Opinie o Proof-Tech Sp. z o.o. w Szałsza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Proof-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Proof-Tech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proof-Tech Sp. z o.o. w Szałsza

pawlo

Apropo, pir..... głupoty ! Jest akurat gęsty i aby podać go przez maszynę zawsze musimy go trochę rozrobić z wodą !! I zaręczam, nie jest to dachermann, który mi zlazł po roku !!

radek
@pawlo

nic nie spływa, nic nie kreduje czy co tam ! kładę ich materiały 3 sezon, ani jednej reklamacji,polecam !

Waclaw Nowy wpis
@pawlo

Dachermann czyli piotr b. To (usunięte przez administratora) Jakich dziś wiele . Właściciele proof tech zaczynali z nim w 2008r. I to koniec. Nie mają z nim nic wspólnego od 2009 roku. Inna jakość inny model biznesu . Polecam proof tech ,absolutnie aa i inna jakoś materiału

Czarek

Ale to forum pracownicze natomiast od dawna nikt nie zostawił swojej o[pinii o pracy, dlaczego?

Zygmunt S.
@Czarek

Wydaje mi się, że skoro w firmie nie ma rotacji pracowników (a z tego co wiem to od paru lat mają zgrany zespół) to nie ma potrzeby pisać o tym na forach.

Aneta

Oj, chyba nie powinieneś wypowiadać się tu za innych - przecież na pewno znajdą się tacy pracownicy Proof-Tech, którzy tak nie uważają. Co więcej, to forum jest także źródłem wiedzy dla osób, które dopiero rozważają zatrudnienie się w tej firmie - dlatego warto tu dyskutować. Powiesz mi chociaż, czy w chwili obecnej poszukują tam kogoś nowego?

@Aneta

Nie poszukują, a jak poszukują, to sa to tylko specjaliści w danej dziedzinie z kwalifikacjami i najlepiej rekomendacjami. Pozdrawiam i kończę ten wątek

Robert

Bo nikt nie ma na to czasu ! Pzdr

Antoni
@Robert

Nikt nie ma czasu na poszukiwanie pracowników, sugerujesz tutaj, że w firmie jest aż tak dużo obowiązków? Czy ma to jakiekolwiek przełożenie na wynagrodzenie lub premię? Będę wdzięczny za podpowiedź.

jacek
@Antoni

mam prośbę, jak się wam tak bardzo w tym goWorku nudzi, to zajmijcie się czymś bardziej konstruktywnym ,niż zawracaniem głowy. ooo CoronaVirusem, tj teraz dobry temat ! nie będziemy wam odpowiadali, bo te wszystkie fora to tylko zawracanie powiem delikatnie gitary ! pzdr

jarek
@Czarek

bo ludzie są zajęci ważniejszymi sprawami niż te internetowe bzdety !

Pracownicy Nowy wpis
@Czarek

bo MY pracownicy, nie mamy czasu na bajkopisanie w internecie - robić trzeba i dbać o klienta a nie o pogawędki na GoWork

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Proof-Tech Sp. z o.o.?

bolo Nowy wpis

Nie wyglądają ! Jak w pisie, jest jeden nie omylny naczelnik :)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Proof-Tech Sp. z o.o.?

Na etapie jakim znajduje się firma Proof-Tech , poszukiwani są jedynie pracownicy z doświadczeniem . Pozdrawiam

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. reklamy i marketingu w firmie Proof-Tech Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Zygmunt S.

W zeszłym roku wykonałem renowację kilku budynków hydronylonem od firmy proof-tech. Po naprawie dach skończył przeciekać, przetrwał już cały rok dlatego w przyszłym zdecyduję się jeszcze na 2 budynki w tej technologii.

Aneta

Nie widzę na stronie firmy Proof-Tech Sp. z o.o. zakładki praca lub kariera. Zatem, gdzie szukać ogłoszeń o pracę do tego miejsca? Pracodawca potrzebuje nowych rąk do pracy? Orientujecie się?

Aneta

@celak chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości awansu w firmie oraz szkoleń oferowanych przez pracodawcę.

celak

W takim razie widać, że to jest porządna firma @irys i jest szansa na rozwój w niej, tym bardziej też, że no szkolenia są to fakt, ale i możliwość awansu, więc można wysoko zajść.

kontrahent

Z tego co widzę, rotacja w tej firmie prawie żadna ! współpracuję z nimi ponad 4 lata , właściciele mają wymagania, kładą ogromny nacisk na jakość i rzetelność ! Zdecydowanie polecam współpracę, warto z całą pewnością z Proof-Techem podjąć współpracę, płatności, rozliczenia zawsze na czas, a jak mam potrzebę, i mają możliwości, płacą przed upływem terminu FV ! Polecam

adam korycki

Witam, niestety zatrudniamy osoby w miarę potrzeb, nikt praktycznie nie odchodzi, nie zwalnia się, może kogoś dokoptujemy do zespołu ale to z początkiem roku. Pozdrawiam

Wolne :) oni mają wolne cały czas :) no czasem pracują :) ale jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

admina2

I przystojny właściciel:)

John
@admina2

Trochu lipa :) bo właścicieli jest trzech :) ... he he he

admino

Proof-Tech nie musi nic odbudowywać i nic zaczynać od początku ! Bardzo fajna, młoda ale prężna firma , solidni i uczciwi ludzie, znam i potwierdzam jako kontrahent , z tego co widziałem, praktycznie zerowa rotacja pracowników ! Polecam

ola
@admino

Też nie rozumiem tego wpisu, znam ich 4 lata, rotacja pracowników na poziomie ,chyba równym zeru ! Potwierdzam opinie, młoda firma ,która widać, to rok po roku, buduje swoja pozycję na rynku solidnością i rzetelnością, jedyne co muszą odbudować to trawnik koło firmy :) Pozdrawiam ProofTechy :)

KancelariaPrawna

Proszę nie kierować takich pomówień,bez sprecyzowanych dowodów, bo takowe są karalne !

KancelariaPrawna

galAnonim

Tak, pracownicy mają do dyspozycji krzesło elektryczne, karabin maszynowy do wyboru marki uzi lub kałach :)) szef systematycznie ich gnębi i maltretuje aby nie rzucili się w wir ucieczki :) spać też muszą w firmie - w piwnicy :))) nawiasem mówiąc i pytając, w XXI wieku w Polsce ,ktoś, w cywilizowanym świecie zastrasza kogoś :)? bo jakoś tego wyobrazić sobie nie potrafię !! oo mobing to co innego ale jak ktoś nie ma honoru i szacunku do siebie i nie potrafi walnąć drzwiami i powiedzieć co sądzi o szefie, to trudno !

Rotacja nie występuję prawie wcale w naszej firmie, nikt nie chce sam odejść :) ,ale Team się powiększa. Jeśli znajdzie się dobry PH na teren województw mazowieckiego to proszę o aplikację. akorycki@proof-tech.com

Spoko ludzie ! pracuję z nimi od 4 lat ! w porządku ekipa :) polecam i firmę jako pracodawcę i jako kooperanta , solidni i uczciwi, a to dzisiaj rzadko spotykane atrybuty !

Krzysztof_wroc

Firma jest OK ! robię ich materiałami od 2010 roku, kilkanaście dachów, głównie blacha i papa , nic nie schodzi, a co mnie najbardziej dziwi, kolor się wcale nie utlenia czy wybarwia. Duży plus dla firmy !

daniel

Widziałem ich dach w Międzyzdrojach , super ! robi wrażenie, polecam z tą firmą współpracę, konkretni , pracowici i uczciwi ludzie , bez dwóch zdań ! Pozdrawiam czytelników

Zostaw merytoryczną opinię o Proof-Tech Sp. z o.o. - Szałsza

Proof-Tech Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Tarnogórska 9
    42-677 Szałsza