Opinie o Hotel Mansor Monika Stala w Ząbki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotel Mansor Monika Stala. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Mansor Monika Stala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mansor Monika Stala w Ząbki

Tosia Nowy wpis

Cześć. Dawno coś nie było tu komentarzy a tak się składa, że Pani szuka do siebie kucharki. Tu coś komentarzy dawno nie było a mnie ciekawi forma umowy. Podane jest zlecenie i ta o prace. wybór jest dowolny czy jednak zawsze zaczniesz od zlecenia?

Kate Nowy wpis
@Tosia

Nie polecam, stawki głodowe, umowy zero, omijać szerokim łukiem.

Radze uwazac na to miejsce, 25 managerow w ciagu 1,5 roku (usunięte przez administratora) Miejsce bardzo toksyczne i niewarte uwagi.

Bronisław

Wiesz może, dlaczego tak często dochodzi do rotacji na stanowisku managera w firmie Hotel Mansor? Jest to związane z wysokimi wymaganiami pracodawcy wobec nowych pracowników, czy może pracownicy sami decydują się na odejście? W swoim komentarzu przedstawiłeś jeszcze informację, wobec której nie można przejść obojętnie, mianowicie - czy rzeczywiście byłeś świadkiem tego, że właściciel stosował tego typu akt agresji wobec zatrudnionego pracownika? Chciałbym, abyś szczegółowo opisał, jak to wyglądało.

Byly pracownik Nowy wpis

Bylem jednym z nich, Sam odszedlem.Tam nie da sie pracowac.Masakra.

Sąsiad Nowy wpis

Dobra Włodek jest w te klocki ?

Pracownik 123

Pracowałam tam jakiś czas temu , zwolniono mnie z dnia na dzień bez żadnego argumentu. Ok może się nie nadawałam , ale uważam , ze szefowa powinna podjąć te rozmowę a nie ktoś z recepcji „prawa ręka Pan M”najbardziej fałszywy człowiek . Wyszło wszystko ze to on odpowiedział na pytanie szefowej czy się nadaje NIE a mi przedstawił Zupełnie inna prawdę ... załoga była ok . Tylko ogólnie strasznie sztywno szefowa z córka strasznie zasziwraly nosa ... nawet kiesy jadły w restauracji pracownika miały z nic .. no coś ogólnie praca jak praca . Ale nie polecam . No chyba ze zmieniło się coś po odejściu pewnych osób . Pozdrawiam .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hotel Mansor Monika Stala? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Gobarto S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Szogun

Cóż takie nazwisko to będzie ktoś ;) tak w firmie twierdzą że jesteś jego... brama kiedy laska ?

@Szogun

Kompletnie nie rozumiem Twojego wpisu, więc chcę poprosić Cię o jego sprecyzowanie. Mógłbyś to zrobić? Teraz tak naprawdę nie wiem nawet co miałeś na myśli? Chciałbym to ustalić, więc może będziesz tak miły i rozwiniesz wpis na tyle, aby nosił on znamiona opinii na temat Hotel Mansor?

Czy w Hotel Mansor Monika Stala jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Przez nich zapewne ileż można czekać na rekrutacje

Nikt
@Odpowiedz

Jeju się niecierpliwie kiedy rurę zaleje ? :) Włodek strach się bać :D

Hej, czy w firmie Hotel Mansor Monika Stala płacą za nadgodziny?

Odp

Pięknie napisze ! Nie obchodzą mnie wasze nadgodziny :) zapłacę mnie i mnie nie ma !!!

Z tym ciężej ale może być. Lecz on nie chce tych wymagań

Lider
@Odpowiedz

Jak może jakości wymagać jak wcześniej ilości wymagał

Hej! Proszę o opinię o tym miejscu pracy. Interesuje mnie kelnerowanie na weselach organizowanych w Hotel Mansor. Czy stawki są atrakcyjne, patrząc na rynek usług weselnych?

Nie rozmawiaj nie pisz Włodek nie opłaca się :)

Kevin
@.

To ty z nim chodzisz czy korzystać z życia hahah. Płoty to rodzina firma :D

:) on

Mi tyle nie dają jak inzynierą

Mx

Dzień dobry. Skoro mnie już wywołano i chyba ktoś się pode mnie podszywa, chętnie podzielę się swoją wiedzą. Miejsce cudowne, bardzo dobrze mi się pracowało na recepcji. Super zespół, wypłata zawsze w terminie, Szefowa wyrozumiała, komunikatywna i otwarta na rozmowę. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie i potrafi myśleć, zapewne da radę. Tęsknię i życzę samych sukcesów. Pozdrawiam, Maksiu

Mx

Kochanieńki, ja nic nie napisalem. Nie mam czasu siedziec na goworku:)) to pewnie ktoś, komu się nudzi i jego ambicją jest robić w necie czarny pr. gratulacje, pozdrawiam i dobrego dnia życzę:)) M. P.s. A dlaczego porażką?:))

Pracownik setny

Ostrzegam przed oszustami ! Kłamią w żywe oczy! Wstyd cała (usunięte przez administratora) jest już prawie łysa z tych kłamstw . Córeczka zaraz tez będzie,(usunięte przez administratora). Toksyczne miejsce i nie zamierzam o tym milczeć!

Wiktoria
@Pracownik setny

@Pracownik setny Dlaczego Hotel Mansor nazywasz "oszusztami"? Co nie zgadzało się w Twoich warunkach zatrudnienia? Odpisz proszę.

Wiktoria

@... Twoja wypowiedź jest zupełnie nie na temat. Przypomnę, że na forum GoWork.pl wypowiadamy się na temat warunków zatrudnienia w Hotel Mansor Monika Stala. Jakie stanowisko obejmujesz w tym miejscu? Jesteś zatrudniony na umowie o pracę?

Laura

Dobra firma tylko, że trzeba starać się a nie każdy z takim nastawieniem tu pracuje!!

@Laura

Tutaj nawet starania nie mają znaczenia..chyba że na myśli mamy staranie się w przypadku podlizywaniu się szefostwu.

@Anonim

(usunięte przez administratora), Ty byłeś najlepszy w podlizywaniu się i robiłeś to tylko ty. (usunięte przez administratora).

Patryk

Pisze się pOOdpisywać przez dwa o. Znowu te same błędy. Nigdy się nie ukryjesz przez swoją ułomność językową. Oczywiście macieju złodzieju, że w życiu jeszcze coś ukradniesz dla siebie, bo żyć bez tego nie możesz. Ciekawe, komu tak zależy i nieustannie siedzi na gowork, sprawdza odpowiedzi, negatywnie odpisując z tymi samymi błędami. Lepszy możesz być tylko w pod**er*aniu ludzi, tylko to potrafisz. Dlatego nie masz i nigdy nie będziesz miał znajomych, bo na przyjaciół nie masz co liczyć.

Jestem pracownikiem w tej firmie od wielu lat. Bardzo cenię sobie Pracodawców. Myślę, że takiego fajnego szefostwa nie będę już miał nigdy.

Ak

Ciężko tutaj o pracownika z takim stażem wieloletnim gdyż rotacja jest duża. Pracuje w tej firmie już pewien czas uważam że to miejsce tworzą osoby z profesjonalnym podejsciem jeśli chodzi o gości, mam na myśli każdy dział. Niestety atmosfera jest tutaj bardzo domowa moim zdaniem jest to ogromny błąd. Ciężko rozróżnić relację szef-pracownik. Niektóre sytuacje nie powinny mieć wręcz miejsca..chociażby ta o której tu mowa ale na to nie ma się wpływu. Jeśli chodzi o zarządzanie pracownikami jest to temat sporny, faktycznie ciężko o docenianie, motywację, awans. Trzeba dlugo walczyć o swoje, ciągłe niezadowolenie powoduje stres plus jeszcze nadmiar godzin, spowodowany brakiem osób pracujących.Praca wypala..dorzucamy do tego wydarzenia jak z serialu ukryta prawda i niestety chcemy tego miejsca unikać jak ognia.

Maciej

Hotel bardzo fajny(usunięte przez administratora) Pracowałam tu wiem jak to się dzieje i jakie dysproporcje zarobkowe dzielą poszczególne działy , jedną wielka masakra

@Maciej

Maćku, przecinek piszemy po słowie, następnie spacja. W każdym wpisie tak robisz, nawet w swoim cv (z którego mamy cały czas polew) więc zdecyduj się czy jesteś Gall Anonim czy maciek. Dysproporcje zarobkowe wynikają z tego, że kradłeś wszystko co się dało. Nie pozdrawiam.

Miejsce fatalne jeśli chodzi o pracodawców nadmiar obowiązków brak docenienia pracowników , wieczne problemy i niezadowolenie ile kroć dajesz z siebie to i tak tego nie widać praca demotywuje. Po drugie nie ciekawe towarzystwo jednym zdaniem dobry teatr tylko aktorzy słabi..

@Anonim

maciek twoje błędy w pisowni świadczą o tym, że jednak nie jesteś anonimowy w sieci.

Zadowolony

Mi w tym hotelu pracuje sie bardzo dobrze.juz dawno nie mialem takiej pracy do ktorej chcialo mi sie isc. Myślę iz w taki sposob osoby ktore sie wypowiadaja sa zdesperowane i nie umieja sobie radzic z emocjami. Jak mam jakiś problem znajduje tam ludzi którzy niosa pomoc w rozwjazaniu go a nie w stwarzaniu. Ludzie zastanowcie sie co tu piszecie bo inni chca pracować w dobrej marce a nie sracie do wlasnego gniazda. Jak komuś sie nie podoba nie musi tu pracować konkurencja na nich czeka. Czemu tam nie pójdą. Bo z stamtąd uciekaja do nas bo maja umowy i nic pod stolem. Jak wam tak zle to świat na was czeka. Powodzenia i dakcie ludziom spokojnie pracować. Moje sugestie dla Hotel Mansor Monika Stala: Mi w tym hotelu pracuje sie bardzo dobrze.juz dawno nie mialem takiej pracy do ktorej chcialo mi sie isc. Myślę iz w taki sposob osoby ktore sie wypowiadaja sa zdesperowane i nie umieja sobie radzic z emocjami. Jak mam jakiś problem znajduje tam ludzi którzy niosa pomoc w rozwjazaniu go a nie w stwarzaniu. Ludzie zastanowcie sie co tu piszecie bo inni chca pracować w dobrej marce a nie sracie do wlasnego gniazda. Jak komuś sie nie podoba nie musi tu pracować konkurencja na nich czeka. Czemu tam nie pójdą. Bo z stamtąd uciekaja do nas bo maja umowy i nic pod stolem. Jak wam tak zle to świat na was czeka. Powodzenia i dakcie ludziom spokojnie pracować. Lubię atmosferę w Hotel Mansor Monika Stala za: Benefity

Potwierdzam opinie powyżej, za mojej kadencji było nawet 5 managerów gastronomii JEDNEGO DNIA! UWAŻAJCIE! Szkoda waszego czasu nic co jest ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej nie odzwierciedla się w rzeczywistości. Najpierw są problemy z zatrudnieniem, później dziwne umowy zlecenia na miesiąc czasu następnie są przeciągane tak z miesiąca na miesiąc. Najlepsze jednak zostawiają na koniec! Wymyślają absurdalny powód aby zwolnić pracownika/ lub nawet kilku z dnia na dzień i mają problem z wypłaceniem WYPRACOWANYCH pieniędzy. Nie zawracajcie sobie nimi głowy, klapki na oczach to mało powiedziane. Wystarczy spojrzeć na relacje żona-mąż-córka a już dużo wywnioskujemy. Nie potrafią się dogadać każdy z nich ma inną KOMENDĘ jeden mówi tak a drugi mówi, że absolutnie tak być nie może. Szkoda czasu nerwów poszukujecie sobie czegoś lepszego.

Jakub

Nie zgadzam się całkowicie. Kierownicy gastronomii co prawda często się zmieniają ale to nie z winny pracodawcy tylko dlatego ze nie ogarniają nic no ale tak już jest w tej branży. Atmosfera jest dobra a jak ktoś docenia prace i zależy mu na niej to ma i umowę o prace i dobre wynagrodzenie. Zamiast oceniać relacje rodzinne proponuje spojrzeć na swoją idealna rodzinne ;) bo w internecie każdy może pisać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mansor Monika Stala - Ząbki

• Jak się pracuje w Hotel Mansor Monika Stala?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Mansor Monika Stala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Mansor Monika Stala?

Hotel Mansor Monika Stala