Opinie o ICF WOOD w Czudec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ICF WOOD. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ICF WOOD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICF WOOD w Czudec

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ICF WOOD? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Gość Nowy wpis

Non stop zwolnienia , a na ich miejsce nowi .Tu już nie ma czego szukać. Pieniądze najniższa krajowa . Nie warto.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Benef

06.10.2023 02:10

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Benefikona wywiad

Chcę podzielić się historią przebiegu mojej rekrutacji.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Benefikona wywiad

Aplikowałem na stanowisko elektryka przemysłowego.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Benefikona wywiad

Rekrutowała mnie osoba z działu HR oraz bezpośredni przełożony.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

Benefikona wywiad

Rekrutacja obejmowała jedno spotkanie i jedną rozmowę telefoniczną.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Benefikona wywiad

Rekrutowano mnie zdalnie i stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Benefikona wywiad

Nie było żadnych zadań rekrutacyjnych.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Benefikona wywiad

Atmosfera w moim odczuciu była napięta. Spowodowane to było brakiem uczciwości ze strony pracodawcy, który w dniu podpisania umowy zmienił wysokość ustalonej stawki.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Benefikona wywiad

Brakowało mi konkretnych informacji. Na moje pytania o warunki zatrudnienia rekruter odsyłał mnie do bezpośredniego przełożonego lub do prezesa.

W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

Benefikona wywiad

O warunkach finansowych dowiedziałem się z oferty pracy pracodawcy na popularnym portalu. Podczas spotkania rekrutacyjnego negocjowałem z pracodawcą warunki finansowe i ustaliłem konkretną stawkę netto. W dniu podpisania umowy o pracę pracodawca zmienił stawkę, którą wynegocjowałem na kwotę brutto. Taką umowę podał mi też do podpisu. W moim odczuciu jest to nieuczciwe zachowanie ze strony pracodawcy, który najpierw umówił się ze mną na konkretną sumę, a następnie w dniu podpisania umowy zmienił zdanie i podana w umowie kwota nie podlegała już negocjacji.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Benefikona wywiad

Na rozmowę kwalifikacyjną zostałem zaproszony telefonicznie przez rekrutera.

Czy w przypadku pozytywnej informacji, zdecydowałeś/aś się na tę pracę – co spowodowało taką decyzję?

Benefikona wywiad

To ja nie zdecydowałem się na współpracę ze względu na nieuczciwość pracodawcy, który nie dotrzymał słowa w kwestii wynagrodzenia. W konsekwencji miałem otrzymać zbyt niskie wynagrodzenie (na poziomie minimalnej krajowej), co było dla mnie nie do zaakceptowania. Specjaliści tacy jak ja – wykwalifikowani i z bogatym doświadczeniem zawodowym – zarabiają prawie dwa razy więcej niż to, co zostało mi oferowane.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Benefikona wywiad

Nie poleciłbym rekrutacji w tej firmie z powodu zbyt niskiego wynagrodzenia i dokonanej przez pracodawcę zmiany w kwestii wynegocjowanej stawki – w dniu podpisania umowy kwota netto została przedstawiona jako brutto.

Benef Nowy wpis

Nieuczciwa firma. Praca za minimalną krajową bez względu na stanowisko i doświadczenie. Premia pod stołem na lewo. W biurze uwaga na (usunięte przez administratora) i kombinatorów.

Jak w ICF WOOD wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ICF WOOD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Hej, w ogłoszeniu sprzed miesięcy na stanowisko Elektryka jest napisane że poza stałą pensją jest jeszcze kasa za nadgodziny. Czy wie ktoś ile płacą za nadgodziny? Często się je robi?

ICF WOOD
@Monika

Nadgodziny występują sporadycznie w przypadku awarii.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ICF WOOD?

To zależy na jakie stanowisko pracy chce pan aplikować. Jeżeli chodzi o stanowisko produkcyjne nie jest wymagane doświadczenie ani szczególne umiejętności.

Iwona

To na jakiej podstawie jest wybierany pracownik skoro nie ma szczególnych wymagań? Są jakieś kwestie które decydują o tym czy kandydat zostanie przyjęty?

@Iwona

Ocena dokonywana jest na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czy jest to Polska firma ?

Zamiro

Czy inżynier może liczyć na zarobki powyżej 3tys zł na rękę?

marek

Witam serdecznie wszystkich. Znalazłem ofertę pracy,zastanawiam się czy aplikować... Czy atmosfera w pracy jest przyjazna? Pensja na czas? Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

Stały pracownik
@marek

Witaj, jestem długoletnim pracownikiem tej firmy, odpowiadając na Twoje pytania tak atmosfera jest ok, kasa też na czas.

Janusz

Witam. Czy orientuje się ktoś jak wygląda praca w ICF Wood ? Jak z wynagrodzeniem, czy jest możliwość jakiegoś awansu, rozwijania się? Pozdrawiam

Janusz

Zostaw merytoryczną opinię o ICF WOOD - Czudec

• Jak się pracuje w ICF WOOD?

Zobacz opinie na temat firmy ICF WOOD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICF WOOD?

ICF WOOD