Opinie o Żabka Polska w Szałsza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żabka Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Szałsza

Olo

Wiadomo kiedy podwyzki i jaka kwota ?

Janusz 2000
@Olo

Ponoć od kwietnia każdy po 500

Oko
@Janusz 2000

Tez slyszalem ze ew w kwietniu podwyzki ale czy beda to nie wiem ale w ta kwote 500 zl ciezko mi uwierzyc ..

@Oko

Nie w kwietniu tylko w lipcu, ale prawda od kwietnia będzie liczone i nie 500 zł tylko 1000 zł

Perati

Hej a kto tam jest dyr? Można wiedzieć? Bo słyszałam że jakiś ciemny typ z Pomorza kasę na was robi. Można mieć działalność i robić coś lepszego niż palety na czas?

Girik
@Perati

Niech wraca z powrotem do mórz

oli

Moze zarzad zniosl podwyzki co umowe bo raz w roku w kwietniu co roku maja byc podwyzki , w kwietniu zobaczymy jak to bedzie .. ale co do swiat to naprawde porazka ? czy zabka to piekarnia ze potrzebuje miec codziennie z rana swieza dostawe ? naprawde cos by sie stalo jak ostatni dzien przed swietami do pracy by sie szlo w piatek 21 grudnia i wrocilo 27 grudnia ?? czy nie mozna poprostu przed swietami zrobic wiekszych dostaw ? to samo jesli chodzi o weekendy pracujemy za normalne pieniadze w weekendy a wolny dzien w tygodniu.. jestesmy oszukiwani w taki sposob , czy nie mozna zrobic w pt wiekszych dostaw i pracowac normalnie od pn do pt ??przemyslcie to bo z takim traktowaniem to zaden pracownik nie zostanie tutaj na dluzej .. naprawde pracownicy w tej firmie zasluguja na solidne podwyzki przez taki format czasu pracy ..

Rebit

Warto by nieco uaktualnić informację o firmie. Jeżeli chodzi o nowości to zarząd się wycofał niedawno z dodatku wysokości 100 zł (brutto) co każdą umowę. Nie wiem jak wygląda to dla nowych pracowników ale Ci nieco starsi zostali mocno poszkodowani. Wydaję się ( informacje nie są pewne bo zapomnieli nas o tym fakcie poinformować ) że osoby nowo zatrudnione po prostu dostają na start 3100 co daję kwotę trochę większą niż 2200 co miesiąc + oczywiście premia, jak jest 400 zł to z nockami to jest dobrze. Całościowy zarobek to jakieś 2700 zł. Jeżeli chodzi o święta to Dyrektorowi również życzę dobrych, miłych i radosnych rodzinnych świąt, jeżeli będę traktował pracowników żabki jak rodzinę to z pewnością takie będą, Wigilia wolna, pierwszy dzień świąt również, drugi dzień świąt już taki kolorowy nie jest, magazyn zaczyna pracę od godziny 14, ale nie martwmy się, dostaniemy wolny dzień za to prawda? :) Weekend poprzedzający święta jak i sylwestra tragedia, w całości pracujący, normalna stawka, wybitka w tygodniu. Także jeszcze kilka słów do naszej kadry zarządzającej, Darujcie sobie tą wigilie którą jedliśmy na magazynie, rybę bez ryby w panierce, tym ''barszczem'' i tą waszą fałszywą otoczką, paczki pożal się boże też możecie sobie darować na święta dla naszych pociech, naszym życzeniem są normalne święta takie jak spędzacie je Wy, Panie i Panowie, bez pracy w każdy weekend za wybitkę kiedy kierownikowi to się będzie podobało, za drugi dzień świąt również wolny, i bez pracy w każdy weekend bo pewnie sklepy żabki splajtują jak podpaski, tampony czy inne bzdury nie dotrą na czas. Nie taka była umowa ! Także tak mniej więcej wygląda atmosfera oraz praca w tej firmie. My pracujemy, jemy jakieś śmieci na magazynie ( nie nazwę tego wigilią pracowniczą ), zostają nam zabrane umowne podwyżki już i tak śmiesznej wysokości 100 zł brutto , a nasz zarząd ( i nie tylko ) się bawi w hotelach wynajmując Pana Majewskiego i zespół Perfect za grube pieniądze bo jakoś trzeba to 20 lecie ropuchy uczcić. Wsadźcie sobie w odbyt za rok taką wigilię, nie pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żabka Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. logistyki
Szałsza
Just In Time Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona magazynu- Szałsza
Szałsza
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik sortowni paczek
BEFLEXI Sp. z o.o.
fresz18

nie polecam dramat katastrofa strata czasu zdrowia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: lepiej traktować pracownika

Heisenberg

Witam. Dzisiaj miałem rozmowę na operatora wysokiego składu. Zaakceptowałem z marszu. 3000 zł brutto podstawy premia od 150 do 500 złbrutto na miesiąc, dodatek miesięczny na paliwo 150 zł, paczki dla dzieciaków 2 razy do roku. Karta multisport i karta na kawę czy słodkości z automatu. Umowa próbna na 3 miesiące potem 9 i na rok. Następna bezterminowa. Za każde przejście na umowę podwyżka 100 zł. Jeden minus brak wczasów pod gruszą na tę chwile. Idę na badania. Zaczynamy od 22 lutego. Cały sprzęt nowy. Postaram się informować na bierząco.

Boczniak
@Heisenberg

Witam,mamy listopad,co możesz powiedzieć dzisiaj o pracy na magazynie?jakie plusy i minusy?Pozdrawiam

Bura
@Heisenberg

Oj, to ciebie albo nas oszukują bo podobno nie ma juz 100 do aneksu, paczki dwa razy w roku to też jakaś fikcja nie wspominając że paczka na święta wartości 50zł. Premia od 150-500 ciekawe gdzie max to 200 zl brutto reszta to dodaki nocne. Chyba ktoś tu chce reklamę robić a był na rozmowie. No i jeszcze taki maly szczegół robocze soboty i niedziele za free, jeden weekend w muesiacu przypada wolny, zadnego dodatku za prace w weekendy, dzien za dzień. Jak ktoś lubi pracować w weekend za darmo to zapraszamy.

Janusz

Strasznie słabo na tej Szałszy Wam płacą. Na każdym innym CL OWW zarabiają dużo więcej.

Xaxa
@Janusz

Jakieś przybliżone liczby bo "dużo więcej" jakoś nie brzmi konkretnie

Quebo

Cały Janusz multizarobkowicz... Standard

Damian
@Janusz

Wcale nie za te obijanie sie wogóle ktoś chce płacić najgorsza zabka w polsce Gliwice

@Xaxa

8 stówek brzmi konkretnie ?

Janusz 2

Janusz kup se paseratti i zapie...... na 88 ku.... wozić więcej zarobisz

Janusz

Jak tam zadowoleni z paczek na mikołajki dla dzieci ? :) Na bony świąteczne też nie liczcie za bardzo to już taka tradycja w tej firmie. Za to posłuchacie niebawem bzdur jacy to ważni nie jesteście i jaki ten rok nie był wspaniały a w następnym trzeba poprawić rekordy i wyniki :)

Janusz 2
@Janusz

Widać Janusz jak Janusz wielce narzeka bo pracował tydzień i do wyj...... bony wszyscy dostali

Ito

Kiedy jakieś podwyzki ?

Skiper

Sprzedaje zimne hot dogi panini porozwalane produkty uszkodzone napoje w puszkach

12 groszy

Pracuję już trochę, jak to w firmach co jakiś czas coś się zmienia, ale na pewno nie jest to (usunięte przez administratora) płaca jak to w firmach ale na pewno wole pracować na magazynie niż na budowie, jak potrafisz jeździć wózkiem to się odnajdziesz a i może docenią. Jedno jest pewne raz lepiej raz gorzej. Moje sugestie dla Żabka Polska: Ludzie szukają pieniędzy i stabilizacji, jak to dacie to ludzie będą bić oknami i drzwiami. Pragnę przypomnieć że teraz jest rynek pracownika a nie pracodawcy, więc czym lepszy pracownik tym lepszy wynik. Lubię atmosferę w Żabka Polska za: (usunięte przez administratora) kieorwnicy

Maha

Lubię atmosferę w Żabka Polska za: Miła obsługa

Nie miks

Nie polecam pracy na miksie, szczerze ? Odradzam pracę na miksie, zaczyna się prace o 17 od niedzieli, i pracuje do piątku do ?? Różnie, minimum to jest 2, maks 10-11 rano, jest to zgodne z przepisami żeby trzymać ludzi tak długo w pracy nie ważne na jakiej umowie ? Nie można wyjść dopóki nie skończy się pikować tonażu. Dramat. W sumie, dlatego tylko robią ludzie tam tacy jacy robią, 17-10 rano. Trzeba mieć dobrego dilera który nie wciśnie wam byle czego ;-)

Truman
@Nie miks

Na umowie zlecenie nie obowiązują limity czasu pracy. No niestety bywa, że mikserzy pracują po 16 godzin, natomiast nikt nie pisze, że mają do dyspozycji pomieszczenie do odpoczynku, gdzie mogą się chwilę przespać, co do automatów z napojami i jedzeniem to totalna porażka. Kawa ok, ale następne są słodkie napoje, zupki chińskie, batony, natomiast brak normalnych kanapek. Już nie pisząc o cenach, które są ogromne. Nie lepiej zaproponować katering dla chętnych osób? Co do samego czasu pracy mikserów są różne czynniki m.in operatorzy wózków widłowych, dziwny system który wymusza na operatorach robienie tzw. szczytów (mikserzy szukają towaru), kultura pracy każdego pracownika, alejki tonące w śmieciach, wszędzie porozrzucane puste palety. Można szczerze powiedzieć... panuje prawo dżungli.

...
@Nie miks

Na miksie sama ukra robi troche Polaków wchodzenie pod wózek za wózek pod paletę standarty . Praca nawet spoko jeśli chodzi o OWW .Szkoda że ukra nie uważa na operatorów i pchają się nie potrzebnie. Wiem że akord itd.To nie zmienia faktu że powinni uważać by krzywda nikomu się nie stała.

prim

Moje sugestie dla Żabka Polska: zaprzestać świadomego łamania prawa

Oww
@prim

Po prostu zwolnij sie:) Ciebie już nic nie uratuje.

Dezerter

Praca operatora wózków widłowych przyzwoita. Spoko praca, przyzwoita kasa. Niestety jak to się mówi ludzie tworzą klimat a tutaj jest fatalnie. Dużo chamstwa, prostactwa. Przynajmniej raz dziennie trzeba się użerać z jakimś prostakiem, który powie o jedno słowo za dużo mając w czterech literach innych. Nikt nikogo nie szanuje i dla spokojniejszych osób ta praca może być wykańczająca mentalnie.

Chińczyk
@Dezerter

Chyba ci się w (usunięte przez administratora) poprzewracało od jeżdżenia na rolkach. Spoko praca? Zapraszam (usunięte przez administratora) miesiąc na foodzie zobaczymy czy też powiesz że jest spoko. Tajemnica służbowa obowiązuje więc nie będę wyciągać brudów natomiast napisze tylko że mało kto tam ogarnia tak skomplikowany proces jakim jest myślenie Z tym szanowaniem to też dobry temat, wszyscy narzekanie ale (usunięte przez administratora) nie ma komu otworzyć, przychodzi co do czego to wszyscy siedzą cicho bo boją się zmiany na gorsze ... tyle w temacie bo mógłbym się dużo rozpisywać, ale jeszcze słowo o kasie, zorientuj się ile dostaje operator wózka w rabenie, tesco i innych większych firmach tylko się nie zdziw. Miłego dnia

wpiniony

ty weście tam powierdzcie komuś wyżej na tej żabce zeby zmienili nazwe ulicy bo co chwila tiry przyjeżdżają do czechowic-dzielnica gliwic,na ziemiecicką.... bo jak nie,to zaczne ich robić w balona i powiem że trzeba skręcic w pola i tam jest ten wasz magazyn....tylko szkoda mi tych bogu winnych kierowców,zmieńcie se na magazynowa albo logistyczna do ...uja....

Truman
@wpiniony

Szałsza to inna miejscowość, więc jak kierowcy powinni zaktualizować swoje nawigacje. Z drugiej strony trzeba widzieć co się wybiera. Jadąc pierwszy raz na rozmowę o pracę trafiłem bez problemu, a nie byłem nigdy kierowcą zawodowym. Rutyna?

Makro

Praca jest godna polecenia. Średnio ok 2700zl na rękę. Nie ma normy, ale robotę trzeba zrobić. Podejście kierownictwa jest ok. Fakt praca jest od 14.00 w niedzielę (5dni w tygodniu) ale jak dobrze żyjesz z kierownikiem to masz możliwość dogadać się kiedy chcesz mieć wolne. W taki o to sposób można zrobić sobie długi weekend bez marnowania urlopu wypoczynkowego. Wszystko to co było powiedziane na rozmowach kwalifikacyjnych jest stanem faktycznym. Pracuje już ponad 4 miesiące i jestem bardzo zadowolony!

harmologic
@Makro

Pewnie sam Pan kierownik Marek naskrobał ta opinie???haha

ibdyk
@harmologic

Cos Ty sie tak uwzial tego Marka ? Sympatyczny facet jak dla mnie Pewnie nie chcialo sie robic i Cie wywalili i teraz pretensje do wszystkich ale nie do siebie i teraz pewnie robisz gdzies za sporo mniejsza kase..

Makro czy Marko
@Makro

No średnio na rękę 2700zł, to tak jak w Polsce średnio zarabia się 4039zł. Mam propozycję żeby każdy z operatorów podzielił się ile dostał wypłaty na początku, myślę że będzie to w okolicy 2400 z dodatkiem nocnym i premią. I ile miał wolnych weekendów w miesiącu 1? I nie pracuje się w systemie 5dni tylko 6ciu, no skoro to powyżej zostało powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej to nic tam nie jest prawdą, no jedynie to że zaczyna się w niedzielę i każde święto na 14-ta.

Beri

Czy jak w firmie nie ma wczasów pod grusza to bony świąteczne sa aż tak duże ? Jaka kwota bonów swiatecznych była w poprzednich latach w innych CL

Audyt
@Beri

No wczasów nie ma a bony świąteczne przyprawiają o zawrót głowy od 150 do 500zł z czego 70% to bony do żabki.

Ksg

Jak praca ? Jak zarobki?

Rebit

Nie ma wczasów pod gruszą, to na pewno. Bez premii uznaniowej na samym początku płaca oscyluje w granicach 2200zl bez ubezpieczenia już z dodatkiem transportowym ( 150zl na dojazd ) hit czy kit marketingowy ? Pozostawiam to waszej ocenie. Jak już dostaniecie umowę na 9 miesięcy to wasza płaca wzrośnie do 2300 netto + premia. Może być różnie z nią, za każdy dzień wolny wam spada % gdyż w premii jest uwzględniona frekwencja w pracy, podobnie jak w ww dodatku transportowym, liczy się obowiązkowo frekwencja, a już o urlopie na telefon nie wspomnę bo można się całkiem pozbyć premii i wtedy zostaje tylko ok. 100zl dodatku za nocki, każda zmiana rządzi się swoimi prawami więc tutaj też mogą być rozbieżności. Na temat samej pracy się nie będę wypowiadał ale robić trzeba, nie jest to raj bo do raju jest bardzo bardzo daleko. Jeżeli chodzi o przyjęcia na pewno są, robi się coraz większą rotacja na magazynie. Kadra zarządzająca nie zdaje sobie sprawy z tego że trzeba płacić operatorom w szczególności na wysokim składzie odpowiednie pieniądze bo bez dobrego operatora ten zakład nie istnieje, teraz powoli zaczynają dostrzegać że jednak nie każdy może jeździć wysokim skladem a kto zatowarowuje magazyn i odwala czarna robotę ? Oczywiście wysoki skład, zaczynaja narastać problemy kadrowe i jest coraz ciężej z wyrabianiem się. Dobrzy operatorzy zaczynaja mieć pracę która zdecydowanie jest niezapłacona ale to już moje zdanie. Zobaczymy co będzie dalej. Kilka słów do łańcuchow które jakiś id.. z bhp wprowadził, nie dosyć że trzeba się na miksie gonić jak diabli to jeszcze każą za każdym razem rozwieszać lipnej jakości łańcuchy żeby odgrodzić Ukrainę która robi na akord i się spieszy od wozkowego. Teraz wyobraźcie sobie sytuację w której kierownik was goni bo nie ma czasu, miks może zaraz stanąć, naćpana Ukraina jest rządna towaru a wy podjeżdżacie do miejsca towarowego, schodzicie, odgradzacie tym gównem jedną stronę, idziecie odgrodzić druga, wchodzicie na wózek, bierzecie palete, zabieracie znowu łańcuchy z jednej i drugiej strony, jedziecie do danej lokacji, dokładacie towar, wracacie po uzupełnieniu z paletą, znowu zakładacie z obu stron łańcuchy ( nawet jeżeli aleja jest pusta ) i wkladacie paletę na odpowiednie miejsce. Totalny idiotyzm i typowy Polak nie mający nic zielonego pojecia o pracy to wymyślił bo jest to mega mega utrudnienie. Dlaczego w innych zakładach tego nie ma ? Zarządcy, ruszcie mózgiem

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Szałsza

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska