. Po przeprowadzce do Polski mieliśmy obawy że dzieci będą miały ciężko się przestawić, ale tutaj wszystko odbywa się tak jak należy. Mamy stały kontakt, informacje o postępach.

@Mini

Dzieciom zmieniającym systemy edukacyjne zawsze jest najciężej. W rzeczywistości nie ma jednego wymarzone, najlepszego. Każdy z systemów ma słabsze i mocniejsze strony. Najważniejsze aby dzieci czuły się w nowej sytuacji komfortowo i były zaopiekowane emocjonalnie, a reszta przychodzi najczęściej z czasem

Emi

Poziom szkoły jest naprawdę wysoki. Widzę jak duże postępy poczyniła córka. Nauczyciele są zaangażowani i widać, że zależy im na tym żeby swoją pracę wykonywać dobrze. Trzymajcie tak dalej! :)

@Emi

Bardzo dziękujemy za pozytywny feedback. To zawsze motywuje aby zrobić jeszcze więcej:)

@Emi

To też kwestia indywidulana trochę jeśli chodzi o postępy, ale prawdą jest że nauczyciele angażują się w swoja pracę. Co do poziomu nauczania nie można się przyczepić.

@Mini

Postępy dzieci zawsze są najlepszą wizytówka szkoły. Cieszymy się że je widać.

Maggie

Pracuję i jestem zadowolona. Cieszy mnie zaangażowanie uczniów. Widać, że przykładają się do nauki. Co do samej pracy jest w porządku. Moje pomysły są chętnie przyjmowane. Zarówno z początku jak i teraz można liczyć na pomoc i wsparcie.

@Maggie

Damian

Fajnie, że są takie miejsca. Nauka przez zabawę. Pozwala to nie tylko oswoić się z językiem, ale również rozwijać kreatywność, a to naprawdę ważne. Polecam!

Emi
@Damian

Tutaj muszę się zgodzić, bo zajęcia prowadzą w kierunku rozwoju kreatywności no i nie ma co ukrywać nauki języka. Szkołę polecili mi znajomi i jestem zadowolona, bo to naprawdę fajne miejsce.

Miggy

Dzieci zadowolone a to dla mnie najważniejsze. Zajęcia rozwijające zarówno zdolności lingwistyczne jak i kreatywność. Obcowanie na co dzień z językiem obcym naprawdę procentuje. Fajnie, że nauka odbywa się poprzez zabawę. Super kadra!

Zostaw merytoryczną opinię o INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Zobacz opinie na temat firmy INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERNATIONAL TRILINGUAL SCHOOL OF WARSAW ( INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW SP Z O.O. i DOM MALUCHA TRZY JĘZYKI )?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 20 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!