Nordsign Print Republic Sp. z o.o.

Opinie o Nordsign Print Republic Sp. z o.o.

Czy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nowy wpis

Tak, obcokrajowcy również są zatrudniani.

Drukarnia ma własnych grafików na umowę o pracę, czy zatrudnia na b2b kogoś z zewnątrz? Jeśli jest to stała posada w firmie, to ja poproszę o więcej szczegółów, stawek, co trzeba przesłać, co powinno zawierać portfolio, aby było wystarczające itp :)

Dzień dobry, Na stanowisko Drukarz firma zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę. Kluczowe zadania na tym stanowisku to: -przygotowanie materiałów do produkcji, -obsługa cyfrowych urządzeń drukujących, -obsługa, nadzorowanie i bieżąca kontrola poprawności oraz terminowości wykonywanych wydruków na maszynach, -odpowiedni dobór materiałów do druku i ich wykorzystanie, -przezbrajanie i przygotowywanie maszyn do druku, -utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami. Na etapie rekrutacji wystarczające jest przesłanie dokumentu CV poprzez aplikację OLX lub na adres e-mail: jobs@nordsign.com. Szczegóły ustalane są podczas rozmowy o pracę, m.in. kwestie wynagrodzenia.

@Nordsign Print Republic Sp. z o.o.

Witam. z ilu etapów składa się rekrutacja właśnie na to stanowisko? i ile może potrwać? Chce się także dowiedzieć czy gdyby ktoś się dostał to czy może podjąć się pracy w kolejnym miesiącu? (chodzi o poprzednia prace)

Nowy wpis

Dzień dobry, Rekrutacja składa się zazwyczaj z jednego etapu i trwa około miesiąca. Kwestie rozpoczęcia pracy ustalane są z kandydatem indywidualnie.

Witam ;-) Czy może ktoś napisać w kilku zdaniach o pracy na stanowisku Operatora DTP – Grafika? Czy często szukają na nie osób? Znalazłem jedną ofertę przypadkowo, ale jest dość mocno nieaktualna. Wymagania wszystkie spełniam, znam color management, no ogólnie myślę, żebym się sprawdził. Ile osób liczy zespół, jakie wynagrodzenie oferują? Może mają ciekawe benefity dla pracownika? Pozdrawiam!

Dzień dobry, Na dzień dzisiejszy nie poszukujemy pracowników na stanowisko Operatora DTP. Wszystkie aktualne oferty pojawiają się na stronach: olx.pl lub pracuj.pl. Szczegóły ustalane są podczas rozmowy o pracę, m.in. kwestie wynagrodzenia. Dodatkowo dla każdego stanowiska oferowana jest: -stabilna forma zatrudnienia, czyli umowa o pracę (również na okresie próbnym), -możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach oraz pakietu sportowego, -możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych-szansa na nowe wyzwania i awans, -zniżki pracownicze na poligraficzne produkty, które mamy w ofercie.

Ghyt

Czym ta firma się zajmuje?

@Ghyt

To jest drukarnia

Nordsign Print Republic specjalizuje się w wielkoformatowym druku komercyjnym i dostarczaniu produktów do wyświetlania w wizualnych kampaniach marketingowych. Szczegóły dotyczące produktów znajdują się na stronie internetowej: https://nordsign.com/

@Ghyt

Firma Nordsign Print Republic Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Kobra55

Ile można zarobić na stanowisku pomocnik drukarza?

@Kobra55

Dzień dobry, Warunki płacowe ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, posiadanych kwalifikacji wymaganych przy jej wykonywaniu, stażu pracy oraz posiadanego doświadczenia. Pozdrawiam, Nordsign Print Republic Sp. Z O.O.

Z czystym sumieniem mogę polecić prace w Nordsign. Przede wszystkim miła atmosfera, dbałość o pracownika (owoce raz na jakiś czas, w zeszłym roku fajne spotkanie integracyjne, dofinansowanie karty sportowej ), możliwość rozwoju - osobiście przeszłam rekrutację wewnętrzne i mogłam zmienić stanowisko. Oczywiście nie wszystko jest idealnie, ale to chyba w każdej organizacji znajdzie się cos do korekty. Tak czy owak w firmie są osoby , które pracują od 10 lat , więc o czymś to świadczy. Musiałam zrezygnować ze względu na relokację, ale będę miło wspominać. Pozdrawiam :)

@były pracownik

Jeśli chodzi o możliwość rozwoju to miałaś na myśli awans? Najpierw szukają kogoś z wewnątrz firmy i dają szanse na lepsze stanowisko zanim jest rekrutacja zewnętrzna? Trudno było przejść taka rekrutacje? Musiałaś mieć pozwolenie swojego kierownika?

Antosia

Znajdę tu kogoś z biura? Trzy miesiące temu nie prowadziła firma zadnej rekrutacji, ale może coś się zmieniło?:) nie potrzeba kogoś do administracji czy kadr? Jeśli nawet nie, to warto mieć oko na oferty pracy? Jesteście zadowoleni z warunków i atmosfery w biurze? :)

@Antosia

Dzień dobry, Na dzień dzisiejszy mamy zamknięte wszystkie rekrutacji na stanowiska biurowe w firmie Nordsign Print Republic SP. Z O.O. Aktualne oferty zawsze widnieją na stronach: olx.pl lub pracuj.pl. Tak, warto przeglądać oferty pracy, ponieważ co jakiś czas pojawiają się nowe. Warunki pracy i atmosfera jest bardzo dobra, firma dba o każdego z pracowników. Stawiamy na dobre relacje.

Damian
@Nordsign Print Republic Sp. z o.o.

To ja zapytam o rekrutację, bo chcę ustalić, czy odbywają się one zdalnie, czy stacjonarnie? No chyba, że jest to zależne od danego stanowiska, to wtedy też poproszę o taką informację. Nie ukrywam, że aktualnie bardzo wygodną dla mnie formą aplikowania i rozmowy jest forma zdalna ale muszę mieć pewność, jak jest to preferowane tutaj ;)

@Damian

Dzień dobry, Preferowaną formą przeprowadzania rekrutacji są spotkania osobiste, lecz jesteśmy również otwarci na spotkania w formie zdalnej.

Krystyna
@Nordsign Print Republic Sp. z o.o.

A czy dają Państwo feedback w każdej sytuacji, nawet jeśli kogoś nie zatrudniacie? Ile wtedy czasu od momentu rekrutacji czeka się na odpowiedź? Czy podczas rozmowy ustala się wszystkie warunki pracy w tym wynagrodzenie?

@Krystyna

Dzień dobry, Warunki ustalane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Niektóre rekrutacje wymagają przeprowadzenia dwóch etapów takiej rozmowy. Warunki te dotyczą również płac, sposobu kontaktu i terminu, w którym można spodziewać się odpowiedzi.

Czy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak. Firma oferuje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach oraz do pakietu sportowego. Dodatkowo oferujemy zniżki pracownicze na poligraficzne produkty, które mamy w ofercie.

Szukam pracy

Witam czy w tej firmie potrzebują ludzi do pracy a szczególnie chodzi mi o mężczyzn , co tu mężczyźni robią ? Pozdrawiam:)

@Szukam pracy

Dzień dobry, Na dzień dzisiejszy nie poszukujemy nowych pracowników. Wszystkie aktywne oferty natomiast znajdują się na portalach: OLX.pl oraz pracuj.pl. Proszę o śledzenie pojawiających się ogłoszeń. Mężczyźni w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. pracują jako kierownicy, drukarze, operatorzy maszyn, pracownicy magazynowi oraz jako pracownicy biurowi. Pozdrawiam

Świetna atmosfera, przyjaźni ludzie i dobre warunki pracy.

Powiesz więcej o tych warunkach? Przypuszczam, że nie o same zarobki tu chodzi, więc fajnie, gdybyś powiedział coś więcej. I czy przy okazji możesz powiedzieć, jakie zajmujesz stanowisko? Pewnie w każdym dziale będzie trochę inaczej.

Terminator

Potwierdzam Jak tam robiłem to wiara była spoko i fajnie się robiło. Pozdro

Iwona
@Terminator

Dla mnie akurat atmosfera jest kluczowa, więc wielki plus dla firmy. Mogę wiedzieć, czemu zrezygnowałes z pracy? :) Były jakieś konkretne powody, czy raczej nic takiego? "Za Twoich czasów" jakie firma proponowała wynagrodzenie? Bylo rynkowe? ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nordsign Print Republic Sp. z o.o.?

Stawiamy atmosferę na pierwszym miejscu. Przede wszystkim zależy nam na pozytywnych relacjach między pracownikami oraz między pracownikami, a kierownictwem. Staramy się wzajemnie wspierać, pomagać i wspólnie rozwiązywać problemy. Dbamy o równe traktowanie pracowników.

Czy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Wynagrodzenie wypłacane jest raz w miesiącu.

Agnieszka

Przepracowałam w tej firmie kilka miesięcy ale z czystym sumieniem mogę polecić pracę. Najbardziej zadowolona byłam z jasno określonego zakresu zadań oraz z ludzi, z którymi pracowałam. Sympatyczna atmosfera

Nik

Trochę na tym forum wygląda tak jakby ktoś zadawał pytania i sam na nie odpowiadał. Dość to sztuczne.

Łukasz
@Nik

Też to zauważyłeś? Zaglądam tu rzadko bo mało wpisów od pracowników. A szkoda,= bo do dziś nie wiem czy warto w tej drukarni pytać o robotę. Nikt nic konkretnego nie podał, choćby aktualnych zarobków. Ty coś wiesz?

Czy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Podczas prowadzenia rekrutacji pracownicy mają możliwość wzięcia w niej udziału.

Czy Nordsign Print Republic Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

on

Nie, ale można się dołączyc do ubezpieczenia grupowego. Nie było chętnych pracowników na kartę multisport.

@on

A jakie są zasady na tym ubezpieczeniu grupowym?

@Anna

W ramach polisy wykupywanej za pośrednictwem pracodawcy można liczyć na szeroki wybór świadczeń i pakietów zapewniających odszkodowanie w różnych sytuacjach życiowych. Ochronie podlegają zdarzenia takie jak: poważne zachorowanie, śmierć, pobyt w szpitalu, uszczerbek spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem czy urodzenie dziecka.

apo

tak

@apo

Nowo zatrudnione osoby na stałe otrzymują umowę na okres próbny. Po tym czasie jest kolejna umowa na czas określony lub nieokreślony. Wszystko zależy od stopnia zaangażowania i kompetencji pracownika. Ale tak, firma zatrudnia głównie na umowę o pracę.

Jakie są zarobki?

Jakie wartości są cenione w Nordsign Print Republic Sp. z o.o.?

Pracownik ma być silny. Nie mądry.

Dzem

Może Pracownik rozwinąć swoją myśl? Bo ta wyżej niewiele pomaga, a jedynie pozostawia wolna interpretację.

Faktycznie można dostać laptop?

@Marek

Tak, jeśli jest to niezbędne narzędzie pracy. Wszystko zależy od stanowiska :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nordsign Print Republic Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w Nordsign Print Republic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordsign Print Republic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nordsign Print Republic Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nordsign Print Republic Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nordsign Print Republic Sp. z o.o.