Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K

AAA Nowy wpis

Znalazłem ofertę dla specjalisty ds. kontroli jakości i wszedłem na forum, żeby głównie dopytać o zarobki. W ogłoszeniu podają 5- 6.5k brutto, ale ta różnica jest dosyć spora i zastanawiam się od czego ta kwota zależy. No bo niby piszą, że to wszystko jest uzależnione od zaangażowania i umiejętności, ale ja chciałbym wiedzieć konkretnie co się do tego zalicza.

Krystyna

Ej faktycznie zarobki tutaj jeszcze rok temu to była tragedia. No jak marne 12,5 tak dostać przy tej inflacji to śmiech na sali przecież. Teraz też tak mało wypłacają? Co w ogóle myślicie o takich stawkach?Xd

Niestety Nowy wpis
@Krystyna

Niestety nadal wyplata marna jeszcze potrafia pezpodstawnie z wyplaty dniowke urwać.

Zabierają pieniądze Nowy wpis

Ludzie jesli sie zastanawiacie żeby tam pracować to szukajcie gdzie indziej. Czlowiek ciezko pracuje, wyplata marna a jeszcze wymyslaja sobie glupie kary i zabieraja ludzia po dniowce z wypłaty. Warunki bhp sa opłakane, rekawice wydawane pod przydział a zdarza sie czasem ze nie ma. Nie daja zadnej ochrony przeciw pylnej. Ubrania to jest żart. Dadza Ci koszulę na rok i bezrekawnik i to cale ubranie. Nie mowiac juz o tym ze nikt nigdy kwitu z wyplaty nie widzi i tak naprawde niewiadomo kto ile zarabia. A nigdy nie dojdziesz bo wymyślają premię jakies ktore nawet nie sa w wyplate wpisane. Jesli ktos ma jakąś alternatywe to niech idzie gdzie indziej

Były pracowbik

Jaja jak balony. (usunięte przez administratora) zaczyna się na samym szczycie gdzie firmą kieruję szefostwo bez wyobraźni. Wykorzystać wydoic zrobić z człowieka kalekę i w twarz jeszcze się śmieją ze głupek i dadzą parę groszy wiecej ale co z tego jak człowiek wyda więcej na leczenie. Jedna wielka konfitura. Wszyscy się podpierdalaja bez zahamowań i to jeszcze oficjalnie. A za parę groszy to i siebie by (usunięte przez administratora) Nie polecam najwiekrzemu wrogowi. F(usunięte przez administratora) Miliony przelatują nie zarobisz

aaa Nowy wpis
@Były pracowbik

az tak zle? czemu pracownicy nic z tym nie robia?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K.
d

aplikowałem tam do tej firmy 2 lata temu. dzień czasu przerobiłem przy dechach i sobie dałem spokój bo to nie dla mnie. dali mnie do jakiejś palety z dechami, robiłem z jakimś gosciem w fartuchu i jakąś babą.

ABS

Stawka godzinowa to jakiś żart w tym zakładzie. Wykorzystują pracownika. Normy pracy są wzięte z kosmosu. Ile by człowiek nie zrobił to zawsze jest mało. Nie szanują pracownika. Nie wolno zejść ze stanowiska 5 minut przed końcem czasu pracy bo powiedzą że nic nie robisz i nie wyrabiasz normy a przecież za 5 minut "zdążysz dużo rzeczy zrobić". Praca jest bardzo niebezpieczna i ciężka. Nie patrzą na to że tam pracują kobiety. Skoro mężczyzna może dźwigac ciężkie blaty dębowe to i kobieta również może. Co do jakości wyrobów w tym zakładzie to jest (usunięte przez administratora) muł i wodorosty. Pracodawca obiecuje gruszki na wierzbie. Pracował(am/em) tam prawie 2 lata i jestem wrakiem człowieka po tym zakładzie. Psycha wysiadła po dołowaniu człowieka przez zarządzających tam ludzi. O kondycji fizycznej już nie wspomne. Nie polecam tego zakładu nawet najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Niestety to co obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo mija się z rzeczywistością oj bardzo

Wojciech
@ABS

Ile jest tej stawki godzinowej bo nie dodałeś. Za tak ciężką pracę powinna być wyższa niż średnia krajowa. Nie było żadnych premii albo dodatków? Bo bez tego trudno o motywacje, nie?

xx

jak wyglada sytuacja co do zatrudniania ? jakie sa warunki pracy ?

Dm
@xx

Ja nie polecam. Jak 12 zł na godzinę dostaniesz to luksus. Praca nie bezpieczna na niektórych stanowiskach. Dźwiganie to norma tam. Potrafią ustać na przeciwko Ciebie i patrzeć jak robisz. Słaby kontakt z prezesem jeśli sama nie pójdziesz to możesz sobie robić na czarno i nie wiesz za ile. Stali pracownicy Cię wykorzystują. U mnie tak że ma początek dostałam 12,50 a później jak odeszłam dali mi 11 i koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K - Gracuch

• Jak się pracuje w Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K?

Holz Nadel Polska Sp. z o.o., Sp. K