Opinie o Żabka Polska w Szałsza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Żabka Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Żabka Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Szałsza

Aro

Będą w tym roku podwyżki??? Ktoś coś wie?

Ile jest zmian w Żabka Polska?

ISLA

Nieskończenie wiele :) ale można powiedzieć że 3 zmiany

Asia

Żabka, bedzieszyn - Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki (Sekcja Analiz) Ktoś coś? Ile żądać wynagrodzenia? Jak wygląda rozmowa?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Żabka Polska?

htrab

Tak, za kablowanie ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żabka Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. logistyki
Szałsza
Just In Time Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Ochrona magazynu- Szałsza
Szałsza
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik sortowni paczek
BEFLEXI Sp. z o.o.
wilus

Nie polecam pracowalem dwa tyg na chlodni placa tylko za czas od pobrania zlecernia do zakonczenia zlecenia na skanerze praca od 16tej min 12 14godzin dziennie a na po ostatnim zleceniu hicior sprzatanie magazynu ok 1 godziny oczywiscie za to juz nie dostaniesz zaplacone przerwy wszystkie odliczane jeden wielki (usunięte przez administratora)

...

Witam, mam nadzieję na szybką odpowiedź. Za niedługo zaczynam pracę w firmie, mógłby ktoś mi napisać jak jest z szkoleniem czy to ciężka praca i jak wyglądają stosunki miedzy pracownikami? Będzie to moja pierwsza praca i trochę stres mi dopisuje :/

Nowa

Czy dojezdza tam jakis autobus? Jak jest z dojazdem?

I.
@Nowa

Dojeżdża autobus ale tylko w jedną stronę bo jest tylko jeden przystanek. Przystanek jest w stronę Gliwic

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Żabka Polska?

Odpowiedź

Tak, jeżeli chodzi o operatora wózka wysokiego składu to musisz mieć stalowe nerwy i oczy dookoła głowy. Są osobnicy co Ci pod widłami przejadą a towar ściągasz z 4 piętra.

jak masz uprawnienia z urzędu DT to cię zatrudnią , szczerze to nie polecam, stawka na początku to jest jakiś żart, 3 zmiany , pracujesz soboty; niedziele (14,22), brak podwyżek

Jaco

Polecam wszystkim praca na magazynie ok firma na poziomie pracowałem chwilę ale ze względu na odległość musiałem zrezygnować profesjonalnie wszystko polecam kiewrownik Marcin w. Ok polecam

Żabka Będzieszyn

Nie polecam. Żabka zatrudnia poprzez swoich tzw. liderów, którzy są na działalności gospodarczej. Mój lider Robert Cz. , który mnie niby zatrudnił robi co chce. Przepracowałem w marcu 36 godz. Brak umowy o pracę, którą obiecał, czyli praca na czarno. Za wszystko trzeba samemu zapłacić. M.in. za szkolenie BHP, za buty. Za 36 godz. przepracowane w marcu otrzymałem 100zł., co daje na godzinę 2.78zł. Zrezygnowałem 03. kwietnia bo ta praca mija się z celem. Pracowałem na stanowisku miksera na magazynie Food. Dalej (usunięte przez administratora) bo daje ogłoszenia o zarobkach od 4000 do 8000 brutto. Oczywiście zgłaszam sprawę do PIP, ZUS i Urzędu Skarbowego.

@Żabka Będzieszyn

I nic nie zdziałasz układziki... Ludzie z Ukrainy są zatrudnieni na 1/8 etatu, a pracują w zależności od miksu od 3~4h do nawet 18h (magazyn jak się rozkręcał to zaczynali o 16:00 a schodzili następnego dnia o 10:00). PIP heh nie wiem po co to w ogóle istnieje, kontrole zapowiedziane i oczywiście kierownik przed wzywa na spotkanie zmiany i mówi: "Jakby się pytali od której pracują to nie wiecie, albo ledwo przyszli" - przechodzi i tyle. Nie zapomnę hasła jak przyjechałem z uszkodzonym towarem ze składu, mąka się posypała i mówię, że to musiał poprzedni operator zrobić albo na przyjęciach ktoś nożem przejechał, odpowiedź: "Wpisze się w znane straty agencji". Praca jaka operator jest mega dziwna - premia uznaniowa dla wybrańców pupili. Porysujesz wózek, zahaczysz o odbój - alkomat, protokół i 30min w plecy. Oczywiście BHP na szkoleniu wzorcowo firma roku... W praktyce śmiech na sali... Nie ma normy? Zacytuję jedną osobę: "Macie robić minimum 80 zleceń na zmianę".

Jacek Żory

Witam czy dojeżdża ktoś do Szałsza żabka magazyny zaczynam pracę od 4 maja na 2 zmianę

Matka rosyjia

Matka rosyjia chętnie pozna jakąś miksującą ukraineczke :) Do kogo się zgłosić ? Może być z fooda albo chłodni. Tychy

Mierzwa Piotr

Ja bym was ustawił do pionu, byście srali metka. Jestem kierownikiem z prawdziwego zdarzenia. Wons, sztruksy i małpka, tylko to się liczy.

Norbert

Podpowiedzcie jaką umowę proponuje firma pracownikom?

ktoś zupełnie inny

Jak nazywa się nowy dyrektor na Tychy i Szałszę?

Marcin Wurst
@ktoś zupełnie inny

Sławomir Mrożek

ktoś zupełnie inny
@Marcin Wurst

20 lat w Tesco, no to idą zmiany dla żabki :)

Gogi

Słychać już coś o kwietniowych podwyżkach? :)

Roman

Czy miałeś jakieś nieprzyjemności z innym pracownikiem Żabki? Co się stało?

Maki

Hej, szukam pracy jak tam stoją zarobki? Czy to prawda że koleżanki z Ukrainy lubią kolegów z pracy lecą na Polaków?

Marina

Są jakieś premie za sprzedaż?

Olek

a ja nie polecam i dodatkowo nikt tu nie chce tego emre po co on jeszcze przyjezdza

Gwidon
@Olek

tez sie dziwie ze jeszcze nie wywalili tego kolesia jak widac niektorzy moga nawet naje***ani byc w pracy i to na pol szychty se przyjezdzac

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Szałsza

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

Żabka Polska