Opinie o Żabka Polska w Szałsza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żabka Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Szałsza

Polaryzator

Polecam pracę jako operator, człowiek nic nie robić cały dzień a wypłata wpływa na czas, czego chcieć więcej?

Lenek

no powinni rozwalić te kolesiowskie układy bo załoga całkiem sie posypie i nie bedzie miał kto robić

Lerek

Znowu to kolesiostwo zawitało i rozwala atmosferę

Bartłomiej

Jak o franczyze chodzi o spoko sie uklada wspolpraca zupelnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żabka Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik sortowni paczek
Szałsza
BEFLEXI Sp. z o.o.
Maciej

jak dla mnie wspolpraca jest spoko

byly zabkowicz

Generalnie praca fajna przyjemna ale jak nie ma mikserów. Ludzi ze zmiany bede wspominał fajnie ale kierownik M. chyba nie zabardzo ma skalibrowane oczy (pozdro dla kumatych) i nie widzi jak ktos daje z siebie 200 procent. Nasi wschodni pobratyncy wchodza pod palety nawet gdy jest ona 8 metrow nad ziemią i nie przejmuja sie doslownie niczym. Ochroniarze mysla ze sa w sluzbach specjalnych i maja przerost ego. Jeszcze ten smieszny kolowrotek przy wejsciu zacina non stop. Trzeba trafic na dobrych magazynierow bo donosy lecą caly czas. Pozdro dla OWW!

Kris

Prowadzę Żabkę od lat, i jest w miarę spoko, klienci zadowoleni, warunki ok.

Luk
@Kris

Jakie są warunki na początek?

Kris
@Luk

Przez pierwsze 6 miesięcy dostajesz 12 tysięcy przychodu i dodatkowe 3 tysiące miesięcznie

Panpeawdziwy
@Kris

Aj kłamstwo

Ron
@Panpeawdziwy

Jakie kłamstwo? Przecież jak otwierasz sklep, to tak jest. Raczej żadnych preferencyjnych stawek nie dostałemXD

Rejc

Uciekajcie stad jak nie macie umowy z żabką, czas sie kończy dla pośredników jak emre nic nie robić tylko kase od żabki brać i nam dać połowę z tego. (usunięte przez administratora)

Atos
@Rejc

Nooo test przedsiebiorcy zrobić i cyk proste, to nie jest żadna firma a pośrednik i to beznadziejny

kiki

i jak Panowie zadowoleni z podwyzek ?

Rejk
@kiki

Nie :(

Gajwer

i co zadowoleni z podwyżek?

Mario
@Gajwer

Ja zadowolony jeszcze nigdy w żadnej firmie nie dostałem jednorazowo 600 zl

wop
@Mario

Od kiedy te podwyzki beda ??

Morti

Prowadze sklep w Warszawie od roku, niezawodna praca i gwarantowane przychody.

Gajwer
@Morti

ile ci płacą za reklamę? haha predzej czy pozniej i tak pojdziesz z torbami. poza tym tutaj wypowiadaja sie pracownicy magazynów z Szałszy na Śląsku

Filip

Jestem franczyzobiorca i nie mam na co narzekać.

@Filip

I ile zarabiasz miesięcznie?

Filip
@Andrzej

Na czysto zwykle koło 4-5k, także elegancko całkiem.

kiki

Co z tymi podwyzkami ? macie juz jakas informacje ?

Metex
@kiki

Bedzie lepiej jak wyjedzie(usunięte przez administratora)

Guliwer

Lipa oj lipa

Kriski

Część Slyszalem ze podwyzki będą od kwietnia Slyszal może ktoś czy wszyscy je dostaną i jaka kwota ?

Wąsz
@Kriski

Chyba tylko wybrani co latają na maledivy a reszta na to tyrać za grosze ałdi musi być myślcie trochę

waldi

nie chcemy pana z gdanska

RealLife

Nie warto aplikować. Chyba, że jesteś człowiekiem bez ambicji, który lubi być wykorzystywany i jego życiem ma kierować pracodawca. Liczba niedozwolonych zagrywek, ludzi niekompetentnych jak i dezinformacji przewyższa znacznie zarobki oferowane przez pracodawcę.

lolo

Kiedy podwyzki ?! wiadomo cos ?

Kowi
@lolo

No wlasnie , kwiecien lada moment a o podwyzkach cisza ??..

pejs

No na malediwy musi byc a to my najwiecej pracujemy i naszym kosztem, za psie pieniadze, zonajcie podwyzek i to tysiak jak nauczyciele a nie marne kilkaset

Mariusz

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia do żabki na wózek widłowy?

Rebit - Szałsza

Zmiany zobaczymy panowie, jak się zwolnimy.. Innego krajobrazu za oknem w innej firmie, a nie gównianych pół :D 500zl podwyżki ? Patrząc na otwarcie magazynu "z pompom" i wigilię pracowniczą, wprost nie mogę się doczekać aneksu :D Historyczny moment, w żadnej z firm nie dostałem z marszu 500zł :) Pozdro OWW

Trytka
@Rebit - Szałsza

Dadzą po 100 zł, połowa załogi się zwolni

Kamcio
@Trytka

Dokładnie , już chodzą ploty ze jak nie będzie podwyzki lub symboliczna to ekipa która robi od poczatku planuje składać masowe wypowiedzenia . Nie ma co się dziwić ...

Szapka
@Kamcio

Gadka jak w każdej firmie :) Ludzie gadali, gadają i będą gadać... Prawda jest taka, że nikt się nie zwolni i dalej będą narzekać jak jest źle itp...

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Szałsza

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska