Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łańcut

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łańcut

Madzia Nowy wpis

Hejka. ;) widziałam kiedyś ogłoszenie do was dla Planisty Produkcji. mam już doświadczenie z pracy na tym stanowisku, w zasadzie prawie trzyletnie. Od jakiej podstawy się rusza przy takich warunkach?

ANIA Nowy wpis

Podobno w Argo w Łańcucie praca na akord ? Trzeba nosić ciężkie skrzynki przy pakowaniu lizaków i cukierków czy nadal tak jest ?

A jakie są teraz normy? I czy to trudne? Nie mam doświadczenia, dopiero komentarze czytam. ten akord jak jest liczony? Czy możecie to przedstawić na przykładzie?

A jak to jest z tym okresem próbnym, do którego ktoś teraz nawiązał? Ile trwa, na jakiej umowie jest zawarty? Ciekawi mnie także to ile osób po nim decyduje się pozostać a ile jednak rezygnuje z pracy? warto spróbować?

Na produkcji zawsze jest większa rotacja niż na magazynie czy po prostu tak się złożyło? Pytam, bo chciałbym poznać warunki na niej. Jest ktoś teraz na bieżąco? Teraz po nowym roku co mi zaoferują? Jak mam doświadczenie to stawka jest wyższa?

RR

Najlepiej zrobisz jak pójdziesz na rozmowę i san na miejscu się dowiesz wszystkiego. Zawsze jest okres próbny po którym sam ocenisz czy chcesz pracować w tym zakładzie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wacolo

Jak nie ma 5 tys na rękę to nie jest robota tylko (usunięte przez administratora) nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie za mnie do roboty w dzisiejszych czasach

Czy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są szkolenia zewnętrzne?

Witajcie, widziałem ofertę na Wiejską z kiedyś na magazyn. Tutaj natomiast jeszcze w marcu jedna Pani odnosiła się do warunków pracy w nim. Czy jest tu ktoś kto byłby na bieżąco? Czy nastąpiły jakieś zmiany w organizacji pracy lub wynagrodzeniu za nią teraz od nowego roku?

miś

Na magazyn obecni nie ma przyjęć . Coś słyszałem że na produkcje są przyjęcia. Zarobki na umowie najniższa +premie.Pani kierowniczka M. już tu nie pracuje jest nowy kier

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Argo L.I H. Argasińscy sp.j.?

Ani (usunięte przez administratora) sobie kobieto ta firma nie zawracaj ,na ten moment 16zl zł a jak cię postawią na tzw UPS to nie wiesz co się wkoło dzieje !

Ewelina

jak mogłoby 16 wyjść? przedstawisz swoje wyliczenia? i tak pzt mimo wszystko czy atmosfera teraz jest też dobra? z tego co pisali kiedyś kierownictwo podobno było miłe, jak to wpłynęło na współpracowników?

Ola

Jakoś każdy po 10 minutach nauki na Upsie daje sobie świetnie radę i nikt nie narzeka i nie płacze, że nie wie co się wokół dzieje. Jak jest zgrana ekipa i każdy sobie pomaga a nie patrzy tylko na swój (usunięte przez administratora) i swoje stanowisko to praca jest o wiele przyjemniejsza ;) Wszystkiego da się nauczyć, każdy kiedyś zaczynał i każdemu było ciężko. Pracowałam w dużo gorszych miejscach pracy i Argo przy nich wszystkich jest naprawdę w porządku i warto spróbować. Jeśli się komuś nie podoba, nie pasują mu zarobki to przecież zawsze można zrezygnować. Nikt tam nikogo na siłę nie trzyma i do pracy nie zmusza.

Bartosz123

Zakład sam w sobie porażka , nie wspominając już o brygadzistce Pani A. Która wprowadza do firmy okropna atmosfera, uważa się wyższą, zero podejścia do pracowników.

Bartosz
@Bartosz123

Ja też tam pracowałam na sezonie praca różna raz jest ciężko a raz nawet spoko a brygadzistki są spoko szczególnie pani Aneta nie wiem czemu ktoś tak o niej pisze zawsze pomagała odpowiadała na pytania a jak nie miała czasu to kazała innym pracownikom tłumaczyć. A takie opinie to piszą osoby które były upominane żeby się ruszali a nie na telefonie się bawili. Tak więc jak ktoś chce pracować to będzie a jak ktoś chce obrażać innych niech sam popatrzy na siebie.

pracownica
@Bartosz123

Hej młodziku ja tam pracuje już kilka lat i było kilka brygadzistek przed p. A wtedy to dopiero byś zobaczył brak szacunku i wyższość brygadzistek. Ona jak trzeba to staje i pracuje jak my wszyscy pomaga immyn i to ma być wywyższanie, więc zastanów się zanim kogoś ocenisz po kilku dniach pracy bo z tego co piszesz to nie masz pojęcia. I życzę znalezienia idealnego zakladu pracy.

Kamil420
@Bartosz

Tak się składa że Pani Brygadzistka Aneta jest super brygadzistką. We wszystkim pomaga, wszystko na spokojnie wytłumaczy. Kartony, lizaki wszystkie potrzebne rzeczy zawsze mamy podstawione pod nos. Bywa i tak że za niektórych musi sprzątać, bo tak się im spieszy do domu. Jeśli się obijales to nie dziw się że ktoś ma do Ciebie pretensje. Przyszedłeś tam do roboty a nie żeby leżeć i pachnieć czy grać w gierki na telefonie. ;) nie wiem jak można być tak bezczelnym człowiekiem i oczerniać innych w taki sposób. Całe szczęście "karma" wraca.

Pracowanica
@Bartosz123

Co za bzdury ! Pani Aneta jest bardzo fajna brygadzistka !! Wszystko pokazuje co i jak , tłumaczy ! Odnosi się z szacunkiem do pracowników !

Pracownica
@Bartosz123

Ale głupoty wypisujesz ????

Robotnik
@Bartosz123

Poza tym jakby nie patrzeć jest brygadzistką więc jest nieco wyżej niż osoby pracujące tam na zleceniu czy umowie, ale ma o wiele więcej roboty, obowiązków i użerania się z takimi ludźmi jak Ty. SZACUNEK do drugiego człowieka i roboty kolego, szacunek. Tyle i aż tyle.

Stachursky
@Robotnik

Pani Aneta chyba zapomniała jak była normalnym pracownikiem ????W Argo dalej pracują córki koleżanki i synowie osób na wyższych stanowiskach?Praca fajna ale jak jest mało wiadomo że rodzina idzie pracować i ich znajomi ????

@Stachursky

Nie nie zapomniała. Jestem ciekawy czy masz odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co piszesz. A jak tak dużo wiesz to powinieneś wiedzieć że nie ona decyduje kto zostaje.

AnSzpi
@Bartosz123

Zakład jest jedna firma rodzinna ,potrzebuja ludzi na sezon ,potem są zwalniani (usunięte przez administratora)

Budowlaniec

Jak ktoś jest facetem i robi za 2,500 tys w Polsce to jest niedojda życiowa

@Budowlaniec

Ciekawa jestem czy byś to napisał podpisując się z imienia i nazwiska wraz z adresem zamieszkania. ;p Komuś konkretnemu przytyk chcesz zrobić?

Jakub
@Ewelina

Ewelinie nie te standardy odzwigac się trzeba wszędzie teraz taka stawka dla starych ludzi ile ozapie...lać się trzeba za taką kwotę wyzysk.

@Jakub

Nie no ja wysokości stawki w żaden sposób nie zanegowałam po prostu raczej niezbyt to miłe, żeby kogoś tak obrażać za jego pracę, no nie każdemu jakoś super się trafi a robić trzeba... Tyle, że no właśnie czyli to norma wszędzie tak? Czyli w styczniu chociaż podwyżek można się spodziewać?

Ewelina

Zawsze coś, Ciebie zatem to motywuje skoro wciąż się zatrudniasz? Sugerujesz, że pracy jest sporo. Cym obecnie się tu zajmujecie? Były może jakieś większe rotacje w ostatnim czasie czy raczej mimo wszystko stabilnie się pracuje?

Miśa

Pracowałam na zlecenie przez okres wakacji i bardzo miło będę wspoinać ten zakład i na pewno na kolejnych wakacjach tam wrócę. Dla zainteresowanych powiem ze praca jest spoko .Byłam też na zmianie brygadzistki Anety która jest bardzo miłą osobą wszystko tłumaczyła ,nigdy się nie wywyższała jak niektórzy piszą. Tak więc jeżeli szukasz pracy to polecam zakład Argo!

Misia
@Miśa

Dodam że jest teraz tam nowy kierownik Paweł jest spoko bardzo miły. Pozdrawiam.

Pracownica

Zakład porażka , wyzysk ludzi ... ciagle mało ciagle złe a wynagrodzenie marne . Ludzie tam pracujący są super , brygadzistka spoko tylko kierowniczka Czerwonka ma dość nierówno pod sufitem :p nie dość ze meczy pracowników bo ciagle jej coś nie pasuje to wydziera ryja na brygadzistki za nic , powinna się leczyć nie być na takim stanowisku

Moja opinia Potwierdzam wypowiedz w 100%

Ululu
@Pracownica

Dzieci kierowniczki i ich koledzy mogą robić co chcą a praca dla nich zawsze jest. Nikt nie patrzy na to że przychodzą tam tylko się pośmiać i pogadać..

Gabriela
@Pracownica

Piszesz o tej kierowniczce dość krytycznie, a to dlaczego nikt z właścicieli czy szefostwa nie zareaguje? Czy oni wiedza o tych problemach, pracownicy próbowali coś zdziałać w HR?

Kaktus
@Pracownica

Potwierdzam w 100%, brygadzistki i reszta pracowników jak najbardziej na plus, a reszta no cóż... Porażka. Nie rozumiem jak można w taki sposób traktować ludzi, którzy robią co w ich mocy żeby zrobić co trzeba a i tak nie dogodzi, wiecznie mało źle. Nic dziwnego że ludzie tu przychodzą i odchodzą. Lepiej poszukać czegoś innego ;)

@Kaktus

A długo już tu nie pracujesz? Bo może jednak coś się polepszyło czy coś? Wiadomo czy jest wciąż ta sama Pani Kierownik?

Okkokk

Praca jak najbardziej ok. Pracownicy jak najbardziej ok. Brygadzistki jak najbardziej ok. Pozdrowienia dla Brygadzistki Basi ????

Teresa
@Okkokk

A zarobki też jak najbardziej ok? Jak to oceniasz?

Iza

Nigdzie nie jest idealnie. Wszędzie i do wszystkich można się przyzwyczaić.

Czy w Argo L.I H. Argasińscy sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Marko

Nie

Themba

Lepiej te firme omijac z daleka . Wina pewnej kierowniczki i kilku brygadzistek ! Fatalna atmosfera . Pewnie nawet własciciel ARGASINSKI nic o tym nawet nie wie albo nie chce wiedzieć...................

Była pracownica
@Themba

Ja tam pracowałam jak była rozbudowa zakładu i byłam pełna podziwu jak te brygadzistki to ogarniają. A jak czytam o nich złe opinie to uważam że to piszą lenie. Ciekawe czy ty dałbyś radę tak (usunięte przez administratora) jak te dziewczyny.

Olleko
@Themba

A jak myślisz? Wie, czy nie wie czy może nie chce wiedzieć, a może go po prostu ten zakład już nie interesuje? A może siedzi w domu przed monitorem i pisze do kierowniczki, że za wolno pracują i marnują ludzie jego pieniądze. A najlepiej jak by jeszcze zmniejszyć im premie bo nie wiadomo dlaczego przychodzą po pieniądze.

@Była pracownica

Jakos 99% odchodzacych z tej firmy z ktorymi pisałam czy rozmawiałam byli niezadowoleni z tej pracy... I chwala sobie prace w innej firmie. Przytocze przykład chłopak pracujacy na kuchni pomagajacy dziewczynom ! bo inni to maj gdzies! upomniał sie o podwyżkę nie przedłużyli mu umowy ;pppp. To taki najlżejszy przypadek ;p

@Themba

Możesz napisać coś więcej bo mam tam propozycje pracy na produkcji. Może jakiś gorszy przykład.

@Zainteresowany

Jezeli jestes meszczyzna to mozesz tam isc dobre zarobki. Chłopakow tak nie gonią. Dziewczyny maj za nic .... chyba ze na umowe zlecenie ale jak bedziesz chodzic w kratke to cie wywala ;p

@Zainteresowany

I czasami jak dostaniesz opiernicz mozesz sie popłakac jak inne dziewczyny! Jak bardzo potrzebujesz tej pracy to pracuj

@Themba

No jestem facetem mam pracować na maszynach. Narazie na okres próbny a później zobaczę. Ja od kogoś słyszałem że dawniej były złe brygadzistki które źle się odnosiły do pracowników i dziewczyny często płakały a teraz są nowe i są spoko i to one teraz obrywają. No ale pójdę zobaczę i ocenie.

@Zainteresowany

Tam do tej pory jest tak jedna pani Czerwonka poznasz ja na pewno . Ile teraz oferuja ci na maszynach ?

@Themba

2500 na rękę i może jakaś premia uznaniowa.

Olleko

A co chcesz wiedziec? Startujesz w jakiej rekrutacji?

Jogi

Przestaliście korzystać z forum bo rozumiem, że tak dobrze się pracuje i warto starać się o pracę?

Miuuaa
@Jogi

Tak super że aż szkoda się wypowiadać...

Czy przyjmują do pracy młodocianych?

Nowa

Ile płacą na umowę zlecenie za godzinę ? Czy teraz przyjmują ludzi do pracy?

Karol
@Nowa

Też ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia w Argo L.I H. Argasińscy sp.j., mam nadzieję że ktoś powie coś na ten temat. Dodatkowo chciałbym się też dowiedzieć jaka atmosfera panuje wewnątrz zespołu, powiedzcie coś więcej!

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łańcut

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "ARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wiejska 16
    37-100 Łańcut