Opinie o Seoyon E-Hwa w Bażanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Seoyon E-Hwa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seoyon E-Hwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seoyon E-Hwa w Bażanowice

Czy Seoyon E-Hwa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Seoyon E-Hwa?

BZA

Minimalna krajowa przez 18 miesięcy pod agencją, a potem następny. Po paru miesiącach agencja dostaje premie maksymalnie 450 zł

Żółtek

Firma na każdym kroku szuka oszczędności, a chwali się rekordowymi zyskami. Nowy prezes = nowy Genesis. Związki walczą o podwyżki to znajdzie sie (usunięte przez administratora)i dla brązowego noska będą pracować za (usunięte przez administratora) TRAGEDIA !!! ODRADZAM TAM PRACOWAĆ

Nie polecam. W firmie nierówne traktowanie pracowników. Pracowników z Ukrainy przydziela się na stanowiska lekkiej pracy tylko dlatego, że sami chcą pracować po 12 godzin. A co mnie to obchodzi. To niech pracują po 8 godzin, na wszystkich ciężkich i lekkich stanowiskach tak jak pracownicy z Polski. Liderzy to akceptują. TO SKANDAL

NowyEmp

Ktoś może powiedzieć skąd nagle tyle ogłoszeń o pracę do Seoyon? Czy to prawda że dużą część załogi się zwalnia? Czy ktoś może podać powody skąd tak wiele osób z biura zmienia pracodawcę?

Nicki
@NowyEmp

Niestety ale obecnie wynagrodzenia w Seoyon nie są konkurencyjne. Zmienił się też zarząd i nic się nie liczy oprócz oszczędności.... Panuje przekonanie że "nikt cię tu nie trzyma na siłę" i "jak możesz coś chcieć, ciesz się że masz pracę"

@NowyEmp

Nic dziwnego skoro ludzie na hali z dodatkami zarabiają więcej niż niektórzy z biura... A jeszcze podobno nie będą mieć żadnej podwyżki więc uciekają bo wszędzie dostaną więcej... Chore podejście tych skośnookich

Abc
@Jo

Ktoś ma tupet żeby zaglądać ludziom na hali do kieszeni. Nawet jeśli niektórzy ludzie na dole zarabia więcej to znaczy ze sobie na to ciężko zapracowali. Jeśli ktoś za biurkiem ma mało to proponuje przenieść się na produkcję

Jo

Nie polecam bo dają umowę na miesiąc i wyrzucają po miesiącu jak śmiecia tak zrobili z moją dziewczyną i dali jej znać dopiero dzień przed końcem miesiąca.Pozdrawiam i nie polecam seyon e hwa bażanowice

Sylwia
@Jo

O Jezu jak chamsko. No a czemu ona się nie próbowała orientować nawet już tydzień przed końcem co i jak z umową? No bo takie czekanie na ostatnią chwilę bez zabezpieczenia jak widać tragicznie się kończy, nikomu już ufać nie można. Ale jakie warunki na później jej przedstawiali czy nic nie mówili?

pytanie

Jaka jest stawka po przejściu pod firmę? Jaka premia oraz jakiej wysokości dodatki świąteczne itd?

AAAAA

Bardzo dziwne praktyki np. przymusowe wolne w związku z wolnym w Czechach w związku, z którym pracownik musi wziąć urlop wypoczynkowy lub urlop bezpłatny za który traci dodatek a 3 dni później nagonka na nadgodziny w sobotę i niedzielę. IDIOTYZM. Gówniana organizacja pracy. Można powiedzieć, że mobbing na co dzień ( norma, norma bo zabiorę dodatki itp. ).

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Seoyon E-Hwa?

Kostka

Każda firma produkcyjna jest inna i nawet jak ktoś pracował na produkcji przychodząc do innej firmy uczy się wszystkiego od podstaw więc tu nie ma znaczenia doświadczenie ???? Wszystkiego po kolei nauczą. Polecam.

Star

NIESTETY ...Firma sie konczy ,a przejmuje to hwasung...Firma dla mnie skończona. Podobnie jak Summit i Hwasung na jednym wózku ciagna . No i macie koreanczykoe walących konia po kiblach między innymi Develop;)

Ile jest zmian w Seoyon E-Hwa?

Bbbb

Zmiany są 3 .

Marian

3 zmiany

magazynier

Praca na magazynie prosta choć czasami trzeba podgonić gdy trzeba dostarczyć materiał na linię produkcyjną lub rozładować dostawę z potrzebnym materiałem. Zatrudnienie przez agencję pracy nie wiadomo przez ile ponieważ teraz przechodzi jeden pracownik na miesiąc z działu, a mówione było, że 5 miesięcy i przejście pod firmę. Zarobki to najniższa krajowa + premia 100zł za przepracowany cały miesiąc bez L4 (agencja). Po przejściu sytuacja się poprawia bo z każdą kolejną umową jest 100zł podwyżki, a premia wzrasta do 300zł z uprawnieniami za wózek widłowy (bez - 250). Atmosfera jak w każdej firmie, wszędzie znajdą się konfidenci i pupilki ale nie brakuje też osób życzliwych.

Zostaw merytoryczną opinię o Seoyon E-Hwa - Bażanowice

• Jak się pracuje w Seoyon E-Hwa?

Zobacz opinie na temat firmy Seoyon E-Hwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seoyon E-Hwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seoyon E-Hwa?

Kandydaci do pracy w Seoyon E-Hwa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seoyon E-Hwa