CashDirector S.A

Opinie o CashDirector S.A

Mariusz

Czy ktoś wie jak się z tą firmą skontaktować? jakiś działający nr tel? 22 100 50 60 - nie ma takiego numeru 22 112 02 35 - dwa razy próbowałem, byłem 9, 8 itd. w kolejce, a jak byłem już nr 1 to połączenie było przerywane Co to porąbana firma? od jutra mają jednego klienta mniej, a mój problem z podatkiem płatnym do jutra jakoś będę musiał sam rozwiązać Odradzam prowadzenie usług księgowych przez tak niepoważną firmę

Leszek

skończylem ekonomie, ich oferta wydaje się ciekawa...nie szukam ostrej sprzedaży, raczej połączenia pozyskiwania klientów z opieką nad stalymi klientami, budowaniem realacji

Leszek

Ktoś pracuje na stanowisku doradcy mobilnego. Aplikowałem do Lublina ale chyba i w Wawie szukają. Czy klentów pozyskuje się samodzielnie czy są jakieś bazy? co wchodzi w zakres opieki nad starymi klientami?

Dariusz
@Leszek

Skoro aplikowałeś na stanowisko doradcy mobilnego, to ciekawi mnie, czy otrzymałeś już kontakt zwrotny od pracodawcy? Może masz już umówiony termin rozmowy kwalifikacyjnej? W ogóle to ciekawi mnie jeszcze, dlaczego akurat praca w firmie CashDirector Cię zainteresowała? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Dariusz

jeszcze nie...jestem po ekonomii, szukam pracy gdzie nie ma jakiejś ostrej sprzedaży, jest sensowny produkt...i żeby sprzedaż byla połaczona z opieką nad klientem

Leszek

Cześć. Jest ktoś doradcą mobilnym? zglosiłem swoją oferte na Lublin, ale wiem ze w Wawie też szukają...jak to wygląda, czy samemu trzeba pozyskiwać kontakty czy jest jakaś baza? jaki zakres obowiązków?

CashDirector S.A prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego ds. Księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
pracownikCD

Jak najbardziej polecam pracodawcę

gość

Beznadziejna firma, nie polecam.Męczą,potem prawników nasyłają.

Kamila
@gość

@GOŚĆ, zarzuty wobec Tej Firmy są dość poważne , jednak w żaden sposób nie argumentujesz swojej wypowiedzi, dlatego nie mam pewności, aby na pewno taka sytuacja miała miejsce? Uzasadnij swój komentarz. Tak Napisany komentarz przypomina swoją formą, kontenerze zamieszczane przez konkurencje.

Anita

Firma wypracowała sobie wyróżnienie jako bardzo dobry pracodawca, polecam

Maja

@Martaaaaaa, w internecie z łatwością trafisz na aktualnie prowadzone rekrutacje przez Cyber Productivity S.A.. Do warszawskiego jej oddziału poszukiwana jest osoba na stanowisko księgowego. Czy taki rodzaj pracy, odpowiada Twoim kwalifikacjom zawodowym?

Martaaaaaa
@Maja

tak zdecydowanie tak!! mogłabyś podesłać link do tych ofert bo ja niestety nie jestem w stanie znaleźć żadnego ogłoszenia (chyba jestem ślepa :P ). byłoby super! dziękuję

@Maja

Jest ogłoszenie do pracy w tej firmie na pracuj.pl na KPiR i na Pełną Księgowość, polecam!

Maja

@Jola, zarzucasz firmie cyberProductivity nie uczciwość wobec kontrahentów, jednak w żaden sposób nie argumentujesz swojej wypowiedzi, dlatego nie mam pewności, aby na pewno takie sytuacje miały miejsce? Uzasadnij swój komentarz, ponieważ jest to zarzut wobec firmy, który nie powinien być napisany bez odpowiedniego uzasadnienia. Chciałabym, abyś napisała również, jak ocenisz atmosferę pracy, która panuje w tym miejscu?

Maja

@Martaaaaaa, chętnie podzieliłabym się z Tobą tym linkiem, jednak prawdopodobnie rekrutacja się zakończyła na to stanowisko, ponieważ nie ma jej już w sieci. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w Cyber Productivity, to może spróbuj w tej sprawie skontaktować się bezpośrednio z tą firmą. Pod tym adresem znajdziesz formularz kontaktowy http://superksiegowa.pl/

nicki

Hej, wiecie coś o jakichś benefitach w tej firmie?

ciekawski

jak wyglądają warunki współpracy ?

Martaaaaaa

Słyszałam dużo dobrego o nich. Ale nie mogę znaleźć, żadnych ofert pracy. Czy ktoś, coś może wie czy obecnie rekrutują? Będę wdzięczna za podrzucenie info bądź linku do ofert.

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w CashDirector S.A?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CashDirector S.A?

CashDirector S.A