Opinie o TS Berkon Sp. z o.o. w Koszwały

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TS Berkon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TS Berkon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TS Berkon Sp. z o.o. w Koszwały

Ja wypowiem się co do innej działalności tych Panów, posiadłości w Cedrach Wielkich. Dla tych co chcą tam pracować, zastanówcie się kilka razy. zarządzanie tych panów to (usunięte przez administratora) NIE WYPŁACAJĄ Pieniędzy ChcĄ Byś Pracował JAK (usunięte przez administratora) O NIC NIE Zapytał. DLA MNIE POWINIEN ZAJAC SIE TYM urząd np. Skarbowy bo pachnie pralnia pieniędzy.

TS Berkon Nowy wpis

Szanowni Państwo, Zdajemy sobie sprawę z komentarza, który pojawił się na portalu GoWork.pl. Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie oskarżenia zawarte w komentarzu są bezpodstawne i krzywdzące dla naszej firmy. Nigdy nie dopuścilibyśmy się żadnych działań, które mogłyby być uznane za nielegalne lub szkodliwe dla pracowników. Nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem i zasadami etyki biznesu. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pracownik ma prawo do wyrażania swojej opinii. Jednak uważamy, że komentarz, który pojawił się na GoWork.pl, jest niesprawiedliwy i nieprawdziwy. Zapraszamy autora komentarza do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na dialog i chcemy zrozumieć, co mogło być przyczyną jego negatywnej opinii. Z poważaniem, TS Berkon

Kros

Niestety, nie polecam tego miejsca szukającym pracy. Myślą, że jak zaoferują nowy sprzęt to ktoś się na to połasi. A 10 % to od zysku, a nie zarobku, więc na start raczej praca za podstawę, bo przecież kierownik to podsyła klientów swojemu przydu*asowi. Brak podejścia do pracowników, by czuli się docenieni. Po jakimś czasie tracisz przyjemność z takiej pracy. Kierownik (usunięte przez administratora) myślący, że może zdobyć każdego klienta, obiecując mu gruszki na wierzbie. Jak to mówi klasyk "szkoda szczempić ryja".

Kris Kros
@Kros

Myślę,że sformułowanie "10 % to od zysku, a nie zarobku" jasno pokazuje, że niekoniecznie są Tobie znane podstawy ekonomii, a idąc dalej pracy w firmie handlowej.

@Kros

Szanowna Pani, Szanowny Panie dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pracą w naszej firmie. Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Rozumiemy, że są Państwo niezadowoleni z warunków pracy i wynagrodzenia. Chcielibyśmy zrozumieć, co mogło się wydarzyć, że mieli Państwo takie negatywne doświadczenia. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli porozmawiać o Państwa uwadze. Z poważaniem, TS Berkon

Mano

W firmie późny PRL, sprzęty przestarzałe tak jak świadomość właściciela co do warunków rynkowych. Pieniądze słabe, a prowizja to śmiech na sali. Jeśli masz wybór: wybierz inną firmę. Peace.

@Mano

Szanowny Panie/Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pracą w naszej firmie. Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pracownik ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego zawsze pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla wszystkich naszych pracowników. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik czuł się w naszej firmie doceniony i szanowany. Dlatego też prowadzimy regularne badania satysfakcji pracowników, aby poznać ich opinie i potrzeby. W związku z Państwa komentarzem, przeanalizujemy nasze działania i podejmiemy odpowiednie kroki, aby poprawić jakość pracy w naszej firmie. Rozumiemy, że wysokość wynagrodzenia i system motywacyjny są istotnymi czynnikami przy wyborze pracy. W naszej firmie staramy się zapewnić pracownikom sprawiedliwe wynagrodzenie, które jest zgodne z obowiązującym prawem i rynkiem pracy. Niestety, zdajemy sobie sprawę, że w naszej firmie zdarzają się sytuacje, które nie spełniają Państwa oczekiwań. Chcielibyśmy zapewnić, że pracujemy nad tym, aby poprawić sytuację. W ostatnim czasie podjęliśmy następujące działania: Zmodernizowaliśmy sprzęt, który był w złym stanie technicznym. Wprowadziliśmy nowy system motywacyjny, który ma na celu zwiększenie zaangażowania pracowników. Mamy nadzieję, że powyższe działania pozwolą poprawić jakość pracy w naszej firmie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię. Z poważaniem, TS Berkon

Jola

Potwierdzam. Firma w której nie da się pracować. Płacą grosze. W biedronce zarobi się więcej - poważnie Ciągła rotacja... Tylko jedna osoba która ma grube ryby pracuje długo. Nic dziwnego bo nie odda innym, więc reszta ma do obsługi i pozyskania tych co nie chcą współpracować. Samochody stan techniczny zły. Sprzęt okropny. Nie polecam

@Jola

Szanowny Panie/Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pracą w naszej firmie. Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pracownik ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego zawsze pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla wszystkich naszych pracowników. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik czuł się w naszej firmie doceniony i szanowany. Dlatego też prowadzimy regularne badania satysfakcji pracowników, aby poznać ich opinie i potrzeby. W związku z Państwa komentarzem, przeanalizujemy nasze działania i podejmiemy odpowiednie kroki, aby poprawić jakość pracy w naszej firmie. Rozumiemy, że wysokość wynagrodzenia jest istotnym czynnikiem przy wyborze pracy. W naszej firmie staramy się zapewnić pracownikom sprawiedliwe wynagrodzenie, które jest zgodne z obowiązującym prawem i rynkiem pracy. Należy jednak pamiętać, że wynagrodzenie to nie jedyny aspekt pracy. Ważne są również inne czynniki, takie jak możliwości rozwoju zawodowego, atmosfera pracy czy relacje z przełożonymi. W naszej firmie oferujemy pracownikom szereg możliwości rozwoju zawodowego, takich jak szkolenia, kursy i mentoring. Dbamy również o przyjazną atmosferę pracy i dobre relacje z przełożonymi. Niestety, zdajemy sobie sprawę, że w naszej firmie zdarzają się sytuacje, które nie spełniają Państwa oczekiwań. Chcielibyśmy zapewnić, że pracujemy nad tym, aby poprawić sytuację. W ostatnim czasie podjęliśmy następujące działania: Zwiększyliśmy wynagrodzenie dla pracowników. Wprowadziliśmy nowy system motywacyjny, który ma na celu zwiększenie zaangażowania pracowników. Wykonaliśmy przegląd floty samochodowej i wymieniliśmy samochody, które nie spełniały wymagań. Zmodernizowaliśmy sprzęt, który był w złym stanie technicznym. Mamy nadzieję, że powyższe działania pozwolą poprawić jakość pracy w naszej firmie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię. Z poważaniem, TS Berkon

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TS Berkon Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
......

Firma krzak. Płaca najniższa krajowa i ewentualny Ochłap z prowizji jeśli da się ją wgl wyrobić. Wymagania jakby oferowali kokosy. Pozdrawiam ile właściciele mili p tyle wybór RKS - a to totalna porażka. Człowiek bez podejścia do swoich pracowników. Pełen obłudy o kłamstwa. Firma z takim kapitanem nie rozwinie skrzydeł. Samochody stare partnery 3os z paką i GPS . Stare laptopy i byle jakie telefony. Produktów masa i najchętniej za te grosze sprzedawaj wszystko i nabijaj samym producentom kasę i plany. Życzę powodzenia tym, którzy będą pracować.

TS Berkon
@......

Szanowna Pani/Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z pracą w naszej firmie. Przykro nam, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pracownik ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego zawsze pracujemy nad tym, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy dla wszystkich naszych pracowników. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik czuł się w naszej firmie doceniony i szanowany. Dlatego też prowadzimy regularne badania satysfakcji pracowników, aby poznać ich opinie i potrzeby. W związku z Państwa komentarzem, przeanalizujemy nasze działania i podejmiemy odpowiednie kroki, aby poprawić jakość pracy w naszej firmie. Rozumiemy, że Państwa frustracja wynika z kilku czynników, takich jak: Wynagrodzenie: Jesteśmy świadomi, że nasza oferta wynagrodzenia może być niewystarczająca dla niektórych pracowników. Pracujemy nad tym, aby poprawić naszą politykę wynagrodzeń, aby była bardziej konkurencyjna na rynku. Wymagania: Przyznajemy, że nasze wymagania mogą być wysokie. Pracujemy nad tym, aby nasze wymagania były bardziej realistyczne i zgodne z możliwościami naszych pracowników. Stosunek kierownictwa: Jesteśmy świadomi, że niektórzy pracownicy mogą mieć problemy z relacjami z kierownictwem. Pracujemy nad tym, aby nasze kierownictwo było bardziej otwarte i dostępne dla pracowników. Chcemy zapewnić, że podejmujemy działania, aby poprawić warunki pracy w naszej firmie. Wierzymy, że każdy pracownik powinien czuć się doceniony i szanowany. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię. Z poważaniem, TS Berkon

Wojciech

Chciałbym się dowiedzieć jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ts Berkon. Rekrutacja jest prowadzona zdalnie, czy w formie standardowej w biurze? Jest przeprowadzany test kompetencji czy prowadzona luźna rozmowa na temat wcześniejszego doświadczenia? Będę wdzięczy za info.

Remik

Może mi ktoś podpowiedzieć czy firma prowadzi rekrutacje a jeśli tak to czy trudno się dostać?

Bigi

Trochę tu krwi ktoś chciał upuścic, niezle! Samochody nowe (focusy handlowcy i iveco kierowcy), iphone i dobry laptop. Prowizja 10% od zarobku to całkiem godziwy pieniądz. Dynamiczny rozwój firmy, dobrze się pracowało, polecam!

Zbigniew

Jak firma aktualnie prosperuje? W jakich godzinach się tam pracuje?dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o TS Berkon Sp. z o.o. - Koszwały

• Jak się pracuje w TS Berkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TS Berkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TS Berkon Sp. z o.o.