Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.

Jedna kwestia mnie zastanawia w tym ogloszeniu na kierowcę kat. B. Ta "dyspozycyjność" to dokładnie jakie terminy/godziny? Napisali, że oczekują, żeby człowiek był dyspozycyjny, ale już żadnego konkretu niestety. Zna ktoś szczegóły? :)

Trucker

Różnie 9/10/11 zdarza sie 12 ale to sporadycznie a powyzej jeszcze mi sie nie zdarzyło, od 2 tygodni jezdze non stop w to samo miejsce jak o 6 startowałem to 16 wyciągałem karte z tacho +/- 9-10 godzin

Trucker

Po tyle godzin pracuje natomiast jazda różnie czasami tacho wyjechane do końca a czasami zaledwie 7 godzin wyjechane, zazwyczaj tak 7 do 8,5 godziny wyjechane, zazwyczaj w tych granicach tacho mam wyjechane, pauzy po 13 do nawet 15/16 godzin, wszystko zalezy od roboty, teraz jak jezdziłem non stop w te same miejsce od 2 tygodni to tam i z powrotem zajmowało mi 7 do 8 godzin

@Trucker

A nie przeszkadza Ci to że tyle godzin miesięcznie pracujesz? Bo pewnie trochę się zbiera pod koniec miesiąca.

@Anna

Nie, nie przeszkadza mi to bo za takie pieniądze to aż chce sie robić, poza tym nie pracuje długo, zależy od trasy jak krotka jakas to ponizej 10 godzin, srednio około 10 godzin natomiast powyzej sie tez zdarza. W Transporcie 10 godzin to taka norma chyba,jak chcesz znalezc sobie robote na ciezarowkach gdzie po 8 godzinach dajesz kopa w drzwi i do domu za niewiadomo jakie siano to powodzenia

@Trucker

No ciekawi mnie to wszystko ale nie wiem czy jako kobieta dam sobie radę. A u was jakaś jeździ?

I nie maja problemu z tym, że kot miałby być w aucie? Chodzi mi teraz o utrzymanie przestrzeni wewnątrz. Chyba ze zgłaszasz, że chcesz w ten sposób pracować i dadzą odpowiednie auto do tego? z czymś jeszcze idą tu na rękę?

Maniek Nowy wpis

Umowa jak każda. Ważne tez że robota jest. Kaska w terminie. Na bazie parking, osobówka może spokojnie stać. Stacja benzynowa, warsztat i pokój socjalny z łazienką, prysznicem, pralka, kuchnią. Kary za niesprzątanie auta. Dostałeś czyste i oddajesz czyste.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 14 października

exomega Nowy wpis

Umowa na czas próbny potem nieokreślony. Nie bawią się w zlecenie. To co na umowie to masz. Zusy, skarbowki tak samo. Alimenty slyszałem tez czapa - nie da sie dogadac, wszystko legal. Przy 180 ponoc ludziach nierosądne kombinować z płaceniem ;)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Spedytor/ka?
abc

podstawa ze chlebek na czas i taki ile wypracujesz dniówek. W poprzedniej firmie było z tym róznie , a znajomi w innych firmach teraz to dopiero mają problemy z wypłatami . Auta nie są złe. Ogolna zasada jak dbasz tak masz .

Łuk

Obecnie jak jest w firmie kultura czy tak sobie jaka kasa na 1miesiac Pracy

Donald

Za co potrącano Ci z wypłaty i ile miałeś dniówki w tej firmie? I jakie tam działania ze strony dyspozytorów oraz co z czasem pracy? Co by się stało, jakbyś po prostu zrobił sobie przerwę, bo tak wskazuje tacho, że już prawie limit?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca w Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Natalia Fahrenbruch

Hallo Bitte mich dringend kontaktieren. Alle tankkarten vom Ihren Fahrzeug OKR34W2 haben wir gefunden. Telefon 0049 64039720 212

Maja

Jak niby sam chciałeś tę najniższą? Nie czaję jak tak mało Ci wychodzi skoro inni to nawet 7 na rękę mają. To jak to jest z tym?

PRACOWNIK
@Maja

Już pisałem, Firma odprowadza 100% podatku od zarobku.

Maja
@PRACOWNIK

Ale dopiero teraz to napisałeś, wcześniej nie miałam możliwości, żeby zobaczyć. ;) Są jeszcze jakieś inne rzeczy, które robią a mogłyby zaskoczyć?

Bobo

Bo jest prawdziwa

Bart

A mi tam pasuje. Nie jezdze gratem ani gratonaczepom. $$$ na czas abo i wczesniej. Ludzie tu wracaja, jak maja porownanie.

Baryła

Fajne auto, fajna spedytorka, fajna kasa, fajne trasy - tyle w temacie.

PRACOWNIK

Pracuję już rok i zawsze dostałem wszystko co w Umowie na czas, czyli 10. Wszystko o czym rozmawiałem podczas przyjęcia do pracy jest w 100% prawdziwe. Trudno idziesz na L-4, Tracisz dodatek. ZGODNIE Z UMOWĄ KTÓRĄ PODPISUJESZ.

Życzliwy:(:(

Dziś Asior Białym Actrosem Prowadził Od Obwodnicy Kłodzka Aż Pod Złoty Stok. Naczepę Duvena Ciagnol . Masakra Co To Za Siofer . Już Dawno Takiego Niespotkalem. Chyba Uczył Się Jeździć. Szkoda Ze Marnując Innym Czas. Przez Tego Asa Stoje 45 KM Od Rozładunku. Dziękuję Bardzo I Pozdrawiam Firmę Serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o. - Szymiszów

• Jak się pracuje w Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skrzypczyk Trans PL Sp. z o.o.