Opinie o Kigema Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kigema Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kigema Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo miedzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kigema Sp. z o.o. w Wrocław

Wiolka Nowy wpis

operator obrabiarek CNC teraz w ogłoszeniu miał napisane, że to praca na 2 zmiany, a tutaj kiedyś pisaliście od 3. Coś jeszcze się zmieniało w warunkach na przestrzeni czasu? Jakie godziny tych zmian? chłopak może będzie aplikował

zainteresowany Nowy wpis

Jest ogloszenie na pracuj pl. . Sa podane warunki od czego zalezy wyplata na stanowisku Operator obrabiarek CNC :"wynagrodzenie w przedziale od 3.900 zł netto do 5.500 zł netto (umiejętność/doświadczenie/rzetelność mają dla nas znaczenie)". Moje pytanie jest proste : Co trzeba umieć i ile lat trzeba mieć doświadczenia będąc rzetelnym. aby ta górna granica była realna ??

Irena Nowy wpis

Ile obecnie zarobi tutaj odlewnik? Kiedyś w ogłoszeniu było, że podstawa do 3,5 tys i system premiowy. Ile z tej premii w praktyce wychodzi?

Ciekawy Nowy wpis

Dzień dobry. Napisze ktoś jak obecnie wygląda sytuacja w zakładzie? Pojawiła sie oferta pracy i myślę by startować...

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kigema Sp. z o.o. na stanowisko Odlewnik - bonus na start 3.000 zł bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
CNC

Witam. Ostatnio napotkałem się na ofertę pracy: wytaczarz CNC, obróbka do 4000mm, sterowanie Heidenhein, czy oferta jest nadal aktualna??

Budu

Witam widziałem ogłoszenie na wytaczarza cnc i na operatora maszyn cnc, czy przyjmujecie na te stanowiska z doświadczeniem z maszynami tylko konwencjonalnymi frezarki i wytaczarki? No i czy jest możliwość przyuczenia z cnc?

Robert

@damian a jaki jest powód zmniejszenia wynagrodzenia?

@Robert

Okradają w żywe oczy Ludzi z 20%, wynagrodzenia i powołują się na Covid- tylko zamiest zredukować etat, przywłaszczają sobie wypłatę. Większość dalej siedzi i podpisuje listy płac że pracowali 6, godz zamiast 8, i mają (usunięte przez administratora) nadzieję że im to zwrócą. Socjal praktycznie zerowy. Na świadectwie pracy otrzymujesz że pracowałeś 4/5 etatu zamiast 8/8. Unikać z daleka. Pozdrawiam były pracownik

Do tego BHP 0

RG

Dzień dobry, Dlaczego umieszcza Pan nieprawdziwe informacje. Całe 20% ograniczone w czasie kwiecień - lipiec 2020 zostało wszystkim pracownikom co do grosza wypłacone zgodnie z umową w okresie 8 miesięcy w okresie sierpien 2020- luty 2021. TO było bardzo uczciwe, że w sytuacji, kiedy spadła firmie sprzedaż o 30% z powodu (usunięte przez administratora) nie zredukowaliśmy wynagrodzenia, tylko przesunęliśmy 20% na okres kiedy sytuacja rynkowa się poprawiła. Firmie przysługiwała możliwość zredukowania wynagrodzen. Myśly tego nie zrobili. Oddaliśmy całe 20% i pracownicy nie odnieśli żandej straty z powodu (usunięte przez administratora)

ZZ
@RG

Panie R. a co Pan powie na temat pracowników które zrezygnowałi z umowy albo pojechali na Ukrainie. Oni nie mieli cały zwrot kasy. Sam osobiście dostałem tylko za 3 miesiąca(sierpień/wrześ/październik) a potem mówili że "no trudno, już nie jesteś pracownikiem i nic nie dostaniesz" Trochę kłamstwa jednak, ale z kasą tak zawsze, niestety

Damian

Jeżeli chodzi o sytuacje w firmie to jest coraz gorzej. Właściciele zmniejszyli wynagrodzenie o 20% a każą podpisywać listę obecności że pracowałem 80% po mimo że jesteśmy 100% godzin w pracy. Kłamią i okradają pracowników ile się da . Właściciel traktuje tu pracowników jak (usunięte przez administratora) Na odlewni było parę poważnych wypadków które są tuszowane przez to że 70% załogi pochodzi z Ukrainy i nie znają swoich praw. Proszę omijać szerokim łukiem firmę

Iwona
@Damian

Rozumiem, że to wszystko spowodowane jest przez pandemię, tak? Mógłbyś napisać jakiś update co do tego jak w firmie sytuacja ma się obecnie? Wynagrodzenie wróciło do normy?

@Damian

epoka feldalna ludzi traktuja

szkoda czasu pozdrawiam

@epoka feldalna ludzi traktuja

Dzien dobry, jeśli jest Pan niezadowolony z warunków pracy i uważa Pan, że firma prezentuje standardy z epoki feudalnej, serdecznie zapraszam na rozmowę. Chętnie wysłucham argumentów i się do nich odniosę. Z pewnością też docenię odwagę cywilną Rafał Godoj

Witam,jest oferta na operatora tokarki karuzelowej na 3 zmianę czy warto aplikować cv? O co chodzi z tym że na 3 zmianę tzn, że praca na nocki czy na 3 zmiany? Jak wygląda praca w tej firmie i na tokarce ? Pozdrawiam

Mateusz

Nie trzyma się firma bhp? To prawda ?

Pawel

W danym momencie maszyny w awaryjnym stanie, kokile są popękane. Nie tak dawno byl wypadek z maszyną, na szczęście wszyscy przeżyłi, ale mechanika wystraszyło tak że miał wolne parę dni. Nie polecam, przemyśli jeszcze parę raz jak chcesz pracować jako ODLEWNIK...

Długi
@Pawel

Dzieki Rafał "Bobbi" za pozytywna opinie. Na szczęście po twoim odejściu jest dużo lepiej na produkcji.

Miko
@Długi

A co się stało z Bobbim ? Czyżby nowy właściciel był nie zadowolony

Iga

@długi jak długo pracujesz na produkcji?

Izydor

Jeśli jest coś z prawdy w tym opiniach, to dlaczego nie stawiacie jasno spraw przed ludźmi odpowiedzialnymi tylko na forum pracowniczym?

BYLY ODLEWNIK

NA DZIEN DZISIEJSZY SYTUACJA JEST SKANDALICZNO-TRAGICZNA !!!!! ABSOLUTNIE ODRADZAM PRACE ODLEWNIKA

Wysoko specjalistyczna firma, rozwijająca swoją działalność. Szkoda tylko , że brakuje opinii pracowników a liczyłem na to.

Zostaw merytoryczną opinię o Kigema Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kigema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kigema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kigema Sp. z o.o.?

Kigema Sp. z o.o.
  • Fabryczna 10